>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Fnatic - G2, według mnie Maikelele z ekipą może spokojnie wywalczć 1 mapę, becik +2.5 map za kurs 2.05 atrakcyjny. To samo tyczy się NAVI i Envy, ale mecz już trwa.
EnVyUs było bez Happiego zamiat niego Maniac który grał słabiutko, więc to było prawdopodobne ????
G2 nie gra już żadnego turnieju w tym roku także nie wiem czy trenują w ogóle, bo VP już zrobiło sobie wolne, nie wiem jak jest z podopiecznymi Maikelelego. Fnatic gra w piątek jeden turniej i za tydzień kolejny ważny więc powinni być w gazie. Lepiej poczekać na live
 
M 0

marciniaks

Użytkownik
Tak teraz pomyślałem, nie uważacie, że takie mecze jak ten przed chwilą powinny być anulowane w zakładach? Przecież osoby, które stale przeprowadzają ddosy na graczy w trakcie rozgrywek internetowych mogły by ze spokojem obstawiać grube kwoty.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jakie te mecze csa są niesprawiedliwe... Na początku 1 mapy Happy miał problemy z netem to wzięli w zamian Maniaca, który na 3 mapie miał staty 3:18.....
No a w zakładach liczy się normalnie jakby rozegrali cały mecz, trochę to nie w porządku, bo gdyby był Happy prawdopodobnie zakończył by się mecz po 2 mapach.
To jest ryzyko grania meczów online, w csie jest bardzo dużo ddsów, zwłaszcza na drużyny faworyzowane. Taka aura tego, coś jak wiatr w skokach.
Tak teraz pomyślałem, nie uważacie, że takie mecze jak ten przed chwilą powinny być anulowane w zakładach? Przecież osoby, które stale przeprowadzają ddosy na graczy w trakcie rozgrywek internetowych mogły by ze spokojem obstawiać grube kwoty.
Nie wiem czy zrozumiałem dobrze, ale własnie głównie dlatego są ddosy, bo ludzie robiąto by wygrywac na underdogu.
Anulowanie meczu u buka też było by głupio bo to działało by obosieczni - gość widzi, że nei wygra jego drużyna to robi ddosy, żeby anulowali mecz u buka.
Generalnie ddosy mocno psują tą grę, ale to zawodnicy powinni temu przeciwdziałać bo sposobów kilka jest i dziwne, że niektórzy do dziś si nie zabezpieczają, gdzie to jest ich chleb.
 
B 8

baldrick

Użytkownik
I tak na cobblu navi walczylo i envy ugralo 16:14, train to tez dobra mapa wiec wcale tak byc nie musialo, chociaz strata happiego to na pewno -
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Zwodnicy TSM rozstali sięze swoją organizacją, o czym ptaszki śpiewały już od jakiegoś czasu. Do póki nie podpiszą kontraktu z nowa organizacja, byli zawodnicy TSM będą grać pod nazwą &quot;?&quot;.
TSM jako organizacja mocno skupiają się na LoLu i jest to ich oczkow w głowie, cs&#39;a chyba olewali do tego stopnia, że duńczycy postanowili skończyć współpracę z tą organizacją.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Jakie te mecze csa są niesprawiedliwe... Na początku 1 mapy Happy miał problemy z netem to wzięli w zamian Maniaca, który na 3 mapie miał staty 3:18.....
No a w zakładach liczy się normalnie jakby rozegrali cały mecz, trochę to nie w porządku, bo gdyby był Happy prawdopodobnie zakończył by się mecz po 2 mapach.
Trzeba było czytać typy dnia! Pisałem żeby stawiać Na&#39;Vi ????

A tak serio mówiąc to jeśli stawiałeś na EnVy po takim kursie( 1.44 chyba było?) to jak dla mnie jest coś nie tak. Na finałach Faceita grali słabo a po powrocie zagrali tylko z Polskim Vexed co nie jest żadnym wymiernikiem. Niby Na&#39;Vi ostatnio też przegrało z dignitas, ale jakiś kurs był że można było lekko pograć.

A co do 2:0 to nie wydaje mi się aby EnVy powalczyło nawet z Happym w składzie na trainie, mirage mogłoby się inaczej potoczyć
 
B 8

baldrick

Użytkownik
tylko ze oni graja bo3 ????
Chodzilo o bet +2.5 mapy bo bylem pewny, ze fnatic ugra, liczylem na G2, ale niestety sie przeliczylem.
Natomiast dzisiaj szukam tego samego typu powyzej 2.5 mapy w meczu NIP vs SK, NIP mi sie bardzo nie podoba na turniejach z topowymi druzynami, druzyna ktora zawsze w CT wymiatala, na mapach wlasnie CT gubi sporo rund, a w tt nie są w stanie odrobic start,ostatnio przegrana z Lumino, ktore wyskoczylo jako czarny kon winter dream hacka. SK nie gra zle, byli w stanie pokonac kilka dobrych druzyn, sporo meczy obu druzyn w BO3 konczy sie 3 mapami, kurs 2.12 do pogrania.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Ode mnie na dziś:
Fnatic - ex-TSM @ 1.497 pinnek ✅ pykło nawet 2-0 ????
Mecz bo3, zawodnicy Fnatic w formie co pokazali na ostatnim lanie oraz niedawno rozegranych meczach online. Zmiana pronax za dennis wychodzi na plus. Ostatnie bezpośrednie pojedynki z listopada 2-0 na korzyść Szwedów. Duńczycy mają troszkę zawirowań z organizacją, wczoraj wyszedł news że opuścili obecną TSM. Co też nie wpłynie za dobrze na ich grę bo gdzieś to będzie w głowie siedzieć. exTSM przegrało 2 dni temu z G2, z tą samą drużyną w dniu wczorajszym Fnatic sobie poradziło i gładko ograli ich 2-0, co prawda były to spotkania internetowe ale mniej więcej wyznacznik o firmie jakiś jest. TSM traci mapy ostatnio na wszystkich przeciwników (z G2 przegrali 2-0 ; DenDD stracona ; e-frag stracona ; dignitas stracona ; Luminosity przegrali 2-1).
Nie sądzę żeby jakikolwiek zespół odpuszczał ten turniej.
 
T 48

tadi33

Użytkownik
Ode mnie na dziś:
Fnatic - ex-TSM @ 1.497 pinnek

Mecz bo3, zawodnicy Fnatic w formie co pokazali na ostatnim lanie oraz niedawno rozegranych meczach online. Zmiana pronax za dennis wychodzi na plus. Ostatnie bezpośrednie pojedynki z listopada 2-0 na korzyść Szwedów. Duńczycy mają troszkę zawirowań z organizacją, wczoraj wyszedł news że opuścili obecną TSM. Co też nie wpłynie za dobrze na ich grę bo gdzieś to będzie w głowie siedzieć. exTSM przegrało 2 dni temu z G2, z tą samą drużyną w dniu wczorajszym Fnatic sobie poradziło i gładko ograli ich 2-0, co prawda były to spotkania internetowe ale mniej więcej wyznacznik o firmie jakiś jest. TSM traci mapy ostatnio na wszystkich przeciwników (z G2 przegrali 2-0 ; DenDD stracona ; e-frag stracona ; dignitas stracona ; Luminosity przegrali 2-1).
Nie sądzę żeby jakikolwiek zespół odpuszczał ten turniej.
Nie mówię ,że fnatic tego meczu nie wygra ,bo są tu faworytami ,to pewne ,ale czy warto na nich stawiać po 1.5? &quot;?&quot; [ex-TSM] to nadal mocny zespół ,na pewno jeden z 4 najlepszych na świecie ,więc nie są tu bez szans. Jak dla mnie kurs na fnatic powinien być troszkę wyższy. Rozumiem ,że forma ,H2h i ogólnie sytuacja w drużynie na pewno lepsza po stronie fnatic (wygrali niedawno turniej ,wczoraj online zniszczyli G2) ,ale &quot;?&quot; to wciąż
bardzo mocny zespół ,który może zaskoczyć i spokojnie nawiązać walkę z fnatic. Zważając na to z kim grają ja mimo wszystko wystawiłbym trochę wyższy kurs ,bo jak dla mnie ryzyko tego betu nie jest adekwatne do kursu. Jak pisałeś na pewno żaden zespół tego turnieju nie odpuści ,a weź pod uwagę ,że jak wygra &quot;?&quot; to z nikim się nie będą musieli tą wygraną dzielić ,bo są przecież niezależną 5-tką graczy :grin: (taki żarcik :razz ????

Warto dziś zagrać EnVyUs vs E-frag - EnVyUs wygra 2:0 po kursie 2.10 na bet365. ✅✅✅ Pytałem samego NBK na stream ,czy mają szansę na awans z grupy w Starladderze i potwierdził ,że wciąż mogą awansować. Moim zdaniem kurs wart gry ryzyka. Co prawda nie za bardzo lubię grac dokładne wyniki w CS:GO ,lecz jednak przy starciu tych dwóch drużyn ,po takim kursie, skusze się jak najbardziej. Dlaczego ? Dlatego ,ze wszystkie mapy z map pool&#39;u E-frag są równocześnie mocnymi mapami EnVyUs. Francuzi jedynie muszą zbanować overpassa ,co zapewne uczynią i wtedy powinno być już z górki. Co prawda ostatnio EnVyUs gra trochę słabiej ,zaskakująco nie wyszli z grupy na DH Winter i słabe wyniki wczoraj w internecie ,ale to nie zmienia faktu ,ze są oni drożyną o wiele lepsza niż Bułgarzy. Kiedyś była to nadzieja bałkańskiej/bułgarskiej sceny ,jeszcze jako G-Play ,jeździli na lany ,słychać o nich było w internecie ,a teraz ? Nie przypominam sobie kiedy ich ostatni raz widziałem na lanie. W internecie średniawo i przeciętnie ,żeby nie powiedzieć słabo. Nie widać ich w kwalifikacjach do jakiś turniejów ,raz na jakiś czas zaskoczą ,to prawda - chociażby wygrana 2-1 z G2 ,ale oprócz pojedynczych przebłysków tego nie graja za dobrze. Francuzi muszą się wziąć się w garść i wtedy powinni to wygrać 2:0. Jedyny tylko czego się obawiam to to ,że będą mieli kolejne problemy z internetem. Oprócz tego wszystko przemawia na ich korzyść i wciąż pomimo słabszej formy są ogromnym faworytem w tym meczu.

Jak myślałem :razz: ✅✅✅
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
NiP i SK to jednak inne poziomy. Baldrick mówi, że nie podoba im się gra Szwedów. Ok, może nie są tak pewni jak byli jeszcze rok temu ale to właśnie z topowymi drużynami pokazują największy pazur jesli już o takich pojedynkach mówimy. Częściej gorzej wypaść zdarza im się gdy są faworytami. I dzisiaj mamy taką sytuację. Ale ja jednak uważam, żew NiP dzisiaj wygra. Nie wiem czy 2:0, ale wygra. Jest to ich ostatni turniej w tym składzie, a kto wie czy i nie w organizacji. Get Right na 99% odchodzi do Cloud9. Ta drużyna razem przeżyła bardzo wiele, od początku powstania GO byli topowym zespołem (małe zmiany w składzie bywały). Czuję, że oni tutaj dadzą z siebie 110%, a jak już pisałem - umiejętności mają jednak dużo większe. Oby tylko forest był w formie i będzie super, bo jak on gra to co potrafi to pięknie się to ogląda. Liczę też, że Get Right pięknie pożegna się z kolegami z teamu.
Kurs 1.33 na Envyus to teoretycznie wysoki kurs w starciu z drugoligowcem, że tak to nazwę. Jednak tutaj trzeba wziąć pod uwagę to, że Francuzi prawdopodobnie będą musieli grać turniej ostatniej szansy, by dostać się na finały starseries, bo szanse mają na awans już niewielkie. Wczoraj 2 przefrany 2x 2:1. Chłopaki grają mocno średnio ostatnio. Ale nie wierze, by nie postarali się dzisiaj o zwycięstwo, oni szanując się nie mogą olać meczu i pozwolić sobie znowu na przegraną, bo jest ich za dużo i z taką druzyną to wstyd dla zdobywców tegorocznego majora. Dzisiaj KennyS dostał nagrodę dla esportowego gracza roku, on tutaj i tak ciągnie ten cyrk sam ostatnio. Normalnie bym nei ruszał, ale po 1.33 muszę.
NiP vs SK (Fragbite) @1.25
Envyus vs E-Frag.net (starseries) @1.33
@1.66 bet365 ✅
NiP zgwałcił SK, a Envyus tez bez problemów 2:0.

Także dzisiaj na faworytów.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Nie mówię ,że fnatic tego meczu nie wygra ,bo są tu faworytami ,to pewne ,ale czy warto na nich stawiać po 1.5? &quot;?&quot; [ex-TSM] to nadal mocny zespół ,na pewno jeden z 4 najlepszych na świecie ,więc nie są tu bez szans. Jak dla mnie kurs na fnatic powinien być troszkę wyższy. Rozumiem ,że forma ,H2h i ogólnie sytuacja w drużynie na pewno lepsza po stronie fnatic (wygrali niedawno turniej ,wczoraj online zniszczyli G2) ,ale &quot;?&quot; to wciąż
bardzo mocny zespół ,który może zaskoczyć i spokojnie nawiązać walkę z fnatic. Zważając na to z kim grają ja mimo wszystko wystawiłbym trochę wyższy kurs ,bo jak dla mnie ryzyko tego betu nie jest adekwatne do kursu. Jak pisałeś na pewno żaden zespół tego turnieju nie odpuści ,a weź pod uwagę ,że jak wygra &quot;?&quot; to z nikim się nie będą musieli tą wygraną dzielić ,bo są przecież niezależną 5-tką graczy :grin: (taki żarcik :razz ????
Raczej przez dłuższy czas już nie zobaczymy kursu pre wyższego niż 1.5 na Fnatic, nawet jeśliby grali z obecnym top1 w rankingach EnVyUs.
Warto dziś zagrać EnVyUs vs E-frag - EnVyUs wygra 2:0 po kursie 2.10 na bet 365. Pytałem samego NBK na stream ,czy mają szansę na awans z grupy w Starladderze i potwierdził ,że wciąż mogą awansować. Moim zdaniem kurs wart gry ryzyka. Co prawda nie za bardzo lubię grac dokładne wyniki w CS:GO ,lecz jednak przy starciu tych dwóch drużyn ,po takim kursie, skusze się jak najbardziej. Dlaczego ? Dlatego ,ze wszystkie mapy z map pool&#39;u E-frag są równocześnie mocnymi mapami EnVyUs. Francuzi jedynie muszą zbanować overpassa ,co zapewne uczynią i wtedy powinno być już z górki. Co prawda ostatnio EnVyUs gra trochę słabiej ,zaskakująco nie wyszli z grupy na DH Winter i słabe wyniki wczoraj w internecie ,ale to nie zmienia faktu ,ze są oni drożyną o wiele lepsza niż Bułgarzy. Kiedyś była to nadzieja bałkańskiej/bułgarskiej sceny ,jeszcze jako G-Play ,jeździli na lany ,słychać o nich było w internecie ,a teraz ? Nie przypominam sobie kiedy ich ostatni raz widziałem na lanie. W internecie średniawo i przeciętnie ,żeby nie powiedzieć słabo. Nie widać ich w kwalifikacjach do jakiś turniejów ,raz na jakiś czas zaskoczą ,to prawda - chociażby wygrana 2-1 z G2 ,ale oprócz pojedynczych przebłysków tego nie graja za dobrze. Francuzi muszą się wziąć się w garść i wtedy powinni to wygrać 2:0. Jedyny tylko czego się obawiam to to ,że będą mieli kolejne problemy z internetem. Oprócz tego wszystko przemawia na ich korzyść i wciąż pomimo słabszej formy są ogromnym faworytem w tym meczu.
Co do meczu, nie wiem czy wczoraj ogladałeś pojedynki EnVyUs z NaVi oraz Titan gdzie przegrali oba spotkania. Prawdopodobnie największym z powodów był brak Happiego w zespole który był ddosowany. Zastępował go Maniac który zdobył przykładowo 3 fragi na całą mapę mirage. To mają do siebie spotkania internetowe, nigdy nie wiadomo kiedy kogoś wyrzuci, a grając 4 vs. 5 nawet na e-frag ciężko będzie wygrać bo to nie są pionki z MM-a tylko zawodnicy którzy z top18 którzy depczą czołówce po piętach. Z postawieniem na kogokolwiek wstrzymałbym się na live żeby sprawdzić czy nie zabraknie nikogo i nie będzie potrzeby wołania stand-inów.
Wygrać pewnie wygrają, bo musza żeby dostać się na lana. Ale czy pokryją wynik 2-0 to się okaże ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Pytałem samego NBK na stream ,czy mają szansę na awans z grupy w Starladderze i potwierdził ,że wciąż mogą awansować
The second group stage, featuring two groups of four teams, will also feature a round-robin, best-of-three format. The two strongest sides from each group automatically qualify for the offline finals, while the third and fourth-placed teams will fight for the final European spot at the finals via a last-chance tournament, which will be played in a single-elimination bracket format.

Mogą awansować, z tym, że muszą mieć nadzieję że Titan przegrają z Bułgarami...
Jeśli chodzi o kwestie awansu na LAN, to zajęcie 4 miejsce w grupie nie przekreśla szans na awans.
Po rozgrywkach grupowych będzie jeszcze walka w systemie PO o jedno miejsce. 3A vs 4B i 4A vs 3B.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 48

tadi33

Użytkownik
@Kamillo0103
1.Też tak myślę ,ale moje pytani brzmi bardziej ,czy warto grać w takim meczu fnatic po 1.5 ???? ? Ryzyko za duże jak na taki kurs ,ale podkreślam ,że tak samo jak Ty ,uważam że są oni tu faworytem. Zrobisz ,co uważasz za słuszne ????
2.Tak ,oglądałem. Temu też napisałem ,że jedyne o co się obawiam to ich internet :p Tak btw. niedawno EnVyUs wygrało na mousesports ,chyba 16-12 ,grając prawie cały mecz 4vs5 ???? Ale to tak na marginesie. Wiadomo ,że niestety w internecie takie problemy występują, ale mimo wszystko uważam ,że E-frag najlepsze czasy ma już za sobą i dziś ulegną 0:2. Stawiam tak też temu, bo jak pisałem ,oprócz overpassa ,każda mocna mapa Bułgarów ,to równocześnie mocna mapa Francuzów. Jaki będzie wyniki ? O 18 meczyk ,na pewno będzie ciekawie.
@Vidal
Mniej więcej to samo powiedział NBK. Dzięki wielkie za pomoc i info ,naprawdę doceniam :&gt;
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Jeśli chodzi o Fnatic to ja dziś lekko pograłem Fnatic(-1.5)✅✅✅fnatic łatwe zwycięstwo 2:0 w typach dnia jest analiza:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-4-12-2015-piatek-127352-2.html#post5802085

A co do EnVyUs to wydaje mi się, że Happy powinien już dziś mieć ogarnięty internet, ostatnio większość graczy poza stałym internetem w domu kupowali sobie mobilny z którego korzystali właśnie podczas DDoS nie wiem czemu wczoraj tego nie zrobił Happy. Mi osobiście wydaję się że jeśli Francuzi podejdę do tego meczu na 100% to wygrają go 2:0. Zgadzam się z @tadi33 odnośnie E-frag, które jak napisał najlepsze czasy ma już za sobą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś exTSM vs SK 2-0 @1.50 b365
Dla mnie warto, po tym co wczoraj widziałem. ? przegrali przede wszystkim za dużo Pistol rounds, no i brakowało trochę szczęścia. SK żenująca postawa z NiPem i wynik jak najbardziej zasłużony. Znak zapytania zagrali dobre spotkanie, ale jednak fnatic wydaje się teraz poza zasięgiem.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Dziś exTSM vs SK 2-0 @1.50 b365
Dla mnie warto, po tym co wczoraj widziałem. ? przegrali przede wszystkim za dużo Pistol rounds, no i brakowało trochę szczęścia. SK żenująca postawa z NiPem i wynik jak najbardziej zasłużony. Znak zapytania zagrali dobre spotkanie, ale jednak fnatic wydaje się teraz poza zasięgiem.
również polecam:

SK - ex-TSM (-1.5) @ 1.5 bet365 ostry ----
Wczoraj łatwo NiP sobie radził z SK, ? grało z Fnatic obecnie uważanym przeze mnie za top1 ugrali poczciwą ilość rund. I grali dość dobrze, wiele rund na styku. Mirage przegrali raczej w psychice niż w dłoniach (wygrywali 7-0 i doprowadzili do 7-8).
Mecz zaczyna się o 14:00 będzie można oglądać tutaj: http://www.twitch.tv/fragbitelive

Nie Dignitas lecz sk, taka mala uwaga, i nie bylo 7-0 lecz 7-1. Bylo przelamanie na 4-1 przez co fnatic nie mialo pieniedzy i napewno utrudnilo im to powrot do meczu ???? .
racja, dzięki ????
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
1.Co do Fnatic - NiP ja dziś za średnią stawkę pogram over 2.5 mapy @2.37 bet365 ✅✅✅ było ciepło, NiP prawie 2:0 to wygrał ale super runda Fnatic CZ+kevlar i overek siedzi ????

analiza w typach dnia:

Dyscyplina: E-sport - Fragbite Masters
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fnatic - Ninjas in Pyjamas
Typ: Over 2,5 mapy
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza:
W finale drabinki wygranych na turnieju w Sztokcholmie spotkają się dwie szwedzkie drużyny. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest fnatic lecz z historii spotkań tych drużyn pokazuje że NiP potrafi wygrywać pojedyncze mapy z fnatic( train czy dd2 ). W listopadzie drużyny te spotkały się 2 razy jeden mecz wygralo fnatic a drugi NiP. Natomiast mecz pod koniec października w strukturze BO5 zakończył się wynikiem 3:2. Do tego wszystko wskazuje że jest to ostatni turniej GtR w Ninjach wiec myślę że będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony i jeśli do tego dodamy Foresta który zawsze spina się na mecze z lepszymi od siebie i wtedy pokazuje skila jak za dawnych lat to myślę że wynik Over 2,5 mapy zostanie pokryty

2. ex-TSM - SK over 2.5 mapy @5.00 bet365 ✅✅✅ Siedzi ten kurs też mi się wydawał za duży ale zagrane więc to się liczy: http://screenshot.sh/oAENKjMmLZhZ0

Tutaj mam tochę problem, bo również chciałem pograć 2:0 dla ex-TSM ale ten kurs 1.5 mnie nie przekonuje, powiem więcej dziwi mnie że jest taki mały. SK wczoraj przegrało z NiP-em 2:0, nie mieli praktycznie nic do powiedzenia, ale nie zapominajmy, że parę dni wcześniej to samo SK pokonało G2(BO3) i fnatic(BO1). SK jest drużyną, po której tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Ja liczę, że dziś zobaczymy SK, które pokonywało najlepszych( G2 i fnatic ) i postawię taką samą linie jak w meczu fnatic over 2.5 mapy @5.00
Wydaję mi się, że wiele w tym meczu będzie zależało od wyboru map i dla mnie wystawianie kursu 5 na over 2.5 mapy to przesada i nie mogę przejść obok tego obojętnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
również polecam:

Cytat:
Napisał Kamillo0103 -&gt;
Dignitas - ex-TSM (-1.5) @ 1.5
Wczoraj łatwo NiP sobie radził z dignitasami, ? grało z Fnatic obecnie uważanym przeze mnie za top1 ugrali poczciwą ilość rund. I grali dość dobrze, wiele rund na styku. Mirage przegrali raczej w psychice niż w dłoniach (wygrywali 7-0 i doprowadzili do 7-8).
Mecz zaczyna się o 14:00 będzie można oglądać tutaj: http://www.twitch.tv/fragbitelive
Nie Dignitas lecz sk, taka mala uwaga, i nie bylo 7-0 lecz 7-1. Bylo przelamanie na 4-1 przez co fnatic nie mialo pieniedzy i napewno utrudnilo im to powrot do meczu ???? .

2. ex-TSM - SK over 2.5 mapy @5.00
Tutaj mam tochę problem, bo również chciałem pograć 2:0 dla ex-TSM ale ten kurs 1.5 mnie nie przekonuje, powiem więcej dziwi mnie że jest taki mały. SK wczoraj przegrało z NiP-em 2:0, nie mieli praktycznie nic do powiedzenia, ale nie zapominajmy, że parę dni wcześniej to samo SK pokonało G2(BO3) i fnatic(BO1). SK jest drużyną, po której tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Ja liczę, że dziś zobaczymy SK, które pokonywało najlepszych( G2 i fnatic ) i postawię taką samą linie jak w meczu fnatic over 2.5 mapy @5.00
Wydaję mi się, że wiele w tym meczu będzie zależało od wyboru map i dla mnie wystawianie kursu 5 na over 2.5 mapy to przesada i nie mogę przejść obok tego obojętnie.
Sk wygralo z fnatic oraz z g2 online głównie dzieki magiskyboyowi ktory na lanie niestety nie prezentuje sie tak wysmienicie. Skąd pobrales kurs @5.00 na over 2.5 mapy? Na pinku jest +1,5 mapy dla sk po 2.70.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom