>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
D 0

dusigrosz90

Użytkownik
Źle mnie zrozumiałeś. Jestem wielkim entuzjastą tychże broni i uważam, że są świetną alternatywą dla klasycznych karabinów zwłaszcza na dystanse. To AGO należałoby zapytać dlaczego nimi nie grało i w tym sensie myśle, że oni sobie pomyśleli, że obciachem jest granie Augami na drużyne 100+ping. Mogli wiele razy podnieść je po rywalu, ale woleli zostać przy karabinach i grać bardzo defensywnie, kiedy aż sie prosiło żeby na takie odległości precyzyjnie powybijać wszystkich Augiem. Za gapowe sie płaci. Astralis jeśli pójdzie dalej tą drogą będzie jeszcze ciężej pokonać. Chyba że to chwilowy zabieg Valve, żeby zwiększyć zainteresowanie bronią i urozmaicić gre, a wkrótce powróci stara cena.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Przez zabawę rozumiem wykorzystywanie AUGa jako takiej pół-snajperki, zwłaszcza na wyższym pingu, gdy z AWPy ten większy niż zwykle delay będzie miał znaczenie.
Uważam tak, ponieważ waląc full auto z P90 np. jest większa szansa na zabicie przeciwnika przy wysokim pingu. Mam nadzieję, że grałeś w CS i wiesz jak to wygląda :blush:
Polecam na noc pogranie handi na Team Envy, Renegades w rozjeździe, podobna sytuacja jak przy AGO - Astralis czyli wysoki ping.
Spotkanie : Team Envy - Renegades ( pierwszy mecz )
Typ : 1 ( -5,5 rundy )
Kurs : 1.85
Wynik 16:6

Spotkanie : Team Envy - Renegades ( drugi mecz )
Typ : 1 (-5,5 rundy )
Kurs : 1.75
Wynik 16:13

Po pierwszej mapie myślałem ze będzie Ez
 
D 0

dusigrosz90

Użytkownik
Uważam tak, ponieważ waląc full auto z P90 np. jest większa szansa na zabicie przeciwnika przy wysokim pingu. Mam nadzieję, że grałeś w CS i wiesz jak to wygląda :blush:
Polecam na noc pogranie handi na Team Envy, Renegades w rozjeździe, podobna sytuacja jak przy AGO - Astralis czyli wysoki ping.
Spotkanie : Team Envy - Renegades ( pierwszy mecz )
Typ : 1 ( -5,5 rundy )
Kurs : 1.85
Spotkanie : Team Envy - Renegades ( drugi mecz )
Typ : 1 (-5,5 rundy )
Kurs : 1.75
Coś bliżej o tym rozjeździe? Na twiterze wszystkiego sie dowiem? ????
1062765880101273600
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Coś bliżej o tym rozjeździe? Na twiterze wszystkiego sie dowiem? ????
1062765880101273600
Renegades leciało do Australii, a później do Bangkoku ( Tajlandia ), na kolejny ich turniej off-line, stamtąd będą grali mecz z Envy ( amerykański serwer ).
20 listopada ( wtorek ) rusza turniej Toyota Master. Wśród zespołów są takie ekipy jak... AGO, Kinguin czy wspomniane Renegades.
 
D 0

dusigrosz90

Użytkownik
Renegades leciało do Australii, a później do Bangkoku ( Tajlandia ), na kolejny ich turniej off-line, stamtąd będą grali mecz z Envy ( amerykański serwer ).
20 listopada ( wtorek ) rusza turniej Toyota Master. Wśród zespołów są takie ekipy jak... AGO, Kinguin czy wspomniane Renegades.
Już wyczytałem, ale dzięki ???? Pingi chyba nie wskoczą na ponad 100 jak myślisz?
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy podczas trwania turnieju w Atlancie jeśli postawie na zwycięzcę turnieju będę mógł zamykać w/w zakład ? Tak jak było w przypadku MŚ w LOLa
 
uzytkownik-24118 2,1K
W polskich bukmacherach to zgaduję że w większości przy tak skondensowanym turnieju to raczej nie. Będę zdziwiony jeśli to się gdzieś pojawi np. po fazie grupowej.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Swoje rozgrywki inauguruje United Masters League. Dla mnie taka trochę liga pocieszenia. Patrząc na zestaw drużyn, biorących udział w rozgrywkach to są to przegrani eliminacji do minora, którzy siłą rzeczy będą mieli mniej grania do marca, więc sobie zagrają ligę. Pula niby przyzwoita - chyba 150 tysięcy zielonych, ale wypłacane w jakiejś tam kryptowalucie ;) No format - Round Robin Bo2, potem ćwierćfinały online, których zwycięzcy awansują na finały lanowe. Zapowiada się liga niespodzianek

LDLC - 3DMAX

Francuskie derby i przy okazji debiut nowego 3DMAX z hadjim i sixerem w składzie. Train i overpass/nuke jako bany od 3DMAX, czyli coś (nuke zapewne) LDLC powinno mieć. Oni z kolei banują inferno i cache. Dusta lub mirage - to będą wybierać gracze 3DMAX. Swój pick powinni zgarnąć w miarę komfortowo. Na mirage lub duście, zwłaszcza przy nowym zestawieniu 3DMAX też mogą powalczyć. Bez szaleństw ze stawkami bo nie wiadomo jakie podejście do rozgrywek
LDLC @1.89 LVBet
LDLC - 1 mapa - 1.46 16:7
Powyżej 26.5 - 2 mapa - 2.10 16:7
Oczywiście sobie spekuluję która mapa czyja, bo regulaminu oficjalnie nie spotkałem. Można poczekać i zobaczyć jak będzie wyglądać odrzucanie w tym meczu z 17:00 i wtedy grać powyższe.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Sprout - Alternate Attax
Kolejny dzień z United Masters League. Dziś kolejne mecze, aż 4. Ten będzie rozgrywany jako ostatni - jest zaplanowany na 21:00. Sprout to zespół marzący o powrocie do czołówki (szeroko rozumianej, powiedzmy do poziomu T2) ale wg mnie mają bardzo słabą pulę. Ale tą jedną mapę w takim formacie powinni dla siebie znaleźć. Bany na mirage i pewnie cache od Attax, zostawiają Niemcom (choć w zasadzie obie te ekipy to mixy niemiecko - duńskie, ale w Sprout gra 3 Niemców a w Attax 3 Duńczyków) wybór, w postaci zapewne nuke lub inferno. Attax weźmie pewnie traina (po banach na ovp i d2) i tam może być równo. Uważam, że Sprout może to nawet wygrać 2-0 (jak ktoś chce zaryzykować, to można delikatnie po 3.20, ja się wstrzymam), chociaż jeśli bany polecą inaczej i mecz na mapie Attax będzie na d2 to już gorzej. Dlatego mi wystarczy wygrana Sprout na swoim picku.
Sprout - LDLC
Co myślę o Sprout widzicie wyżej. I moim zdaniem na LDLC wyjdzie kiepski map pool Sprout. LDLC może to wziąć nawet 2-0. Bany na ovp i dusta ze strony Sprout, LDLC wyrzuca inferno i cache chyba. Zostawiając wybór między nuke a mirage. Chociaż równie dobrze mogą nie chcieć nuke przeciwko Sprout (ich najlepsza mapa) wtedy będzie mirage od Sprout. LDLC ma wybór między trainem a mirage (zgaduje że to pierwsze będzie ich wyborem). Poza wszystkim, uważam, że są po prostu lepszą drużyną od Sprout, bardziej doświadczoną, będącą w ostatnich tygodniach w formie i nie mającą aktualnie (dopiero w weekend EU minor open quali) nic ważniejszego do gry. Dziś powinni wygrać co najmniej swój pick. Bardzo jestem ciekaw odrzucania Francuzów ale myślę że 2-0 dla nich też nie jest wykluczone
Sprout - Alternate (1. mapa) + Sprout - LDLC (2. mapa) @2.71 (2.384) STS ⛔⛔⛔
Występu LDLC na swoim picku nawet nie skomentuje
 
D 0

dusigrosz90

Użytkownik
Mikael jak myślisz, uczestnicy tego turnieju którzy zagrają na minorze, nie beda go traktować z przymrużeniem oka? Bo jednak kilka drużyn już zdobyło kwalifikacje.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Kilka drużyn to jak dotąd trzy - Sprout, Windigo i Valiance. Pewnie w momencie kiedy będzie bliżej do closed quali to może się tak zdarzyć, że to będzie turniej drugiej ważności. Pytanie jak będzie ułożony kalendarz. Na razie są rozpisane terminy meczów do końca listopada z tego co widzę/ Ale w takie ordynarne odpuszczanie od samego startu to wątpie, skoro te zespoły są w jakimś sensie współwłaścicielami ligi. Więc nie sądzę żeby od startu rujnować &quot;prestiż&quot; takiego tworu podkładaniem się. Pewnie będą jakieś dziwne mapy, dziwne wyniki - ale taki chyba urok online&#39;owych rozgrywek w formie fazy grupowej znanej z piłki nożnej. Pula jak na taki turniej też dość znacząca - 50 tysięcy dolarów dla zwycięzcy, chyba 150 tysięcy w sumie do podziału. Niewiele ekip z tej 14 może przejść koło takich kwot zupełnie obojętnie.
Edit. zapomniałem o Valiance ;)
 
D 0

dusigrosz90

Użytkownik
3/6 kwalifikujących, a mogą dojść następne dwie po ostatnich kwali. Ja jednak poczekam na rozwój wydarzeń, bo tak jak piszesz bliżej closed quali te kilka drużyn może napotkać konflikt interesów.
 
uzytkownik-24118 2,1K
IMHO im dalej będzie w turniej tym będzie ciężej obstawiać. Na razie sporo ekip ma &quot;wolne&quot; do closed quali albo open quali, ciężko się przygotowywać. Bliżej closed quali (pierwszy albo prędzej drugi tydzień grudnia) to trzeba będzie uważać na kalendarz ekip. Do tego wiadomo - tak jak końcówka Pro Ligi - w miarę jak się tabela będzie kształtować część ekip może chcieć się sprawdzić na jakichś dziwnych mapach (vide cache w wykonaniu NaVi w ostatniej kolejce Pro Ligi). Na tą chwilę to wygląda na chęć wypełnienia sobie kalendarza w pustym okresie przed kolejnym sezonem MDL/Pro Ligi/ECS niż na jakieś konflikty interesów.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
LDLC - Sprout
21:00
Sprout @5,50 Fortuna
Typ oparty na analizie wczorajszej gry tych drużyn ze sobą, gdzie padł wynik 1-1. Co najmniej lekko śmieszny jest ten turniej skoro obie drużyny grają swoje pojedynki BO2 dzień po dniu, ale organizatorzy na to przystali, więc trzeba to wykorzystać. Wczoraj LDLC wygrało pierwszą mapę - mapę rywala dość gładko po CT 12-3, a następnie w męczarniach ugrali te 4 rundy po TT, by ostatecznie wygrać mapę 16-11. Druga mapa, czyli de_mirage pod dyktando Sprout, jednym słowiem dominacja. Zwyciężyli 16-1, a LDLC nie istniało kompletnie. Na pewno do dzisiejszego spotkania pewni siebie podejdą zawodnicy zespołu duńsko - niemieckiego i spodziewam się podobnej gry jak wczoraj na mirage. Kurs zdecydowanie za wysoki i to wykorzystuje. Grałbym go dzisiaj nawet po około 3,00 widząc wczorajsze poczynania obu drużyn. Oczywiście zakład dotyczy wygranej pojedynku BO2, a więc musi paść wynik 2-0 dla Sprout. Niemiecko - duńska formacja wygrała wczoraj jeszcze gładko pojedynek Alternate Attax kolejno mapy do 6 i do 7. Są w gazie, a LDLC nie ma najlepszej formy i moim zdaniem gładkie 2-0 dziś dla Sprout. Na koniec dodam jeszcze, że map pool za bardzo się nie zmieni, na 90% zobaczymy nuke jako wybór Sprout, które odrzuci dusta i overpassa i traina od LDLC, które powinno zbanować inferno i cache. Mamy tu bardzo ciekawy pojedynek z bardzo źle wystawionymi kursami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
uzytkownik-24118 2,1K
A ja nie wiem czy tak źle. Nuke umieją grać jedni i drudzy. I moim zdaniem branie nuke przeciwko LDLC gdzie jesteś zmuszony zaczynać T to jest słaby pomysł. Prędzej bym widział wybór mirage właśnie od Sprout. No i mam nadzieję, że LDLC wyciągnie wnioski z wczorajszej wtopy i wezmą traina i rewanż na Sprout. Zresztą jeśli ktoś może zmienić coś w odrzucaniu to właśnie LDLC zamieniając cache (którego Sprout i tak raczej nie picknie) na wybanowanie nuke/mirage - zależnie od tego co czują mocniej/ słabiej.Zakładając powiedzmy traina od LDLC na początek i zostawienie jednego wyboru Sprout - czy to nuke czy to mirage, gdzie sobie Francuzi będą mogli zacząć CT jest fajnym scenariuszem pod 2-0 dla francuskiej formacji właśnie
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie widzę tematu pod jutrzejsze lany więc kilka szybkich przemyśleń tutaj, w temacie ogólnym:
Nie lubię obstawiać Best of 2. Jak kogoś interesuje rozpiska na cały turniej, to spokojnie jest do znalezienia tutaj:
https://www.hltv.org/news/25426/toyota-master-bangkok-set-to-start
Co do samego obstawiania. Będzie ciężko podać coś konkretnego. Z grupy A faworytem będą na pewno Renegades, TyLoo i AGO dla których tło stanowić powinny Team One i Alpha Red. Nie wiem co myśleć o Renegades - z jednej strony fajnie prezentowali się w północnoamerykańskich dywizjach ECS i ESL PL, z drugiej quali do minora im już nie wyszły. Awansowali ale tak nie do końca przekonująco - zgubiona mapa na Tainted Minds czy przegrany finał głównej drabinki (i to w Best of 3) na Grayhound. Jakieś drobne ryski są.
W grupie B walka o zwycięstwo rozstrzygnąć się powinna między Heroic a Kinguin, a o to trzecie premiowane miejsce walczyć powinno MVP PK i pro100. Zespoły z CIS bardzo niewygodne, ale faworytem chyba jednak gracze z Korei. Jeśli miałbym coś wybierać na jutro (ale raczej delikatnie):
04:00 Renegades - AGO (mapa 2) @2.30 STS ✅
04:00 Kinguin - MVP PK (mapa 1) @1.72 Totalbet ✅
06:30 Kinguin - 5Power @1.97 (trójdrogowo) - est value IMHO - kurs Totalbet ⛔

W ogóle kursy bardzo różne w zależności od buka, polecam sprawdzić u kilku. Na takie AGO przeciwko TyLoo Totalbet daje 2.95 a Fortuna 4.60.
Oczywiście obok tego turnieju startuje także finałowy turniej ECS w Teksasie. Zaledwie 8 drużyn w stawce i początek w Bo1 nie sprzyja obstawianiu. Faworytem całego turnieju oczywiście Astralis.
https://www.hltv.org/news/25423/ecs-s6-finals-viewers-guide
Co do jutrzejszych par - nie wiem co sądzić o Astralis. Długo się przygotowywali - bootcamp połączony z wakacjami po Nowym Jorku spowodował że nie ma mowy o problemach ze strefą czasową itp. Ale dla mnie cechą charakterystyczną tej formacji było często wolne wchodzenie w turnieje. Na pewno ich nie postawię. Dalej mamy mecz mouz z MiBR. Brazylijczycy w kryzysie ale mają chyba delikatną przewagę puli map nad mouz. Może skończyć się mirage więc będzie równo. Chociaż równie dobrze może być cache lub dust - MiBR musi wybanować tylko nuke i traina, a mouz przydałoby się uniknąć overpasa, inferno, cache i dusta. Dlatego jeśli bym coś grał to za drobne na MiBR
MiBR @2.02 Totalbet ✅
W drugiej grupie równie trudne do obstawiania mecze. Liquid z North raczej ze wskazaniem na Amerykanów ale przy ich problemach natury psychicznej nie widzę żadnego value. Skończy się inferno/nuke wg mnie. W drugim starciu w tej grupie także w roli delikatnego faworyta widzę zespół z USA, ale tam może być naprawdę równe spotkanie.
NRG @2.00 Totalbet ⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie mnie oceniać na ile to prawdziwe, ale jakby co to zostawiam tutaj. Rzekomo w ECS dziś gra valens znowu w barwach C9:
path=%2Fr%2FGlobalOffensive%2Fcomments%2F9zau6y%2F
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom