>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
ECS Finały
20:30
Team Liquid - North
Team Liquid
@1,50

Kurs 1,50 do grania solo to raczej się nie nadaje, ale do dubelka może będzie dla kogoś jak znalazł. Spotkanie zespołów, które różni co najmniej jedna klasa rozgrywkowa. Liquid gra na najwyższym światowym poziomie, w pełni zasłużenie znajduje się w Top3 aktualnie, natomiast North wciąż puka i kuka do paczki drużyn Tier 1, jednak to wciąż za wysokie progi. Owszem format spotkania BO1 sprawia, że te różnice się trochę zacierają i słabszy zespół ma nieco większe szanse. Przechodząc do Liquid to nie wyobrażam sobie, że odpuszczą taktycznie pierwszej spotkanie, by zachować jak najwięcej na dalszą fazę. Przy porażce w meczu otwarcia zostaje mecz o wszystko na drugi dzień i ręce mogą zadrżeć i można bardzo szybko pożegnać się z turniejem. Moim zdaniem z całej ósemki drużyn na ECS to North obok C9 wygląda najsłabiej i po prostu muszą z nimi wygrać zawodnicy Team Liquid. Moim zdaniem faza banowania map przebiegnie następująco: TL na pewno banuje overpassa, traina, natomiast North cache i dd2. Zostaje inferno, mirage i nuke, z czego mirage na pewno trafiłoby na konto Liquid, a na nuke i inferno daje po 70% szans Amerykanom. Kursy więc poprawnie wystawione na to zdarzenie, dyspozycja dnia też będzie ważna. Mam także pograne osobno, że TL wygra cały turniej po kursie 4,00 i myślę, że nie zawiodą, a w całej puli jedynie Astralis może stanąć na drodze tak solidnie, pod względem umiejętności, wyglądającej drużynie.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Siema Chłopy!
Dajcie mi wskazówkę w meczu NiP - North (ECS Finals).
Lekko w stronę Nip idę, ale pewności tutaj nie mam kompletnie. Co myślicie?
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Astralis - Mousesports
Astralis -1.5 mapy @1.75 Betsafe 2:0
Kurs nie powala, ale tutaj wchodzę bardzo mocno, wóz albo przewóz. Czuje, że po wczorajszej porażce i rozdrażnieniu Duńczyków, Mouse nie ma co tutaj szukać. Na tym turnieju na tle mocnego przeciwnika (MiBR) wypadli blado. Dzisiaj pokonali gładko C9, ale tego meczu nie można brać pod uwagę, ponieważ Amerykanie grali z trenerem, który na drugiej mapie zdobył 1(!) fraga, to dużo wyjaśnia.
Podsumowując myślę, że Astralis po wczorajszej porażce będą chcieli udowodnić jak mocna są drużyną i przejadą się po Mous lekko w dwóch mapach. A rewanż z MiBR będzie najpewniej w finale. Powodzenia :fistbump:
✅✅✅
 
D 25

docencik

Użytkownik
North - NRG

NRG @1,75
Unibet
Nie będę się rozpisywać. North to nie ten sam poziom co NRG. Amerykanie w pięknym stylu rozbili dzisiaj Liquid i myślę, że to samo zrobią z North. Można lekko spróbować 2:0 dla NRG @3,20. :blush:
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dlaczego nie ten sam poziom? Ja uważam, że to całkiem porównywalne zespoły z dość zróżnicowanym map poolem - polecą dust i cache, co zostawia opcje na traina i overpassa jako picki odpowiednio North i NRG. Dalej robi się równiej i każda z map IMHO tak samo prawdopodobna. Zobaczymy czy i jak dopasuje się North, bo patrząc na to że cache na to NRG wygrali w Chicago jakieś dwa tygodnie temu to może wywalą overpassa który wpadłby pewnie łatwo na konto Amerykanów. Wtedy robi się dużo ciekawiej i dużo gorzej dla Amerykanów.
Jeszcze jedna uwaga - obie te ekipy są wg mnie mega niestabilne w swojej grze i w sumie żadny pick żadnej ze stron mnie jakoś specjalnie nie zaskoczy, podobnie jak jakieś szybkie i dość w sumie przy takiej parze niespodziewane 2-0. Wziąłbym to pod uwagę przy dobieraniu stawki do tego spotkania. No i jednak warto zauważyć, że NRG ma już 2 mapy dziś zagrane, czasem to może się odbijać na zespołach. Co prawda tutaj na razie idzie dość jednostronnie i zmęczenie nie powinno być czynnikiem decydującym, ale zespoły rzadko kiedy lubią takie granie. No i North mogło spokojnie oglądać potyczkę NRG z Liquid i wyrobić sobie zdanie nt. jak gra NRG i gdzie mają mocne/słabe strony.
North @1.97 2:1 (16:14 nuke, 19:22 inferno 16:11 cache). Nie było overpassa (pierwszy ban od North i traina (woleli nuke, byłem zdziwiony), więc było równo. Mieli szansę nawet na 2:0. Generalnie na obu pierwszych mapach (nie widziałem cache) było dość równo i decydowały pojedyncze akcje (1 na 5 valde np.)

Po mapach, jeśli będzie overpass i train to można spokojnie próbować over 2.5. Oczywiście cały czas pamiętajcie żę to tylko (czasem bardzo randomowy) CS:GO i różnie się może potoczyć.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ciężkie mecze do typowania dziś w półfinałach ECS. Na papierze faworytami są MiBR i Astralis. O ile w przypadku Brazylijczyków się zgadzam, o tyle Astralis tutaj nie błyszczy. Oba mecze zdecydowanie lepsze do gry live IMHO, stąd pre game grane raczej symbolicznie.
19:00 Astralis - NiP
Faworytem bukmacherów i to zdecydowanym, są zawodnicy z Danii. Ale ja jestem daleki od grania ich po tych oferowanych kursach w okolicach ~1.30. Ledwo wygrany mirage z MiBR, porażka na trainie i inferno. Na mouz wczoraj też 2-0, ale wywalczone w dużych trudach. Ratuje ich fenomenalne clutchowanie od Xyp9xa czy kolegów, nienaturalnie wręcz umiejętne skanowanie smołków. Ale zdarzają im się też przestoje. Tyle, że jedna rzecz ich na tle innych drużyn wyróżnia - w momencie gdy nic nie wskazuje że mogą się obudzić, gdy grają pod presją odpadnięcia, z nożem na gardle to Astralis się budzi i grają fenomenalnie. Ale są zbyt niestabilni na te kursy.
Gracze NiPu po wygranej nad Astralis na ostatnim BLAST wypowiadali się że pasuje im grać przeciwko Astralis. Bany polecą na dusta i cache. Picki? mirage(train), nuke(overpass), inferno. Trochę mi się przy takich mapach nie widzi szansa na więcej niż 1 mapę Szwedów bo jednak mają sporo słabych elementów w puli pod taki zespół jak Astralis, ale tyle razy Duńczycy uciekali spod topora że może dziś im szczęścia zabraknie? Raczej mecz do gry live, gdybym musiał wybierać coś z oferty pre to przy tych kursach powyżej 2.5 (2.15 w Totalbecie np.) wygląda OK. Ale to Astralis i oni lubią się budzić w takich momentach gdy nie ma miejsca na błąd
Powyżej 2.5 @2.15 - delikatnie
22:00 MiBR - North
Wczoraj nie zgadzałem się z kolegą który pisał, że North to nie ta półka co NRG. Dziś grają z MiBR. Generalnie będzie im ciężej. Wczoraj na dwóch mapach niesamowite comebacki - na nuke i na cache nie powinni byli wrócić. Myślę, że na zdecydowanie bardziej doświadczony zespół jakim jest MiBR takie przestoje jak wczoraj (właściwie dziś) będą bardzo kosztowne. Co do puli - ban nuke od MiBR jest oczywisty. North ma dwie luki - overpassa i cache. Jestem ciekaw czy przy banie np. cache MiBR zdecyduje się na picknięcie overpassa, który teoretycznie nie jest ich ulubioną mapą ale i North tam raczej nie błyszczy. Co może wziąć North? Nie wiem, traina(?), inferno (?). Nie każdy wybór będzie idealny, każdy jest ryzykowny - chociaż wczoraj nożówki wyglądały OK, a to w takim turnieju może mieć znaczenie. Delikatnie lepszy map pool ma MIBR.
Ale mam też wątpliwość - MiBR tutaj wygląda fajnie, Fallen swoje strzela, reszta też nie najgorzej. Ale oni jeszcze nie tak dawno byli w sporym kryzysie więc żeby się nie okazało, że dziś będzie powrót do formy z poprzednich lanów. Tym nie mniej North to też nie są mistrzowie stabilnej gry. Ciężko tutaj grać akurat na nich.
MiBR @1.48
MiBR 2:0 @2.40 Oba delikatnie
Przykładowe kursy z Totalbetu
 
N 4

n-1

Użytkownik
MIBR 2:0 @ 2.60 efortuna
Mam bardzo podobne spostrzeżenia co do spotkania jak kolega wyżej. Mibr fajny mecz z Astralis i jak nie odetnie im nagle dzisiaj prądu to widziałbym realne szanse aby to skończyli na 2 mapach nawet. North awansowało tutaj dzięki comebackom z NRG ale Fallen i spółka na takie powroty sobie nie pozwolą i bardziej przychylam się do scenariusza, że to MIBR będzie miało to spotkanie pod kontrolą, podobnie jak wcześniej NiP.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Astralis - Made in Brazil
Mamy finał ECS. Starcie dwóch najlepszych drużyn tego turnieju. Obecność Astralis mnie nie dziwi, ale obecność Brazylijczyków po słabych występach ostatnio już tak. Zaliczyli bardzo słaby występ na BLAST Pro Series w Kopenhadze, tylko niewiele lepszy ESL w Nowym Jorku żeby tu zameldować się w finale. Odrzucania jestem bardzo ciekaw - pewny jestem w sumie tylko ban nuke od Brazylijczyków na początek. W grupie grali mirage, traina i inferno. Od Astralis raczej cache.
Dalej robi się dużo ciekawiej. Generalnie chyba lekką przewagę ma Astralis. W grupie było mirage i train. W poprzednim turnieju train i overpass. Tyle, że tym razem train był wyborem duńskiej formacji, czym byłem mocno zaskoczony. Astralis niby się tu przygotowywało do tego turnieju na bootcampie w Dallas (na pewno w Stanach) a w sumie średnio to widać. Natomiast na ciekawą rzecz zwrócił uwagę Ynk w wywiadzie na HLTV:
Heading into the rematch against Astralis, they are the team that does learn quickly from their mistakes, it&#39;s hard to beat them twice, so what are you guys going to do to make sure that doesn&#39;t happen?
I think that&#39;s going to be extremely hard because beating Astralis once in a best-of-three is already hard enough, but doing it twice at the same tournament is going to be a lot more difficult. The thing is, we have a rivalry going on, we met pretty often in the recent times, it&#39;s similar to what FaZe and Astralis had last year. When you play an opponent so often, you kind of create a metagame for that matchup, Astralis play a way against us which they might not play against other teams, and it&#39;s similar for us.
Now it&#39;s going to be the next level of mind games, what are people going to do, how are they going to play... I think it&#39;s important not to get too carried away with thinking about the mind games and focus on the fundamentals because as long as you do that, sure, you&#39;re probably going to lose a round here and there to a smart play from them, but that&#39;s going to give you the highest chance of winning. If you forget your fundamentals and get too into the mind games, start overthinking everything, that&#39;s when you can just find yourself not even knowing what you&#39;re playing and you end up losing a lot of rounds. I think it&#39;s going to be about looking at the past game, what is it that we could do maybe a bit better and just look at the veto a little bit, that&#39;s pretty much it.​

Wydaje się że mimo wszystko najrozsądniejszym wyborem od MiBR byłby albo ponowny wybór mirage (o ile rozwiążą problemy w ataku, bo zagrali tą połówkę bardzo źle) albo traina, gdzie wygrali (dobra forma Fallena głównie, ale skoro jemu i coldzerze siada to powinni wykorzystać) mimo przegranych obu pistoletówek. Na żadnej z tych map Astralis nie wyglądali ostatnio rewelacyjnie. Co Astralis? Moim zdaniem mają dwa wybory - albo dusta gdzie MiBR gra bardzo w kratkę (ale dalej to może być bardzo randomowa mapa) albo overpassa, gdzie mimo porażki na Brazylijczyków ostatnio mają jednak moim zdaniem przewagę. Decider - wygląda na to, że znowu inferno. Ostatnio mimo fajnego początku - 8-1 a potem 15-9 zamknęli to ledwo 16-14. W ogóle ostatnie mecze tych ekip na tej mapie to 16-14, 14-16, 14-16 więc może over rund?
Jedna rzecz wyróżnia natomiast moim zdaniem Astralis na tle reszty stawki, nawet jeśli ostatnio są w nieco gorszej dyspozycji niż jeszcze powiedzmy miesiąc temu. Jak się pojawia presja, trudny moment to oni się budzą - nie paraliżuje ich to a wręcz przeciwnie - comeback na myszy (z 3-10 na mirage i 6-12 na nuke), czy wcześniej w Nowym Jorku ten comeback na inferno na decydującej mapie z 9-15. No i “clutchminister” w osobie Xyp9xa - to też “robi robotę” mówiąc kolokwialnie. Do tego dopracowane skanowanie smołków (albo jakieś sztuczki z graficznymi ustawieniami - nie wiem) robi fenomenalną robotę i wywołuje ostatnio nawet większe zainteresowanie niż ich wyniki.
Brazylijczykom będzie ciężko wygrać - cold i Fallen muszą zagrać w okolicach swojego maksimum a reszta też musi swoje dokładać.
Klasycznie mecz lepszy do gry live, bo np. jeśli Astralis tym razem nie pokpi odrzucania tak jak przy okazji meczu w grupie to swój pick powinni wziąć tym razem łatwo. Zwłaszcza, że pistoletówki były ich mocną stroną w poprzedniej serii przeciwko MiBr. Zresztą jak na całym turnieju (5 z 6 z MiBR, 5 z 6 z NiP, 3 z 4 z mouz). Oczywiście jest i druga strona medalu - mimo takich procentów pistoletów te wyniki były zwykle close.
Co do grania:
Astralis wygra więcej clutchy - 1. mapa, 2. mapa, 3. mapa (na każdej 1.55, nie można łączyć) Totalbet
Astralis -3.5 (2. mapa) @1.90 Totalbet - tu trochę ryzykownie. Z dwóch powodów. Po pierwsze nie mam pewności czy to na 100% będzie pick Astralis, ale zwykle w tym turnieju zespół wymieniony na HLTV z prawej strony pickował pierwszy a poza tym teoretycznie nawet na wyborze MIBR może to siąść. Oczywiście o ile nie będzie dziwnego picka.
Stewie2k under 18.5 (2. mapa) @1.60 STS - podobnie jak w przypadku betu wyżej. Stewie nie grał tu jakoś wybitnie - 18,18,17 wczoraj. 16,22 (train z 2 dogrywkami),12 z Astralis, 16 z mouz. Bezpośrednio przed turniejem zabijał więcej (22,24,23) ale rywalem tylko Rogue i coL. Linię przekraczał też przy okazji wyrównanego meczu z FaZe. Tu zakładam, że tak równo może nie być.
Kolejny raz - fajny (w miarę) turniej psuje sobie finałem. Chyba zacznę stosować zasadę że finały się ogląda a nie obstawia
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Astralis - MiBR
Grand final. A w nim tak jak można się było spodziewać Astralis i drużyna Made in Brazil wracająca chyba na właściwe tory. We wcześniejszej fazie tego turnieju te drużyny już się spotkały i zwycięsko wyszła drużyna z Ameryki (2:1), co było lekkim zaskoczeniem. Nie jestem w stanie wskazać tutaj faworyta, choć myślę że mimo wszystko większe szanse mają Duńczycy. Mnie natomiast zaciekawiły kursy na over/under mapowy. I rozkładają się one ~2 na over oraz ~1.7 na under, moim zdaniem te kursy powinny być odwrócone, dlatego widzę tutaj value warte postawienia kilka jednostek ;). Powodzenia!
over 2.5 mapy @2.11 Betsyf
⛔⛔⛔
Brazole na inferno 15:14 i przegrywają na force -&gt; 16:14
Brazole na overpassie 15:11 -&gt; 20:22
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
LDLC - Valiance
21:00
Valiance win 1 mapa @3,90
Valiance win 2 mapa @3,90
Iforbet
Mecz ze źle wystawionymi kursami, moim faworytem jest Valiance i to, że wygra co najmniej 1 mapę jest pewne jak w banku. LDLC pod formą, właśnie grają live na Havu i przegrali pierwszą mapę, która była ich wyborem.Valiance ma solidną pakę, moim zdaniem biorą 2-0, a kurs @5,85 na to. Typując kierowałem się głównie aktualną formą.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem czy takim gigantycznym faworytem jest Valiance. Nie grają overpassa, nuke i inferno. Te dwa pierwsze muszą zbanować, od LDLC pójdą bany na inferno i cache. Zostaje - dust, mirage i train.
Na mirage - Valiance 100% zwycięstw , ale mecze tylko 2 - na Vitality i x6tence. Zaryzykuję stwierdzenie że obie te formacje słabsze od LDLC. Na duście - Windigo, Spirit i Chaos wśród pokonanych. Vitality i Red Reserve nie dali tam rady. Train - znowu niby 100% wygranych ale PACT, Windigo, expert, Vexed to nie są tuzy światowego CS:GO. LDLC w weekend przebrnęło przez otwarte elimki do minora. Myślę, że to było ich priorytetem. Styl może daleki od przekonującego ale dali radę
Co przemawia za Valiance? Nie wiadomo jak podejdą do tego meczu i turnieju gracze LDLC. Do tego trzeba wziąć pod uwagę że grania mają dość sporo w dniu dzisiejszym Pula raczej przemawia za Francuzami Te kursy ponad 3 były oczywiscie w naturalny sposób za wysokie (było value) ale nie robiłbym z Valiance faworyta tego meczu.
LDLC @2.75 2-0 (16-14 mirage, 16-7 dust 2)
LDLC - 1. mapa @1.71 16-14 Trochę szczęścia że Valiance ma średnie wybory pod LDLC, bo nie sprawdziłem dokładnie i to był pick Valiance
kursy eToto. Raczej symboliczne stawki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom