>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Generalnie ten transfer snaxa wyjdzie mu całkowicie bokiem coś czuję. Nie wiem czy mous było jego jedyną alternatywą ucieczki z VP, ale na pewno było słabą opcją. Nie sprawdził się tutaj całkowicie, bo to pozycja nie dla niego, a Mous pewnie nie podpisało z nim transferu na parę miesięcy (bo to by nie miało sensu przy jego kwocie wykupu) i pewnie klauzula wykupu to nie porcja frytek tylko jakiś kosmos. W takiej formie to nikt nie będzie chciał go wykupić, w grę wchodzić będzie ewentualnie jakieś wypożyczenie - a&#39;la styko właśnie.
Generalnie mi ta zmiana się podoba - Styko jest kozakiem jeśli chodzi o suport i dla mnie jest w top świata na swojej pozycji. Został skrzywdzony przez to, że jego gra nie jest tak widowiskowa jak reszty myszek, ale (prawdopodobnie) szybko przekonali się o swoim błędzie. Z uwagi na fakt, że ja zdecydowanie wolę oglądać taktycznego cs&#39;a i tabela nie jest żadnym wyznacznikiem (czego niestety zdecydowana większość nie rozumie) to jestem zdecydowanie na tak ???? .
 
uzytkownik-24118 2,1K
W takiej formie to nikt nie będzie chciał go wykupić, w grę wchodzić będzie ewentualnie jakieś wypożyczenie - a&#39;la styko właśnie.
Do Mikstury ????
A tak poza tym to może mam mylne wrażenie ale jakoś tak nie podoba mi się charakter Janusza. Może wyolbrzymiam, ale to najeżdżanie na TaZa jakim to był słabym IGL i te zabawy w hasztagi pagoknut na instagramie (nie wiem czy gdzieś jeszcze bo nie śledzę jego FB a na TT go nie ma) ,posty do Thorina który w gruncie rzeczy mówił prawdę, może bolesną dla snaxa ale jednak prawdę o jego formie. Jakoś bardziej mi się to składa w obraz rozwydrzonego bachora który dorwał się do dużej kasy czy osoby w stylu starka albo lobanjicy a nie dojrzałego, dorosłego, profesjonalnego (e)sportowca.
Nie wiem czy to prawda ale coś mi się kojarzy że w ogóle snax miał zostać a odejść miał byali ale Snax po którymś turnieju (Asia Championship?) dostał wiadomość od chyba oskara czy nie chciałby do nich dołączyć i potem się dogadali.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Generalnie jak snaxa lubię (lubiłem?) jako zawodnika, tak w swoich wywiadach zawsze mnie irytował. A postem z tamtegoroku jak oddawał rolę IGL&#39;a przekonał mnie, że jego eko jest na strasznie wygórowanym poziomie. Tam narzekał jakim to nie jest super IGL&#39;em tylko ma beznadziejny team, który nie rozumie jego prowadzenia, wszyscy inni szukają problemów tylko nie on, zawodnicy nie umieją mieć dodatniego ratingu przez co cierpi drużyna i co tam jeszcze nie było. Co by nie mówić - karma wraca i wróciła do niego dosyć szybko.
mikael_14 to był chrisj ;) &quot;Okazuje się, że pierwszy kontakt pomiędzy Snaxem a mouz miał miejsce krótko po przegranym przez Virtusów finale CS:GO Asia Championships 2018. To właśnie wtedy chrisJ napisał do Polaka z zapytaniem czy ten byłby zainteresowany przenosinami do europejskiej drużyny.&quot; A jego &quot;rywalem&quot; był nothing, który w tamtym czasie standinował dla myszek.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Janusz stracił swoją CS&#39;ową inteligencję. Raszuje, głupio się ustawia. Kiedyś był clutch - masterem, teraz jest cieniem samego siebie. W mojej opinie pieniądze tutaj zrobiły robotę. Dały mu poczucie wielkości w czasach, gdzie taktyki, ustawianie się i mega szybkie tradowanie oraz eliminacja wrogów jest już wymogiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu (pieniędzy będzie w CS&#39;e coraz więcej, jest o co grać). Astralis oraz Liquid są jak na razie zespołami dla mnie prawie idealnymi pod tymi względami, a cały czas się rozwijają! Snax zatrzymał się jakieś 2 lata temu. Tego czasu już prawdopodobnie nie nadrobi. Pokora, pokora, jeszcze raz pokora. Taz nie był problemem. Butna mentalność zniszczyła VP od środka.
Zaczynam widzieć właśnie takie aroganckie zachowania w Ropz&#39;e ostatnio (złote łańcuchy, ubliżanie innym). On ma chyba ok. 20 lat, a zachowuje się ekstraklasowiec - jako człowiek porostu się stacza.Sunny zresztą też gangster.
Gracze CS:GO muszą sobie zdać sprawę, że są wybrańcami losu - grasz w grę komputerową, zwiedzasz świat, a do tego płacą Ci niesamowite pieniądze za bycie graczem komputerowy. Dla obecnych jest jeden problem - do drzwi puka już tabun jeszcze młodszych graczy, którzy już teraz mają mega potencjał (Fragsters, Ence [Sergej], Frozen jako jednostka).
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Panowie czy na dziś Ago + Kinguin to dobra opcja z finałów ? Tu tez kurs słaby ale system bo3 wiec sadze ze powinno być coś z tego ewentualnie coś dorzucić do triola bo mój buk daje słaby kurs na dubla
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wydaje mi się, że tak. AGO + Kinguin spoko. Natomiast tych pierwszych gram z handicapem (-1,5). Mimo, że kilka dni temu grałem na Pact, że ugrają jedna mapę to dzisiaj wyciągam wnioski z tego błędu i próbuje 2:0 AGO. Przypomnę wyniki: 16:6 na trainie i 16:1 na inferno. Nie można było znaleźć żadnego pozytywnego akcentu dla Pact. Myślałem, że ich aututem może być mecz online. Jednak bardzo się mylilem i dzisiaj tymbardziej na lanie stawiam na pewne i szybkie zwycięstwo AGO.
 
uzytkownik-24118 2,1K
husarz22 co do tego 2:0 - w porównaniu do finału elimek do Bangkoku jest jedna ale bardzo istotna zmiana. Z tego co widzę to są noże a nie sytuacja że wybierasz stronę na mapie rywala. Więc jeśli PACT wzięłoby noże to ten train może (nie musi) być całkiem wyrównany. Typu nie neguję, ale trzeba to brać pod uwagę.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cs, Zakłady specjalne:
Czy Jarosław &quot;pashaBiceps&quot; Jarząbkowski ogłosi odejście z aktywnego składu Virtus.pro do 14.10.2018?

Nie @2,7 totalbet
Nie lubię tego typu zakładów, bo to trochę wróżenie z fusów, ale mimo wszystko po takim kursie spróbuję. Pasha napisał w tamtym tygodniu tweeta, że niedługo pojawi się jakieś ogłoszenie. Domyślam się, że to właśnie to skłoniło buka do wystawienia tego zakładu. A że totalbet lubi &quot;przesadzać&quot; z kursami to wiadomo nie od dzisiaj i według mnie zrobili to ponownie. Już wyżej była rozmowa, że ten poprzedni tydzień był taki jak poprzednie, nic strasznego się nie wydarzyło, a na pewno nic takiego, żeby nagle miał zawiesić granie.
Z resztą to nie jego pierwsza taka wiadomość w karierze i nigdy nie przynosiły one żadnego efektu, czemu teraz miałoby być inaczej?
Nie mogę edytować postu po tygodniu więc rozliczam na ✅✅. Standardowo było gadanie i na tym się skończylo.
 
uzytkownik-24118 2,1K
http://www.mousesports.com/stories/styko-returns-to-starting-lineup No to już oficjalnie.
Zacytuję ChrisJ (z powyższego artykułu):
„Im sorry to Janusz for this episode. Both parties were hoping for something different than the other had to offer so there was a clear mismatch in chemistry ingame, which showed. I hope Snax can look back on the good times with friends where we won a trophy in New York against the odds. I think that is something to be proud of. Sadly, I think we both agree this cooperation will not work longterm. Snax is a great player but we couldn’t get him to play in the way this team needs. I’m sure he will be an extremely valuable addition to another roster. We are very fortunate to have Martin as a sixth player, who we know will be eager to get started right away“
 
uzytkownik-24118 2,1K
Serio - kompletnie zero autorefleksji. Zgadzam się tylko z jednym - szacun dla STYKO - on w przeciwieństwie do Janusza rozumie że CS:GO to gra teamowa i taktyczna i że nie zawsze trzeba być top fraggerem w tabeli żeby mieć bardzo istotny wpływ na zespół. STYKO to jest właśnie gość który gra te najtrudniejsze, bo najmniej widoczne dla wielu obserwatorów role - rzuci flesza, zagra pod drużynę, świetny support. W tabelach go na czele nie widać, a myszy mają IMHO furę szczęścia że nikt po niego w międzyczasie nie sięgnął.
A patrząc na kolejne wypowiedzi Janusza to on raczej w poważnej drużynie nie zagrzeje miejsca - przecież tam obok skilla (którego snax od dawna nie ma) liczy się charakter (którego Janusz jak widać nie miał, nie ma i chyba mieć nie będzie). W jego prywatnym mniemaniu to simple może mu buty czyścić. &quot;Powodzenia&quot; dalej.
W ogóle ta wypowiedź snaxa idealnie pokazuje oczekiwania mouz - liczyli że zmienią supporta na supporta z nieco lepszym aimem. Trochę to naiwne było - bo ja sobie snaxa w roli supporta nie umiem wyobrazić, jak widać on sam siebie też nie. A i aimowo też nie daje gwarancji że będzie lepszy od STYKO (w długiej perspektywie pewnie tak, ale z jego obecną formą to ???? )
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Z kolei prawdopodobnie bardzo szybko skończy się przygoda Screama z Fnatic, które negocjuje kontrakt z Brollanem czyli zawodnikiem uznawanym za największy talent na szwedzkiej scenie (za hltv)
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Odnośnie wypowiedzi Snax&#39;a.
Panowie!
To koniec Janusza na scenie CS&#39;go. Jakie taktyki? Jaki support? Jakie granie pod nich? Granie będąc niezadowolonym? Szacunek dla STYKO, bo ma najgorszą rolę w teamie? Co to jest do cholera najgorsza pozycja? Bez rzuconego flash&#39;a Sunny, Oskar guzik zrobią. ChrisJ nigdy granaty nie rzuca?
Zniszczyło mnie zdanie o niewykorzystanym potencjale. Do wszystkich ma pretensje, tylko nie do siebie samego. A tfu!
CS powoli uwalnia się od sztywnych ról dla zawodników, a przekształca się w coś, co nazwałbym &quot;Operatorami&quot; (tak, np. Polski GROM używa tego określenia w stosunku do swoich żołnierzy - chwała dla Nich!).
Każdy zawodnik za niedługo będzie musiał umieć rzucać granaty, obsługiwać AWP, radzić sobie w pojedynkach z przewagą, a także bez niej. Przede wszystkim ELIMINOWAĆ przeciwnika w jak najkrótszym czasie bez trade&#39;a to podstawa tej gry! W sensie bez głupiego tracenia życia. Ustawianie się jest również mega, mega ważne.
To jest moje zdanie na ten temat. Tak według mnie będzie wyglądać ewolucja tej gry, ona tego wymaga, aby polepszać detale, bo one czynią daną drużynę lepszą. Oczywiście jak Valve czegoś nie schrzani.
Janusz jest słaby. I skillowo i psychicznie. Uwielbiam chłopa za stare lata, ale one już nie wrócą. Nadal mam do Niego szacunek. Natomiast zachowuję chłodny umysł i stąd mój mini felieton.
On przerwę teraz będzie robił? Najdurniejsza decyzja w karierze.
Edit: On ma 25 lat! Wygrał na loterii zwanej życiem i to schrzanił. Dobre 5 - 7 lat grania przed Nim. W mojej opinii było przed Nim....
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
ESEA MDL
Kinguin - aAa @3.24 ⛔⛔ 22-18 przegrali po dogrywkach, szkoda rundy gdy prowadzili 15-14 - mogli to wziąć bo Kinguin było na resztkach
Kinguin - aAa (+4,5) @1,88 ✅✅ 1xbet
Typ ryzykowny, ale widzę w nim szansę powodzenia. Forma zdecydowanie po stronie Kinguin. W weekend bez problemów wygrali mistrzostwa Polski, wczoraj 2 kolejne wygrane w tej lidze, jednak mecz ze Spirit mocno wymęczony po stronie T.
aAa na razie bez zwycięstwa w lidze, odkąd odszedł Zywoo stracili pewnie jakieś 70% swojej jakości, bo to on był zawodnickiem ciągnącym tę drużynę.
Główny argument za typem? Będzie grane Inferno. A jest to od zawsze insta ban Kinguin. W ciągu ostatnich 7 miesięcy zagrali tę mapę całe 2 razy (w marcu przegrywając z Imperial do 6 i w czerwcu przegrywając z Paperplanes do 9). A skoro przez te 7 miesięcy od kiedy grają razem ułożyli już sobie całkiem solidny mappool, to nie spodziewam się aby trenowali jakkolwiek inferno. Mapa mocno taktyczna, bez kontroli środka czy przede wszystkim banana po obu stronach będzie im ciężko i mam nadzieję, że francuzi będą w stanie powalczyć o zwycięstwo lub chociaż zdobycie 12 rund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
uzytkownik-24118 2,1K
On przerwę teraz będzie robił? Najdurniejsza decyzja w karierze.
Pytanie czy to aby na pewno jego decyzja? W sensie kompletnie mu nie wyszło w mouz, tymi wszystkimi wypowiedziami z social mediów (wojenka z Thorinem, dyskredytowanie TaZa, wczorajszy popis) raczej sobie potencjalnych chętnych nie przysporzył, facet jest bez formy od półtora roku co najmniej. A skoro mouz dali za niego jak się mówiło w granicach 300 tysięcy USD to pewnie będą chcieli część odzyskać. Kontrakt też pewnie nie był podpisany na kwartał. Lepsze zespoły mogą nie być zainteresowane snaxem (po prostu nie będą) a te gorsze może odstraszać buyout, no i pytanie czy Snax ze swoim ego zmieści się w takich słabszych drużynach.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Skoro rozmawiamy o dzisiejszej Pro Lidze. Za wygraną Windigo na overpassie płacą 2.33 ✅. IMHO sporo za dużo, bo generalnie zgadzam się z powyższym, że jeśli gdzieś szanse dla Francuzów to raczej na duście a nie na overpassie. Ostatnio jak tam (ovp) grali było 16:8 dla Windigo.
Co do meczów Space Soldiers z NaVi i FaZe to nie ruszam bo forma właściwie wszystkich tych ekip jest dużą zagadką.
Natomiast co mi się rzuciło w oczy - to kursy w meczu BiG z AGO. O ile dusta raczej zgarną zawodnicy z Niemiec o tyle za wygranego traina przez Polaków - aż 2.60. ⛔Nie za dużo? Teoretycznie mapa BiG więc to Polacy zaczną CT. Wg Grubego CT na trainie to ich najlepsza strona - oczywiście, jak całe AGO, przez problemy z IGL (a właściwie brakiem takowego) raz gra dobrze raz fatalnie, ale jakby nieźle zaczęli to czemu mają nie dowieźć, zwłaszcza w lidze &quot;słynącej&quot; z remisów ? Bezpieczniejsza opcja - +3.5 po 1.84 ⛔
Kursy BAH
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja wiem że to brzmi śmiesznie, mnie to bawi ale tak wygląda podejście AGO do gry w ESL MP czy PLE:
&quot;
Nie zabolała mnie bardzo porażka na PACT. Wiedzieliśmy, że mamy przed sobą jeszcze jeden turniej. Mieliśmy wczoraj bardzo słaby dzień, całościowo zagraliśmy kiepsko, a w dodatku PACT się dobrze pod nas przygotował. My z kolei nie mamy tyle czasu, żeby polskie zespoły specjalnie analizować. Będąc szczerym, to w ogóle się na nie nie przygotowujemy. Na polskich turniejach gramy swoje. Wyjdzie, to fajnie, nie wyjdzie - trudno. Priorytetem jest ESL Pro League i nadmiar pracy związany z nią, ale też innymi rozgrywkami zabiera nam dużo czasu. &quot;
Edit. to wypowiedź Grubego dla eweszlo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom