>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
No tak jak pisałem tu jakiś czas temu w poście ze zmianami spodziewałem się tego ???? Za pierwszym razem jak odchodził stracił motywację do gry. Teraz pewnie było podobnie - wyniki fatalne, składu nie ma, atmosfery pewnie tym bardziej. A że chłopak był strasznie emocjonalny to zrezygnował.
Miał gorsze i lepsze momenty w swojej karierze, ale za finał Majora będę mimo wszystko dobrze go wspominał.
A tymczasem Kinguin dostało kolejne zaproszenie na międzynarodowy turniej. Do listopadowych Toyota Masters w Bangkoku, SuperNova na Malcie dołączyli teraz do listy uczestników CS_SUMMIT 3 w Los Angeles. 3 fajne międzynarodowe turnieje, gdzie będą mogli kolejny raz się fajnie pokazać - oby ze skutkiem podobnym, do Montrealu.
No i widać, że to właśnie oni ostatnio są częściej zapraszani niż AGO ;).
 
kemeez 1,2K

kemeez

Użytkownik
CSowe głowy, znacie może bukmachera dostępnego w Polsce (niekoniecznie legalnego), gdzie mecze lig ECS i EPL 2xbo1 liczą też jako bo2? Wiem, że z polskich jest tak na STS, ale granie singli na złodziejskich polskich bukach się wyklucza. Gram głównie na 1xbet/Unibet i strasznie brakuje mi opcji remisu lub handicapu na oba spotkania :/
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
W poście z planowanymi/możliwymi zmianami pisałem coś takiego:
Swego czasu były plotki, że właśnie Cromen, Rubino i hallzerk (kompletny anonim dla mnie) mieli dołączyć do dwójki z Tempo Storm (źródło: https://www.dbltap.com/posts/6162400-sources-norwegian-trio-featuring-cromen-and-rubino-interested-in-forming-a-team). O ile Rubino dla mnie nie jest łakomym kąskiem, szczególnie po ciągłych problemach jakie miał ostatnio, to Cromen już po standinowaniu w Faze jak najbardziej - super się tam pokazał.
Wychodzi na to, że rzeczywiście coś z tego może być. Dzisiaj magiczne kulki wylosowały do składu TS właśnie Rubino i Cromena (+Ayken, który ciągle tam standinuje). Dodając do tego fakt, że Innocent mówił o 2 pewnych już zawodnikach na swoich socialach i próbie wykupienia 3 zawodnika oraz że od wczoraj miał zacząć treningi z &quot;nową&quot; drużyną wydaje się to całkiem prawdopodobne.
Jeśli to się potwierdzi, to cromen jak najbardziej na plus. Grając w Faze potwierdził że indywidualnie jest strasznie mocny. Rubino? W ostatnim czasie więcej się leczył niż grał. No i gdzie tutaj prowadzący? Eksperyment z HS w tej roli nie wypalił w poprzednim składzie.
Chociaż to dalej nic pewnego, być może w następnym meczu kulki trafią do innych zawodników ???? .
No i tutaj jest źródło, które potwierdza te plotki.
https://www.dbltap.com/posts/6198455-sources-cromen-and-rubino-close-to-joining-tempo-storm
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Żeby wpaść na cheatowaniu w 2018 i odpalać się na lanie... to trzeba serio być głupcem. Najlepsze jest to, że on był uznawany za jakąś gwiazdę w tych Indiach, statystyki i rating na hltv też miał boski, „headshot machine”. OpTic chciało wypromować organizacje w innych strefach i można powiedzieć, że teraz będzie rozgłos idealny ????
 
N 0

nicanic

Użytkownik
Większość graczy z Azji wiedziała, bo grając na serwerach SoStronk był on wybitnie skuteczny:
Tutaj demko chyba z maja:
sdsp2
Tutaj reakcja gracza:
1053217595879579648
 
uzytkownik-24118 2,1K
http://eweszlo.pl/post/toao_zostanie_odsuniety_od_pierwszej_druzyny_ago_kap3r_trafi_na_testy
Dla mnie to (o ile to będzie oficjalnie potwierdzone, ale Weszło ma raczej OK info) oznacza, że zauważyli problem z prowadzeniem, a w zasadzie jej brakiem. Kap3r wchodzi za teoretycznego IGLa więc będzie zmiana tej roli. Ciekawe na kogo? Furlan wydaje się najrozsądniejszy, ale nie wykluczam że IGL będzie Szpero albo Gruby który ponoć prowadzi im CT. Dla nich chyba najważniejsze żeby sobie to wreszcie ustalili i skończyli z takim prowadzeniem kto się dziś czuje na siłach, niech calluje. Tak to może grać MIKSTURA a nie AGO. Bo na razie od dołączenia Szpera to widać regres a nie progres tej ekipy. Pewnie po zmianie może nie być od razu wyraźnego efektu, ale przecież najlepszy wynik (3-0 w Kijowie w grupie) zrobili z Furlanem, więc myślę że czas skończyć z idiotycznym argumentem że ogranicza to jego siłę ognia i dać mu prowadzić. Pro Liga chyba nie do uratowania, ale jak chcą spróbować chociaż awansować do minora to ostatni moment na zmiany.
Może im to wyjść na dobre wg mnie
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Pytanie jak poradzi sobie kaper w grze drużynowej na tym poziomie. Indywidualnie na pewno jest w stanie podołać zadaniu, bo umiejętności ma nieprzeciętne. Problemem może być doświadczenie - tego za dużo nie ma. W tym Kinguin za dużo sobie nie pograł, a późniejsze twory typu tommorow czy mikstura ciężko nazwać grą drużynową. Jeśli się to uda to zmiana raczej na plus. Indywidualnie kaper &gt; tapczan.
Co do IGL&#39;a to IMO furlan, chociaż szpero jakiś czas temu w programie &quot;obszar bombowy&quot; mówił, że też mógłby ewentualnie prowadzić. No ale to muszą sami ustalić,. bo minor goni a inne drużyny uciekają.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z tego co wiem to Szpero już nawet prowadził grę AGO, stąd nie zakładam na 100% że to będzie Furlan - ale byłoby IMO najlogiczniejsze. Nie wiem na ile sobie kap3r poradzi, bo tak jak mówisz nie grał wiele, ale to wygląda na prawidłowo zdefiniowany problem, a to wśród polskich ekip już dużo ????
Wywiad z TOAO: (13.10)
Wczoraj mówiło się, że rolę prowadzącego przejął SZPERO. Czemu wróciłeś do prowadzenia?
Przegraliśmy ESL Mistrzostwa Polski i stwierdziliśmy, że dalej tak być nie może. Zasugerowałem, że mogę wrócić do prowadzenia. Grzegorz na to przystał. Stwierdziliśmy, że i tak jest z nami źle, więc musimy coś zmienić.
Z czego wynikała więc wcześniejsza zmiana IGL-a?
Zarząd chciał wprowadzić do składu trochę świeżości, podsunął nam ten pomysł i jako gracze go zaakceptowaliśmy. SZPERO miał już doświadczenie w prowadzeniu. Myśleliśmy, że będzie to naprawdę dobra zmiana i chcieliśmy sprawdzić, jak zadziała. Wyszliśmy z założenia, że jeżeli nie spróbujemy, to się nie dowiemy.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Ogólnie dzisiaj mocno polecam 3 mecze,
Navi - fnatic nnaa overpass @1,30 uni ✅✅
BIG - fnatic @ overpass @1,68 uni ⛔⛔
North - G2 na nuke @1,40 uni ⛔⛔
fnatic nie istnieje specjalnie na ovp, gdzie navi i BIG grają bardzo dobrze, więc powinien być łatwy win, podobnie w 3 meczu, g2 ostatnio słabo, a nuke to w ogóle nie ich mapa.
Co sie odwaliło w tych 2 przegranych meczach to to głowa mała...
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
https://www.hltv.org/matches/2327490/big-vs-mousesports-esl-pro-league-season-8-europe
Wiecie może czemu kursy na BIG tak poszły w górę? Rano stawiałem jeszcze po @2.25, a teraz wygrana BIG w b365 stoi już po @2.62 :eek: W dodatku grają dusta, czyli mapę na której mouz raczej niezbyt sobie radzą i raczej jest to mapa, która nie należy do ich ulubionych. Z kolei BIG lubi i potrafi zagrać dusta, więc tym bardziej dziwią mnie aż takie skoki kursów. Z tego co widzę to żadnych stand-inów i tego typu rzeczy nie będzie, jedni i drudzy w podstawowych składach. Wtf? Ludzie ładują hajs w mouz, bo jest hype na powrót STYKO? No nie wiem... rano pograłem po mniejszym kursie, ale teraz robię jeszcze dokładkę.
/edit: W trakcie pisania posta kurs znowu się zmienił i spadł do @2.37, istne rodeo.
BIG wygra @2.62 bet365 ✅✅✅
.....w pewnym momencie już miałem tutaj edytowany post z wklepanym minusem ???? ale BIG jednak wyciągnęło po dogrywce, gdzie byli już 13-15 w plecy. Szalony mecz, ale powinni to spokojnie wziąć nie tracąc nawet 10 rund, ta przegrana runda na pistole przy 12-7 czy tam 8... bez komentarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom