>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
PLE, 18:00
X-KOM vs M1 Gaming:
M1 wygra @3.4 ⛔
M1 +5.5 handi @1.95 (grubo) sts ✅

X-kom wczoraj wywalili 3 zawodników, jeszcze nie podali oficjalnego składu. A dziś grają mecz w Polskiej Lidze Esportowej. M1 to wiadomo, że normalnie półka niżej niż xkom ale w zaistniałych okolicznościach grzechem by było nie spróbować, a handi po wystawionym kursie to już w ogóle.
PS. śmieszna ta polska scena, X-Pompa XD
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
uzytkownik-24118 2,1K
quinty PLE dograją starym składem a przynajmniej do okienka transferowego. Wczoraj na miksturę grali normalnie (imd za starka). Śmiesznie, wywalamy trzech, ale muszą grać bo roster lock ???? To po co to ogłaszać? Zresztą jak się czyta wpisy graczy to raczej decyzja włodarzy a nie wewnętrzna zespołu ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
quinty PLE dograją starym składem a przynajmniej do okienka transferowego. Wczoraj na miksturę grali normalnie (imd za starka). Śmiesznie, wywalamy trzech, ale muszą grać bo roster lock ???? To po co to ogłaszać? Zresztą jak się czyta wpisy graczy to raczej decyzja włodarzy a nie wewnętrzna zespołu ????
O hurr, to się podpaliłem. No to pozostaje liczyć, że motywacja już zerowa i M1 ogarnie, w co wątpię w takiej sytuacji
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to Pasha chce się zakwalifikować do Katowic, jeśli się nie uda to ogłosi. Wszystko zależy czy się dostana
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Tez się właśnie zastanawiałem nad ta linia +5.5 ale na razie odpuściłem to w ogóle, choć może się okazać to spoko opcja.
W ogóle po wczorajszym becie lv bet mnie już całkowicie zlimitowal na CS na te ligę przynajmniej.

Edit: już się nie ma nad czym zastanawiać, kursy poszły w dół
Handi już po 1.5 tylko wisi..
Edit 2: tez ostatecznie zagrałem tyle ze już czysta 2 po 3.2 w lv. ⛔

Nie wiem czy maja jakiś błąd ale na lv bet 2x pojawił się handi na Cyber +9.5 po 1.93..
Na live im wisi +8.5 po 1.93 pobrałem, zobaczymy ale wydaje się wysoka linia⛔
Heh jeszcze mogli wyciągnąć to
 
uzytkownik-24118 2,1K
W nocy aktualizacja CS:GO. Tym razem zabrali się za ekonomię.
Ciekawe jak to się odbije na grze. Obniżka cen SG553 i AUGA może spowodować że będzie tego więcej. Ale najciekawsza zmiana z tym bonusem za przegrane pistole.
Ciekawe czy to trafi na pro scenę ( a jeśli tak to od kiedy będą mecze z &quot;nową ekonomią&quot;)? Bo z tego co rozumiem to jest to do ustawienia, więc być nie musi. Teraz było tak że po przegranych pistolach bez paki był force a potem eko. A teraz co? Z bonusem 1900 to wydaje się że po pistolach bez paki powinno być czyste eko na fulla w 3 rundzie, a po przegranych z paką? To będzie 2700 więc albo taki ciut mocniejszy force (pm + kev + całkiem solidny set granatów, a może 2 przerzucone kałachy?) albo eko na naprawdę przyzwoitego fulla. Zobaczymy. No i w CT będzie łatwiej po np. podwójnym eko mieć na lepszego &quot;pierwszego&quot; fulla bo full w CT trochę droższy. Ciekawe jak będzie teraz wyglądać 2 i 3 runda ;)
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Generalnie update jeśli wejdzie na pro scenę to chyba na plus. Mocno poszerzy się alternatywa dla drużyn i szczególnie na początku będzie ciężko przewidzieć jak zachowa się przeciwnik. Bo tak na prawdę T po przegranej rundzie z paką będzie mieć podobną ekonomię do CT (1900 + 800 za podłożenie paki + załóżmy 3-4 fragi po 300$ za każdego vs 3250)
No i to pierwsza zmiana od wieków, gdzie zmienia się coś innego niż nerfienie broni (co było ostatnie, zmiana dźwięków ???? ?).
 
uzytkownik-24118 2,1K
mchal Panorama ???? Ale fakt, wreszcie coś się ruszyło z realnymi zmianami. Ciekawe czy teraz standardem w CT po lose w pistolach będzie czyste eko na fulla w trzeciej rundzie czy będą force grać na mocnego w czwartej. Z kolei w T może się okazać, że najważniejszą rzeczą w pistolkach będzie paka , a jak się ją uda obronić to super.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Chodziło mi raczej o gameplay, a Panoramy do niej nie zaliczam ???? Bo do tej pory były ciągłe zmiany w cz, tec9, ewentualnie coś z m4a1-s i w sumie tyle. Z takich rzeczy do głowy przychodzi mi dźwięk przestrzenny, ale przecież to było &quot;wieki&quot; temu.
A już wiem! Negev kosztował jakieś 6000 a teraz kosztuje z 2000. No to rzeczywiście było przełomową zmianą ???? .
Szkoda tylko, że takiego Tuscana czy silnika Source2, który też był zapowiadany nie doczekamy się pewnie nigdy.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jeszcze chyba pattern shootgunów zmieniali na powtarzalny jakoś niedawno. Może i nowego silnika się doczekamy. Na pewno wreszcie się coś ruszyło, może jednak rzeczywiście coś ciekawego ogłoszą w tym roku, skoro były jakieś przecieki przy majorze (łudzę się trochę, ale ten update dodał trochę nadziei)
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Witam Panowie po krótkiej przerwie!
Pytanie z kompletnie innej beczki aniżeli aktualizacja - czy znacie jakiegoś bukmachera, który podaje na LIVE zakłady adekwatne do tego, co oglądamy na streamach?
Jeśli tak, to mamy kopalnię złota.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Bet365 podaje kursy na live z wyprzedzeniem 1 lub 2 rund do przodu. Czyli mogę Wam napisać, kto wygrał pistoletówkę, a Wy jeszcze tego nie widzicie. Oni biorą dane z serwera, a nie z stream&#39;ów. I analogicznie do każdego meczu - jak widzę, że kursy spadają na underdoga, to można spokojnie stawiać na niego, ponieważ wygrali parę rund (2 - 3), których nie widzimy. Mam nadzieję, że rozumiecie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Bet365 podaje kursy na live z wyprzedzeniem 1 lub 2 rund do przodu. Czyli mogę Wam napisać, kto wygrał pistoletówkę, a Wy jeszcze tego nie widzicie. Oni biorą dane z serwera, a nie z stream&#39;ów. I analogicznie do każdego meczu - jak widzę, że kursy spadają na underdoga, to można spokojnie stawiać na niego, ponieważ wygrali parę rund (2 - 3), których nie widzimy. Mam nadzieję, że rozumiecie.
Cos w tym jest. Ostatnio gosciu na oewnym czacie napisal zeby grac dana druzyne bo wygrali pistoletówke. Ja włączam oferte ze streamem a oni jeszcze nie zaczeli tej rundy, a kursy juz poleciały.
Wszystko ok ale po co grac wtedy kurs ktory spada i jest adekwatny do tego co sie dzieje na mapie?
Jesli buki wystawialyby kursy adekwatne do tego co w danym czasie widzimy na streamie a my mielibyśmy info z serwera o wyniku to wtedy mozna byłoby to wykorzystać.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
mikael_14 masz rację, ale to nie działa w 100%. Szukam tutaj luki. Skorzystałem z niej nie raz. Wiecie - 80% jest po stronie bukmacherów, ale w niektórych przypadkach można złapać mega okazję, zwłaszcza jak gra zespół z kursem 1.10 do zespołu z kursem 5.00. Jak spada na tych drugich, to można wyłapać dobre kursy, a wynik na HLTV pokazuje coś innego.
Panowie, kombinuję, próbuje jak mogę. Pomóżcie mi, a nie rzucajcie kłody pod nogi. Co dwie głowy, to nie jedna.
Info z przed sekundy - jest 1:1 dla Mouse lub 2:1 dla Optic, przy czym przewaga dla Mouse.
Lub 3:1 dla Mouse.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
mikael_14 masz rację, ale to nie działa w 100%. Szukam tutaj luki. Skorzystałem z niej nie raz. Wiecie - 80% jest po stronie bukmacherów, ale w niektórych przypadkach można złapać mega okazję, zwłaszcza jak gra zespół z kursem 1.10 do zespołu z kursem 5.00. Jak spada na tych drugich, to można wyłapać dobre kursy, a wynik na HLTV pokazuje coś innego.
Panowie, kombinuję, próbuje jak mogę. Pomóżcie mi, a nie rzucajcie kłody pod nogi. Co dwie głowy, to nie jedna.
Info z przed sekundy - jest 1:1 dla Mouse lub 2:1 dla Optic, przy czym przewaga dla Mouse.
Jest ale 3:0 dla optic.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Mouse 3:3. Zobaczymy, czy to tak działa.
Kurs na Mouse 1.5. Na bank 3:3
Teraz 1.4 na Mouse, Optic 2.75.
Piszę Wam na bieżąco.
Mouse 1.33, Optic 3.25.
1.3 - 3.4 wiecie dla kogo.
 
uzytkownik-24118 2,1K
slapi no fajne. Ale co z tego wynika? Bo ja nie widzę dla tego użytecznych zastosowań. Czasem oddsmaker się pomyli i można próbować skorzystać. A w tej chwili to tylko spamujesz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom