>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
F 129

fascio

Użytkownik
Ziomuś on tylko zwrócił uwagę ,że flusha prowadzi już od dłuższego czasu, bo z twojego postu wynikało jakby flusha został prowadzącym, całkiem niedawno ,odkąd odszedł/wyrzucili pronaxa. On się nie chciał wymądrzać ,tylko to sprostować, więc to Ty nie zrozumiałeś :razz:
Uważasz, że 2 miesiące być prowadzącym to jest długo a nie niedawno ?

Ee. Czego nie rozumiesz kamiloo ty sobie rozmawiasz z ESC czy Alsen team drużyny bardzo słabe, a ja mówie o gościu który zna całe środowisko i to są jego kumple ehh.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP - Titan 1 @1.33 de_train b365
Może kurs niski, ale typ wydaje się bardzo pewny. Mapa to przewaga VP, do tego Titan nie ma szans na awans i prawdopodobnie będą na ostatnim miejscu w FACEIT. VP walczy o awans, ale przed tym mecz z NIP. Nawet jak z NIP wygrają, to nadal muszą zdobyć przynajmniej jedno zwycięstwo. Dziś mają 4 mecze, ze 2 to minimum, a pewnie i tak zabraknie, bo ważne są bezpośrednie spotkania, a te z fnatic i g2 chyba bardziej na niekorzyść, choć dokładnie nie sprawdzałem. Z Tytanami trzeba wygrać. Potem dwa mecze z HR. Hellreisers mają też szanse na awans, ale muszą dwa mecze wygrać z VP. Jeśli pierwszy przegrają to drugi można zagrać mocniej, chyba że VP już będzie mieć awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Ee. Czego nie rozumiesz kamiloo ty sobie rozmawiasz z ESC czy Alsen team drużyny bardzo słabe, a ja mówie o gościu który zna całe środowisko i to są jego kumple ehh.
rozmowa prowadzi donikąd... na Izaka Szwedzi, Duńczycy czy inne kraje leją, jest dla nich takim samym komentatorem jak Biba czy jak mu tam w Brazylii. Tam jest kimś ale dla reszty świata jest po prostu komentatorem. Na 100% się nie kolegują, to że zagrał przez pashe 2 MM-y z olofem to nie znaczy że są znajomymi ????
A teamy które wymieniłem to jest śmiało top5 Polski, czy słabe to nie powiedziałbym.

VP - Titan 1 @1.33 de_train b365


Żeby w poście było coś merytorycznego to napiszę że marathonbet ma 1.41 kurs na to ????
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Vexed Gaming - Greyface
Vexed wygra mecz, @1.72. 365. Zwrot.

BO1. Panowie z Vexed prezentują wyższy poziom od Szwedów z &quot;Kappy&quot;, a kurs @1.72 na ich win wygląda nawet na nieco zawyżony. Mapa jeszcze nie jest znana, ale dobra forma Polaków powinna wystarczyć na - w mojej opinii - słabszych rywali. Mecz o 19.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Vexed Gaming - Greyface
Vexed wygra mecz, @1.72. 365.

BO1. Panowie z Vexed prezentują wyższy poziom od Szwedów z &quot;Kappy&quot;, a kurs @1.72 na ich win wygląda nawet na nieco zawyżony. Mapa jeszcze nie jest znana, ale dobra forma Polaków powinna wystarczyć na - w mojej opinii - słabszych rywali. Mecz o 19.
To jest błąd całoroczniaka ???? Będziesz miał zwrot. Vexed nie gra z Grayface tylko z PENTA. Tutaj masz info o meczu: http://www.hltv.org/match/2299275-vexed-penta-red-dot-closed-qualifier
Jest to pierwszy mecz a te zespoły nie są nawet w grupie:
http://www.hltv.org/?pageid=216&amp;amp;eventid=2016

:cool:
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
To jest błąd całoroczniaka ???? Będziesz miał zwrot. Vexed nie gra z Grayface tylko z PENTA. Tutaj masz info o meczu: http://www.hltv.org/match/2299275-vexed-penta-red-dot-closed-qualifier
Jest to pierwszy mecz a te zespoły nie są nawet w grupie:
http://www.hltv.org/?pageid=216&amp;amp;eventid=2016

:cool:
W takim razie nie jest to błąd tylko całorocznego, bo lounge, egb etc. też miały ofertę na to spotkanie - przeciwko Greyface. Widocznie wszyscy się pomylili.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
VP - Titan 1 @1.33 de_train b365
Może kurs niski, ale typ wydaje się bardzo pewny. Mapa to przewaga VP, do tego Titan nie ma szans na awans i prawdopodobnie będą na ostatnim miejscu w FACEIT. VP walczy o awans, ale przed tym mecz z NIP. Nawet jak z NIP wygrają, to nadal muszą zdobyć przynajmniej jedno zwycięstwo. Dziś mają 4 mecze, ze 2 to minimum, a pewnie i tak zabraknie, bo ważne są bezpośrednie spotkania, a te z fnatic i g2 chyba bardziej na niekorzyść, choć dokładnie nie sprawdzałem. Z Tytanami trzeba wygrać. Potem dwa mecze z HR. Hellreisers mają też szanse na awans, ale muszą dwa mecze wygrać z VP. Jeśli pierwszy przegrają to drugi można zagrać mocniej, chyba że VP już będzie mieć awans.
* youns will stand in for ScreaM who is not feeling well
I to jest pewniak !
@EDIT
Aż sam pograłem LINK
 
xinum 31

xinum

Użytkownik
macie złe info ????
youns gra w tym samym czasie vs SK.
Ktoś inny go zastąpi
@edit
Za ScreaMa zagra Faris.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Faris jakiś zagra dla Titan. (rat. 0.88 LOL)

NIP - Titan.
NIP -3.5 pinnacle @1.699 de_train ✅ ✅
OK NIP nie gra nic wielkiego, ale grali wyrównany bój z VP. Potrzebują dziś wygranej i na pewno tego dokonają. Inaczej wypadają z walki o LANa. Titan dziś olewka, Scream &#39;zle sie czuje&#39;. Sorka, zabiłem kurs. Jak ktoś zdąży to handi na VP też można grać. Te zespoły muszą wygrać.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
macie złe info ????
youns gra w tym samym czasie vs SK.
Ktoś inny go zastąpi
@edit
Za ScreaMa zagra Faris.
Na hltv było, myślałem że potwierdzone ???? Tak czy inaczej stand-in nie postrzelał zdobył najmniej fragów z Titanów bodajże 4 czy 5 ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Się właśnie zastanawiam czy HR ma szanse na awans czy nie. Niby jakby dwa razy wygrali z VP to by się zrównali z fnatic, g2 i VP. Nie chce mi się tego liczyć, ale VP wtedy by nie weszło na 100%, bo mieliby najgorszy bilans. Z resztą na chwilę obecną potrzebują jednego zwycięstwa na dwa mecze do końca i wyrzucają g2 za burtę. Pierwsza mapa overpass, na której HR dobrze gra i chyba to ich najlepsza mapa, lecz VP też potrafi tu grać. Wczoraj grał Simple, a dziś Schneider, więc będzie lepiej.

Liczę na to, że VP nie będzie czekać do ostatniej mapy i zagra na 101% swoich możliwości i wygra pierwszą mapę. HR raczej takiego parcia na tego LANa nie mają, ale z pewnością będą walczyć.

Wins VP @1.518 pinnacle ✅ ✅ 16-5
VP -3.5 @1.8 pinnacle ✅ ✅
Choć handicap trochę chory, bo różnica kursów aż tak wielka nie jest, a trzeba wygrać minimum 16-12, ale gramy.
Druga mapa to Cache. Jeśli wygramy overpassa, to postawię co nieco na HR, może VP już wtedy puścić mecz, co czasem im się zdarza (czyt. bezmyślne solowe akcje, skracanie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Odpowiem na Twoje pytanie, jeśli HR wygra 2 mecze przechodzi i tak z 4 miejsca G2. Jeśli VP wygra chociaż 1 mecz przechodzą Oni na 4 miejsce.
Więc te mapy HR-om nic nie dają, nawet jeśli dwie wygrają.
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Pinn|acle oczywiście. Szeroka oferta , jeśli mecz się obsunie to termin zamknięcia zakładów też no i przede wszystkim oferta na handi na rundy.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Panowie. Najlepszy buk do grania CS GO i dlaczego ? Byłbym bardzo wdzieczny ????
ja bym wymienił kilka, każdy ma plusy i minusy

pinnacle:
+ duża oferta szybko wystawiana
+ możliwość grania handi
+ wysokie kursy
- wypłata jedna w miesiącu tylko darmowa reszta odpłatna
marathonbet czy 1xbet:
+ duża oferta szybko wystawiana
+ możliwość grania handi
+ najwyższe kursy na bardziej faworyzowany zespół
- szybko limitują
bet365
+ możliwość grania za wysokie stawki
+ spora oferta
- nie zawsze najwyższe kursy na rynku
betsson/betsafe:
+ jak u konkurencji spadną kursy na łeb na szyję to tutaj zawsze śpią i można grać ????
Oprócz tego jednego plusa nic specjalnego tam nie ma

reszta to dno
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Mouse czy Virtus? ktoś coś wie juz o mapie no i jak widzicie ten mecz?
mapa dd2 wieć skłaniałbym sie bardziej na myszy lekko pograć @2.00
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mouse czy Virtus? ktoś coś wie juz o mapie no i jak widzicie ten mecz?

mapa dd2 wieć skłaniałbym sie bardziej na myszy lekko pograć @2.00
Never bet on virtus.pro, maj frend ;)

Niby dust, ale przecież nie tak dawno virtusi wygrali tam z fnatic, z tego co pamiętam to wręcz ich zmiażdżyli i to po stronie ct.
Z tego co czytam to ten mecz jest o pietruszkę, bo ani vp ani mouse nie weszli do czwórki swojej grupy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom