>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Jest to rozgrywka NA więc serwer będzie amerykański. Sam miałem stawiać na Rogue a dzięki temu dołożę więcej. Dzięki za info, teraz trzeba liczyć na szczęście.
ROGUE 2:0 STS @2.3
Dzisiaj będzie ciekawy pojedynek (w sumie dwu mecz),
eUnited -
Rogue

01:00
11th of May 2018
ECS Season 5 North America

Informacja:
994539176220659713

eUnited grają w UK, natomiast Rogue w USA.
Gdzie FACEIT ma swoje serwery? Kto będzie miał wyższy ping? Nie potrafię sobie przypomnieć podobnego meczu, żeby ocenić która drużyna będzie zmagała się z większymi trudnościami. Jak to rozkminię, to napiszę pewne info.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
eUnited 12 albo 13 godzin później gra LAN&#39;a w ESEA MDL. Po to przylecieli do UK. W tabeli ECS mają szansę na play off&#39;y, ale ja tutaj raczej widzę Liquid zamiast nich na czwartym miejscu. Też jadę 2:0 Rogue. Dołożę jeszcze handicapy -3,5 na Rogue w bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Ekstra Slapi! Łatwe 2:0, buk ograny. Oby więcej takich typów! ✅✅
Za mały % wygranej zagram jeszcze Order win Esea tournament po kursie @11 w lvbet. Wydaje mi się że jest to drużyna na tym samym poziomie co Big i Windigo i między tymi trzema zespołami rozegra się walka o najwyższe miejsce na podium. Po takim kursie żal nie spróbować.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
994879925432782849
Ciekawy news ????
Adam &quot;friberg&quot; Friberg zasila szeregi Heroic. Mam nadzieje, że w tym zepsole wróci do swojej dawnej formy, bo po odejściu z NIP&#39;u trochę o nim ucichło.
26-letni Szwed moze pochwalić się wygraną Majora ESL One Cologne 2014 zdobył wówczas MVP turnieju, a oprócz tego 4 razy zajmował drugie miejsce ze szwedzką formacją w najbardziej prestiżowych zawodach CS&#39;a. Z indywidualnych osiągnięć, to pojawił się w top20 rankingu hltv w roku 2013 i 2014.
Mając w pamięci jego fenomenalne akcje w Ninjas in Pyjamas, liczę, że jeszcze coś osiągnięgnie na profesjonalnej scenie Counter-strike&#39;a.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Renegaci mają jeszcze szanse (dla mnie osobiście duże) na play off&#39;y. Muszą dwukrotnie pokonać OpTic, który gra o pietruszkę (zero szansy na poprawę ostatniego miejsca w tabeli). Jedyną zagadką dla mnie jest dyspozycja dwóch nowych graczy &quot;duńskiego&quot; zespołu - Jugi i Snappi. Chodzi mi o to, czy będą cisnąć w nowy zespole od początku, czy się pokażą z dobrej strony. Ryzykuję i daję dwa razy ujemny handicapy na Renegades (bet365 -3,5). Polecam stawkę 3/10 dla lepszego oglądania. Analiza dotyczy dwóch meczów, które zaczną się za ok. pół godziny.
Jutro będzie grać Liquid z Luminosity, gdzie także jest napięta sytuacja. All in jak w pokerze dla Liquid - będą musieli wygrać dwa mecze, a Brazylijczycy tylko jeden.
Tutaj tabela:
https://www.hltv.org/events/3602/ecs-season-5-north-america
Wszystko widać jak na dłoni. Drużyny rozgrywają 16 meczy.
Dwa razy wygrana Renegades ✅✅ (kursy ok. 1,44 bet365)
Handicap -3,5 (kursy ok. 1.8 bet365)
W pierwszym meczy 19:16 ⛔
W drugim meczu 16:4 ✅
OpTic grał z pingiem ok. 100. Nie wiem jak oni pierwszy mecz tak wysoko przegrali.
/Proszę podawać kurs przy swoich propozycjach/ Poprawione Mistrzu
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
uzytkownik-24118 2,1K
Renegades – Space Soldiers
Dla mnie typ na zwycięstwo Renegades to jedna z ciekawszych opcji na dziś. Turcy w Marsylii spalili się psychicznie, jechali tam po zanotowaniu świetnej serii online jako kandydat do roli czarnego konia turnieju a zakończyli zmagania po dwóch bardzo słabych meczach. W Australii nie wystąpili ze względu na problemy wizowe, tutaj z tego powodu zabraknie Calyxa. Dodatkowo należy pamiętać, że zmiana w puli map wyrzuciła im z niej jedną z dwóch map na której byli naprawdę mocni – cobblestone’a. Ciężko stwierdzić co i jak przygotowali na ten turniej bo tak naprawdę od miesiąca grają niemal wyłącznie PCW – od odpadnięcia z Marsylii grali tylko 4 BO1 – wszystkie przegrane, dwukrotnie na FaZe i dwukrotnie na mousesports. Nie zdziwi mnie inferno jako mapa tutaj
Renegades @1.79 Fortuna
SK Gaming – Ninjas In Pyjamas
Mam dziwne przeczucie że to może być ten mecz na którym SK wreszcie przełamie niemoc na lanach. Fatalny występ Brazylijczyków w Sydney ale tutaj sobie powinni poradzić. Przede wszystkim po fatalnym Sydney SK postanowiło zmienić IGLa. Teraz tą rolę przejmie coldzera. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale NiP to też nie jest drużyna imponująca formą ostatnio, co prawda w Marsylii przeszli fazę grupową w imponującym stylu ale tutaj może nie być tak kolorowo – to zespół z Europy musiał zmieniać strefę czasową. Poza tym największy problem SK czyli komunikacja (przeszli na angielski po dołączeniu Stewiego) powinna się poprawiać. Zaryzykuję stwierdzenie, że jeśli tutaj też pożegnają się z turniejem po 2 meczach to nie widzę dla tego brazylijsko – amerykańskiego składu przyszłości

Over 26.5 @1.75 STS
SK @1.90 eToto

Cloud9 – FaZe Clan
Liczę że Chmurki postawią się zwycięzcom IEM Sydney. W końcu grają u siebie a ile im to może dać pokazali na majorze. Słabo im wyszedł turniej w Sydney – z jednej strony odpadnięcie na FaZe właśnie wstydu nie przynosi, z drugiej jednak 0-2 z TyLoo to nie jest osiągnięcie z którego C9 chciałoby być pamiętane. Dodatkowo w kwietniu to C9 było górą 2-0 a obu zespołom zdarzało się już toczyć wyrównane pojedynki. Jestem ciekaw map – nie zdziwi mnie mirage lub inferno. FaZe ma tą minimalną przewagę przy odrzucaniu że nie grywali wcześniej cobblestone’a ale przy formacie Bo1 ma to zdecydowanie mniejsze znaczenie
Over 26.5 @1.90 STS
C9 +3.5 @1.80 STS

W meczu NRG – Heroic gdybym musiał to też wolałbym przy tych kursach iść w zespół z Europy po 2,25. Zagadką jest co prawda ich przygotowanie, pojawili się tutaj w zastępstwie za HR które odpuściło turniej z powodu braku wizy dla woxica. Co prawda NRG było rewelacją tego sezonu ale zobaczymy czy i jak przełoży się to na LAN. W Sydney postawili się Astralis , wygrali 2-0 z jakimiś Azjatami z BOOT i urwali mapę G2 (o których mam ostatnio niezbyt pochlebne zdanie).. Inną opcją, może nawet lepszą byłby over rundowy.
Over 26.5 @1.90 STS
Heroic @2.25 STS
 
T 48

tadi33

Użytkownik
Moim zdaniem granie w meczu NRG vs Heroic na Heroic kompletnie mija się z celem. Europejki zespół praktycznie w ostatnim momencie dowiedzieli się, że lecą do Dallas dlatego jakoś super dużo czasu nie mieli na przygotowanie się. Do tego zwróć uwagę w jakim składzie tam się zjawią. Friberg, który dopiero całkiem niedawno dołączył do drużyny (chociaż kilka meczy z nimi pyknął jako stand-in, ale to nie zmienia faktu, że to zmiana dość świeża, a o grze friberga też za dużo dobrego powiedzieć nie można), MODDI, który jeszcze całkiem niedawno miał zostać ich trenerem(!), ale z braku laku zostanie przy aktywnym graniu i do tego cromen, który leci tam jako stand-in, a na co dzień strzela gdzieś w tier 3-4. Do tego kto tam ma prowadzić? Friberg po nieudanej przygodzie z Optic? Czy może doświadczony, bo doświadczony MODDI, ale IGL z niego raczej żadne. To drużyna to jakiś dziwny zlepek Skandynawów, który moim zdaniem bardzo szybko pożegna się z turniejem. Drużyna z nich żadna, a skillowo też nie są super wybitni. O NRG chyba nie ma co mówić, super forma, rewelacja tego sezonu, w Sydney odpadali baardzo pechowo, ale online tyrali wszystkich równo. To będzie ich drugi LAN i myślę, że pokażą tu na co ich naprawę stać. Zresztą o turnieju w Sydney też nie można powiedzieć, że zagrali źle. Mecz z Astralis przegrany po dogrywce (również dobrze mogło go wygrać NRG) i sporo pecha z G2, który też powinno zgarnąć Amerykanie, ale chyba zabrakło trochę zimnej krwi i doświadczenie. Sam skład super skillowy i bardzo ograny. CeRq i nahtE grają kosmos. Szczególnie ten pierwszy może tu odpalić, bo w Heroic po odjęciu Jugiego brak jest dedykowanego snipera. Co prawda na turnieju pojawią się bez trenera, ale myślę, że to żadna przeszkoda, gdyż grają bez niego cały sezon (robił im analizy z domu, grał z nimi online, ale osobiście nigdy się w gaminghousie nie pojawił ze względu na problemy z wizą. Moim zdaniem NRG bierze to gładziutko.
NRG -3,5 handicap @2,01 LVBET ⛔⛔⛔
EDIT: Przegrać z drużyną z praktycznie 3 stand-inami, no nieźle się chłopaki bawią...
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Heroic - Natus Vincere
ESL Finals
Start: 00:00/1:00

Mój typ: Heroic: +1,5 handicap (spore prawdopodobieństwo) 1,83 bet365 ✅
Za drobne (dobry kurs): Heroic 3,75 bet365 ⛔

Odnośnik do meczu:
https://www.hltv.org/matches/2322801/heroic-vs-natus-vincere-esl-pro-league-season-7-finals
Analiza:
Dodatni bilans meczowy z NaVi (6:4), ograli dzisiaj NRG, podobny mappool. NaVi pokonało MVP także gładko.Nie wiem, co jeszcze napisać. Sami dobrze wiece, jak trudno w ostatnim czasie jest wytypować mecze w naszej ukochanej dyscyplinie esportu. Typ na podstawie tego, co dzisiaj widziałem.
W drugim meczu powinno być 2:0 dla NRG (podkreślam słowo powinno dosyć mocno). Kurs 1,83 bet365 ⛔

Mecz NRG:MVP
https://www.hltv.org/matches/2322803/nrg-vs-mvp-pk-esl-pro-league-season-7-finals
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Grayhound -
Renegades
16:00/17:00
16th of May 2018
ESL Pro League Season 7 Finals
Typy:
Grayhound +1,5 handicap: 1,57 bet365 (główny typ) ⛔
Grayhound wygra mecz: 3,00 bet365 ⛔
-----------------------------------------------------------------------------
Grayhound + 1,5 handicap + NIP = 2,02 bet365 ⛔

Analiza:

Witojcie Panocki! Gram dzisiaj w pierwszej fali meczów ESL Finals na wygranie przez &quot;Harty&quot; przynajmniej jednej mapy, a także bardzo lekko na wygranie przez nich tego pojedynku. Wczoraj jedna i druga drużyna dostały łomot od swoich rywali. Jest to mecz o wszystko dla obu ekip. Brak na HLTV informacji o ich bezpośrednich pojedynkach.
Ktoś się może doczepić, że szukam na siłę underdog&#39;owych zakładów i będzie miał rację. W puli tego turnieju jest 750 000 dolarów. Ile razy już przecieraliście oczy ze zdumienia nad wynikami w turniejach LAN&#39;owych? Czasami wchodzą rzeczy nieprawdopodobne. Ten mecz moim zdaniem do takich jednak nie należy.
NIP powinien ograć OpTic, ale tym razem nie pokuszę się o dokładny wynik (powinno być oczywiste 2:0 dla NIP [1,28 bet365]).
Ja osobiście gram:
Zakład akumulacyjny (Grayhound + 1,5 handicap + NIP) = 2,02 bet365

Głównym typem są cały czas &quot;Harty&quot; + 1,5 handicap.
Nie przesadzajcie ze stawkami. Turniej cały czas się dociera.
Na resztą meczów na razie myślę. Bez odbioru!
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Faze-Sk +
W 1 ćwierćfinale liquid pokonało myszki, które są ostatnio w słabszej formie więc to dużym zaskoczeniem nie było. Tak samo raczej nie powinno być i w tym meczu. Sk mimo, że ostatnio coś wygrywają to nadal wygladają bardzo słabo. Zgrania w ogole. Fer i coldzera czasami odpalą. Faze ostatni turniej wygrali z obecnie najlepszą drużyną czyli Astralis. Wczoraj ulegli 2x do 12 z navi, ale warto zaznaczyć,że nie wygrali żadnej pistoletówki. Dużym plusem jest wzrostowa forma xizta który zastępuje olafa, rain i niko zawsze trzymają poziom. W meczu navi słabo zagra guardian i tradycyjnie karagian, który zazwyczaj najlepsze mecze ma w meczach o stawke. Dlatego uważam, że Faze wygra gładko 2;0 po kursie 2.5. Małą ciekawostką jest fakt, że na tym turnieju bodajże 12na 16 meczy kończyło wynikiem 2;0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 66

calaquendi

Użytkownik
2 półfinały
Navi-liquid Faze- Astralis.
Zaczne od tego 2 meczu. Astralis obecnie jest najbardziej poukladanym zespołem na świecie, nie ma tam słabego punktu. Ostatnio przegrali 3;0 z faze ale wszystkie mapy były na styk. I dlatego w tym spotkaniu pójde w strone doga po kursie 2.4. Dlaczego ? wygrali z dobrze poukładanym astralis w finale 3:0 mimo zmiany w składzie. Niko,Rain są w świetnej formie, karigan zazwyczaj w decydujacych starciach jak pisałem wczoraj gra lepiej niż w tych mniej ważnych, xizt coś tam zawsze ustrzeli, wystarczy ze guardian zagra na swoim poziomie i faze to bierze. Dla mnie mecz 50/50 więc ide w strone doga.
Navi-liquid. I tu też ide w strone doga po kursie 2,76. Różnice w navi robi zawsze simple, co było widać w meczu z Faze, w którym zdobywał najważniejsze fragi, ale po 2 stronie jest naf. Ponadto eliege,taco i twist też potrafią. Dla mnie zespołowo Navi&gt; skilovo zdecydowanie liquid. Ide w strone liquid.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Gambit - AGO 2 1.92 parimatch ⛔
Mecz o 14:30 (niedziela)
DreamHack Tours. AGO ostatnio w znakomitej formie, unikneli relegacji do nizszej ligi. Snatchie w wyborowej formie snajperskiej, Gruby wygrywa wazne clutche. Gambit natomiast nie pokazuje sie dobrze, zawodza fanow, zero waznych zwyciestw. H2H 2:0 dla AGO. Bedzie zaciety mecz jednak faworytami jest najlepsza polska druzyna w tym roku.
1:2 ⛔
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Astralis słabnie. Lekko, dla lepszego oglądania, można postawić na zespół z NA. Kursy w okolicach 4-6.
bet365: 6 dla Liquid.
Dobry finał, naprawdę dobry.
----------------
Myliłem się jak cholera
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Na szybko
finał DH Open
North-Hr . Po dzisiejszych meczach półfinałowych Hr bierze łatwo 2;0, są w wysokiej formie kurs 2.35
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj o godzinie 13:00 rozpoczynie się półfinałowe spotkanie turnieju X-BET.co Invitational 2.
Kinguin vs AVANGAR
Polski zespół cały czas przeplata gorsze mecze z tymi lepszymi. Z Avangar mierzyli się dokładnie tydzień temu, lecz po wyrównanym pojedynku musieli uznać wyższość rywala. Z tego co widzę na hltv, to dust2 nie będzie w ogóle grany. Zatem map jakich się będę spodziewał, to pick mirage ze strony Avangar a od Kinguin myślę, że w jeśli przeciwnicy wyrzucą Nuke to wyborem Polaków będzie train(ewentualnie overpass).
Proponuję delikatnie pograc na kinguin po kursie @2.95 w LVBet. Moim zdaniem jest to fajny, okazyjny kursik. Można rownież poszukać jakiegoś handi na ugranie przynajmniej jednej mapy ????
Jeżeli już jesteśmy przy &quot;pingwinach&quot; to uważam, że warto wspomnieć iż w ubiegłym weekendzie wygrali oni charytatywny turniej na stadionie Narodowym w Warszawie. Final był trochę nietypowy, ponieważ w systemie BO1 ale liczyła się tu przede wszystkim dobra zabawa i szczytny cel. Aczkolwiek moim zdaniem wyszło to chłopakom na dobre.
Jezeli macie inne zdanie lub jakieś propozycje na inne spotkania, to zapraszam do dyskusji!
Wieczorem czeka nas mecz Virtus Pro ze Spirit w lidze ESEA, ponieważ rusza już 28 sezon
⛔ avangar 2:0 Kinguin
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Nie mają już żadnego LAN&#39;a w ten weekend, więc raczej będzie normalny.
Ja gram dubla: Under 2,5 w meczu Luminosity - EUnited oraz over w mecz Renegades - OpTic ako. 3,3 bet365.
Pokryjmy w końcu ten temat uspokajającą zielenią. Miłego!
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Liquid-SK 1 kurs 1.7
Spodziewalem się dużo niższego kursu, patrząc na ostatnią forme. Nic nowego o Sk nie napisze, niż to co ostatnio w meczu z Faze. Nierówna forma całego zespolu. Komunikacja w niektórych momentach zawodzi, stew dlatego często próbuje na akcje 1vs1. Fallen jako awp całkowicie bez formy, dlatego awp też biorą coldzera i stew, ale wtedy brakuje fragów od colda z ak/m4. Boltz jedynie w ostatnim czasie podskoczył z formą. A o liquid ? Jeżeli ktoś tam odstaje to nitro, mimo to jako awp w obecnej formie może dać więcej niż falen. A pozostała 4 jest w dobrej formie, każdy z nich może wygrać runde. Taco jest natomiast osobą, która czesto próbuje akcji 1vs1. I po tym względem były gracz sk jest lepszy od stew&#39;a . Ponadto dobrze funkcjonuje komunikacja w liquid . Bardzo często gdy stracą 1 osobe, odrazu jest rewanż.
Co do meczu ago-mouse, mimo słabej formy mouse uważam, że wygrają. Ale jak mają wygrać to łatwo gładko 2:0.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
StarSeries
NRG (-2,5) - Renegades (2 mapa) @1,72 1xbet ✅✅ 16-7 czyli zgodnie z planem
E: Teraz jest już -3,5 po 1,76, ale raczej dalej warto.
Do drugiej mapy pewnie została jakaś godzina, więc dosyć krótko. Będzie grany Overpass, czyli zdecydowanie najlepsza mapa NRG, a najsłabsza Renegades. Ci pierwsi na tym turnieju wygrali już 16-3 z HellRaisers, 16-6 z North (czyli dwoma solidnymi drużynami) oraz 16-10 z VG.
Renegades natomiast przegrało również na tym turnieju z Gambit i Godsent - odpowiednio do 3 i 5. Gdy grali ze sobą jakieś 1,5 miesiąca temu mecz skończył się wynikiem 16-2 dla NRG.
Forma na tym turnieju według mnie również przemawia za NRG, dużo przyjemniej ich się ogląda.
Jeśli nie stanie się jakaś katastrofa, to NRG spokojnie to bierze, IMO można pograć mocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zworek 174

zworek

Użytkownik
SK 1.78 Parimatch
Brac i to za duzo. SK w bardzo dobrej formie, sklad zgrany, po zmianach musialy przyjsc lepsze dni. Nikt nie zawodzi, kazdy trzyma rowny poziom. Z NaVi jak jest kazdy wie - maja perelke CSowa w postaci s1mple. Sam potrafi wygrac mecz. Jednak w takich sytuacjach stawiam na solidnosc calej druzyny a nie pojedynczego gracza.
Szczerze polecam ten typ. Przewiduje 2:0 dla SK Gaming.
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom