>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
slapi 30

slapi

Użytkownik
Też szukam jakichkolwiek argumentów za tym, że AA wygra choć jedną mapę, ale nie mogę znaleźć. Popieram typ Docencik&#39;a na wygraną 2:0 z niemiecką drużyną. Wczoraj zagrali &quot;wesołego&quot; cs&#39;a - kompletnie bez przemyśleń z Gambit i polegli zasłużenie.
Natomiast w pojedynku Envy z BIG zagrałbym na + 1,5 mapy dla Niemców.
Prawdopodobnie zobaczymy Cobla, Overpasa, Traina lub Cache&#39;a. W pojedynkach bezpośrednich, trzy mapowych jeszcze żadna z tych drużyn nie wygrała 2:0(Edit: raz wygrało BIG w zeszłym roku 2:0). Czy dzisiaj się to zmieni? Nie sądzę.
A więc:
North 2:0 ⛔
Big +1,5 mapy ✅
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Oglądam BIG - Envy. Co się dzieje z North? Aż tak tragicznie grają?
Jak dla mnie to oni nie grają nic szczególnego od czasu, kiedy Konfig wybrał kasę i postanowił smurfować w USA ;). Z takim mappoolem jaki maja teraz, to mapy można im spokojnie ugrywać. Po prostu kolejna solidna drużyna, ale raczej bez większych szans na wygranie czegokolwiek.
A, no i mają mojego ulubieńca w postaci MSL ???? ????
husarz22 będzie robiony temat na Marsylie czy piszemy tutaj? Fajnie zapowiadający się turniej ze względu na wszystkie zmiany w drużynach w ostatnim czasie i wyjątkowo mocną obsadę jak na Dreamhack&#39;a
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina:
12:00/13:00
Spotkanie: Space Soldiers - Gambit
Typy:
Gambit + 1.5 mapy 1.66 bet365 (ugranie jednej mapy jest dla mnie prawie pewne) ⛔
Gambit wygra spotkanie 3.25 bet365 (można spróbować, ale za małą stawkę, kurs dobry) ⛔

Analiza:

https://www.hltv.org/matches/2322009/space-soldiers-vs-gambit-esl-one-belo-horizonte-europe-closed-qualifier
Pod tym linkiem zobaczcie jak wyglądają potyczki obydwu drużyn nawet od 2016 roku. Ogólnie mamy 7 do 10 w meczach na korzyść rosyjskiej federacji. Prawdopodobnie zbanują Overpass&#39;a oraz Cache&#39;a. Zakładam, że zobaczymy Cobblestone oraz Nuke. Trzecią mapą może być Inferno, czyli identyczny zestaw jak w eliminacjach do Australii.
Oglądam wczoraj Gambit, a także SS z Envy. Jeśli Francuzi potrafili urwać mapę Turkom, to, co dopiero Gambit, które mimo słabszych wyników w czołowych ligach potrafi dobrze zagrać.
Spodziewam się wyniku 2:1 dla Gambit.
Powodzenia!
P.S: Mapy: Cobblestone (SS), Train (Gambit) oraz Mirage. Jak byk 2:1 oby dla Gambit!
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ja ten mecz widzę inaczej i pogram coś takiego dla lepszego oglądania bo oferta ostatnio strasznie uboga
Space Soldiers (-1,5) - Gambit @2,02 ✅✅ szybkie 16-7 16-3 Obie drużyny w zupełnie innej formie i tak to musiało się skończyć.
Space złapał taką formę, że leją ostatnio każdego jak idzie. Mecz zaczynamy na Cobblestonie, gdzie wygrywają z każdym. Seria 10 wygranych z rzędu, na 15 map tylko 1 przegrana z solidnymi przeciwnikami, tutaj powinni to spokojnie wziąć. Druga mapa to pick Gambit, ale mnie oni nie przekonują tam również. W ciągu ostatnich kilku dni przegrane tam z VP, NIP&#39;em czy Godsent - szału nie ma. SS nie gra tej mapy zbyt często, ale dla odmiany takie VP pokonali do 4. Forma również zdecydowanie na ich korzyść, Gambit dopiero w tych eliminacjach potrafi coś wygrać, dlatego dla lepszego oglądania próbujemy.
W sumie jakby miało dojść do ostatniej mapy to również widzę tam faworyta w SS, ale kurs na ich wygraną nieopłacalny do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Space Soliders od dłuższego czasu przebijało się z Tier2 do Tier1 i chyba powoli można będzie mówić, że to im się udało. W ostatnim czasie awanse na WSZYSTKIE ważne turnieje - Dreamhack Marsylia, IEM Sydney, finały ESL&#39;a oraz ESL One Belo Horizonte, taki wynik robi wrażenie. Po takim czasie grania z czołówką powinni zagościć w niej na stałe i trzeba mieć nadzieję, że będą mieli jak najmniej problemów z wyjazdami czy wizami, bo to one w dużym stopniu cały czas ich blokowały.
Eh, a ktoś sobie wyobraża ten skład z Woxiciem jako głównym snajperem? Jak dla mnie wtedy dopiero mogli by zamieszać w czołówce... ???? Szkoda że tak się potoczyły ich losy
 
uzytkownik-24118 2,1K
No i mamy zmianę w puli map: dust2 za cobblestone&#39;a. Ciekawe od kiedy to wejdzie do życia. W Sydney będą grać już dusta czy jeszcze cobble&#39;a ? Jakby ktoś miał informację, to byłbym wdzięczny. Bo czasu niewiele a ta zmiana może nieco zamieszać układem sił na scenie.
No i mam nadzieję że szybko wróci cobble do puli, bo jak to tak major bez liczenia na Dragon Lore ????

No i kolejny problem ma VP - na cobblu umieli grać, a dusta nigdy nie grali. A przecież mają stale banowanego overpassa i słabe inferno.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Hmm dziwna sprawa, w ogóle się tego nie spodziewałem. W sumie dlaczego dust2 wszedł za jakąś mapę? Długo sie nad tym nie zastanawialem ale co szkodzi, żeby w puli map było ich 8? Poprostu mogli go dodać bez wyrzucenia innej. Chyba, że wówczas ten dust był by mniej grywalny.
Z tym dragon lorem to się można śmiać ale fakt jest taki, że na cobblu zawsze ta oglądalnosc na Majorze była większa ????
Jest masa filmikow na YT i dyskusji, że CS powoli umiera przez ten updated z wymianą skinów i pozamykaniem wielu stron hazardowych związanych z obstawianiem skinami. Jeszcze do tego to? Hmm no ja w te teorie za bardzo nie wierzę, że cs przez to umrze, no ale pewnie straci na tym sproro
To, że ta zmiana w znacznym stopniu wpłynie na pro scene to się zgadzam. Ale trudno, tak bywa za każdym razem jak wprowadzają nowe lub usuwają jakieś mapy. Kwestia czasu i wszystko chyba wroci do normy
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ostatnio kanał betwaya, który prowadzi różne serie z zawodnikami zrobił filmik, w którym pytali zawodników która mapa powinna zostać usunięta. Z tego co pamiętam to najczęściej właśnie pojawiał się Cobblestone i standardowo nuke. Być może to miało jakiś wpływ o usunięciu akurat tej mapy.
Raczej ilość map zawsze była nieparzysta z tego co kojarzę, ze względu na systemy pickowania czy banowania map. 9 map to duża ilość do przygotowania dla drużyn, szczególnie że czasu kiedy mają one tylko treningi jest niewiele, cały czas rozgrywane są ligi, wyjazdy na LAN&#39;y itp. Za dużo zawsze było obaw o obniżeniu poziomu gdyby zwiększono aktywny mappool.
 
uzytkownik-24118 2,1K
To zostawmy 7 map w aktywnym map poolu, ale ze zmianą jednej powiedzmy po każdym majorze.
Poza tym czeka nas pewnie kolejny remake cobblestone&#39;a, ciekawe co i jak dużo zmienią.
Dodatkowo problemem jest nuke - niby mamy 7 map w aktywnym map poolu a w praktyce nuke właściwie się nie ogląda - w BO1 nie ma go nigdy, czasem się trafi w BO3. Ja rozumiem, że niedawno był remake tej mapy, ale pro scena daje jasne sygnały że z tą mapą nie jest dobrze. Mogliby wyciągnąć wnioski.

E. Jeszcze co do gamblingu skinami - mi się ukrócenie tego procederu podoba. I CS od tego nie umrze - to strzelanka, FPS, a nie platforma do gamblingu.
E2. Poza tym dla mnie dust 2 jest jedną z najmniej taktycznych map, jeśli nie w ogóle najmniej taktyczną.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Nie tylko dla Ciebie, ja też mam takie i zdanie i mnóstwo osób z pro sceny również. Według mnie mogli trochę bardziej pokombinować tworząc tę mapę. Chociażby otworzenie scyboxów nad tunelem przed B byłoby minimalnym urozmaiceniem,. Dla mnie to jest dalej ten sam Dust co kiedyś, tylko inaczej wygląda. No bo w sumie z gameplayu co się zmieniło? Flashowanie długiej? Że 1 smokiem nie idzie przejść od długiej na BS A nie będąc widocznym z respa CT czy mida? Zmiany kosmetyczne, a nic nowego nie wprowadzono.
Tak na szybko to najbardziej zadowolone z czołówki pewnie będzie Astralis czy Faze, bo oni tej mapy nie grali nigdy, zobaczymy czy będą chcieli wprowadzić D2 do map poola, szczególnie Astralis bo to ich zawodnicy kiedyś grali tam bardzo solidnie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Tak jak piszesz, problemem tej mapy był bombsite B, a tam niewiele/nic nie uległo zmianie. Dalej właściwie nie można na ten BS wejść w żaden sposób taktycznie. Zresztą podobnie wygląda potem odbijanie od tunelu.
donald-young Ja np. nie wyobrażam sobie żeby na finałach ECS czy ESL PL nie było cobblestone&#39;a, miimo wszystko. Przecież nie zmienia się zasad w trakcie gry. Ciekawe jak zareagują organizatorzy IEM Sydney - tego czasu do startu turnieju nie zostało wiele. Nie zdziwiłbym się gdyby zostali z cobblem w map poolu.
 
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
mikael_14 Z autopsji wnioskując jak zmieniał się poprzedni mapool to masz w 100% rację. Organizatorzy powoli podchodzili z wprowadzaniem nowej mapy i te turnieje które się już rozpoczęły powinny być dograne z obecnym map poolem, ale każdy nowo rozpoczęty już musi być z Dustem.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Team Kinguin - Quantum Bellator Fire
godzina 13:00
od początku nowego składu w Team Kinguin z tazem byłem sceptycznie nastawiony do tej drużyny - co widać po wcześniejszych moich postach w tym temacie. Teraz patrząc na to wszystko z perspektywy czasu widać, że ekipa robi postępy. Nie bez powodu są w tym meczu stawiani w roli faworytów. Uważam, że warto pójść nawet o krok dalej i postawic, że wygrają ten mecz 2:0. Z kilku powodow. Na początkumapy, TK z pewnością wyrzuci inferno, a QBF powinni overpassa. Na pozostałych mapach Polacy mają spore szanse.
Druga sprawa to zdecydowanie polepszenie gry aimowej Taza. Widać, że ostro przylozyl się do indywidualnych treningów ponieważ jego statystki z ostatnich meczów wyglądają bardzo dobrze (zajmuje najczęściej 2 miejsce w zespole).
Wczoraj Kinguin wygrali w Polskiej LidzeEsportowej na Pride (16:9 nuke i 16:2 trainie) dzięki czemu cały czas pozostają liderami.
Dzisiaj czas zapunktowac w grupie w Fusion.bets Masters bowiem rywal nie jest bardzo wymagający. Naszych stać na 2:0 a kurs na to zdarzenie jest dla mnie zachęcający.
Kinguin handicap (-1,5) @2.45 Lvbet
⛔
jednak nic z tego - kompletna klapa 2:0 dla QBF

A no koniec wazny ejsik Taza sprzed kilku dni :p
https://clips.twitch.tv/SavageRoundPlumBigBrother
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
No i mamy zmianę w puli map: dust2 za cobblestone&#39;a. Ciekawe od kiedy to wejdzie do życia. W Sydney będą grać już dusta czy jeszcze cobble&#39;a ? Jakby ktoś miał informację, to byłbym wdzięczny. Bo czasu niewiele a ta zmiana może nieco zamieszać układem sił na scenie.
.
Już wiadomo, że w Sydney będzie d2.
988447697974767617
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Izako Boars - x6tence 20:30

Bardzo lakonicznie, bo mecz niedługo.
Nie mogę przejść obok takiego kursu obojętnie, Hiszpanie ze zmianą w składzie, dzisiaj w miejscowej lidze ESL pokonali mocne Moviestars Riders, oglądałem te spotkanie i pokazali się z bardzo fajnej strony. Czym jest Izako Boars? Grają raz na miesiąc z mocniejszymi drużynami, ostatnio ugrali mapę na Bpro i przegrali po dwóch dogrywkach z Singularity, kompletnie mnie to nie przekonuje. Dla mnie jest to mecz minimum 50/50, nawet lekko faworyzując Hiszpanów.
x6tence 2.70 1xbet

dwie przegrane pistoletówki zrobiły swoje
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
oeruith 14

oeruith

Użytkownik
21:00 Royal Bandits - Nexus
Przed nami mecz Gfinity Winter Series 2018 Europe, a właściwie &quot;walka przegranych&quot;. W starciach head to head drużyna RB 2 miesiące temu wygrała oba mecze wynikami 16-5 i 16-10. Pomimo tego że Nexus jest drużyną tierowo wyżej a bukmacher wystawił całkiem interesujące kursy na Royal Bandits to postanowiłem iść w stronę Turków. Dlaczego? A no dlatego, że zespoły miały okazję zmierzyć się ze sobą niedawno temu. Zespołowi z Turcji udało się pokonać silniejsze Nexus, a w dodatku obecna forma Rumunii nie jest kolorowa. Drużyna przegrała dość konkretnie swój mecz z LDLC przegrywając 3-16, poprzednio polegli w trybie BO3 z Nemigą, gdzie mecz zakończył się wynikiem 0-2 dla Nemigi. Royal Bandits również nie jest wybitnie mocne, lecz wygrali ze świeżą, Polską drużyną attackiereN 2-0, a poprzednio zdołali urwać mapę zespołowi Valiance. Warto wspomnieć że Valiance awansowało na dreamhacka we Francji. Wierzę że Royal Bandits wygra swoją mapę, więc mój bet kieruję w stronę pierwszej mapy dla RB.

Mapa 1 - Zwycięzca Royal Bandits @2.10 STS

Bardzo ładny comeback Nexus z wyniku 3-12 do wyniku 12-13. Royal Bandits totalnie nie poradziło sobie z grą po stronie CT, ale pomimo popełnianych błędów odnieśli zwycięstwo na pierwszej mapie 16-12.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
9:00 AGO vs Imperial
Moim zdaniem warto tutaj się pokusić o over 26.5 rundy. Mecz powinien być zacięty bo pula nagród jest całkiem fajna jak na ten poziom CSa. Nie sądzę by AGO jakoś rozwaliło przeciwnika, bo po pierwsze to turniej lanowy, po drugie ich forma nie jest już najwyższych lotów jak to miało miejsce kilka miesięcy temu. Imperial natomiast wygrał ostatnio Copenhagen games, w którym było kilka ciekawych zespołów. Także forma jest i wcale mocno umiejętnościami nie powinni mocno odbiegać od Polaków.
Over 26.5 rundy 1.90 kurs Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom