>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
13:00 x-kom - Smoke Criminals
Ryzykowny typ. x-kom ostatnio notuje niezłe wyniki, ale dziś zostaną sprawdzeni na ile mają mocny map pool. A moim zdaniem może nie być z tym tak kolorowo. Do wygranej w Best of 3 potrzeba czegoś więcej niż 1 dobrej mapy. Bany to d2 i train. Picki to IMHO mirage ze strony x-komu i inferno ze strony Smoke Criminals, dalej wyrzucone nuke i cache i ewentualny decider to overpass. Dla mnie to spotkanie to będzie weryfikacja na ile x-kom to drużyna potrafiąca grać coś więcej niż mirage. A osobiście uważam, że mogą mieć problem z czymś więcej. Inferno raczej dla SC, a na overpassie 55/45 co najwyżej dla Polaków. Dlatego uważam, że te kursy to zdecydowana przesada, powinien być mecz w granicach 55/45. LVBet ma lepiej wystawione kursy. Koło 2,20 na SC byłoby OK, a też nie wiem czy bym się nie skusił na granie na nich. Przy 2.70 tym bardziej &quot;muszę&quot; spróbować. Oczywiście może się okazać, że żadnej niespodzianki nie będzie ale dla mnie warto zaryzykować za jakieś drobne (generalnie cały okres wakacyjny to powinno być raczej delikatne granie, bo alb zespoły niestabilne albo turnieje takie że może im nie w pełni zależeć)
Smoke Criminals @2.70 Totalbet
Powyżej 2.5 @1.80 LVBet

Szkoda, były szanse dla SC

E. Dodałem godzinę rozpoczęcia meczu
 
uzytkownik-24118 2,1K
Powinni teoretycznie. Ale. W poniedziałek kursy na to samo były wyższe a wtedy AGO miało o co grać. Szpero pisał że się zakwalifikowali do ćwierćfinału (wnioskuję z tego że w przypadku identycznego bilansu z Sharks decyduje mecz bezpośredni), więc dzisiejszy mecz bez specjalnej stawki. Przed mapą nie wejdę bo nie zdziwi mnie ani trochę sytuacja jeśli będą się chcieli sprawdzić na jakiejś nietypowej mapie. Do tego z Sharks mieli H2H 1-0 z wynikiem chyba do 4,a tutaj vs pro100 mają H2H (dość dawne) 5-3 i mecze raczej wyrównane.
Ja do OGA Counter Pit wrócę ewentualnie dopiero jak wrócą ćwierćfinały i granie &quot;o coś&quot;.
 
D 25

docencik

Użytkownik
Powinni teoretycznie. Ale. W poniedziałek kursy na to samo były wyższe a wtedy AGO miało o co grać. Szpero pisał że się zakwalifikowali do ćwierćfinału (wnioskuję z tego że w przypadku identycznego bilansu z Sharks decyduje mecz bezpośredni), więc dzisiejszy mecz bez specjalnej stawki. Przed mapą nie wejdę bo nie zdziwi mnie ani trochę sytuacja jeśli będą się chcieli sprawdzić na jakiejś nietypowej mapie. Do tego z Sharks mieli H2H 1-0 z wynikiem chyba do 4,a tutaj vs pro100 mają H2H (dość dawne) 5-3 i mecze raczej wyrównane.
Ja do OGA Counter Pit wrócę ewentualnie dopiero jak wrócą ćwierćfinały i granie &quot;o coś&quot;.
Miałeś rację, nie warto było tykać tego meczu. AGO widać niezły throw, trochę zarobią na tym meczu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem czy throw. Generalnie potwierdza się to co czytałem i to co grali ostatnio. To jest drużyna bardzo niestabilna i jeden pojedynczy wygrany mecz do 3 czy 4 tego nie zmieni. Tak samo jak dzisiejsza porażka. Przecież oni z HAVU zagrali dwa różne mecze na jednej mapie. Super jedna połowa (12:3) i beznadziejna druga (3:12). Na razie na AGO trzeba uważać, Szperek sam mówił że gra bardziej defensywnego snajpera niż snatchie i wejście 1:1 będzie dla niego bardzo niekomfortowe. Zwłaszcza, że dzisiejsza porażka nic nie zmienia. W 1/4 będą zapewne grali na x-kom i będą w tym meczu papierowym faworytem. Oni już chyba w HellCase (gdzie też były grupy RR) wypadli słabo w grupie i &quot;ledwo&quot; wyszli z takiej gdzie też wychodziło chyba 6 z 8 (tutaj 4 z 5) a potem radzili sobie nieźle. Od poniedziałku mają bootcamp w gnieździe i mają sobie układać grę na nowo (źródła powyżej w postach) więc dopiero za jakiś czas będzie można o nich mówić że (może) będą stabilni. Mają Games Clash Masters w Gdyni, w końcówce września i pewnie dopiero tam zobaczymy co potrafi &quot;nowe AGO&quot;. Sami mówią o sobie że celują w dobry występ w ESL PL i awans na majora w Katowicach w marcu jako cele długoterminowe.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Euronics - x-kom @1.46
Euronics - x-kom Powyżej 2.5 @1.97
Kursy Totalbet
Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, przepraszam za bet na ostatnią chwilę, bo mecz już o 13:00 ale wcześniej nie miałem możliwości napisać. Poza tym dość długo rozważałem jak ugryźć ten mecz. Do niemieckiej formacji mam ostatnio ograniczone zaufanie, mam wrażenie że te teoretycznie lepsze zespoły nie podchodzą do zawodów dostatecznie poważnie. Tutaj mam nadzieję będzie inaczej. Co prawda pula nagród niewielka, ale gdyby Niemcy chcieli odpuścić ten turniej to zrobiliby to wcześniej a nie dopiero w 1/2, zwłaszcza że pieniądze dostaną jedynie finaliści. W 1/4 Euronics pokonało 2:1 Izako Boars, a x-kom nie bez problemów uporał się ze Smoke Criminals. Czemu więc typuję tak? Niemcy wyrzucają mirage więc wytrącą Polakom znaczący atut. Problemem Euronics na pewno train, mają tam serię 8 porażek z rzędu (a w ostatnich 3 miesiącach bilans 3/11) więc liczę, że może Polacy jedną mapę urwą.Delikatnie ze stawką!
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nordavind – Alternate Attax
Euronics – pro100
Szkoda Alternate. Chyba 15:8 czy 9 na picku Norwegów i się posypała gra :/ Pierwsza mapa oddana po 3 dogrywkach, na drugiej nuke generalnie słabo w ataku i niestety
AKO: 2.34 lvbet
Analiza:
1 mecz:
Ćwierćfinał OGA Counter Pit. Niemcy z Alternate całkiem udanie zakończyli zmagania w grupie A. Wygrali 2 mecze, przegrali 1. Wczoraj dość pewnie pokonali Kinguin. Co prawda Kinguin dopiero wracające po przerwie ale jednak. Ban mirage ze strony Nordawind, Niemcy mogą odrzucić cache którego Nordavind i tak nie picknie albo inną mapę na której czują się niekomfortowo. Niemcy pick nuke, na którym wczoraj ograli niezłe na tej mapie Kinguin. Nordavind picknie overpassa. Deciderem train lub inferno. Mimo wszystko większe szanse daję Niemcom, zwłaszcza jeśli pójdzie ban na overpassa zamiast cache w pierwszej rundzie odrzuceń. Jeżeli będzie overpass to można próbować over 2.5 mapy.
2 mecz:
Kolejny mecz z udziałem Niemców. Tym razem mają szczęście bo IMHO pro100 nie bardzo ma czym zaskoczyć Niemców. Nie grają traina na którym Euronics ma gigantyczne problemy, do tego Niemcy mają stałego bana w postaci mirage na którym Ukraińcy z pro100 czują się mocni. Ze strony Niemców pewnie pick nuke. Ukraińcy trochę zło konieczne – overpass z wysokim win ratio (4-1) ale tam ciężkich rywali niespecjalnie widać, a do tego Euronics też ma tam dobry bilans, chociaż w ostatnim okresie grają słabo? To chyba będzie najlepsza opcja. Deciderem cache. Moim zdaniem, nie bez problemów, ale jednak zgarną to Niemcy.

WinSide - Quantum Bellator Fire Mecz przełożony
AKO: 2.95 Totalbet
Stawka: 1j
Nie ukrywam, że wolałbym tutaj zdecydowanie grać handicap w stronę WInSide zdecydowanie bardziej niż ich czyste zwycięstwo. Ale nikt z bukmacherów u których gram tego nie oferuje Pewnie wtedy też bet byłby grany ciut mocniej (2-4 j, w zależności od linii). Tym nie mniej uważam że jakieś value jest. Ani jedni ani drudzy nie grają ostatnimi czasy nic specjalnie rewelacyjnego, do tego map pool jednych i drugich taki że powinni się spotkać na w miarę &quot;neutralnym&quot; gruncie - train lub dust w zależności od odrzucania. Na obu nie skazywałbym na totalne pożarcie Rosjan z WinSide. QBF jest lepsze, ale IMHO nie aż tak bardzo lepsze jak wskazywałyby na to kursy, zwłaszcza w spotkaniu sprowadzonym do jednej mapy. Przy innej niż któraś z dwóch wymienionych przeze mnie, typ ma zdecydowanie mniejsza rację bytu, ale dusta QBF nie wygrało ani z k1ck ani z Syman ani z AVANGAR, a traina zaledwie 2 razy na 5 prób.
 
uzytkownik-24118 2,1K
x-kom - fnatic Academy Powyżej 2.5 mapy @1.90 Fortuna
Do tej pory Counter Pit bardzo przeciętny w moim wykonaniu. Sporo nietrafionych typów. No ale jedziemy dalej. Drabinka wygranych prawie rozstrzygnięta, to czas na pierwsze mecze w drabince przegranych. Na początek x-kom z fnatic academy. Polacy zrobili ostatnio spory postęp, ale mam spore wątpliwości czy dadzą radę wygrać ten mecz. Ich dobra gra opiera się głównie na dobrych dwóch mapach - mirage i overpassie. Dla mnie przeede wszystkim warto tutaj zagrać typ na to że będziemy oglądać 3 mapy. Bany nuke, dust 2. Później picki - mirage ze strony Polaków i inferno ze strony Szwedów. Obie formacje powinny łatwo wziąć swoje picki. Jeżeli Szwedzi zbanują overpassa w drugiej turze banów deciderem będzie train lub cache - oba w wykonaniu x-komu mocno przeciętne. A gdyby Szwedzi zbanowali mirage w pierwszej turze (dusta Polacy i tak nie grają robi się jeszcze bardziej niekomfortowo, chociaż wtedy pick overpassa ze strony x-komu raczej oczywisty
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj niemieckie derby o godzinie 14:00. Euronics vs ALTERNATE aTTax.
Kursy wyrównane. Myślę, że over 2.5 to fajna opcja natomiast ja gram na zwycięstwo EURONICS. Chłopaki bardziej mnie przekonuja. Z pewnoscia zobaczymy nuke, które mam nadzieję wygra EURONICS a potem już tylko dokończą formalności
EURONICS wygra @1.90 sts
⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja bym wolał chyba Alternate grać. Czemu ? Mecz będzie wyrównany ale po banach cache, mirage to Alternate ma (przynajmniej teoretycznie) bardziej komfortowy pick w postaci traina na którym Euronics sobie niespecjalnie radzi. A Euronics co ma do wyboru? Inferno, nuke to mapy na których nieźle radzą sobie obie te formacje. Do tego są (IMHO) drużyną chyba nieco bardziej stabilną.
Z drugiej strony mają wieczorem mecz w Counter Pit i potencjalny konflikt terminarza (?) - ewentualny finał 99Damage o 20:00 a o 20:30 rozpisany mecz z pro100. Nie wiem jak to rozwiążą. Z kolei jak przegrają teraz na Euronics to potem muszą przegrać kolejne BO3 o 17 żeby odpaść z turnieju. To się z kolei robi sporo grania (minimum 6 map dziś)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Flash - MVP PK @1.67 LVBet

Półfinał eliminacji azjatyckich do Starladdera. Mecz Flash z MVP PK. Chińska organizacja po lekkich zawirowaniach organizacyjnych - rozstanie ViCi Gaming i Flash, ale odbyło się to bez strat personalnych - zawodnicy formalnie należący do ViCi Gaming grają dalej we Flash jako wypożyczeni. MVP z kolei z problemami, odkąd grają z minixetą nie idzie im tak dobrze, mają problemy z wygrywaniem map, do tego niespecjalnie szeroki map pool (w BO3 to może mieć znaczenie), dziś pewnie ban na overpassa w pierwszej turze odrzuceń. Rywal pewnie odrzuci traina. Stawka delikatna bo niekorzystne H2H ale dziś IMHO Karta się odwróci, zagrożeniem mogliby być na trainie ale to Flash sobie wyrzuci. Może ewentualnie jakąś mapę wygrają ale spotkania w BO3 raczej sobie nie wyobrażam.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Kusi mnie zagrać po takim kursie 3DMAX vs AGO, ale ostatnio trochę odpuściłem CS’a i niezbyt w temacie jestem jak sobie pogrywają jedni i drudzy. AGO dopiero co po zmianie - mógłby ktoś napisać jak grają ze Szperem i jak on sam wkleił się w drużynę? 3DMAX widzę, że też chyba zaczyna coś kombinować z rosterem, bo ostatnie mecze gra kioShiMa kosztem Davidp. Kursy mocno w stronę Polaków, bo aż 1.40 - 2.75, ale mam jakaś czutke, że tak łatwo nie będzie, jak na to wskazują kursy i może skończyć się „niespodzianką”.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Te 3dmax swietnie gra, ale popatrz jak gra AGO, ostatnie 5 meczy wygranych a w 3 nie dali nawet mapy przeciwnikowi. Tez chcialem grac na 3dmax, ale jednak spasowalem. Z checia zagralbym to na zywo, jak gdzies bedzie.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Kusi mnie zagrać po takim kursie 3DMAX vs AGO, ale ostatnio trochę odpuściłem CS’a i niezbyt w temacie jestem jak sobie pogrywają jedni i drudzy. AGO dopiero co po zmianie - mógłby ktoś napisać jak grają ze Szperem i jak on sam wkleił się w drużynę? 3DMAX widzę, że też chyba zaczyna coś kombinować z rosterem, bo ostatnie mecze gra kioShiMa kosztem Davidp. Kursy mocno w stronę Polaków, bo aż 1.40 - 2.75, ale mam jakaś czutke, że tak łatwo nie będzie, jak na to wskazują kursy i może skończyć się „niespodzianką”.
Kioshima gra za davida, który cały czas jest na wakacjach i do tego czasu występuje jako stand-in.
Wprowadzenie się szpera do AGO bardzo solidne, wygrana w internetowym turnieju OGA Couner Pit, gdzie wygrali 18 000$. Może turniej nie był najmocniej obsadzony, ale play-offy z ich strony bardzo udane. w 4 meczach BO3 oddali tylko 1 mapę z X-kom, pozostałe 3 pojedynki dosyć gładko wygrane 2-0. Byli ostatnio ze Szperem na pierwszym bootcampie. Dzisiaj grali open quali do Epicenter, które na razie również dosyć gładko przeszli - jutro będą kontynuować w 1/2, gdzie do zdobycia jest 1 slot do zamkniętych kwalifikacji. Do zrobienia jeszcze sporo, ale wygląda to optymistycznie. No i przede wszystkim bardzo dobre nastroje w zespole. Widać znowu zapał do pracy i radość razem.
Szpero jak ne te kilka miesięcy poza profesjonalną sceną - bo umówmy się Adwokacik czy później toomorrow takimi niebyły również prezentuje się bardzo dobrze. Jest innym typerem snipera niż Snachtie, zdecydowanie bardziej pasywnym, ale widać że mają na niego pomysł
O 3DMAX niestety za wiele Ci nie powiem, jedyne co kojarzę to że mieli w miarę solidnego cache i inferno z tego co kojarzę i po banie nuka ze strony AGO pewnie którejś z nich bym się spodziewał.
Te 3dmax swietnie gra, ale popatrz jak gra AGO, ostatnie 5 meczy wygranych a w 3 nie dali nawet mapy przeciwnikowi. Tez chcialem grac na 3dmax, ale jednak spasowalem. Z checia zagralbym to na zywo, jak gdzies bedzie.
Grają to dużo powiedziane. Po sezonie wakacyjnym mają jeden mecz w gg.bet zagrany i dzisiaj właśnie też te open quali do Epicenter. Nie wiem kiedy zaczęli trenować, ale mimo wszystko AGO chyba jest w lepszym rytmie meczowym.
 
uzytkownik-24118 2,1K
A ja uważam, że te kursy na AGO są jednak za niskie do gry. OK, rozumiem, że wygrali Counter Pita ale, o czym pisałem w swoim temacie to Euronics nie bardzo miało map pool do tego, żeby temu AGO zagrozić. No i jednak uważam Euronics za sporo słabszy zespół niż 3DMAX, nawet grające ze standinem. Ten mecz będzie ciekawy także pod kątem map - wydaje się że AGO ze Szperkiem w składzie ma przygotowanego inferno i traina. Wczoraj w EPICENTER grali w Bo1 4x inferno i raz traina. Z kolei 3DMAX wczoraj 2x inferno, 2x cache i raz mirage.
Ten mecz będzie też ciekawy pod kątem odrzucania map - jeden z większych (największy?) atut Polaków w postaci traina powinien wylecieć w pierwszej turze odrzuceń (bo obie formacje nie grają nuke&#39;a). Z kolei ciekawe co zrobi AGO? Powinni wyrzucić nuke (jeśli pójdą po stałym banie) lub cache (jeśli chcą pójść w odrzucanie pod kątem rywala). Dalej mamy picki. Tak jak mchal zauważył, najlepsze mapy 3DMAX to inferno i cache, więc jeśli AGO zrobi jak zwykle i odrzuci nuke to pewnie wyborem Francuzów będzie cache. Jeśli jednak będzie odrzucony cache to wcale nie jestem taki pewny czy wybór inferno będzie najlepszą opcją jaką mogą wziąć Francuzi - skłaniałbym się do opcji że w tej sytuacji mogą jednak wziąć d2. AGO też wbrew pozorom nie ma takiego komfortowego picka moim zdaniem - na mirage kompletnie mnie nie przekonują i nawet dwie wygrane mapy z Euronics nie zmienią mojego zdania o tym - mają tam problemy, grają niestabilnie i mecz dobry przeplatają meczem słabym. Pójście w inferno to trochę oddanie pola Francuzom, zwłaszcza jeśli nie będzie noży i to oni wybiorą sobie stronę. Pytanie czy i na ile sytuacja pozwoliła AGO przygotować map pool z nowym zawodnikiem - na pojedynczych mapach i w meczach Bo1 lub BO3 z niezbyt wymagającymi rywalami wyglądało to nieźle, ale dalej to nie jest (jeszcze) drużyna do grania po 1.36. Jakbym miał zgadywać to będzie jednak mirage, cache. Co do decidera to zakładam, że AGO jednak odrzuci nuke na dzień dobry więc może być inferno jako mapa decydująca.
Sporo zależy od odrzucania ale
3DMAX +1.5 @1.57
3DMAX @2.85

Oczywiście bez szaleństw ze stawką bo może się skończyć 2-0 dla AGO bo grali więcej meczów po przerwie, ale po tych kursach to IMHO nie do gry. Kurs LVBET
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Co sądzicie o dzisiejszych półfinałowych spotkaniach w ramach europejskich kwalifikacji na IEM Chicago?
Valiance - Chaos
Avangar - Fragsters

Moim zdaniem warto się przyjrzeć tym meczom ponieważ underdogi nie są bez szans ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja dla Chaos szans nie widzę, ani w tym półfinale ani w meczu o 3 miejsce. W drugim meczu może być ciekawiej, chociaż AVANGAR powoli odzyskuje formę z maja, gdzie byli w naprawdę niezłej formie, chociaż w tym meczu to over 2.5 do rozważenia jak najbardziej. Czy coś więcej ciężko stwierdzić.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Valiance - Gambit Powyżej 2.5
ENCE - Space Soldiers
North - Fragsters

AKO: 4.14 LVBet
Dziś trochę inaczej, zamiast 3 singli będzie jeden kupon z 3 wyborami. Czemu tak? Po części dlatego że nie lubię do końca closed quali po takiej przerwie. Dla niektórych z tych ekip będzie to pierwsze starcie po przerwie wakacyjnej. Idąc po kolei - serbskie Valiance nie jest bez szans z Gambit. Obawiam się, że trochę braknie im mappoola (np. overpass) żeby zamknąć mecz w dwóch mapach ale o sprawienie niespodzianki na trainie czy mirage mogą się pokusić, zwłaszcza że mam w pamięci słaby występ Gambit w Szanghaju. W drugim meczu fińska rewelacja ostatnich tygodni podejmie rewelację wiosny. Space Soldiers bardzo długo poza grą, grali jedno Bo3 na Imperial które przegrali trochę też przez problemy z internetem Xantaresa (wyrzuciło go w kluczowym momencie przedostatniej rundy). Map pool obu ekip podobny, Finowie solidniejsi, do tego SS właściwie niemal 2 miesiące bez oficjalnego meczu więc myślę że warto. W ostatnim meczu duńskie derby. Generalnie nie lubię takich spotkań, ale IMHO North, nawet po przerwie i z nowym zawodnikiem jest zwyczajnie lepsze od rywali. Wczoraj Fragsters męczyło się trochę (a może to było przedwczoraj? ???? ) z Chaos w meczu o 3 miejsce w otwartych eliminacjach i myślę, że dziś zwyczajnie nie dadzą rady. Tegoroczny H2H 4-0 dla North, gdzie rzadko kiedy wynik był bliski więc ja dla nich nie widzę szans w Bo3
Ostatnim meczem będzie AVANGAR z Heroic. Ja ten mecz skipuję. AVANGAR po obniżce formy nabiło fenomenalne rekordy na często bardzo przeciętne czy wręcz słabe zespoły z regionu CIS. Trochę na ich szczęście Heroic banuje inferno więc odpada mapa na której przegrali z Fragsters. Ale dopiero teraz, po części dziś nastąpi weryfikacja siły AVANGAR i wcale nie jestem przekonany że będzie to weryfikacja pozytywna. Nie mówię oczywiście, że nie będzie ale zobaczymy co pokażą i może w kolejnych meczach tych eliminacji uda się coś na nich pograć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
Optic awansuje do finału ZOTAC Cup Masters - 1.72 LVBet ????
Całkiem dobry kurs. Duńczycy trafili do tej zdecydowanie łatwiejszej połówki drabinki. Mają w 1/4 Ghost Gaming a w 1/2 ewentualnie koreańskie MVP PK albo VP. Oczywiście nie szalałbym ze stawką ale spróbować warto. Od Ghost nie spodziewam się oporu, nawet jeśli są &quot;wzmocnieni&quot; krystalem. To wg mnie nie ta półka drużyn i w Bo3 raczej nie ma co liczyć na niespodziankę. Podobnie niespecjalnie wierzę w Virtus Pro - wrócili do treningów (a może jeszcze nie wrócili ???? ) chyba dopiero w sobotę wieczorem, a już we wtorek lecieli do Hong Kongu. Czasu na trening nie było prawie wcale, a przecież oni muszą poukładać sobie grę na nowo ze snatchiem. Chyba że tutaj snatchie wejdzie w buty &quot;snaxa&quot; a pasha będzie grał swoje. Tym nie mniej ja nie widzę dobrego występu VP ani w Londynie - w momencie kiedy topowe drużyny dawno były w treningu VP, które musi na nowo ułożyć sobie grę, jest na wakacjach. Zdziwię się jeśli to zagra, nie wykluczam że będę szukał czegoś przeciwko VP już w 1/4 finału, Koreańczycy u siebie mogą sprawić psikusa, zwłaszcza, że w przeciwieństwie do VP są w grze, grali chyba już kwale online do Starladdera i do IEM Chicago. Tym nie mniej w normalnej sytuacji obie formacje zdecydowanie poniżej Optic i jeśli tylko Duńczycy nie przyjadą w jakiejś wakacyjnej formie to nie powinno być problemu.
Za to kompletnie nie widzę sensu pchania się w finał MiBR. O ile 1/4 jeszcze względnie łatwa o tyle TyLoo/Kinguin - niezależnie kto awansuje będzie zdecydowanie silniejszym przeciwnikiem dla MIBR niż VP/MVP dla Optic.
Totalnie 4fun - Kinguin do finału @5.50 LVBet
Nie tak to miało być, ale wyszło fartownie
Edit 24.08 - niestety drabinka wygląda inaczej niż pierwotnie pokazywało HLTV - Optic ewentualnie gra z Kinguin więc wejdzie 1 z tych dwóch podanych betów :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom