>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
zegee 51

zegee

Użytkownik
Navi vs Team Liquid .
Kilka slow bo zaraz sie zaczyna.
Po wczorajszych meczach obu ekip dzisiaj ide w strone Liquid. Bardzo dobra gra przeciwko Virtusom, dobry teamwork, grali bardzo agresywnie i skutecznie.Navi sie meczylo, przeciagalo kazda runde i troche przy udziale szczescia wygrali wczorajsze starcie. Spore value i Moim zdaniem warto.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Penta vs efrag
typ: Penta
kurs: 2.97
buk: pinnacle
Mecz o slota na Red Dot Invitational. Jak dla mnie efrag gra najgorszego csa od kiedy wbili się na ten &#39; średni level światowy &#39; to co grali z flipside to było tak żenujące, że virtusi z liquid wyglądali solidnie ????
Penta to również europejski średniak, ale mają tam kilku ogranych graczy typu krystal czy spidi. Ten kurs to gruba przesada i ja idę w Pente, bo jak dla mnie są w stanie zrobić ten mecz.
 
yourshadow 17

yourshadow

Użytkownik
Penta vs efrag
typ: Penta
kurs: 2.97
buk: pinnacle
Mecz o slota na Red Dot Invitational. Jak dla mnie efrag gra najgorszego csa od kiedy wbili się na ten &#39; średni level światowy &#39; to co grali z flipside to było tak żenujące, że virtusi z liquid wyglądali solidnie ????
Penta to również europejski średniak, ale mają tam kilku ogranych graczy typu krystal czy spidi. Ten kurs to gruba przesada i ja idę w Pente, bo jak dla mnie są w stanie zrobić ten mecz.
Znajde gdzies livescore do tego? Z gory dzieki za odp
 
xinum 31

xinum

Użytkownik
fanobet postanowił zwrócić wszystkie zakłady z powodu podejrzewania o &quot;fix&quot; czyli ustawke meczu.
EGB po prostu rozliczył po wyniku.

imo wg mnie gracz &quot;Ayken&quot; haxował od samego początku widziałem nawet screena z rozmowy jednego gracza PENTy, który napisał, że podejrzewa go o triggerbota. ????
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
W bet365 trwa weryfikacja, wlasnie rozmawiam z supportem i czekam na decyzje. Oby rozliczyli mecz bo pobralem uX po 3.5 ????
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Na pinaklu tez jest &quot;w toku&quot;, a co do meczu to ogladalem caly i nawet casterzy zaczeli podejrzewac aykena o wh i trigera ???? .
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
dignitas- Na&#39;Vi

Faworytem tego meczu jest Na&#39;Vi, ale patrząc na to, że Na&#39;Vi od zwycięskiego IEM nie grali żadnego meczu online nie byłbym pewny ich formy, może do dzisiaj świętowali? ????

A tak poważniej mówiąc dignitas mimo, że z subem wczoraj urwali mapę TSM( i to Overpasa!), a pare dni wcześniej wygrali również mapę z fnatic. Wydaję mi się że w formacie BO3 spokojnie można stawiać że dignitas wygra jedną mapę @1,83 ✅✅ lub dla większych wariatów wygrana dignitas @3,75 ✅✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
dignitas- Na&#39;Vi Faworytem tego meczu jest Na&#39;Vi, ale patrząc na to, że Na&#39;Vi od zwycięskiego IEM nie grali żadnego meczu online nie byłbym pewny ich formy, może do dzisiaj świętowali? A tak poważniej mówiąc dignitas mimo, że z subem wczoraj urwali mapę TSM( i to Overpasa!), a pare dni wcześniej wygrali również mapę z fnatic. Wydaję mi się że w formacie BO3 spokojnie można stawiać że dignitas wygra jedną mapę @1,83 lub dla większych wariatów wygrana dignitas @3,75
Prawda, typ na przynajmniej jedną mapę diginitas jest bardzo dobry. Wczoraj ten overpass trochę dziwny, wszak 13-7 było w pewnym momencie i TSM grali po swojej lepszej stronie CT.
Dobre zawody konfiga i Kjaerbye, którzy wygrywali wygrywali pojedynki 1v2/3. ;X
Może TSM specjalnie nie byli w dobrej dyspozycji, ale NaVi też raczej po wygranej w tak wielkim turnieju sobie na spokojnie podejdą do kolejnych meczów, a niedługo ESL LAN.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
CSGL - OnlineBOTS @ 1.347 pinek ✅ trzecia mapa grana na życzenie samych CSGL, mieli 14-13 oraz przeciwnika na force (3xak + 2 pistole i bez granatów) i przegrali taką rundę. Jakby ją wygrali byłoby 15-13 i przeciwnik bez żadnego karabinu... ale dobrze że się skończyło wygraną ????
Polscy zawodnicy po zmianach w składzie: Lord trener, mouz wskoczył do piątki radzą sobie bardzo dobrze. Wygrali ostatnio chociażby d!gnIT cup co doda im pewności siebie. Nie oglądałem co prawda przeciwników ale zdaje mi się że skilowo jesteśmy również lepsi.
Rywalami CSGL są Estończycy którzy nie za często grają oficjalne mecze na lepszych zawodników. Ostatnio zagrali parę spotkań z lepszymi zespołami w sierpniu (fnatic wygrało do 1; titan do 4; NaVi do 3).
Bilans h2h też po naszej stronie jeszcze starym składem z rallenem i minisem w drużynie wygraliśmy 16-3.
Mecz bo3, a CSGL nie będzie odpuszczało gdyż tym meczem mogą sobie zapewnić już wyjście z grupy.
 
L 16

lipko111

Użytkownik
CSGL - OnlineBOTS @ 1.347 pinek

Polscy zawodnicy po zmianach w składzie: Lord trener, mouz wskoczył do piątki radzą sobie bardzo dobrze. Wygrali ostatnio chociażby d!gnIT cup co doda im pewności siebie. Nie oglądałem co prawda przeciwników ale zdaje mi się że skilowo jesteśmy również lepsi.
Rywalami CSGL są Estończycy którzy nie za często grają oficjalne mecze na lepszych zawodników. Ostatnio zagrali parę spotkań z lepszymi zespołami w sierpniu (fnatic wygrało do 1; titan do 4; NaVi do 3).
Bilans h2h też po naszej stronie jeszcze starym składem z rallenem i minisem w drużynie wygraliśmy 16-3.
Mecz bo3, a CSGL nie będzie odpuszczało gdyż tym meczem mogą sobie zapewnić już wyjście z grupy.
http://screenshot.sh/ouZuiUZSD3Q9J

GL. ????
 
B 8

baldrick

Użytkownik
Fnatic - G2, według mnie Maikelele z ekipą może spokojnie wywalczć 1 mapę, becik +2.5 map za kurs 2.05 atrakcyjny. To samo tyczy się NAVI i Envy, ale mecz już trwa.
 
M 0

marciniaks

Użytkownik
Jakie te mecze csa są niesprawiedliwe... Na początku 1 mapy Happy miał problemy z netem to wzięli w zamian Maniaca, który na 3 mapie miał staty 3:18.....
No a w zakładach liczy się normalnie jakby rozegrali cały mecz, trochę to nie w porządku, bo gdyby był Happy prawdopodobnie zakończył by się mecz po 2 mapach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom