• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Temat na forum 'E-Sport' rozpoczęty przez Carlito, Listopad 11, 2015.

Więcej tematów od Carlito
    1. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1151
      Wiem że może późno na takie dyskusje, ale co sądzicie o dzisiejszych meczach VP? Mówiąc szczerze to kusi mnie postawić x6tence Galaxy. Wczoraj VP niby nieźle, widać było poprawę - przede wszystkim podejmowali walkę o banan. Ale grali na ekipę która CT ma raczej słabe i trochę to było widać. A mimo to VP robili proste błędy które w nieco trudniejszym meczu mogą dużo kosztować. I nie chodzi mi tu o wychylanie czy strzelanie, bo tu nawet flesze były i generalnie poprawa. Ale pilnowanie ekonomii to dla mnie jakaś zagadka. W T mają generalnie lipę z sianem (na następnego fulla i nic więcej) a Neo ciągle szukał tych exit fragów, próbując pozbawić CT broni. CT które i tak miałoby siano na dobrego fulla w next rundzie. Dwa razy kończyło się to chyba jakimś pm-em. A w CT z kolei była taka runda (chyba 4 na 3 afterplant) gdzie Spirit się przełamało. VP w bankach po 7-9 kafli, spokojnie na dwa kolejne zakupy, a rywal lipa. Przecież to aż się prosi żeby poszukać czegoś, zabrania jakiegoś kałacha czy cokolwiek, bo wtedy rywal to odczuje. To nie, wtedy stoją na B i grzecznie chowają. Rozumiem, że w CT ciężej o ekonomię, ale to wyglądało na kompletny brak wyczucia jak z kasą stoi rywal. Przecież to kuben powinien tego pilnować jako trener w takim meczu (to może tłumaczyć czemu tak to wygląda :D ). Takie rzeczy przy ciut bardziej wyrównanym meczu będą mieć decydujące znaczenie.

A potem dwumecz na G2. Na d2 to ja nie bardzo widzę szanse, VP tam przeciętne, a G2 raczej umie. A na cache? Nie wiem. VP raz nieźle (wtedy może powalczą, to G2 to żaden superteam) a raz fatalnie i nie będzie czego zbierać.

m!chal lubi to.
    2. m!chal Dobrze znany użytkownik

m!chal
      Polubienia:
      323
      Reputacje:
      737
      Tylko czy ten mecz będzie bardziej wyrównany?. @mikael_14 a oglądałeś wczoraj to x6tence? Ja nie oglądałem VP, ale oglądałem wcześniej właśnie ich ze Spirit żeby zastanowić się nad meczem VP, który ostatecznie odpuściłem. I ich gra szczególnie po ct była tragiczna. Ten wynik 16-11 nie wygląda nawet tak źle, ale to się równie dobrze mogło skończyć do 3 czy 4. Beznadziejne rotacje w ct, próba walki o banana w ct za każdym razem nieudana no i grali w 4 - bo nawwk kompletnie poza grą.
      Dużo zależeć będzie od stron - bo spotka się słaba strona atakująca (VP) ze słabą stroną broniącą (x6tence).
      Dla mnie kurs VP nie do grania, ale x6tence po wczorajszym spotkaniu tez bym omijał szerokim łukiem.

E: Kubik napisał na fb, że o 17 pojawi się oświadczenie. Coś związane z VP? Może jego stały angaż. Ewentualnie coś związanego z jutrzejszym MP.
      E2: Teraz innocent napisał, że u niego o 17;05 się pojawi. Obaj będą na finałach ESL MP więc pewnie coś z tym związane. Chyba, że nas pozytywnie zaskoczą i stanie się to o czym było tu pisane we wcześniejszych postach.
      E3: Tak jak myślałem, troll z MP.

Ostatnia edycja: Październik 11, 2018
    3. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1151
      @m!chal nie widziałem. Bardziej gra przeciwko VP bo wczoraj bardzo często dochodzili do granicy IMHO. Tylko że ani razu nie wypadli poza nią.

Kubik już dał swoje oświadczenie:
      Ja, niżej podpisany Jakub Kubiak OŚWIADCZAM, że jestem już spakowany na PGA, gdzie od jutra w zacnym gronie umilimy Wam weekend CSowych atrakcji. Przed nami Finał ESL Mistrzostw Polski oraz ESL Pro European Championship!

Na grafice od ESL jest też Mocek więc u innocenta będzie to samo :D

4. Slapi Aktywny użytkownik

Slapi
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      30
      Siema wszystkim!
      ECS:
      NIP:North

NIP na razie, biorąc ostatnie 5 meczów dołuje. Mają jak na razie bilans 0:2 (ECS), North bilans 2:2 (ECS). Mapy teoretycznie pasuję bardziej drużynie Szwedów (podkreślam - teoretycznie). Duńczycy grają jutro ćwierćfinał z NRG i pytanie jak bardzo przyłożą się do dzisiejszych meczów. Mecz w sumie po 18:00, także tutaj mają spory zapas wolnego czasu. Cały czas trzymam się tego, że North jest mega niestabilne, jednak są faworytami na papierze.

W ESL'u NIP cieńko przędzie (1-5) i to też jest jakaś podpowiedź. Spotykają się dwie drużyny, gdzie wynik może być praktycznie każdy. Idę w stronę wygrania przez NIP jednej mapy, tylko pytanie za 100 punktów: Mirage, czy Nuke?
      Chyba pójdę w stronę Mirage, a Nuke dla North. Bez szaleństwa ze stawkami.

ECS:
      VP - G2
      Moje dwie ulubione drużyny. Tyle, ile oni potrafili wtopić kuponów ostatnimi czasy, to poezja.
      Bilans w ECS'e obydwia teamy mają genialne G2 (0-6), VP (1-3). Cache oraz Dust2 nie faworyzują tutaj nikogo. Prawdopodobnie będzie split (podział w mapach).
      Chcę obejrzeć VP w starciu z x6tence na Inferno - zobaczymy jak chłopaki będą wyglądać jeśli chodzi o skill'a oraz aim'a.

Reszta meczy w CS'e dzisiaj średnio do grania (pisze o Europie).
      Późno w nocy będzie mecz: Bravado - Gorilla Gang. Tutaj stawiam na GG 2.10 bet365.
      Obserwuję ich od dłuższego czasu i potrafią zagrać solidnego CS'a.

Powodzenia!

5. Slapi Aktywny użytkownik

Slapi
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      30
      Z innej beczki:
      Przesyłam Wam linki do dwóch stron, które kiedyś miały swoje złote czasy jeśli chodzi o obstawianie meczów skinami z CS:GO, lecz po interwencji Valve musieli się z tego wycofać. Teraz można tam obstawiać tylko za pieniądze lub bitcoiny:

https:// bets4 . pro
      http:// csesport . com

bets4.pro bardziej wiarygodne.

O co chodzi? Widzicie tam "notowania" na daną drużynę w oparciu tylko i wyłącznie o zakłady graczy. Czasami "normalni" bukmacherzy (bet365, bwin) dają na jakiś mecz zakłady typu 1.83 - 1.83, a na bets4.pro jest 72-28 dla danej drużyny. Nie są to wyrocznie, ale czasami pomagają w podjęciu słusznej decyzji.

P.S: Jeśli łamie regulamin forum tymi linkami, to proszę usunięcie tego posta.
      Na tą chwilę uważam, że są oni żadną konkurencją dla całej reszty dobrze znanych bukmacherów. Odradzam grę w tych firmach.

6. Slapi Aktywny użytkownik

Slapi
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      30
      North Nuke 1.72 bet365
      Jak nagle NiP zacznie grać, to tracę wiarę w CS'a.

:plus:

Wiara podtrzymana.

Ostatnia edycja: Październik 11, 2018
    7. Quinty Dobrze znany użytkownik

Quinty
      Polubienia:
      335
      Reputacje:
      1005
      I jednak x6tence. 74 drużyna rankingu hltv deklasuje VP XD, piękne czasy.

8. Cuadrado12 Dobrze znany użytkownik

Cuadrado12
      Polubienia:
      523
      Reputacje:
      1154
      Kompletnie bez wyników, wyłożone tyle pieniędzy na zawodnika, w którym jakby nie patrzeć pokładali mega nadzieje, a tu wyszła kicha. Snax nadal bez formy i nie zapowiada się by ją znalazł. Szczerze mówiąc to się nawet tego spodziewałem, ale nie myślałem że tak szybko się „przekonają” co do Snaxika :)

https://www.hltv.org/news/25070/mousesports-weigh-up-benching-snax-report

9. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1151
      @Cuadrado12 Wymienili niezłego supporta na aimera bez aima . To nie mogło zagrać, zwłaszcza, że siłą wielu ekip ostatnio był "utillity usage" z którego mouz dobrowolnie zrezygnowało robiąc tą wymianę. Kosztowało ich to kilkaset tysięcy zielonych i przegranego majora ale chyba wreszcie poszli po rozum do głowy (o ile to prawda).

Quinty lubi to.
    10. Matkowsky Dobrze znany użytkownik

Matkowsky
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      833
      Wiecie może, jak Unibet rozliczy bet na +1.5 mapy PACT, jeśli rozegrali jedną mapę, a później poddali mecz z powodu problemów z internetem?

11. Slapi Aktywny użytkownik

Slapi
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      30
      Zwrot. Mam taką samą sytuację.

Matkowsky lubi to.
    12. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1151
      Powinien być zwrot:
      • Jeżeli do rozstrzygnięcia oferty (lub jej części) potrzebna jest mapa dogrywki/dodatkowa mapa oraz jeżeli w ofercie nie określono inaczej, wyniki wynikające z dodanej rozgrywki będą brane pod uwagę na potrzeby rozstrzygnięcia zakładu
      . • Aby zakłady były ważne, musi rozpocząć się pierwsza zaplanowana mapa, za wyjątkiem map przypisanych zgodnie z regulaminem rozgrywki uczestnikom pochodzącym z tak zwanego zestawienia „Zwycięzcy” i/lub drabinki górnej. W takich przypadkach mapy te będą brane pod uwagę dla celów rozstrzygnięcia zakładu.
      • Aby zakłady były ważne, wszystkie zaplanowane mapy muszą zostać ukończone. Jeśli mecz zostanie przerwany przed jego naturalnym zakończeniem i bez względu na ewentualną decyzję związku sportowego, zakłady zostaną uznane za nieważne, chyba że limit „Handicap”, dla którego postawiono zakład, został ustalony już w momencie przerwania meczu. W takich przypadkach zakłady zostaną rozstrzygnięte na podstawie wyniku uzyskanego w momencie przerwania meczu.

Bo moim zdaniem nie został spełniony ostatni warunek.
      --- Odpowiedź dołączona, Październik 11, 2018, Czas odpowiedzi: Październik 11, 2018 ---
      Natomiast jeśli ktoś grał czysty win PACT to niestety raczej będzie porażka, bo do uznania zakładu za ważny wystarczy rozegrana pierwsza mapa

Matkowsky lubi to.
    13. Matkowsky Dobrze znany użytkownik

Matkowsky
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      833
      Rozliczyli jako przegrany, wtf. Pisaliście do nich?

14. Cuadrado12 Dobrze znany użytkownik

Cuadrado12
      Polubienia:
      523
      Reputacje:
      1154
      Nie ma co się oszukiwać. Nadziali się na mine i stracili przez to sporo kapusty. Snax się wyróżniał... ale na tle jeszcze gorszego VP. Myszki myślały, że Snax w końcu wraca na swój poziom, a tu psikus. Obecnie jest to przeciętniak, który dalej leci na łatce sprzed kilku lat, kiedy to znalazł się w topce najlepszych zawodników na hltv.

15. Slapi Aktywny użytkownik

Slapi
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      30
      U mnie na bet365 cały czas wisi (miałem handi + 1,5 na PACT). Jak źle rozliczą, to oczywiście, że piszę reklamację.

16. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1151
    17. Slapi Aktywny użytkownik

Slapi
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      30
      Na początku miałem rozliczony jako minus, ale po około 10 minutach rozliczyli jako zwrot (bet365). Już pisałem do nich na czacie, a tu nagle gotówka wróciła na konto. Trzymam kciuki za Wasze rozliczenia! Bet365 to jednak solidna firma. Aż szkoda wypłatę tam robić - takie chłopy w porządku :D

18. Matkowsky Dobrze znany użytkownik

Matkowsky
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      833
      Rozmawiałem przed chwilą na czacie z zagranicznym konsultantem Unibet, bo polski jest nieaktywny, no i powiedział, że przekazał sprawę do odpowiedniego działu, więc trzeba czekać. Ale sam zakład zmienili z przegranego na nierozliczony, więc powinno być dobrze.

@Slapi, liczę, że 365 jeszcze wróci do Polski, bo uwielbiałem tę firmę ;)

19. Slapi Aktywny użytkownik

Slapi
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      30
      Zrobią Ci zwrot, zobaczysz.
      Bardzo porządna firma, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Myślę teraz nad handi -2,5 dla G2 na Dust2 (1.83 jest w bet365). O dziwo jest walka VP na Cache, dlatego się wstrzymuję z decyzją.

20. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1151
      Też jestem w miarę spokojny o zwrot. Może ktoś nie spojrzał na przebieg tylko na wynik i poleciały przegrane. A co do tego handi - ja już mam pograne. Przy całej swojej mizerii to jednak na d2 są chyba (przynajmniej w mojej ocenie) nieco lepszą ekipą na duście niż na cache.

Poleć forum