>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
slapi 30

slapi

Użytkownik
Tak. Natomiast walczą o lepsze rozstawienie w późniejszym etapie, czyli tzw &quot;seed&quot; (teoretycznie słabszy rywal na początku), na lanie. Przyglądam się temu meczowi od wczoraj. Oferta u buków dnia poprzedniego była na poziomie 1.83:1.83 (Tyloo : MVP), natomiast dzisiaj jest ok. 1..5 : 2.5.
Z wielkim prawdopodobieństwem MVP ugra przynajmniej jedną mapę (Train, Mirage, Inferno). Dla mnie osobiście oni to wygrywają.
MVP 2:1 ✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie możemy już zobaczyć kto ile ma godzin w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
Szczegóły tutaj:
https://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/1667896941884942467
Uważam, że jest to spory problem jeśli chodzi o typowanie meczów CS&#39;a. Sprawdzenie kto ile grał było zawsze pomocne w obstawianiu, a teraz jeśli nie mamy danej osoby w znajomych to będzie kłopot :/
Wiadomo, że to nie było zawsze najistotniejsze ale w każdym bądź razie dawało nam pewne możliwości. Osobiście się tym lekko sugerowałem - jak pewnie większość z Was
@edit: oczywiscie nie każdy musi mieć to włączone ale sprawdziłem na szybko ekipę VP i tam już z tego skorzystali pasha, neo, Michu
 
D 25

docencik

Użytkownik
Astralis - NaVi (Train)
Pick: Astralis
Odd: @1,45
Unibet

Pierwsza moja propozycja to wygrana Astralis w meczu z Navi. Uważam, że Duński zespół jest bardziej mocniejszy w grze online niż Ukraińcy. Nie sądzę, aby taki meczyk Astralis puściło i liczę na wygrają w okolicach 16-10. Gram Astralis po @1.45 i liczę na pewny zysk.
Edit: To co zagrało Astralis to się w głowie nie mieści. Z wyniku 13-7-&gt;15-15-&gt;16-19. ????
Envyus - AGO (Cobble)
Pick: Envyus
Odd: @1,75

Kolejna propozycja to Envy po kursie @1,75 na Unibet. Po wczorajszej grze Polaków przeciwko North mogę tylko powiedzieć, że gorzego meczu w ich wykonaniu ostatnio nie oglądałem. Zero pomysłu na grę i szybkie tracenie rund na obu mapach zagwarantowało im 2 przegrane. Natomiast Envy widać, że miało pomysł na grę i udało im się wygrać przeciwko NIP mimo, że według bukmacherów nie byli faworytami. Typ kieruje w stronę Francuzów.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Heroic - Space Soliders
Mecz o wysoką stawkę, bowiem zwycięzca kwalifikuje się na IEM w Sydney. Heroic nadal bez Jugiego ale wciąż groźne. Przeplatają co prawda dobry mecz ze słabym ale na przeciwnikow takich jak Navi czy Fnatic.
Natomiast co do Space Soldiers to u nich z formą bez zmian. Wygrali ostatnio bardzo wyraźnie dwie mapy z HR oraz porazka z Astalis. W tym meczu szanse sa wyrownane więc dziwią mnie kursy takie jak 3.20 na wygraną Heroic.
Zagram dzisiaj trochę bezpieczniej i postawie, że Heroic ugra przynajmniej jedną mapę. Szanse widze spore bo dobrze graja nie tylko na swoich mapach ale również na tych, wybieranych przez przeciwników co widac po drabince play-offów i wygranych 2:0 na HR oraz Windigo.
heroic handicap +1,5 @1.80 1xbet
@edit: LVBet wstawił @1.93
⛔⛔
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
ESL One Belo Horizonte Europe Open Qualifier
12.04.2018 r.
Start: 11:00

ALTERNATE aTTaX - Imperial
Witam serdecznie.
Dzisiaj polecam obstawić ten mecz w CS:GO. Chodzi mi dokładnie o typ: AA +1,5 maps (wielkie prawdopodobieństwo) oraz to, że AA wygra to spotkanie (dla mnie osobiście 60:40).
Analiza:
Stawka toczy się o udział w zamkniętych kwalifikacjach do turnieju w Brazylii. Wygrana drużyna zapewni sobie taki przywilej.
Co działa na korzyść AA? Według hltv.org obydwie drużyny grały ze sobą jeszcze w marcu tego roku dwa razy, gdzie to właśnie w większości niemiecka drużyna wygrała dwie mapy: Mirage 16-12 oraz Overpass 16:9 w turnieju EGB Battles.
Oglądałem ostatnie spotkanie AA oraz Imperial kolejno z polskim PACT oraz Windigo, a także Imperial&#39;u z Avangar oraz AGO i stąd moje przemyślenia.
Alternate aTTaX + 1.5 mapy: 1.66 bet365 ✅
Alternate aTTaX wygra spotkanie: 3.4 bet365 ✅


Powodzenia!
P.S: Kiedy skończyłem pisać tego posta bet365 obniżył właśnie kurs na wygraną AA do 3.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 25

docencik

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina:
17:00
Spotkanie: North vs NIP
Typ: North
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczorajszy typ wszedł bardzo ładnie. Dzisiaj również uderzam w cs’a, a dokładniej spotkanie pomiędzy North i NIP. Mapa jaka bedzie rozgrywana to Nuke. Co do typu nie mam zastrzeżeń. North wygrywa dzisiaj Nuke i kontynuują passę zwycięstw. Widac, że pasuje im ta mapka i potrafią na niej grać. NIP natomiast nie gra tej mapy za często, a jeśli juz do tego dojdzie to nie potrafią wyjsc z niej zwycięsko. Myśle, że typ na jedynkę jest jak najbardziej faja opcja, szczególnie zoferowanym @1,75 na Unibecie. ;)
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
slapi 30

slapi

Użytkownik
Nie mam dostępu do typów na żywo, więc pisze tutaj.
ESL mecz drugi
Nip - North
Mapa: Inferno
Zwycięzca: Nip 1.66 bet365 ✅
Krótka analiza:
Ta mapa, to wybór zespołu NIP. W pierwszym pojedynku dzisiaj na mapie nuke wygrało North wynikiem 19:15. Znając realia tej ligi na 85% drugą napę wygra drużyna Szwedów.
 
D 25

docencik

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina:
21:00 I 22:00
Spotkanie: Mouse vs VP
Typ: Mouse/Mouse
Kurs: 1.75
Bukmacher: BaH
Analiza:
W tych meczach meczach lecą w kierunku myszek. Dzisiaj zagrają oni ze standinem. Za Styko wejdzie utalentowany gracz Simple. Myślę, że to duży plus i z jeszcze większą przewagą wygrają oba mecze. Na Bet-at-home kurs na podwójne zwyciąstwo wynosi @1,75 co według mnie jest bardzo dobrą opcją. ;) Powodzenia i liczę na kolejne plusy.
✅✅✅

 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Mam pytanie, może będziecie wiedzieć: skąd bukmacherzy biorą wyniki meczów na żywo w cs:go? Mają do nich dostęp szybciej niż oficjalna strona np. ESL Pro podaje oraz wiele livescor&#39;ów jak przepatrzyłem. Nie mówiąc już o Hltv.org. Gdzie jest to źródło informacji?
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina: ok.
21:00 I 22:00
Spotkanie: Mouse vs VP
Typ: Mousesports -4,5 ✅
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza:

Oglądam właśnie Train&#39;a i nasi grają słabo. Pójdę pod prąd i napiszę, że być może wygrają nawet ten pojedynek. Jest to jedna z ich głównych, w miarę pewnych map. Analiza natomiast dotyczy Inferno - przeciwieństwo Train&#39;a w mappool&#39;u.
https://www.hltv.org/stats/teams/map/33/5378/Virtus.pro
Pod tym linkiem możecie zobaczyć o czym piszę.
Licząc, że VP wygra Train&#39;a po prostu Mousesports musi wygrać inferno i gwarantuję, że nie będzie to wyrównany mecz.
https://www.hltv.org/stats/teams/map/33/4494/mousesports
A tutaj pojedynki &quot;Myszy&quot; na Inferno.
Powodzenia!
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Pieron daje czadu w tym Cs&#39;ie. Ale pięknie Oscar ugrał clutcha na Inferno bodajże przy wyniku 1:0 dla Mousesports - 1 vs 3 oraz dwóch ostatnich z 1 HP pokonał.
Uwielbiam VP, ale (to moje osobiste zdanie) ich sprzedaż meczów w ostatnim czasie mocno się na chłopakach odbije.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Postaram się wrzucić coś na jutro chłopaki. Na pierwszy rzut oka Alternatte aTTax, Big oraz dla mnie Spirit (doszyjemy jakieś handicapy albo dokładne wyniki będą podane z mojej strony).
Dzisiaj jeszcze Ameryka gra - polujemy dalej. Jeśli ktoś idzie spać, to dobranoc. Miłych snów!
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
ALTERNATE aTTaX - Gambit
11:00/12:00
13th of April 2018
ESL One Belo Horizonte Europe Closed Qualifier

Typy:

ALTERNATE aTTaX: 2.75 bet365 ⛔
ALTERNATE aTTaX: + 1.5 1.57 bet365 (duże prawdopodobieństwo) ⛔

Witam serdecznie. Dzisiaj polecam również zagrać na drużynę niemiecką w dwóch wariantach: pierwszym: +1.5 mapy oraz na wygraną w całym pojedynku.
Analiza:
W pojedynkach bezpośrednich mamy 1:1 w mapach: Mirage (wygrana Gambit) oraz Train (wygrana AA). Jeśli ktoś oglądał wczoraj pojedynek AA z Imperial, to widział dokładnie jakim arsenałem dysponują aktualnie chłopaki z AA.
Obejrzałem parę meczów Gambit w ostatnim czasie. Chłopaki miały swoje &quot;5 minut&quot; i teraz chcą się utrzymać na fali. Jakkolwiek by ona nie wyglądała. Słabe ma Gambit wyniki w czołowych ligach, natomiast AA potrzebuje jakiegoś dobrego LAN&#39;a aby wypromować zespół.
Prognozuję wynik 2:1 dla AA.
P.S: Polecam dołożyć do tego wygraną BIG. Reszta meczów o awans, to dla mnie zagadka.
Powodzenia!
 
D 25

docencik

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina:
13:00
Spotkanie: AGO vs Godsent
Typ: Godsent
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz, który biorę dzisiaj pod lupę to AGO vs Godsent. Faworytem tego spotkania jest moim zdaniem Godsent, które w ostatnim czasie gra ładnego csa. Polacy po ostatnim turnieju nie radzą sobie tak dobrze, jak w trakcie niego. Uważam, że Godsent weźmie ten mecz wynikiem 2:1 dzieląc się jedną mapą z Polakami. Nie spodziewam się tutaj żadnej niespodzianki. Powodzenia! ;)
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witajcie, dzisiaj kolejny dzień zmagań w turnieju ESL One Belo Horizonte. Nie oglądałem niestety wczorajszych spotkan, lecz zobaczyszywszy dzisiajsza ofertę jestem trochę zdziwiony. W 3 meczach wg nich jest 3 zdecydowaych faworytów, mianowicie: North, Space Soldiers oraz Envyus.
Jeszcze z tymi pierwszymi można się zgodzić (chociaz i tak nie grałbym tego po kursie 1.35) to z tymi ostatnimi może być roznie.
Co sądzicie o tych spotkaniach, czy warto się pchać w tych faworytów czy jednak poszukac gdzieś undergoda?
 
D 25

docencik

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina:
12:00
Spotkanie: North vs AA
Typ: North -1,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam, dzisiaj mamy kolejny dzień z rozgrywkami ESL. Moim typem jest handicap map na North. Uważam, że sa o wiele bardziej doświadczona drużyną i poradzą sobie z ograniem 2:0 Niemców. Ostatnie wyniki North nie sa zle. Przegraną na SS nie przejmuje sie, bo wiem jak silni sa zawodnicy z Turcji. Natomiast Niemcy nie radzą sobie z wygrywaniem na topowe drużyny-nawet wypalone jak dla mnie Gambit. Kurs @1,50 jest według mnie warty gry. Pozdrawiam! ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom