>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
P 9

plokin

Użytkownik
Miałem przerwę w śledzeniu tych zwykle niepotwierdzonych informacji o roszadach zawodników. Ogromnym zdziwieniem było przyjęcie bardzo lubianego przeze mnie Xizt&#39;a do Faze. Tym samym zastanawiam się bardzo nad logiką takiego posunięcia i dalszym sensem utrzymywania karrigana w składzie. Szwed był zawsze najrozważniejszym graczem w NIP i ich mózgiem, stale trzymającym indywidualny poziom gry. Teraz widzę konflikt interesów ????
Przespałem też usunięcie bardzo skillowego gracza TACO i przyjęcie nieobliczalnego Stewie2k. Brazylijska ekipa miała pewne problemy, więc poszła po kolejną zmianę. Grają razem dla zabawy z całą amerykańską sceną, więc i wybór dziwi mniej.
Poprawa gry VP po przyjęciu Micha jest zauważalna. Lepsza chemia między graczami jest widoczna gołym okiem. Dodatkowo Michu to zawodnik klasę wyżej niż poprzednio, kiedy zastępował chorego Snaxa. Wszystko idzie w dobrym kierunku ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Logiki tam nie ma co szukać. Podobno zmiana tymczasowa więc musieli szukać zawodnika którego da się łatwo podebrać. Ciekawiej dzieje się na scenie północnoamerykańskiej - zmiany w SK, ciekawe jak wpasuje się (jeśli chodzi o rolę w drużynie i komunikację) stewie. Ostatnio w SK ewidentnie coś nie grało, zobaczymy co będzie teraz.
Problem ma C9 - stracili Stewiego i Skadoodle&#39;a a długo w zakulisowych dyskusjach faworytem do jednego z miejsc tam był właśnie xizt. A przecież SK ma mecz zaplanowany w nocy ze środy na czwartek więc czasu skrajnie mało. Efekty tych wszystkich zmian będą pewnie widoczne dopiero w Marsylii. No i jeszcze TACO łączony na zmianę z Liquid lub C9.
 
P 9

plokin

Użytkownik
Tylko teraz w Faze masz trzech mocnych skillowo i dwóch mocnych taktycznie. Gdybym chciał kogoś tymczasowo, to zdecydowanie wybrałbym jakiegoś skillowego grajka. Ciekawe, czy nie jest to jakaś próba zastąpienia karrigana albo chociażby chęci porównania.
Taco jest dla mnie bardzo skillowym graczem, więc pewnie znajdzie gdzieś tam miejsce. Jeszcze fajnie będzie wreszcie zobaczyć pełnię możliwości boltza.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem jak ten rynek wygląda ale znaleźć kogoś w środku sezonu (trwają wszystkie ligi) to nie takie proste zadanie zakładając że problemy olofa są nagłe. No i pytanie kto się zdecyduje wejść do FaZe na chwilę rezygnując z pewnie niezłej (mocnej) pozycji w swoim dotychczasowym teamie.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Miałem przerwę w śledzeniu tych zwykle niepotwierdzonych informacji o roszadach zawodników. Ogromnym zdziwieniem było przyjęcie bardzo lubianego przeze mnie Xizt&#39;a do Faze. Tym samym zastanawiam się bardzo nad logiką takiego posunięcia i dalszym sensem utrzymywania karrigana w składzie. Szwed był zawsze najrozważniejszym graczem w NIP i ich mózgiem, stale trzymającym indywidualny poziom gry. Teraz widzę konflikt interesów ????
A jak ja sobie przypominam NIP za czasów, gdy prowadzącym był tam Xizt to mi niedobrze się robi. Przecież to był najnudniejszy, najbardziej przewidywalny cs jakiego pamiętam w tej drużynie. Mam nadzieję, że jeżeli wróci on do gry to na pewno nie w roli IGL&#39;a. Na pewno bym go nie zamienił za Karrigana (który też jest średnim prowadzącym w mojej opinii).
 
P 9

plokin

Użytkownik
Ja nie widzę go w innej roli niż igl. Skillowo nigdy przecież nie błyszczał. Skoro piszesz o nudnym i przewidywalnym prowadzeniu, to jak można opisać początki sceny csgo?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ja nie widzę go w innej roli niż igl. Skillowo nigdy przecież nie błyszczał. Skoro piszesz o nudnym i przewidywalnym prowadzeniu, to jak można opisać początki sceny csgo?
Na początku to czekałem na każdą środę, żeby zobaczyć jaka nowa aktualizacja wyszła, bo wtedy to rzeczywiście było coś a nie to co teraz ;). No i że nip dominowało, a w jaki sposób to robili to kto ma pamiętać to pamięta (mowa tu właśnie o aktualizacjach).
Co myślicie dzisiaj o AGO?
Ja się podpisuje pod tym co napisał wyżej mikael_14 , dla mnie hr to weźmie ale kurs tylko do grania w jakimś dublu czy coś.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj niesamowicie ważny mecz w kwalifikacjach na IEM w Sydney. W półfinale zmierzy się Space Soldiers z Virtus Pro.
Na pewno świetnie będzie się ten mecz oglądać bo obie ekipy są w formie no i dawno przecież nie widzieliśmy pojedynku VP z drużyną XANTARES&#39;a.
Kurs zdecydowanie zachęcający do gry na naszych, lecz szczerze mówiąc ryzyko jest spore.
Mappol troszkę na korzyść Turków, ponieważ z pewnością nie zobaczymy overpassa. Space Soldiers może wybrać cache lub cobblestone a z kolei Polacy mogą pokonać Turków na Nuke i na trainie. Mam jednak obawy, że SS może wyrzucić nuke a wtedy szansę na zwycięstwo naszych pewnie zmaleją. No i pozostaje jeszcze to nieszczęsne inferno :/
Wiemy, że Space Soldiers zrobiło ogromne postępy i nawet na lanach spisują się świetnie.
Jeżeli kogoś interesują godziny na steam to niestety za dużo wniosków nie możemy wyciągnąć, ponieważ paz, ngin, maj3r mają prywatny profil a XANTARES i Calyx 80 i 90h. U VP natomiast Snax, neo, byali prywatny a Michu i pasza 44 i 50h w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
W tym meczu zdecydowałem pograć na
Zwycięstwo Space Soldiers @1.54 LVBet
✅✅
 
uzytkownik-24118 2,1K
A ja uważam, że właśnie to że nie grają overpassa sprzyja Polakom. W pierwszej turze leci ban na inferno i nuke. Potem picki - cache i train. Co do decidera: na cobblu mogą powalczyć, mirage powinni wziąć. To 2,25 to spokojnie do spróbowania. Oczywiście Snax musi być w formie z zamkniętych kwali do IEMA tuż przed świętami a nie z wczoraj.
Ja też próbuję Gambit z fnatic na overpassie. Overpass to chyba jedyna mapa gdzie Gambit jest w stanie nawiązać walkę z czołówką. Wczoraj słaby mecz na SS ale no im wystarczy wyrzucić overpassa i robi się problem a mou i tak fragów trochę nastrzelał. A fnatic na tym overpassie może nie to że nie umie grać ale cudów tam nie pokazuje. Trzeba spróbować
VP @2,25 LVBet ⛔
Gambit - 2 mapa @2,35 LVBET ✅ Gambit ratuje dzień ;)
Oczywiście w singlach, za jakąś nie za dużą stawkę
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Ja również uważam , że Vp Powinno to ugrać. Jeśli chodzi co do samych map to;
Train- powinno to wziąść Vp
Cobbel jak i Mirage 50/50. Dużo będzie zależało od formy chłopaków z Vp. Tak jak Mikael_!4 pisał Snax musi trafiać z awp. Jeśli będzie to myśle że poradzą sobie
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ja tez jestem zdecydownie bliższy grania VP i też go gram po @2,2.⛔ Od siebie dodam coś takiego na teraz:

Propozycja 1
Mousesports
- HellRaisers (1 mapa) 16-6 + Kinguin - Spirit 16-19, 8-16 --&gt; AKO: @2,27 ⛔LVBET
1 typ to standardowy bet na Mousesports na mapie Mirage. Ich zdecydowanie najlepsza mapa, na której są w stanie i pokonują zazwyczaj większość przeciwników, układ na 2 awp ChrisJ i Oskar zazwyczaj robią swoje. przeciwnikiem mix międzynarodowy, który radzi sobie dosyć przeciętnie w lidze i o awans będzie im bardzo ciężko. Za często oni tego Mirage nie grają, ostatni raz gdy spotkały się te 2 drużyny myszy wygrały 16-14, ale tam woxic był trochę 1 man army i dlatego taki wynik. Do dubla sobie chętnie wrzucę.
Co do Kinguin to wrócili oni dopiero z Kopenhagi i pewnie o tamtym turnieju chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Myślę, że mimo tego że są nowym składem to awans z grupy był ich planem minimum i nie udało się go wykonać. Tutaj rozpoczynamy już fazę pucharową w ESEA, gdzie nasi poradzili sobie na prawdę dobrze w grupie. Chociaż początek nie był zadowalający po zmianach w składzie to późniejszy etap turnieju wyglądał już zadowalająco i pozwolił ukończyć grupę na 2 miejscu. Przeciwnicy za wiele ostatnio nie grają, po powrocie z Chin gdzie zajęli zaskakująco 2 miejsce na Starladerze INBATV zaledwie 1 mecz w internecie. Historia tych drużyn to zaledwie 1 mecz właśnie w ESEA, gdzie Spirit wygrało 16-14, ale to była 3 mapa pingwinów w tym składzie, dopiero później się rozkręcili i zaczęli wygrywać więc nie ma sensu jej brać pod uwagę. Myślę, że Kinguin powoli dojrzewa jako drużyna i spokojnie powinni dać radę. Wygrany następnie trafia na zwycięzcę BIG/Envy Academy więc droga do finału otwarta.
Propozycja 2:
Faze - EnVyUs - Faze wygra obie mapy 5-16, 16-6 + Astralis - AGO - Astralis wygra obie mapy AKO: @2,2 ⛔ już na pierwszej mapie z tych 4
Co do pierwszego meczu to Faze nie może tracić punktów z taką drużyną jak EnVy. Z jaką? No właśnie z nijaką bo tacy są dla mnie Francuzi. Wyników nie ma od dawna (od zawsze?), bilans w ESL&#39;u fatalny i ugrana tylko 1 mapa, ostatnio seria 11 map przegranych z rzędu (przerwana w końcu z NIP&#39;em), gramy Cache i Inferno więc nie widzę argumentów za EnVy, bo takim nie jest dla mnie utrata Olofa na rzecz Xizta. Jedynie system BO1 jest tutaj ryzykowny, ale wierzę, że Faze da radę.
Co do drugiego meczu, to Polacy cały czas potwierdzają że z przeciwnikami ze ścisłego Tier1 sobie po prostu nie radzą i to jeszcze nie ten czas. W lidze mają jedynie 2 zwycięstwa zdobyte z LDLC na rozpoczęcie rozgrywek (które oprócz AGO i ewentualnie EnVy jest zdecydowanie najsłabszą drużyną), a następnie seria 10 przegranych map. Tutaj obejrzymy Overpassa, czyli zdecydowanie najmocniejszą mapę Duńczyków gdzie powinni spokojnie wygrać oraz Traina. Jeszcze jakiś czas temu szukałbym tutaj szans dla AGO, bo była to ich zdecydowanie najlepsza mapa ale ostatnio wygląda to już dużo gorzej.
Ze względu, że są to 2 mecze BO1 w każdej parze to bez szaleństw.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Cobble, train mirage - dobre mapy pod grę na VP. Umieją grać na każdej z nich, Space Soldiers nie zaryzykowało z cache&#39;m. Na tym zestawie to mecz 50/50 więc te kursy 2,20 - 2,30 na VP to na pewno lekkie value. Oczywiście kluczowa rola snaxa tak na cobble jak i trainie.
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Ja tez jestem zdecydownie bliższy grania VP i też go gram po @2,2. Od siebie dodam coś takiego na teraz:
Propozycja 2:
Faze - EnVyUs - Faze wygra obie mapy + Astralis - AGO - Astrali wygra obie mapy AKO: @2,2
Co do pierwszego meczu to Faze nie może tracić punktów z taką drużyną jak EnVy. Z jaką? No właśnie z nijaką bo tacy są dla mnie Francuzi. Wyników nie ma od dawna (od zawsze?), bilans w ESL&#39;u fatalny i ugrana tylko 1 mapa, ostatnio seria 11 map przegranych z rzędu (przerwana w końcu z NIP&#39;em), gramy Cache i Inferno więc nie widzę argumentów za EnVy, bo takim nie jest dla mnie utrata Olofa na rzecz Xizta. Jedynie system BO1 jest tutaj ryzykowny, ale wierzę, że Faze da radę.
Co do drugiego meczu, to Polacy cały czas potwierdzają że z przeciwnikami ze ścisłego Tier1 sobie po prostu nie radzą i to jeszcze nie ten czas. W lidze mają jedynie 2 zwycięstwa zdobyte z LDLC na rozpoczęcie rozgrywek (które oprócz AGO i ewentualnie EnVy jest zdecydowanie najsłabszą drużyną), a następnie seria 10 przegranych map. Tutaj obejrzymy Overpassa, czyli zdecydowanie najmocniejszą mapę Duńczyków gdzie powinni spokojnie wygrać oraz Traina. Jeszcze jakiś czas temu szukałbym tutaj szans dla AGO, bo była to ich zdecydowanie najlepsza mapa ale ostatnio wygląda to już dużo gorzej.
Ze względu, że są to 2 mecze BO1 w każdej parze to bez szaleństw.
Podłączam się pod ten typ.
Wg mnie z dzisiejszego CSa to najlepsze mecze do grania. Tak jak kolega pisał EnvyUs grają beznadziejnie i nie widać argumentów, żeby mieli ugrać cokolwiek przeciwko Faze. Astralis w gazie. Wygranych 15 map z rzędu i ze swoją aktualną formą AGO nie powinno przerwać tej passy.
 
uzytkownik-24118 2,1K
VP beznadziejnie, nawet na nuke mogliby nie ogarnąć. Wracają z formą do etapu sprzed V4? Zastanawiam się nad czymś w kierunku Asterion. Tylko nie wiem czy nie wyciągam za daleko idących wniosków. Za mapę wygraną przez Asterion płacą 2,20 w LVBecie, co myślicie? Co prawda ulubioną mapą Asterion mirage więc pod tym kątem ciężko, ale z tak grającym Virtus Pro mogą pokusić się o niespodziankę Albo over 26.5 na mapach?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Jak się oddaje entry w praktycznie każdej rundzie, to ciężko jest coś później zrobić.
Ja chyba sobie to jednak odpuszczę. Może i kurs na mapę warty próbowania, ale za duża oferta na dzisiaj żeby pchać się w taki mecz. Chyba nigdy nie widziałem meczu Asterion, z nicków kojarzę tylko RandomRambo (tylko dlatego, że grał w fpl&#39;u i to streamował), cała reszta dla mnie kompletne anonimy. Po takim samym kursie jest np wygrana Sprout z Windigo a taki mecz już mi coś mówi i chyba bym wolał grać coś takiego jak miałbym się decydować.
Swoją drogą jak to wygląda w tym roku w ESEA? Dobrze kojarzę, że są tylko światowe finały dla top3, a w tym sezonie nie ma awansu do ESL&#39;a? Przecież 1 drużyna tam spada a 2 mają walczyć o baraże. Będzie po prostu pomniejszenie ligi, inny turniej kwalifikacyjny czy ja coś pominąłem?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie no jest tak jak w poprzednim sezonie. Grają playoffy - najlepsza trójka jedzie na Global Challenge. Online grane półfinały i mecz o 3 miejsce. Finał na lanie. Wygrany finału z awansem do Pro Ligi, drugi i trzeci zespół gra z dwoma przedostatnimi z Pro Ligi w ESL Relegation o dwa miejsca (pewnie znowu drabinka podwójnej eliminacji).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ja bym brał over 26.5 na picku Asterion jeśli już. Przegrana na bardzo mocne skillowo Space Soldiers nie oznacza jeszcze, że VP rozpoczyna regres formy. Turcy sprowadzili naszych na ziemię i moim zdaniem zmotywuje ich to do działania. Ostatni okres Virtusi mieli pełen wzlotów i upadków. Wczorajszy mecz na Avangar, czyli zespół w którym ostatecznie odszedł dzisiaj jeden zawodnik mógł skłonić do myślenia ponieważ nasi nie zagrali go perfekcyjnie.
Osobiście Vp - Asterion nie ruszam, wolę sobie na spokojnie to spotkanie obejrzeć.

Ja bardziej intensywnie myślę nad Kinguin ze Spirit i tutaj raczej bym wykorzystał fakt, że pingwiny są faworytem bukmacherów. Bowiem wygrana Ruskich wcale mnie nie zdziwi a pozwoli trochę zarobić ???? cały czas najsłabiej grającym zawodnikiem jest Taz i na chłopski rozum ten zespół nie ma przyszłości skoro nawet VP dali sobie spokój z Wiktorem. Sinigel w stronę Spirit jak dla mnie wygląda obiecująco
 
uzytkownik-24118 2,1K
Też mi się wydawało że to ekipa bez przyszłości, ale drugą część sezonu w ESEA MDL mieli co najmniej bardzo dobrą. Nie wyszedł im LAN w Kopenhadze ale rywale chyba nieco mocniejsi niż Spirit.
BTW. BiG dziś bez luckerra z którego zrezygnowali. Za niego Legija, który nie grał prawie dwa miesiące a jego ostatnie występy żenująco słabe. Mapę EnVy Academy może wziąć. W ogóle wydaje mi się że dziś nie zanosi się na jakiś szybki mecz w ESEA MDL
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Mnie bardziej zastanawia Faze teraz i 2 mapa, która będzie za chwilę. Przed meczem 1,24, teraz można łapać po 1,65 na LVBET. Fakt, ta mapa to totalna katastrofa, ale żeby drugą mapę też tak słabo zagrali? Wyniki tam mają przyzwoite, a w porównaniu z EnVy nawet dobre bym powiedział. Niestety nie oglądałem tej mapy i nie wiem za bardzo co tam nie zagrało, ale chyba spróbuję
Dlatego Faze 2 mapa @1,65 LVBET ✅✅ 16-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom