>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
slapi 30

slapi

Użytkownik
mikael_14
Spoko Stary. Jak dla Ciebie ważniejszy jest &quot;spam&quot; na forum niż metoda, która da Ci nawet minimalną przewagę, to proszę bardzo. Resztę osób proszę o wyrozumiałość. Podkreślam - kombinuję jak się się da i publikuję swoje przemyślenia na forum. Może guzik z tego wyjść albo coś ciekawego.
 
uzytkownik-24118 2,1K
slapi Od typów na żywo jest dział, od systemów jest dział. Ale no dobra. Było 1.3 - 3.40. Pograłeś na Optic i teraz zamknąłeś z zyskiem jak jest ~2 na nich czy nie? Bo jeśli nie to znaczy że coś zauważyłeś ale jeszcze nie wiesz co i po co. Na razie to nie kombinujesz , tylko napisałeś 7 wiadomości z kursami z live. Suche kursy. Więc ciężko to nazwać dzieleniem się przemyśleniami (w przeciwieństwie do wpisów w temacie S-Li, które niosły za sobą przemyślenia i jakąś realną wartość, ot choćby zaczątek do dyskusji). A jakim zaczątkiem do dyskusji (jakiej dyskusji?) ma być kurs live z meczu?
Jak mod uzna że to do usunięcia później bo nic nie wnosi w sumie (sam w sumie tak uważam) to śmiało proszę usuwać
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
mikael_14
Zgadzam się z Tobą w 100%. Jeśli &quot;góra&quot; uzna to za spam, to proszę o usunięcie.
Poza tym, po kursach (ich spadku lub pójścia w górę w CS:GO, podkreślam w CS:GO ) jesteś w stanie wiele rozpoznać.
Tak z innej beczki - byłbyś idealnym komunistą.
 
uzytkownik-24118 2,1K
slapi hahaha ????
Tak z innej beczki - masz dwa termometry. Jeden wskazuje 20 stopni drugi 10. Skąd wiesz który jest zepsuty? Tutaj tak samo. Masz dwa buki. U jednego kurs ani drgnął, u drugiego ruszył się znacznie. Jak tylko na tej podstawie określisz który zrobił błąd / u którego warto zagrać?
Potem do usunięcia
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Szukam przewagi dla NAS - dla Ciebie, dla mnie, dla innych. Od ponad 14 lat gram w tym cholerstwie. Bukmacherzy mają sztab analityków. My mamy forum. Pewnie, że oni się mylą. Tylko pytanie - gdzie Ci milionerzy po Naszej stronie?
Z tymi termometrami wyskoczyłeś jak Filip z konopii.
Mega Cię szanuję za Twoje posty, który się bardzo miło czyta i do tego są merytoryczne. Przez bycie nie miłym nie zniszczysz mojej sympati do Ciebie ;).
Wytężcie swoje umysły Panowie - według kursów (1.25 Optic - 3.75 Mouse) Duńczycy powinni prowadzić po stronie CT.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
slapi ale o co Ci chodzi człowieku? Od długiego czasu gram na żywo zakłady w CS GO i zawsze bukmacher jest rundę-dwie do przodu i co związku z tym? Przeczytałem i nie za bardzo wiem o co Ci właściwie chodzi? Szukasz bukmachera, który &quot;zamula&quot; z kursami w porównaniu do innych czy jak?
I lepiej sam wytęż umysł, bez urazy, ale naprawdę próbuję cokolwiek zrozumieć i ciężko mi idzie, a w temacie jestem mega dobrze zorientowany.
BAH jest zawsze przynajmniej rundę do przodu. Poza tym takie granie &quot;na okazje&quot; to też nic pewnego. Ktoś wygra pistole, a zaraz może przegrać forca, żadna sensacja, serio.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Chciałem postawić na Pashe, że NIE odejdzie za 500zł... niestety buk nałożył limit. Nie mogę postawić nawet za 50zl. Ktoś ma podobnie?
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Eryk93
Tak jak pisałem powyżej - kombinuję, próbuje. Prośba - bądźcie wyrozumiali. Być może to guzik da, a być może znajdziemy &quot;złoty środek&quot;
Chodzi o to, aby znaleść lekką przewagę dla Nas (nie po każdej wygranej pistoletówce drużyna przeciwna wygrywa force&#39;a).
Ludzie do mnie piszą na prv - bądzcie cierpliwi. Interesuję się tym tematem od dłuższego czasu. Swoje przemyślenia opublikuję na forum.
CS, to nie nowość dla mnie.
BTW: dzisiaj same underdogi siadają (Starseries).
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Slapi na tym forum masz pisać co chcą inni, a nie co myślisz. Admini nie są lepsi.
Lepiej śledzić kilka osób które sensownie piszą na tym forum niż wdawać się w ogólną dyskusję, bo jak myślisz trochę inaczej lub masz inny pomysł to jesteś z &quot;gorszego sortu&quot;. &quot;Lepszy sort&quot; wie lepiej ;)
Pozdrawiam
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Kaszpir88
Pięknie to ująłeś. PANOWIE! To się nazywa FORUM. Od Waszej inteligencji oraz mądrości zależy wszystko. Nie mam żalu do Adminów, Moderatorów - wykonują swoją robotę należycie.
Dajcie mi tylko niewiele przestrzeni, a być może zdziałamy coś razem.
Myślcie, kombinujcie ze mną. Celem jest nałożenie limitów przez bukmacherów dla każdego z Was. Ja osobiście uwielbiam CS&#39;a i pamiętam czasy wersji 1.3, a nawet wcześniej.
Uprawiamy jeden z najgorszych nałogów jakie zna ludzkość - hazard. To chociaż czerpmy z niego przyjemność!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie mam zamiaru usuwać Twoich postów slapi bo to temat ogólny o CS&#39;ie a zatem nie widzę powodów. Jednak prosiłbym abys nie pisał tutaj co minutę kursy i wynik. Równie dobrze możesz to sobie pisać gdzieś u siebie, prywatnie, a potem podzielić się z nami swoimi wnioskami.
Natomiast wiem co chcesz nam przekazać. Uwazam, że Twoje zachowanie jest w porządku bo próbujesz coś wymyślić, aby wszyscy mieli z tego pożytek.
Osobiście nie gram zbyt często live. Czasem tylko mi się to zdarza i to na Unibet, gdzie są ofery na rundy pistoletowe oraz potem con5 rund czyli 5, 10, 15 itd. Z tym, że zamykają oni ten zaklad dość wcześnie. To znaczy chce się obstawić 15 rundę, to bodajże można maksymalnie w 12. Próbuje coś czasami pograć ale to nie jest chyba złoty środek. Szybko przeliczam sobie ich ekonomie i biorę pod uwagę stronę, w której dane drużyna się znajduje lecz mam malą skuteczność. A kursy są i tak sporo ponizej @2.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zmieniając trochę temat chciałbym poznać waszą opinię o meczu
Spirit vs Virtus Pro
Grają na inferno czyli można powiedzieć, że to jest dla VP &quot;pięta Achillesowa&quot;. Mecz w lidze ESEA. Przecież ekipa z rejonu CIS nie jest taka słaba, żeby Polacy byli tu fawortami. Ktoś tam oprócz snatchiego ma tam jeszcze motywację do gry? Przecież tej drużyny już nie ma....
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Oprócz żali i obrażania innych coś wymyśleliście ciekawego? Gadacie w zasadzie o niczym. Zero jakiegokolwiek konkretu, tylko żale i brednie. Fajnie chcecie na coś wpaść i się podzielić, super. ALE TEN POMYSŁ TO BREDNIA I TRZEBA BYĆ IDIOTĄ, ABY TEGO NIE ROZUMIEĆ. Więc na ch.. drążyć temat?
/Proszę nie obrażać, husarz22
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Eryk93
Sam sobie zaprzeczyłeś w swoim poprzednim poście. Weź pod uwagę, że Nas czyta setka, jak nie tysiące osób w tym momencie. Niech sami ocenią.
Na razie mnie siada większość typów z dzisiaj z turnieju Starseries (jedna wtopa). Tobie jak idzie?
P.S: To nie Ty płakałeś ostatnio w jednym z tematów o CS:GO, że coś Ci nie idzie i nie wiesz, co będzie dalej? Zachowuj się jak mężczyzna! Ciebie również szanuję, nie schrzań tego.
 
uzytkownik-24118 2,1K
husarz22 Sam się zastanawiałem nad tym meczem. Zresztą nie tylko tym bo Spirit godzinę wcześniej na tej samej mapie gra z x6tence Galaxy. Spirit patrząc po wynikach (bo nie wszystkie ich mecze widziałem) jest zespołem mega niestabilnym - weźmy choćby ten mecz ze Space Soldiers -&gt; przecież tam szła seria za serię. Cache -&gt; 11:0 dla Spirit, za chwilę 14:11 Space Soldiers, potem 15:14 Spirit. Inferno zresztą też zaczęło się od 8-1 a potem wygrali 16-8. Na majorze w pierwszej fazie z Vegą oddali mirage mimo 12:3 po T side. Zresztą na tym inferno też w kratkę - raz stawiają się TyLoo (23-25) żeby za chwilę w MDLu oddać gładko na Chaos 6-16. Mają niski (35%) procent wygranych pistoli i więcej rund w T. Ale VP też na tej mapie grają zdecydowanie lepiej CT, głównie dlatego że T grają fatalnie. Spirit jak im się będzie chciało i złapią moment to mogą roznieść ale jak im nie podejdzie to mogą dość wysoko przegrać.
Z tym VP też - niby jest gorzej, niby się kłócą, ale te kwale na RR dawało się nawet oglądać momentami. Cały czas niestabilni, ale pokazywali przebłyski, a skoro umieli je pokazać na RR to mogą je też umieć pokazać na Spirit. Co prawda mapa inna no ale Kwestia kiedy się kłócili i na ile to poważne, bo na razie poza tym filmem od Rito i dość lakonicznym wpisem pashy (który lubi sobie pobaitować na TT) to nic jeszcze nie wypłynęło. Kursy takie że ciężko się wstrzelić w value, wydaje mi się że wczoraj (przynajmniej na tym pluginie na HLTV) były w okolicach ~2.00-2.05 a nawet wyżej na Spirit. Po tym 1.90 to ja nie jestem tak jakoś mega przekonany. Trochę rzut monetą patrząc na to co prezentują jedni i drudzy. Może minimalnym (ale to minimalnym) faworytem Spirit ale nie na tyle żebym grał
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Panowie dziś trochę meczy w ECS... chodzi mi o spotkania North z Nipem i VP z G2.. na któryś z map ( chodzi o jakiegoś dubelka ) byście poszli ? G2 i VP formą nie grzeszą lekką ujmując, jak sądzicie G2 z VP na Dust ( stawiałbym na G2) plus North z NIpem na Nuke ( North) oczywiście nic nie puszczam jeszcze tylko tak rozumuje delikatnie.. jakieś opinie ? może inne pomysły na dziś? oczywiście lekko ze stawkami ale może coś znajdziemy?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Wiem że może późno na takie dyskusje, ale co sądzicie o dzisiejszych meczach VP? Mówiąc szczerze to kusi mnie postawić x6tence Galaxy. Wczoraj VP niby nieźle, widać było poprawę - przede wszystkim podejmowali walkę o banan. Ale grali na ekipę która CT ma raczej słabe i trochę to było widać. A mimo to VP robili proste błędy które w nieco trudniejszym meczu mogą dużo kosztować. I nie chodzi mi tu o wychylanie czy strzelanie, bo tu nawet flesze były i generalnie poprawa. Ale pilnowanie ekonomii to dla mnie jakaś zagadka. W T mają generalnie lipę z sianem (na następnego fulla i nic więcej) a Neo ciągle szukał tych exit fragów, próbując pozbawić CT broni. CT które i tak miałoby siano na dobrego fulla w next rundzie. Dwa razy kończyło się to chyba jakimś pm-em. A w CT z kolei była taka runda (chyba 4 na 3 afterplant) gdzie Spirit się przełamało. VP w bankach po 7-9 kafli, spokojnie na dwa kolejne zakupy, a rywal lipa. Przecież to aż się prosi żeby poszukać czegoś, zabrania jakiegoś kałacha czy cokolwiek, bo wtedy rywal to odczuje. To nie, wtedy stoją na B i grzecznie chowają. Rozumiem, że w CT ciężej o ekonomię, ale to wyglądało na kompletny brak wyczucia jak z kasą stoi rywal. Przecież to kuben powinien tego pilnować jako trener w takim meczu (to może tłumaczyć czemu tak to wygląda ???? ). Takie rzeczy przy ciut bardziej wyrównanym meczu będą mieć decydujące znaczenie.
A potem dwumecz na G2. Na d2 to ja nie bardzo widzę szanse, VP tam przeciętne, a G2 raczej umie. A na cache? Nie wiem. VP raz nieźle (wtedy może powalczą, to G2 to żaden superteam) a raz fatalnie i nie będzie czego zbierać.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Tylko czy ten mecz będzie bardziej wyrównany?. mikael_14 a oglądałeś wczoraj to x6tence? Ja nie oglądałem VP, ale oglądałem wcześniej właśnie ich ze Spirit żeby zastanowić się nad meczem VP, który ostatecznie odpuściłem. I ich gra szczególnie po ct była tragiczna. Ten wynik 16-11 nie wygląda nawet tak źle, ale to się równie dobrze mogło skończyć do 3 czy 4. Beznadziejne rotacje w ct, próba walki o banana w ct za każdym razem nieudana no i grali w 4 - bo nawwk kompletnie poza grą.
Dużo zależeć będzie od stron - bo spotka się słaba strona atakująca (VP) ze słabą stroną broniącą (x6tence).
Dla mnie kurs VP nie do grania, ale x6tence po wczorajszym spotkaniu tez bym omijał szerokim łukiem.
E: Kubik napisał na fb, że o 17 pojawi się oświadczenie. Coś związane z VP? Może jego stały angaż. Ewentualnie coś związanego z jutrzejszym MP.
E2: Teraz innocent napisał, że u niego o 17;05 się pojawi. Obaj będą na finałach ESL MP więc pewnie coś z tym związane. Chyba, że nas pozytywnie zaskoczą i stanie się to o czym było tu pisane we wcześniejszych postach.
E3: Tak jak myślałem, troll z MP.
 
uzytkownik-24118 2,1K
mchal nie widziałem. Bardziej gra przeciwko VP bo wczoraj bardzo często dochodzili do granicy IMHO. Tylko że ani razu nie wypadli poza nią.
Kubik już dał swoje oświadczenie:
Ja, niżej podpisany Jakub Kubiak OŚWIADCZAM, że jestem już spakowany na PGA, gdzie od jutra w zacnym gronie umilimy Wam weekend CSowych atrakcji. Przed nami Finał ESL Mistrzostw Polski oraz ESL Pro European Championship!
Na grafice od ESL jest też Mocek więc u innocenta będzie to samo ????
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Siema wszystkim!
ECS:
NIP:North
NIP na razie, biorąc ostatnie 5 meczów dołuje. Mają jak na razie bilans 0:2 (ECS), North bilans 2:2 (ECS). Mapy teoretycznie pasuję bardziej drużynie Szwedów (podkreślam - teoretycznie). Duńczycy grają jutro ćwierćfinał z NRG i pytanie jak bardzo przyłożą się do dzisiejszych meczów. Mecz w sumie po 18:00, także tutaj mają spory zapas wolnego czasu. Cały czas trzymam się tego, że North jest mega niestabilne, jednak są faworytami na papierze.
W ESL&#39;u NIP cieńko przędzie (1-5) i to też jest jakaś podpowiedź. Spotykają się dwie drużyny, gdzie wynik może być praktycznie każdy. Idę w stronę wygrania przez NIP jednej mapy, tylko pytanie za 100 punktów: Mirage, czy Nuke?
Chyba pójdę w stronę Mirage, a Nuke dla North. Bez szaleństwa ze stawkami.
ECS:
VP - G2
Moje dwie ulubione drużyny. Tyle, ile oni potrafili wtopić kuponów ostatnimi czasy, to poezja.
Bilans w ECS&#39;e obydwia teamy mają genialne G2 (0-6), VP (1-3). Cache oraz Dust2 nie faworyzują tutaj nikogo. Prawdopodobnie będzie split (podział w mapach).
Chcę obejrzeć VP w starciu z x6tence na Inferno - zobaczymy jak chłopaki będą wyglądać jeśli chodzi o skill&#39;a oraz aim&#39;a.
Reszta meczy w CS&#39;e dzisiaj średnio do grania (pisze o Europie).
Późno w nocy będzie mecz: Bravado - Gorilla Gang. Tutaj stawiam na GG 2.10 bet365.
Obserwuję ich od dłuższego czasu i potrafią zagrać solidnego CS&#39;a.
Powodzenia!
https://www.hltv.org/team/9481/x6tence-galaxy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom