>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
To, że mieli prawo do tego to jest oczywiste. Tylko stawianie się w takiej sytuacji jako &quot;góra&quot; (czytaj: zarząd/organizacja) wygląda już niefajnie. W każdym sporcie jest tak, że &quot;z niewolnika nie ma pracownika&quot;. Tylko tutaj dali im pracować na zewnątrz, jednak w najważniejszym momencie zmieniają zasady gry - przynajmniej tak to widać z perspektywy widza. A to już nie jest fajne i mi jako postronnemu kibicowi się to nie podoba.
I właśnie tutaj jest pole do działania dla WESA. Takie kwestie kontraktowe powinny być regulowane dużo wcześniej, a nie podczas trwania eventów. Zaczęli od regulowania właścicieli drużyn, a teraz pora zacząć dbać o interesy zawodników (w sumie organizacji też). Bo coraz częściej spotykamy się z sytuacjami, że zawodnicy podpisują długoletnie kontrakty z olbrzymimi klauzulami jak np dwójka z Kinguin czy ostatnio słyszana sytuacje NBK z apexem z kwotami wykupu na poziomie 800 000$.
Jesteśmy na tym etapie, że takich pieniędzy nikt nie wyłoży za zawodników - przecież NIKO według pogłosek kosztował 500 000$, a jednak apex czy nbk to poziom niżej. Czy zawodnicy nie są tego świadomi podpisując takie kontrakty? Na polskim podwórku zaczyna pojawiać się trend &quot;oddawania&quot; swojego wizerunku agencją marketingowym, co zrobili chociażby Innocent i Szpero rozpoczynając współpracę z eMinePro. I chyba w tym kierunku powinno to dążyć, aby te stosunki były bardziej uregulowane - od początku do końca. Tutaj nie ma jeszcze mowy o prawdziwych &quot;menadżerach&quot; którzy potrafiłyby w rzeczywisty sposób zająć się interesem swoich zawodników. To, że pojawia się już profesjonalizacja w postaci eMinePro czy pewnie innych marek jest kierunkiem w jakim powinno się podążać.według mnie.
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Mecz Windigo Gaming - Sprout
Typ Windigo Gaming kurs: 1.60 fortuna
Dzisiaj pod mój typ stawiam Windigo Gaming który jest najmocniejszym Bułgarskim Teamem. Zawodnicy, który grają ze sobą już na prawdę długo czasu Victor czy Bubble są to zawodnicy którzy już pokonywali topowe drużyny co prawda we wcześniejszych latach ale znają się bardzo dobrze i są na prawdę bardzo zgrani. Jest to mecz BO3 także nawet jeśli Dennis(według mnie najmocniejszy ze Sprout) walną jakąś życiówkę to spokojnie Wingo powinno pokazać klasę na reszcie map. Drużyna Sprout mnie nie przekonuje jest to zlepka youtuberów, topowych zawodników z Niemiec (Spidi, Dennis) także nie uważam żeby mogli oni jakoś bardzo zagrozić tak bardzo zgranej drużynie jaką jest Windigo Gaming. Dodatkowo do analizy dorzucam ostatnie które zakończyło się łatwo na korzyść Windigo 16:7 16:5
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Dzisiaj o 18:00 rozpoczynają się zamknięte kwalifikacje do europejskiego Minora. Mój typ na dziś.
Fragsters - Kinguin B03
typ 2 kurs 1,55 STS ✅✅ (17:19 cch, 2:16 dd2)
Kinguin w fantastycznej formie. w tym miesiącu z tego co dobrze liczę 17 wygranych na 20 meczów. W tym 2 mapy pewnie wygrane przeciwko Fragsters. Wydaje się, że bany odpowiednio na overpass i inferno. Kingun pick dust2, na którym grają ostatnio bardzo dobrze i moim zdaniem zwycięstwa na niej nie oddadzą. Nie będę wróżył co tym razem wybierze Fragsters, ale z obecną formą przynajmniej 1 z pozostałych map Kinguin ugra. Nie gram DW 2:0 ze względu na to, że to jednak najważniejszy mecz dla obu drużyn od dawna i dopiero pierwsza runda.
Uważam, że czysty win w miarę bezpieczny.
PS. Kursy na NiP, AGO, Heroic i Optic nie do grania. Tam też obawiam się grać z handi. Macie jakieś swoje przemyślenia co do występu faworytów? NiP chyba nie przeżyliby kolejnej absencji na Majorze.
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Dzisiaj o 18:00 rozpoczynają się zamknięte kwalifikacje do europejskiego Minora. Mój typ na dziś.
Fragsters - Kinguin B03
typ 2 kurs 1,55 STS
Kinguin w fantastycznej formie. w tym miesiącu z tego co dobrze liczę 17 wygranych na 20 meczów. W tym 2 mapy pewnie wygrane przeciwko Fragsters. Wydaje się, że bany odpowiednio na overpass i inferno. Kingun pick dust2, na którym grają ostatnio bardzo dobrze i moim zdaniem zwycięstwa na niej nie oddadzą. Nie będę wróżył co tym razem wybierze Fragsters, ale z obecną formą przynajmniej 1 z pozostałych map Kinguin ugra. Nie gram DW 2:0 ze względu na to, że to jednak najważniejszy mecz dla obu drużyn od dawna i dopiero pierwsza runda.
Uważam, że czysty win w miarę bezpieczny.
PS. Kursy na NiP, AGO, Heroic i Optic nie do grania. Tam też obawiam się grać z handi. Macie jakieś swoje przemyślenia co do występu faworytów? NiP chyba nie przeżyliby kolejnej absencji na Majorze.
Typ: 2:0 NIP Kurs niestety nie widzę ale pewnie około 1.6 ⛔
Polecam jakieś Hand w kierunku NiP te całe 3DMAX to słaba drużyna miałem nawet okazję grać przeciwko temu Davidp i skillowo nie jest jakis kozak. Drużyna też nie jest jakaś stażowa, a dodatkowo lekr0 ostatnio na lanie bardzo dobra forma. Według mnie jakieś handi w strone NiPu bo powinni rozgromić ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
A ja bym poszedł w stronę Japaleno. AGO ostatnio trochę pod kreską, co widać po ostatnich wynikach. Na PSL stracona mapa i ogólnie lekka męczarnia z Izakami :dntlck:, finał przegrany na tomorrow, gdzie nie oszukujmy się... gdyby chłopki byli w swojej optymalnej formie roznieśliby dwa mecze po 2-0. Mecze w kwalach do DH też nie napawają optymizmem. Okej, grali już ze znacznie lepszymi drużynami, ale te wyniki... do 1, do 2, 5, 6, w dodatku na swoich mapach, słabo. Gołym okiem widać, że coś tam nie działa i gra się nie klei. Wyżej kolega mchal wrzucił tweeta TAO, który doskonale to potwierdza, że w drużynie są jakieś spięcia. Typ bardziej przeciwko AGO, oparty obecnie ich słabszą formą. Jeżeli Izaki i tomorrow potrafią ugrać mapę, namieszać i pomęczyć trochę AGO, to myśle że i Szwedziki też dadzą radę coś ugrać. Kurs może dla niektórych za mały na singla, ale mi odpowiada i wchodzę w to.
Japaleno wygra minimum jedną mapę
@1.72 bet563 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
LeftOut i kurs 1.80? Bukmacherzy chyba oszaleli, albo sugerują się tylko i wyłącznie tym, że Francuzi grają jako sklejka bez organizacji, którą stracili kilka dni temu. Kiedy jeszcze grali pod szyldem EnVyUs osiągali różne wyniki, ale nikt mi nie powie, że ten mecz jest 50/50 co sugerują kursy. Ostatni mecz jako EnVyUs zagrali 18 czerwca, gdzie odpadli w półfinale z NaVi - późniejszym zwycięzcą całego turnieju, ale można powiedzieć, że dość mocno im się postawili i Ukraińcy mieli niemały problem. Scream i spółka tutaj będą grać na maksa i nie chce mi się wierzyć, że - jeżeli już odpadną - to zrobią to w pierwszym meczu kwalifikacji do kwalifikacji do majora. Jest to obecnie największa szansa na znalezienie nowego „domu”, bo nie od dziś wiadomo, że taki slot na majorze skusiłby nie jedną organizacje. Jak już wcześniej wspomniałem - nie grają ze sobą od dziś, zgranie jest, skillowo też według mnie są lepsi od Finów. Nie widzę tutaj żadnych argumentów za Finami i tak samo kompletnie nie rozumiem tych kursów.
LeftOut wygra @1.80 188BET ✅✅✅
 
uzytkownik-24118 2,1K
Cloud9 chce grać ze STYKO w Kolonii. Problemem jednak regulamin ESL - zawodnik nie może grać w turnieju jako wypożyczony jeżeli w tym samym turnieju bierze udział jego macierzysta ekipa
1012735414237401088
1012736356852756480
Opcją awaryjną jeśli nie wyjdzie ze STYKO jak rozumiem mixwell
1012746932043878407
Jak już wcześniej wspomniałem - nie grają ze sobą od dziś, zgranie jest, skillowo też według mnie są lepsi od Finów. Nie widzę tutaj żadnych argumentów za Finami i tak samo kompletnie nie rozumiem tych kursów.
Co do powyższego typu - ja się nie dziwię i w sumie to nawet byłem bliższy gry na Finów, ale ostatecznie odpuściłem. Wychodziło info, że w tym EnVy każdy z każdym się kłócił i co? nagle teraz cudownie znajdą pięciu graczy którzy się dogadują (zresztą nie tylko EnVy ma z tym problem). Nie wiem, może tak ale gdyby to EnVy było faworytem w stylu choćby AGO vs Japaleno to na 100% grałbym Finów. Zagrają w Kolonii, w ramach GG:Bet Majestic Francuzi wygrali ale tylko 2:1. O tym, że nie warto lekceważyć rywali pokazał 3DMax niejako potwierdzając fajną formę w ostatnim czasie. Do tego Finowie nie mieli dużo grania, za chwilę duży turniej dla nich - ESL w Kolonii, więc pewnie mocno się skupiali żeby dobrze wypaść. Nie wiem czy dadzą radę ale kompletnie mnie nie dziwią wyrównane kursy.

nie chce mi się wierzyć, że - jeżeli już odpadną - to zrobią to w pierwszym meczu kwalifikacji do kwalifikacji do majora.
Tak poza tym to jak zwykle ostatnio jest system szwajcarski BO3 więc w pierwszym meczu raczej nie odpadną
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Ciekawie pierwszego dnia. Plecy zaliczyło AGO, NiP, Heroic i Windigo (Optic na razie 1:1). Czekam na losowanie, ale wydaje się, że autostrada do Minora dla Kinguin.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Co do powyższego typu - ja się nie dziwię i w sumie to nawet byłem bliższy gry na Finów, ale ostatecznie odpuściłem. Wychodziło info, że w tym EnVy każdy z każdym się kłócił i co? nagle teraz cudownie znajdą pięciu graczy którzy się dogadują (zresztą nie tylko EnVy ma z tym problem). Nie wiem, może tak ale gdyby to EnVy było faworytem w stylu choćby AGO vs Japaleno to na 100% grałbym Finów. Zagrają w Kolonii, w ramach GG:Bet Majestic Francuzi wygrali ale tylko 2:1. O tym, że nie warto lekceważyć rywali pokazał 3DMax niejako potwierdzając fajną formę w ostatnim czasie. Do tego Finowie nie mieli dużo grania, za chwilę duży turniej dla nich - ESL w Kolonii, więc pewnie mocno się skupiali żeby dobrze wypaść. Nie wiem czy dadzą radę ale kompletnie mnie nie dziwią wyrównane kursy.

Tak poza tym to jak zwykle ostatnio jest system szwajcarski BO3 więc w pierwszym meczu raczej nie odpadną
Co do tego infa, że się kłócili to ja słyszałem, że chodziło głównie o Happy’ego. Był głównym prowodyrem kłótni i dlatego nikt nie chciał z nim grać. Gdyby każdy się kłócił jak napisałeś, to dzisiaj nie graliby w tym samym składzie, a wzięliby jakiegoś NBK-a, albo kogoś innego z tej sporej francuskiej sceny. Lekceważyć nikogo nie można, z tym się zgadzam, ale ja byłem pewny zwycięstwa francuzów. Może nie w takich okolicznościach i po dwóch dogrywkach, ale jak napisałem w pierwszym poście - byłem lekko w szoku jak zobaczyłem te kursy. Co do tego odpadnięcia - racja, moja pomyłka, ale przegrywając na pewno skomplikowaliby sobie dalszą grę i walkę o awans.
Dobrze, że pierwszy dzień kwali za nami, teraz każdy jest trochę mądrzejszy o formę danych drużyn i wie mniej więcej na kogo i na kogo nie stawiać. Dozoba przy kolejnych meczach! :eek:kay:
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Na drugi dzień qualifiera wybrałem gram takiego dubla:
Nordavind - Kinguin 1:2 (16:19 ovp 16:13 dd2 9:16 trn) ✅✅
typ 2 kurs 1,40 STS
Moim zdaniem Kinguin to główny kandydat do awansu z bilansem 3-0. Przy wczorajszym meczu pisałem o ich aktualnej, wysokiej formie. Mappool po stronie Kinguin. Norwegowie nie grają mirage&#39;a więc wydaje się, tak jak wczoraj, że własny pick (dust2) bez problemu dla Polaków. Z pozostałych map widzę szanse dla Nordavind tylko na trainie i wynik przynajmniej 2:1 dla Polaków

Sprout (+1,5) - Red Reserve 2:0 (16:13 mrg 16:4 trn) ✅✅
typ 1 kurs 1,57 STS
Wczoraj Sprout 2:0 z Windigo po zaciętych mapach zakończonych dogrywkami. Szwedzi co prawda 2:0, ale z jedną z najsłabszych drużyn na turnieju (w zasadzie mix). Poza tym, nierówna forma. Częste porażki z drużynami niżej notowanymi. Uważam, że jak na tak dość wyrównaną parę Sprout w niezłej formie ugra choć jedną mapę.
Kurs łączny 2,20 ✅✅
Patrząc na wczorajsze mecze chyba warto iść w stronę dogów. Nie wiem czy stawka turnieju trochę paraliżuje zawodników, czy po prostu teoretycznie słabsze teamy się dobrze przygotowały jednak uważam, że warto poszukać niespodzianek. Łatwych meczów się nie spodziewam.
Edit: Kinguin zgodnie z planem choć dust przegrany. RR jednak gorsza forma i typ gładko wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
Ja mówiąc szczerze mam jeszcze mniej pomysłów niż wczoraj. Teoretycznie papierowi faworyci - ENCE, Heroic i RR powinni sobie poradzić. Fragsters też jest żenujące ostatnio więc może 2-0 dla NiPu po 1,80 w STSie? Jednak 3DMAX w ostatnim czasie pokazywało niezłą formę więc ich wygrana z Nindżami nie była aż taką niespodzianką jak ewentualna wygrana Fragsters dziś. Nie do końca wiem co myśleć o Japaleno z Optic i AGO z Windigo. W sumie to kusi mnie mocno gra na Polaków ale to pojawiające się z obozu AGO tweety o problemach wewnątrz drużyny chwilowo skutecznie mnie zniechęcają na ten moment. Może bliżej spotkań dam ich w dublu z Pingwinami. Być może będę też próbował +1.5 na 3dmax w starciu z ex-EnVy (@1.55), takie starcia drużyn z jednego kraju są zwykle bardziej wyrównane a LeftOver już wczoraj miało lekkie problemy z ENCE.
Gdybym miał coś wybrać to na tą chwilę chyba NiP 2-0 + 3DMAX+1.5 AKO 2.79 bez szaleństwa ze stawką.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Sprout (+1,5) - Red Reserve
typ 1 kurs 1,57 STS
Wczoraj Sprout 2:0 z Windigo po zaciętych mapach zakończonych dogrywkami. Szwedzi co prawda 2:0, ale z jedną z najsłabszych drużyn na turnieju (w zasadzie mix). Poza tym, nierówna forma. Częste porażki z drużynami niżej notowanymi. Uważam, że jak na tak dość wyrównaną parę Sprout w niezłej formie ugra choć jedną mapę.
Typu nie neguję bo RR ma stałego bana w postaci d2 (skoro woleli nuke bardziej niż d2 przeciwko North) więc otwiera się szansa na wygranie mapy (nuke). Ale mówienie o wyrównanej parze i częstych porażkach z drużynami niżej notowanymi to chyba lekkie nieporozumienie. Klasy rywali z jakimi mierzyli się ostatnio jedni i drudzy ciężko porównywać. Wyjąwszy wpadkę z iGame na nuke w esei (mapa której nie grają właściwie) i może na będące w niezłej formie ostatnio NOBO (3DMAX) to ciężko znaleźć rywali o klasie Sprout - zwykle to zespoły półkę co najminej lepsze od dzisiejszego rywala. Sprout ma problemy z ograniem LDLC, nawet z bardzo przeciętnymi polskimi zespołami mają lekkie problemy (potrzebna dogrywka z PACTem, porażka z x-komem), porażka z jakimś WinStrike. Ciężko mówić o wyrównanej parze i jeśli RR nie da plamy to wg mnie Sprout maks o co powalczy to właśnie nuke (o ile się pojawi).
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Chodziło mi właśnie o iGame i 3DMAX (chyba można uznać, że to zespoły niżej notowane od RR na poziomie Sprout). Z nuke masz rację nie zwróciłem na to uwagi. Sprout potrzebowało dogrywki z PACT, RR z nimi przegrało (fakt, że bez Brollana). Obie drużyny porażki z Japaleno dlatego spodziewam się równego meczu.
Nie neguję tego co mówisz i też się skłaniam ku 2:1 dla RR.
Pozdrawiam
 
N 0

nanana

Użytkownik
Jakies winstrike to dawne quantum bellator, uczestnicy majora, ktorzy pokonali pare teamow tier1, chociaz po majorze roznie im idzie ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w stronę wczorajszych sensacji i drużyn, które ostatnio osiągają fajne wyniki: 3DMAX i Nordavind. Oczywiście nie ryzykuje ich czystych wygranych, ale myśle że na ugranie po jednej mapie na pewno ich stać.
3DMAX grać będzie z LeftOut na których to wczoraj stawiałem, ale ich gra wyglądała kompletnie inaczej jak to sobie wyobrażałem. Dwie dogrywki, ledwo co wyciągnięte dwie mapy. 3DMAX odpaliło NIP 2-0, ale oni od jakiegoś czasu pokazują fajną grę i jak najbardziej są w stanie ugrać jedną mapę z katastroficznie grającymi po stronie CT Francuzami. Kolejny mecz Nordavind - Kinguin i tutaj przyznaje, że kompletnie nie znam tej drużyny i zawodników, którzy tam grają, ale jak wspomniałem na początku - idę na czuja. Pokonali wczoraj Heroic, wcześniej wyeliminowali Imperial i są to już wyniki, które jak najbardziej skłaniają mnie do zagrania tego i liczę, że tak samo ugrają jedną mapę z Kinguin.

3DMAX wygra minimum jedną mapę @1.57
Nordavind wygra minimum jedną mapę @1.44
Gram to w AKO @2.26 bet563 ⛔⛔⛔
/edit: Nordavind przegrywa overpassa po dogrywce ze stanu 15-11 w CT. 3DMAX nie oglądałem meczu, ale jak typ robi 1/22, to niestety... w czwórkę się nie ugra.
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Trzeci dzień qualifiera, na dzisiaj jeden mecz drużyn z bilansem 2:eek:ne:
Red Reserve - LeftOut (16:10 mrg 16:13 cch)
typ 2 kurs 1,95 STS ⛔⛔
Tak jak pisałem wyżej drużyna RR mnie nie przekonuje. Występy w kratkę, przegrana wczoraj 2:0 ze Sprout. Bilans 2:1 ze względu na pokonanie w mojej ocenie jednej ze słabszych drużyn na turnieju Epsilon oraz trochę lepszego Euronics. Z drugiej strony Francuzi po stracie organizacji źle nie grają. Pewne 2:0 z 3DMax (pogromcy Nip z 1. kolejki) oraz ENCE. Przegrana z najmocniejszym tutaj Optic.
Szwedzi jeszcze nie wrócili do swojej gry, więc myślę, że francuska drużyna jest tutaj lekkim faworytem a wystawione kursy przez bukmacherów na to nie wskazują. I tak jak kolega Cuadrado12 pisał wyżej, Francuzi mocno zmotywowani slotem na majorze, który mógłby pomóc w znalezieniu organizacji.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
NIP - AGO
Powiem szczerze, ze mam nieco mieszane uczucia co do tego meczu, jednak dla mnie faworytem są Szwedzi. Mimo ich problemów - wyraźnym faworytem. Byłem bardzo rozczarowany wyrzuceniem ze składu Drakena. Powodów było kilka. Regres w grze można było zauważyć natychmiast. Lecz co by nie mówić - NIP potrafi grać dalej w te gierke. Przede wszystkim gra im się dużo łatwiej z &quot;normalnymi&quot; drużynami pokroju chociażby AGO, a nie jakimiś mixami, azjatami czy no namami, których nie da się zaanalizowac.
AGO - Brak formy. Czasami się odpadają tak jak w ostatnim och meczu, który był rozgrywany wczoraj, jednak widać, ze mają kłopoty w zespole. Sam TOAO pisał o tym na swoim Twitterze. Momentami wyglądają dramatycznie słabo i ratuje ich duet Gruby &amp; Snatchie (który BTW nadaje się do gry w zespole z TOP 10). Maja ogromy problem wygrywać pistolety, a jeśli przegrają dwa pistole na NIP = przegrana mapa na 100%.
Do tego wszystkiego dochodzi map pool. Moim zdaniem AGO może wygrać na Mirage i Cach, resztę bierze NIP. Na jedną z tych map pójdzie ban, więc przewiduję 2:1 dla Szwedów. Jeśli NIP nie dostanie się ma Majora drugi raz z rzędu to będzie dla nich wielką porażka. Dla kibiców i całego turnieju również, ponieważ są duża siłą marketingową.
NIP 1.55 BAH
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
A ja sobie zagram AGO - NIP po 2,4 w 1xbet ⛔⛔ siły starczyło na 1 mapę, tego cache to sobie sami przegrali, na trainie najprostsze decyzje NIP&#39;u okazały się najlepsze
Dla mnie zbyt nieobliczalne drużyny i nie lubię pchać się w kursy 1,5 przy tak zbliżonym poziomie. Ok, AGO ma swoje problemy ale wczoraj po wygraniu tego nuka (swoją drogą niezłe veto tam poszło, nie wiem kto kogo bardziej zaskoczył) mam nadzieję że się odblokują, mecz z 3DMAX wyglądał już solidnie. Gdzie widzę zdecydowaną przewagę polaków? W grze snatchiego. NIP rezygnując z drakena pozbył się klasycznego snajpera, a polak jest w solidnej formie i tutaj powinniśmy szukać entry.
Pewnie polecą bany na nuke (AGO) i mirka? (NIP, chociaż oni tymi banami rotują, ale raczej na polaków nie będą chcieli go grać. Ewentualnie d2, ale Polacy grają go beznadziejnie).
Pewnie NIP weźmie overpassa, AGO traina (no chyba, że nie zbanują im miraga to tym lepiej dla nich). Ewentualny decider widziałby mi się cache.
W sumie może to pójść w 2 strony bo ten mappool jest dosyć podobny i zadecyduje dyspozycja dnia, dlatego wolę iść w wyższy kurs. Poza tym ostatnie BO3 wygrali polacy 2-0, fakt miesiac temu i to z drakenem w skłądzie jeszcze, ale czemu tego nie powtórzyć? ????
No i jeszcze jedno:
NIP - AGO
Jeśli NIP nie dostanie się ma Majora drugi raz z rzędu to będzie dla nich wielką porażka. Dla kibiców i całego turnieju również, ponieważ są duża siłą marketingową.
NIP 1.55 BAH
Jak już to 4 raz z rzędu, bo nie było ich kolejno w Atlancie, Krakowie i Bostonie. Wszyscy już się przyzwyczaili do ich nieobecności i dla mnie może tak pozostać ???? .
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Faktycznie, masz rację. Sprawdziłem i powiem szczerze, ze się zdziwiłem, bo oglądam każdego Majora uważnie. Chyba kwestia tego, ze czas szybko leci, a Major co pół roku.
Co do typu, dalej stawiam ma NIP. Umówmy się, Nuke nie będzie grany, a jak jakimś cudem tak to sto procent dla NIP-u. Mirage 60-40 dla Polaków. Cache 60-40 jak wyżej. Train, Overpass, Inferno moim zdaniem 70-30 dla NIP. Dust II AGO gra fatalnie, a NIP raczej odpuszcza tę mapę, więc lekka niewiadoma.
Trzeba spojrzeć także na jedna sprawę. Z kim obydwie ekipy przegrywaly ostatnio. Obiektywnie spójrzmy ma wyniki z Czerwca. NIP przegrywa: 1:2 z mouse, 1:2 z Navi, 1:2 z Tyloo (Chińczycy grali u siebie, w dodatku mieli mega farta na trzeciej mapie, zdobyli mniej rund w całym meczu). Jedyna porażka z underdogiem, której nie da się wytłumaczyć to ta z 3DMAX. Był to jednak mega close mecz. Potem dwa mecze dla Szwedów, może nie &quot;easy&quot;, ale jednak.
AGO przegrywa: 1:2 North, 4:16 z Imperial, 1:2 z North, 1:2 tommorow (wcześniej wygrana z Izakoo Boars, jednak mecz praktycznie remisowy), 0:2 z HR, 1:2 SS, 1:2 z Japaleno. Potem wygrana z Windigo, gdzie dostali oklep na Trainie, a Nuka wygrali umówmy się już prawie cudem.
Wygrali z Red Reserv 22:20, czyli very close i Heroic, które gra totalny piach i jest obecnie drużyną do bicia.
Dla mnie, jeśli Szwedzi zagrają na swoim w miarę normalnym poziomie to wygraja.
Fakt, Snatchie może zrobić różnice, ale czy sam wygra mecz? Nie sądzę. Dodatkowy atut dla AGO? Mecz Online. Kiedyś złośliwie mówione o AGOnline...
Nie stawiam milionów, mam typ w dublu za parę stów. Pierwszy wszedł, więc NIP zamyka tysiaka. Będzie co będzie ???? Pozdrawiam.
 
K 0

krocze_szatana

Użytkownik
Jakieś propozycje na ESL Cologne?
Ze względu na statystyki ciekawie prezentuje się typ +4,5 rundy na Gambit w spotkaniu z mousesports.
Mimo, że Gambit w obecnej formie zasysa w tym roku ma bilans map z mouse 4:1.
Do tego chyba pierwszy oficjalny mecz dobrze nam znanego Snaxa w drużynie myszek- zgrania tam na pewno nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom