>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
I teraz nie wiem czy polubić post czy nie ???? Z jednej strony dobre info z drugiej naprawdę morelz nie wygląda na kogoś kto miałby odmienić grę na tyle żeby znowu się liczyli. Najważniejsze dla nich chyba, żeby wreszcie skończyli z tymczasowością, bo mam wrażenie że cały ten rok od momentu odejścia TaZa to brak pełnego focusu na grze bo mieli świadomość że zaraz kolejna zmiana. Pytanie na ile te zmiany w podejściu paszy to wymagania na rzecz mediów po spieprzonym majorze a na ile rzeczywista zmiana podejścia do pewnych kwestii
 
uzytkownik-24118 2,1K
We will announce the next steps that will allow Virtus.pro to return to the list of the world&#39;s best teams over the course of September
Ciekawe co to oznacza. W ogóle o awans do Katowic dla Virtusów i nie tylko dla nich będzie z Europy bardzo ciężko. Już wiadomo że przez minora o awans będzie walczyć North, Optic, ENCE, Space Soldiers. A przecież spaść do minora może jeszcze FaZe, mouz. Nie mówiąc o solidnych, marzących o majorze ekipach w stylu Kinguin, AGO, Heroic. Na francuskiej scenie też coś powinno powstać jeszcze. A miejsc z Europy 2 (3 licząc baraż)
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Szczerze Vp to juz dla mnie nie jest druzyna. Morelz bez przesady aimowo byali go zjada , był w pride nic nie pokazal to teraz nie wierze że zastapi w pozytywnym znaczeniu byaliego !! Będzie można grac przeciwko vp
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ja myśle że z takim składem to oni co najwyżej do PLE, tam by mogli jak równy z równym grac z ludzmi z krajowego podwórka. Przecież major to tylko w snach z takim składem
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jutro oprócz 1/4 majora na poważnie ma ruszyć ESEA MDL sezon 29. Tym razem sezon już normalnie z Globall Challenge i awansami do ESL Pro Ligi. Pierwsze mecze już grane, między innymi VP po słabym meczu w ataku i generalnie bardzo słabym morelza przegrywa 11:16 z 3DMAX na inferno. Jutro więcej spotkań
Valiance - Kinguin 9:16
Gramy na nuke więc wydaje mi się, że Pingwinki, przebywające na bootcampie obecnie, powinny ogarnąć w miarę spokojnie mecz. 1,45 w LVBecie do dubelka do gry, ja czekam na kursy i handi bo myślę, że wygrają to w miarę zdecydowanie. Potrafią tą mapę grać, w przeciwieństwie do Valiance który nuke gra rzadko. Jakby linia była w granicach 3.5 i rozsądny kurs to do spróbowania
Kinguin @1.45 LVBet
Kinguin -4.5 @2.14 1xbet (Chociaż wolałbym linię 1 niżej) Mecz rozstrzygnięty po pierwszej połowie. 8:7 bez pistoli w ataku na nuke na drużynę która umie grać tylko CT to wynik więcej niż dobry
Poza tym jak ktoś chce to widzę w miarę wyrównane pojedynki w meczach SuperJymy z Valiance i LDLC z Fragsters. Mapy takie że dogi nie bez szans. A już kompletnie nie rozumiem kursów w meczu Smoke Criminals z Euronics. To nowe, międzynarodowe zestawienie Euronics na razie rozczarowuje i kompletnie nie rozumiem czemu LVBet daje na nich zaledwie 1.14 a na rywala 4.9, skoro Euronics ma problemy z naprawdę przeciętnymi organizacjami. Dla mnie mecz pułapka, mirage to słaba mapa jednych i drugich (chociaż SC próbowało go raz pickować, z marnym skutkiem - porażka na Pride) i zależnie od linii hc może się zdecyduję na doga zagrać. Gra też PACT z Optic ale tutaj overpass, znowu średnio dla jednych i drugich, ale myślę, że Optic ogarnie mimo wszystko.
Powyżej 26.5 (SuperJymy - Valiance) @ 2.00 1xbet
Powyżej 24.5 (SC - Euronics) @1.79 1xbet PRZEŁOŻONE
To powyżej to propozycje, bo wolałbym innego buka i niższą linię u Kinguin, jak wybiorę coś do siebie to będzie w temacie z typami. Ktoś ma jakieś przemyślenia?
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Kinguin - Valiance
Valiance, @2.60, Unibet ⛔
Według mnie Valiance to bierze. Nuke + online + zbyt pewne siebie Kinguin po ostatnim sukcesie. Ta mapa jest za bardzo &quot;losowa&quot;, żeby stawiać tutaj Polaków w roli aż takich faworytów. Poza tym, Valiance wygrało ostatni mecz z Kinguin na nuke&#39;u 16:12 (22 czerwca), prowadząc 14:1 po stronie CT. Kurs to value, dlatego warto spróbować.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Mógłbyś to rozwinąć? Jeśli w ogóle coś takiego miało miejsce to wydaje mi się, że 0-2 z xkomem w niedzielę skutecznie ich z tego wyleczyło.
Chodzi o to, że często drużyny po wygraniu jakiegoś turnieju tracą koncentrację i przegrywają kolejne spotkanie/spotkania online z teoretycznie słabszymi rywalami (w niedzielę to potwierdzili). Przecież to popularne zjawisko w CS-ie.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Major trwa i jednoczenie zbiera pierwsze żniwa. W południe pojawiały się pierwsze tweety, że na scenie coś się będzie działo:
1043137989944205312
Teraz mamy pierwsze zmiany:
1043184165816954880
Zmian można było się tam spodziewać po takim majorze, ale przechodzenie teraz na &quot;międzynarodowy&quot; team? Rozwiązanie z 4 zawodnikami z 1 kraju i jednym z innego nigdy mnie nie przekona (chociażby można było widzieć jak to działa na ts&#39;ie w BIG, niby gadają po angielsku ale w nerwowych momentach było słychać tylko niemiecki). Przypuszczam, ze Scream pojedzie z nimi tylko do Nowego Jorku, ale na stale w tym teamie go nie widzę.
A to pewnie tylko początek i karuzela dopiero się rozkręci za jakiś czas.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Też mi się wydaje, że takie 4-1 nie zadziała. Będzie można grać przeciwko nim. W fnatic to się spodziewałem drakena na wylocie. Gdzieś czytałem że podobno rozważają opcję pożegnania oskara w mouz. A to pewnie nie koniec zmian. Wcześniej pojawiały się informacje, że może coldzera odejdzie z MiBRu. Zobaczymy. w NaVi też nie wszystko było ok bezpośrednio przed majorem. Będzie ciekawie, a czasu chyba niewiele bo muszą jakoś niedługo zgłosić skład do Pro Ligi
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
No i tak trochę na skraju poważnego cs&#39;a, dzisiaj też WInstrike odsunęło 4 zawodników na ławkę, ale to raczej nikogo za bardzo nie interesuje ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Tak w formie ciekawostki może bardziej, ale sklejka byaliego ( Sobol, Sidney, Exus, Luz, byali) awansowała do ćwierćfinału open quali do ECS Challenger, mimo moim zdaniem całkiem nie łatwej drabinki ( wygrana nad 3dmax na nuke i ENCE na inferno). Ciekawe czy jutro będzie się dało obstawiać gdzieś ich mecz (a może mecze?) Narodziny Adwokacika 2.0?
Drabinka
 
uzytkownik-24118 2,1K
mchal przenieśmy dyskusję o transferach od razu tutaj, jako że nie dotyczy ona bezpośrednio majora. Pytałeś o deadline transferowe: Wg tych regulacji https://eslgfx.net/media/lo/rulebook/WESA_Transfer_Regulations.pdf zespoły powinni zgłosić składy max 5+3 na 10 dni przed startem ligi a ogłosić je publicznie 7 dni przed startem. Przyjmując datę startu ligi na 2 października, 10 dni przed terminem oznacza datę wczorajszą. Ale zmiany mogą chyba dalej robić - mają tylko ograniczenie do dwóch osób.
Co do spekulacji - na HLTV pojawiło się info, że C9 chce w Stambule wystąpić z flushą zamiast Styko. Poza tym zmiany na duńskiej scenie się szykują, po słabym występie North. A to pewnie nie koniec, a jedynie początek. Sporo się mówiło o zmianach w mouz, zobaczymy co z NaVi (chociaż ich dobry występ w Londynie może odsunąć decyzję o zmianach), nie wierzę w Screama na stałe we fnatic, więc jakaś wymiana na szwedzkiej scenie nastąpi prędzej czy później. Zobaczymy co z FaZe. Będą ciekawe dwa tygodnie, chociaż czasu nie ma wiele, bo przecież 2 października startuje Pro Liga (trzeba zgrać się z nowym graczem), a z drugiej strony już za kilka dni turnieje w Nowym Jorku i Stambule. Będzie się pewnie działo ;)
E. Zgłoszone składy powinny być podane do publicznej wiadomości w tym tygodniu, jako, że w przyszłym chyba wszystkie zespoły grają już mecze.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Też w Scream&#39;a na stale w Fnatic nie wierzę, ale to już pisałem wyżej. Robienie teamu 4+1 (jeżeli chodzi o narodowości) nie ma kompletnie sensu i ciężko byłoby mnie do tego przekonać Szwedzi mają na tyle rozbudowaną scenę, że raczej zdecydują się na kogoś od siebie.
Na pewno szykuje się 1 nowy team - prawdopodobnie pod skrzydłami Vitality czyli NBK, Apex, Happy, RPK no i ten na którego oczy na pewno będą zwrócone czyli Zywoo. W poprzednich teamach z tieru 2, 3 potrafił wygrywać mecze samemu. Ciekawe jak pokaże się na wyższym poziomie i przede wszystkim offline. Sceny raczej nie zdominują, ale może być solidny team.
&quot;Buduje&quot; się ten brazylijski team, który występował pod banderą Nao Ten Como, mieli swego czasu dołączyć do SK, ale końca to tam nie widać i raczej sceny oni nie zmienią.
Ciekawe co z G2. Dla mnie ten eksperyment jest kompletnie nieudany i nie ma szans na powodzenie. Jeszcze zrozumiałbym to od biedy, gdyby Ex6tenz był tam prowadzącym i dobierają kogoś za Smithza, w innym przypadku ten team nie ma żadnych szans na osiągniecie czegokolwiek.
Swoje pewnie zmieni też Renegades, bo rozwoju u nich nie widać a zmiany tam są stosunkowo często.
Gdzieś też mignęło mi na twitterze, że BIG mimo dobrych wyników ze smooy&#39;a wolałoby w pełni niemieckojęzyczny sklad. To by z resztą potwierdzało to co napisałem na samej górze. Takie połączenia nie mają sensu i było to widać na nagraniach z team speaka - nie komunikowali sie oni wyłącznie po angielsku, ale też po niemiecku.
Mamy też kilku wolnych agentów na rynku (lub zawodników pod kontraktami szukającymi nowej organizacji/stałej drużyny). Tak z biegu przychodzi mi do głowy Byali, Styko, Flusha, Scream, Cromen, Rubino, Kioshima, Twist, Hobbit, HS, Innocent). Jest z czego wybierać.
Swego czasu były plotki, że właśnie Cromen, Rubino i hallzerk (kompletny anonim dla mnie) mieli dołączyć do dwójki z Tempo Storm (źródło: https://www.dbltap.com/posts/6162400-sources-norwegian-trio-featuring-cromen-and-rubino-interested-in-forming-a-team). O ile Rubino dla mnie nie jest łakomym kąskiem, szczególnie po ciągłych problemach jakie miał ostatnio, to Cromen już po standinowaniu w Faze jak najbardziej - super się tam pokazał.
Pewnie coś się wydarzy w stanach, ale kto oprócz C9 mógłby coś zmieniać? Może NRG? Wkroczyli oni w tamtym sezonie do szerokiej czołówki, zdominowali ligi w stanach, ale pewnego poziomu nie mogli przeskoczyć. Chociaż im to chyba bardziej doświadczenia na lanach brakowało niż umiejętności. Chciałbym ich widzieć częściej na dużych turniejach bo, oglądania Cerq z awp to sama przyjemność.
Pewnie o czymś zapomniałem, pewnie będzie trochę zaskoczeń ale na to trzeba czekać.
No i serdeczne &quot;podziękowania&quot; dla Valve za tą super niespodziankę, która miała być dzisiaj. Nie wiem na ile to wymysły twittera, ale naiwnie liczyłem, że rzeczywiście coś się wydarzy. Chociaż po latach stagnacji chyba nie mamy na co liczyć - ot wyszła Panorama UI i to wszystko co dostaniemy.
E: Odbiegając od tematu jak nie przepadam za totalbet jako bukmacherem, tak ich zakłady potrafią mnie rozbawić. Można np obstawić, jak potoczy się kariera byaliego, a do wyboru mamy np. &quot;Zostanie profesjonalnym graczem w PUBG w barwach VP&quot; ???? ???? Zakład, ze gruby dostanie vaca również niezly, dawno się tak nie uśmiałem ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Tak uczciwie mówiąc to ze ścisłej czołówki to zmiany zaskoczyłyby mnie bardzo tylko chyba w Astralis i Liquid. , W pozostałych ekipach albo się ich spodziewam (fnatic, mouz, C9, G2, North, Optic, Gambit) albo mnie bardzo nie zdziwią (NiP, FaZe, NaVi, BiG, Renegades, NRG). Fnatic musi sobie szukać piątego ze Szwecji wg mnie stąd nie zdziwią mnie albo znowu jakaś wymiana z Nindżami albo podebranie kogoś Red Reserve, które IMHO obniżyło ostatnio loty. Myślę, że zmiany nie ominą CIS, skoro Gambit szuka chętnych na Hobbita. Może z AVANGAR, które nie jest tak mocne jak w maju/czerwcu? Chociaż tamta scena to dla mnie taka sama zagadka jak francuska.
C9 będzie coś zmieniać ale co i jak często? Oni sami chyba nie wiedzą w jakim kierunku iść. Po co tam poszedł Golden i Styko skoro potem wypływały kwiatki w stylu, że jeden nie rozumie szwedzkiego stylu gry. No i paradoksalnie ten zachowany slot na majorze może im mocno popsuć szyki. Po odejściu STYKO mogą zrobić max. 1 zmianę więcej żeby zachować slota na Katowice. NRG też ostatnio częściej rozczarowuje niż dobrze gra. Poza tym, może jestem dziwny ale kurde - w normalnej sytuacji jak drużyna gra ważne dla nich (zakładam tak) kwale do EPICENTER Wild Card Qualifier to jeden z ich zawodników chyba grzecznie odmawia Faceitowi, bo jest graczem, a nie jedzie do Londynu a w tym czasie ekipa odpada ze standinem. Dla mnie to jest niezrozumiałe co najmniej.
Mnie zastanawia FaZe - mieli wygrać Grand Slama w Sztokholmie chyba, przegrali. Teraz na majorze, można mówić że 1/4 i odpadnięcie z Astralis to nie jest najgorsza opcja. Ale jak zmieniasz prowadzącego w trakcie majora, bo masz 0-2 i jest na tyle, źle że drużyna uznaje ze karrigan się nie nadaje i lepszy będzie niko, kilka dni po bootcampie?! Też dla mnie jakieś zmiany tam być mogą.
Ciekawe co zrobi Optic. Mają być zmiany ale jak rozumiem bardziej wymuszone ruchami North niż własnym pomysłem. Ciekawe czy na tej (potencjalnie) jednej wymianie się skończy.
BTW. mchal Czemu wymieniłeś Goldena jako wolny? Styko był testowany, ale Golden ma chyba ważny kontrakt z C9. Myślisz że jego też chcą zmienić, a może coś mi umknęło?

A co do międzynarodowych sklejek - bardziej w formie ciekawostki. Jedynym międzynarodowym składem, który wygrał majora pozostaje Gambit (3 Kazachów, Rosjanin, Ukrainiec). Pozostali zwycięzcy mieli skład jednolity narodowościowo.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
BTW. mchal Czemu wymieniłeś Goldena jako wolny? Styko był testowany, ale Golden ma chyba ważny kontrakt z C9. Myślisz że jego też chcą zmienić, a może coś mi umknęło?
Hmm mój błąd, ale kompletnie umknęła mi informacja, że podpisał kontrakt na stałe i juz to poprawiłem. To w sumie tak jak napisałeś tylko gorzej dla nich. Wiadomo jaki Skadoodle jest emocjonalny i ile razy chciał kończyć karierę. A po nieudanym majorze raczej atmosfery tam nie ma co dodatkowo może zadziałać negatywnie. Dużego marginesu błędu tam nie ma o ile chcą mieć slot.
Co do NRG - może Daps wiedział już coś wcześniej, że po majorze będą zmiany i dlatego taka decyzja ???? ? Chociaż to raczej kwestia organizacji, aby nie dopuściła do takiej sytuacji. Nie zmienia to faktu, że zachowanie dziwne i nie do końca profesjonalne.
Do Optic nie mam kompletnie przekonania i szczerze jest mi trochę obojętne co zrobią. Dla mnie ten team był od początku źle budowany (jeszcze z amerykanami), ta cala przeprowadzka do stanów, teraz powrót do Europy - nie kupuję tego. Szybciej wolałbym wyciągnąć K0nfiga do jakiegoś innego teamu, a Optic niech robi co chce.
 
uzytkownik-24118 2,1K
W kwestii Pro Ligi i transferów jest jeszcze jedna ciekawa kwestia. SK dalej posiada slot w tej lidze, a nie ogłosili składu. Ciekawe jak ESL to rozwiąże. No chyba, że skład jest już zgłoszony i podadzą go na dniach
 
uzytkownik-24118 2,1K
Virtus Pro - Optic Gaming @2.65 Totalbet
Ryzykuję trochę, ale podobno do odważnych świat należy. Veto wyszło na tyle dziwnie, że mecz odbędzie się na dust 2. To na pewno nie jest dobra mapa ani jednych ani drugich. Polacy grali tam 3 razy w ostatnich 3 miesiącach, wygrali raz. Duńczycy także wygrali raz, na 7 prób. To nie są dobre statystyki ani jednych ani drugich. chociaż może VP przygotowało coś na tej mapie podczas bootcampu skoro chcą tą mapę grać w Bo1 przeciwko Space Soldiers w Stambule. Do tej pory w ESEA MDL grali dwa mecze i zarówno na inferno jak i na trainie wczoraj strona atakująca wyglądała blado. Trzeba sobie jednak uczciwie powiedzieć, że z tych trzech map to dust 2 jest mapą najmniej taktyczną i jak do tej pory najbardziej losową. Kluczem do wygranej będą wg mnie pistoletówki i później nie zgubienie za bardzo ekonomii (czy przegranie rundy - to już w ogóle) w następnych rundach, tak aby szybciej zagrać z karabinem snajperskim. A może nawet dwoma na tej mapie skoro są i pasha i snatchie? Na tej mapie to nic szczególnie dziwnego. Optic też ma swoje problemy - występ na majorze tylko trochę lepszy od Virtusów. Do tego mają paść ofiarą zmian w North i do tej właśnie formacji ma trafić Gade. Stąd też nie zdziwi mnie ani przełożenie tego meczu na inną datę ani występ Rubino zamiast gade, zwłaszcza, jeśli w już zgłoszonym składzie North do Pro Ligi gade się znajduje (tego nie wiem, spekuluję sobie teraz). Na pewno na tej mapie i w tej sytuacji kursy powinny być IMHO niższe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
chociaż może VP przygotowało coś na tej mapie podczas bootcampu skoro chcą tą mapę grać w Bo1 przeciwko Space Soldiers w Stambule.
Skąd taka informacja?
Virtus.pro - OpTic
Zwycięzca: Virtus.pro

@2.35 STS
Szczerze mówiąc zgodzę się z mikael_14 . Od siebie dodam, że Virtus.pro musi się kiedyś przełamać, a kursy jakie wystawiają bukmacherzy na tak niepewny mecz w systemie BO1 są naprawdę przesadzone. Obie drużyny na Duście 2 prezentują bardzo słaby poziom, więc kompletnie nie rozumiem kursów na OpTic. Pomimo Dustowej formy, drużyny w ciągu 5 ostatnich meczy mają taki sam bilans - 2/5, więc świadczy to o naprawdę słabej grze obustronnej. Moim zdaniem z powodu kursu warto zagrać tak, a nie inaczej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom