>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zatem mecz VP vs LDLC nie zapowiada się tak jednostronnie jak wskazują nam na to kursy. Nie oglądałem meczu Franzucow z NIPem ale po wyniku to chyba rewelacji nie ma. Może forma &quot;została&quot; w Ameryce? ????
VP myślę, że swój pick są w stanie ugrać (prawdopodobnie cache). Z kolei na mapie LDLC mogą powalczyć, myślę że to będzie dust2 bądź nuke.
Może jestem monotematyczny ale liczę bardzo na snatchiego. Ten gościu jest im w stanie zniwelować gorszą dyspozycję neo czy morelza.
Taki kurs pobieram w singlu i liczę, że nasi nie zostaną zdominowani ????
Virtus.pro wygra @2.60 uni
@edit: nie ten kurs. Taki widziałem rano a teraz jest 2.25
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 0

dusigrosz90

Użytkownik
Dobra, mam propozycję po bardzo atrakcyjnym kursie:
1062011247451869184
W związku z tym:
AGO - Astralis @5.20
Astralis - AGO @5.20
AGO +7.5 - Astralis @1.87 !!
Astralis - AGO +7.5 @1.87 !!
Wysokie pingi, Astralis nie musi nic itp itd Mecz jutro. Kursy Totalbet, ale BAH też ma już ofertę na jutrzejszą Pro Ligę
Witam Was Panowie. Mikael u jakich bukmacherów polecasz mieć konta do esportu? Posiadasz konta na stronach typu egb.com / loot.bet / gg.bet i ewentualnie możesz coś o nich powiedzieć, dokładniej o stawkach na wydarzenie? Bardzo zależy mi na postawieniu na AGO, a do polskich bucy jest mi nie podrodze. Większość nie ma jeszcze wydarzenia w ofercie, ale pinnacle już chyba zaczęło łapać o co chodzi, betsson na którym mam pieniądze tak samo (z 4.90 po próbach postawienia przeze mnie zeszli na 3.45 z kursami, a teraz nawet i po tym kursie nie pozwalają postawić paru stówek). BaH też już wycofał oba mecze.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Kinguin - Virtus.Pro @2,1 BaH ⛔⛔ 11-16 16-5 14-16 eh, ten comeback na ostatniej mapie, gdyby nie te pistolki przegrane 4vs2 ????
over 26,5 (1 mapa) @1,87 BaH ✅✅ 11-16
over 26,5 (2 mapa) @1.85 ⛔⛔ 16-5 tragiczne ct w wykonaniu vp
Kinguin (-1,5) - Virtus.Pro @3,9 za drobne
Wczorajsze Kinguin 3/3 więc dzisiaj zaufam im ponownie. Obie drożyny wczoraj zwycięsko więc nadal mają szansę na awans do Pro Ligi i na lanowe finały ESEA.
Kinguin wczoraj wygrało ze Sprout, VP natomiast wymęczyło zwycięstwo z LDLC. LDLC, które tego samego dnia wróciło z Ameryki na co mocno narzekali ich gracze. Gdyby nie wrócili z LAN&#39;a z obecną formą pewnie by sobie dali radę z VP, ale ESEA nie zgodziła się na inny termin.
Co do overów - obie drużyny mają podobny mappool, aktualny potencjał drużyn zbliżony, powinien być równy mecz. Z resztą obie drużyny wczoraj na 5 rozegranych map 5 razy overowo, jedyny pojedynek H2H tydzień temu też overowy - oby dzisiaj było tak samo.
Mappool w miarę podobny i tu generalnie mam problem co może się pojawić. Pewne jest że leci Inferno od Kinguin i Overpass od VP. A co dalej? Pewnie d2 od pingwinów które ostatnio wygrali właśnie z VP (o tym meczu też pisałem stronę wcześniej), a dalej jestem w kropce - jakieś pomysły?
Generalnie co by nie wzięli, to Kinguin jest tam w stanie powalczyć/wygrać - tak samo na ewentualnym deciderze. Mimo wszystko wyżej sobie aktualnie cenię Kinguin - bo indywidualnie są stabilniejsi. W VP jest Neo, który indywidualnie od dawna wygląda beznadziejnie, Morelz potrafi zagrać genialnie (jak wczoraj) ale też potrafi kręcić K ???? na poziomie 0.5. W Kinguin takich przestojów nie ma i liczę, że będą w stanie to wykorzystać.
Ale pamiętając, ze to cs i dyspozycja dnia na tak wyrównanym poziomie może wszystko zmienić, a VP potrafi budzić się w najmniej spodziewanym przez wszystkich momencie należy pamiętać, aby tu nie szaleć. W każdym razie tyle przemyśleń ode mnie na temat tego meczu, może ktoś się dołączy. GL ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z telefonu, więc i z pamięci ale czemu nie nuke od Kinguin? Od VP cache , jeśli nuke od Kinguin to d2 decider, jeśli d2 od Kinguin to train chyba bardziej realny niż mirage?
Co do pro ligi to obok AGO ale kursy poleciały, kusi gra przeciw G2 po tym jak Kenny pisał że it doesn&#39;t really matter czy awansują na finały , a HR powinno zależeć .no i big przeciwko NaVi ale tu kursy w dół mocno z tego co patrzyłem rano
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zgadzam się z mchal , miałem napisać typ na Kinguin. Do tego snatchie ma problemy zdrowotne

Tak czy inaczej typ bardzo ryzykowny więc lepiej nie szaleć ze stawkami. Chyba że ktoś chce poczekać bo po meczach VP - LDLC (13:00 i 14:00) mogą kursy się pozmieniać w zależności od wyników.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Przede wszystkim dzisiaj to proponuję usiąść wygodnie przed laptopa/komputer o 20.00 i obejrzeć pierwsze 10 minut meczu Astralis - AGO. Myślę, że już po kilku rundach będzie wiadomy wynik drugiej mapy i będzie można zarobić.
Chłopaki z Danii, maja grać z Dallas, niby około 120 ping. Czyli ni w kij ni w oko. Ciężko wyczuć
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Z telefonu, więc i z pamięci ale czemu nie nuke od Kinguin? Od VP cache , jeśli nuke od Kinguin to d2 decider, jeśli d2 od Kinguin to train chyba bardziej realny niż mirage?
Bo IMO vp na nuke &gt; vp na d2. Szczególnie gdy zaczną po stronie ct która jakoś wygląda, a strona atakując Kinguin mocno w kratkę w ostatnim czasie. . Na d2 pomimo problemów w początkowej fazie meczu taza z pingiem i tak dosyć łatwo ugrali, pokazując perfekcyjne ct. Ale tak jak pisałem wyżej, żadna mapa mnie tu nie zdziwi.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
AGO - Astralis
Kursy mocno poszybowały jednak Unibet trzyma poziom, Duńczycy aktualnie są w USA, grają online, więc jak wyżej napisano pingi graczy ze Skandynawii będą skakać. Można próbować grać
1 mecz 19:45
AGO - Astralis 1 @1.87
Liczba rund poniżej 26.5 @1.75
2 mecz 20:55
AGO - Astralis @1,80
Liczba rund poniżej 26.5 @1.75
Unibet
/Bardzo dziękujemy za informacje, aczkolwiek mikael_14 już wczoraj rano o tym pisał tutaj: LINK wówczas kursy były zdecydowanie atrakcyjniejsze
//husarz22

^up

Widziałem, mimo to kursy nadal do gry, szczególnie rundy. Pozdrawiam
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Panowie tak na szybko po meczu ktory oglądałem Ago-Astralis. Dla mnie to jest nie do myślenia , jak Ago może przegrywac z Astralis gdzie oni się bawią w tym meczu. Dla mnie Ago nie powinno się utrzymac w ESL Pro league zajmuja tylko miejsce. Po tym meczu stwierdzam że Polski Cs jest w czterech literach doslownie. Ago niech dalej gra na Polskim podworku I niech się ciesza wygrana dzisiaj m.in na izakooo hahahahah Co za Beznadzieja. Ja akurat teraz kibicuje w pl kinquin jak dla mnie jedyna ekipa ktora moze coś ugrac w europie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
AGO praktycznie spadło. Heroic wygrało z FaZe i jeśli fnatic ugra co najmniej jeden punkt w dwumeczu z SS to spadają niezależnie czy wygrają overpassa na Astralis. Dobrze że na pierwszej mapie handi pokryli.
 
uzytkownik-24118 2,1K
No to oficjalnie AGO leci z Pro Ligi, nie pomoże żadna matematyka. Gratulacje dla całej organizacji - z fajnie zapowiadającego się projektu nie zostało nic. Pogubili się na każdej możliwej płaszczyźnie - określanie celów, planowanie kalendarza, forma sportowa, dobór zawodników. To że jeden z drugim graczem nie umieją - ale mają Szumielewicza, Krzepotę i cały staff jakichś coachów od wszystkiego i nikt im nie zwrócił uwagi jakie idiotyzmy robią. Ten system mnóstwa krótkich bootcampów też się nie sprawdził, mam wrażenie że celem było łatwiejsze nagrywanie wspólnych reklamówek dla sponsorów niż trening. Zresztą jaki sens mają bootcampy podczas których masz kilkanaście gier online do zagrania. Gdzie czas na trening nowych zagrań, analizę demek itp? Mnóstwo śmiesznych turniejów, przeładowany kalendarz, w konsekwencji brak czasu na trening, granie 2/3 sezonu bez IGL - bo drużyny przeciwne nie wiedzą co zagramy (to że my sami też nie wiemy to taki tam nieistotny detal). Określanie priorytetów i podejście - wolimy Bangkok bo przecież do majora droga daleka i może się nie udać - gdzie jest coś takiego jak ambicja? Cofnęli się na własne życzenie o prawie rok - znowu będą się przebijać wszędzie przez open quali, kolejny major będzie równie trudny do osiągnięcia, powrót do Pro Ligi także - MDL znowu będzie mocno obsadzony.
E. Zapomniałbym o socialach - te płacze o walkowery do Red Reserve czy VP czy publiczne oskarżanie o cheaty - idealnie wpisuje się w obraz AGO w drugiej połowie 2018
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Dokładnie jak dla mnie Ago to beznadzieja. Nw po co grają na Polskie druzyny typu izakoo pact codewise itp jak to im nic nie da. Dla mnie przereklamowany team w druzynie nie ma nic ani skilla ani druzyny moze I umiejetnosci są ale na serwerze nie widac nic co pokazali dzisiaj na cachu. Kap3r błąd jesli chodzi o jego sciagniecie za Toao , co do szpera tez mam watpliwosci no ale co zrobic nie zasluzyli na pozostanie w pro league naprawde oglądając ich gre to jest nad czym płakać nw co oni rb na tych bootcampach ale zero pozytywow!!. A jesli chodzi o Vp ladny mirage w ct widać postępny naprawde jest coraz lepiej. Mowiono ze Ago top 1pl teraz mogę stwierdziec ze nie Mają szans do kinquin I Vp. Może coś się zmieni bo szczerze to nie widze przyszlosci w tym skladzie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z tym kap3rem to się trochę nie zgodzę. Uważam, że ta zmiana kapera wreszcie poukładała im role. Tylko IMHO zrobili błąd z kalendarzem. Skoro sobie postanowili że priorytetem jest Pro Liga to było zrobić podobnie do Kinguin. Wiedzieli że mają ciężką sytuację, muszą sobie na nowo ułożyć grę, dopasować do siebie. Trzeba było zrezygnować z PLE (zwłaszcza, że sami przyznają żę grają ją tak jak im wyjdzie - to w takim razie to strata czasu) i całej masy turniejów. Zostawić Pro Ligę i próbować awansować do closed quali do minora. A w &quot;wolnym&quot; czasie trenować. Może nawet odpuścić jakieś (któreś z pierwszych) open quali i sobie potrenować. Tymczasem oni grali non stop i ta gra jest mega niepoukładana. Wszędzie o tym piszą i nic z tym nie robią .
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Co jak co ale granie P90 / AUGów / SG to jednym słowem ZABAWA, ale z drugiej duńczycy byli zmuszeni grać tymi brońmi. Chociaż jedną mapę wygrali, honorową. ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Akurat po ostatniej aktualizacji to AUG czy SG można uznawać za pełnoprawne bronie używane w każdym meczu i nie traktowałbym tego jego zabawę. Z resztą są już zawodnicy którzy całkowicie przerzucili się z AK/m4 właśnie na aug&#39;a czy sg - takim przykładem może być Elige z Liquid.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Przez zabawę rozumiem wykorzystywanie AUGa jako takiej pół-snajperki, zwłaszcza na wyższym pingu, gdy z AWPy ten większy niż zwykle delay będzie miał znaczenie.
 
D 0

dusigrosz90

Użytkownik
Wielka szkoda, że nie ogarnęli dziś Cache&#39;a, bo mogło być pięknie.. Jest dobrze, bo pokryli handi, chociaż równie dobrze mogło być w plecy, więc nie ma co narzekać. Zastanawia mnie dlaczego tak jak Astralis nie zaczęli grać Augami/SG? Widać było gołym okiem jaką robote robi ta broń na tej mapie i jak Astralis potrafiło zniwelować nią wysoki ping. Momentami wydawało sie, że nie robi on na nich żadnego wrażenia, bo takie głowy siadały. Jedyne co przychodzi mi na myśl to być może to, że AGO nie chciało sobie robić obciachu, przecież nie dość że mieli ping po swojej stronie to jeszcze mieliby sobie ułatwiać gre?.. Tak to widze. Astralis mimo awansu na lana robiło wszystko żeby wygrać. O AGO tego powiedzieć nie można, a walczyli o utrzymanie.. Szacunek dla Astralis za to jak po mistrzowsku kontrolowali mape i robili AGO w konia. Więcej takich meczy ???? ) Na przyszłość jednak troche asekuracyjniej podejde do podobnych zdarzeń. Z drugiej strony myśle, że taka historia jak zwycięstwo mimo 100+pingu prędko sie nie powtórzy. Chyba że znów będzie to fenomenalne Astralis vs drużyna pokroju AGO ;) Patrząc na tabele EPL wydaje sie, że nie ma w niej drużyny, która nie potrafiłaby wykorzystać tak sprzyjających okoliczności mimo gry vs Astralis. Jedno AGO, które zasłużenie z niej spada.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ale jaki obciach? Statystyki jasno pokazują że po obniżce cen stała się popularną alternatywą dla M4/AK. Może to jeszcze nie jest tak, że standardem na fullu będzie 4xSG/AUG i AWP ale na pewno stało się to jakąś alternatywą dla tych podstawowych broni. A przy okazji może się okazać że zwiększy to popularność M4A1-S. Teraz będzie można mieć wytłumioną M4 w eq i w sytuacji gdy tłumik daje jakąś przewagę to grać nią, a zamiast M4A4 grać AUGiem. Zdaje się, że niektórzy z BiG tak grają. Bo na razie nie zanosi się na jakiś update balansujący M4A4/M4A1-S. Jedyny dziwny zakup od Duńczyków to było bizon w którejś rundzie, ale na czyste eko od Polaków to miało racje bytu. Niwelowanie swoich mankamentów/uwypuklanie zalet, nawet na wysokim pingu to też jest umiejętność i to Astralis też dziś pokazało.
Jedyny element zaskoczenia (zabawy chociaż chyba lepsze słowo to testowania) to były zakupy 5xAUG zamiast klasycznej awpy u kogoś ale tu wysoki ping mógł być jakimś czynnikiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom