>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Przecież nie jest do końca powiedziane, że TAO będzie jakimś głównym/jedynym iglem. Snax też lubi i chce iglowac, co już nie raz robił w VP. Nie ma też co przytaczać słow innych zawodników na temat danego prowadzącego, bo każdy igl ma swój styl, ale też trzeba mieć pod to dopasowanych zawodników i nie zawsze będzie to działało, co później skutkuje różnymi wynikami. Może iść przez miesiąc, później nie będzie szło przez dwa i szuka się zmian, normalna sprawa. Mnie bardziej ciekawi kto będzie trenerem, bo to też jest ważna sprawa. Trenerem, który będzie w końcu coś robił, a nie tylko pozował jak Kuben model w co nowszych polóweczkach. Także model na bank odpada, Pasha jest za głupi i jedyna dwójka jaka mi przychodzi do głowy to ten Neo i Kubik?
TAO jako taki igl i support grajek nie jest zły, Michu i byali (mam nadzieje, że on) jako dwie strzelby, Snax typowy „starplayer” i snatchie na snajperce.
Młoda, ambitna i perspektywiczna drużyna, która wyniki będzie mieć na pewno.
 
arba 0

arba

Użytkownik
Podobno mecz ma się odbyć - AGO to potwierdziło. Jednak jeszcze nie wiadomo w jakim składzie zagra VP ale z pewnością nie będzie to ten, w którym przechodzili kwalifikacje. Z typowaniem wstrzymałbym się do podania &quot;piątki&quot;, jutro powinno być więcej informacji.
 
arba 0

arba

Użytkownik
Virtus.pro zawiesiło działalność dywizji CS:GO do odwołania. Jeśli spotkanie się odbędzie to najwidoczniej są zainteresowani tymi rozgrywkami. Finały WESG zaczynają się dopiero 10 marca, wiec jest bardzo dużo czasu do skompletowania składu. Zapowiedzieli, że oficjalny komunikat zostanie wydany do końca roku.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Czy jest ktoś mi wstanie powiedzieć czy istnieje możliwość zmiany zawodników podczas eliminacji do WESG? Czy teoretycznie może pojawić się nowa piątka w VP? To kluczowe pytanie, bo jeśli wchodzi w grę tylko stara ekipa - gram grubo na AGO. Darmowa kasa według mnie. AGO w formie i na fali wznoszącej, a VP wiadomo co gra. Dla mnie darmowe 1.41 1xbet jeśli nie będzie zmian. Poza tym nie wierzę, aby tak szybko organizacja porozumiała się ze ściągnięciem Snaxa, Byaliego i TOAO

Serio, darmowa kasa. Dobry prezent na święta. ✅
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Na moje oko nie przegrają obydwu meczów. Jeden powinni wygrać 2:0 (AA), a drugi zremisować (3DMAX). Główna nagroda na LAN&#39;e, to 50 000 $ (pula, to 100 000 $), także taki Dreamhack. Finały w Niemczech.
Mają szansę na awans dalej jak najbardziej.
Poniżej tabela ligi. Wszystko tam macie jak dobrze poklikacie.
https://www.hltv.org/events/4243/united-masters-league
Według statystyk, tylko za ten turniej, nie wypadają źle, bo są na piątym miejscu.
Statystyki:
https://www.hltv.org/stats?event=4243
Znakiem zapytania, jest dla mnie aktualna forma AGO.Zalecam małe stawki
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z 3DMAX to mi się widzi mirage i dust 2. Remis całkiem realny, jedni i drudzy mogą wziąć swój pick. Aczkolwiek na obu będzie równo. Na Alternate powinni wygrać. Znowu mirage jako wybór (tylko o ile w pierwszym meczu to raczej będzie pick Francuzów, tak tutaj to powinni wybrać Polacy) i train (jako pick Attax, po banach na nuke i ovp). Generalnie ostatni mecz Attax w tym składzie, wątpię żeby była motywacja, ale 1.60 za 2-0 przy takiej niestabilnej drużynie jak AGO? Nie dziękuję
Większosć ma ~1,60 na AGO z Attax. Fortuna 2.00 To już można grać
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Taco i zews już oficjalnie w MiBR a stewie w Liquid Teraz tylko trzeba czekać na zmianę tarika i w końcu będą mieć w pełni brazylijski skład. Najbliżej chyba im do wzięcia felpsa. (https://www.hltv.org/news/25695/official-taco-zews-transfer-to-mibr-stewie2k-joins-liquid)
Tymczasem główny CEO VP był dzisiaj w Warszawie, gdzie swoją siedzibę ma AGO, między wierszami można wywnioskować, że doszło do podpisania umowy z TOAO.
Ciekawy był też tweet Dworyakina &quot;What if we get someone from @IzakoBoars?&quot; (w odpowiedziach do tego głównego). Ciekawe czy to bait, wykorzystując zdjęcie izaka z Szumielewiczem z gniazda czy coś rzeczywiście jest na rzeczy. Jedyna opcja jaką tutaj widzę to hyper na trenera / analityka? Pracował on właśnie w IB ostatnio, doświadczenie ma zarówno jako gracz jak i trener.
W każdym razie oświadczenie na temat drużyny ma być w poniedziałek.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Powrót do w pełni brazylijskiego składu IMHO wyjdzie im na dobre, a samo Liquid pewnie bardziej niż za TACO będzie płakać za zewsem. Powinna się z miejsca poprawić komunikacja, do majora trochę czasu jest, grę spokojnie zbudować można, zwłaszcza że zapowiada się raczej martwy okres do Katowic.
Co do VP - do składu raczej nikogo nie wezmą. Ta wersja z wykupem TOAO bardzo realna. Co do trenera - to chyba jedyna niewiadoma - bo na ten moment skład inny niż MICHU, byali, Snax, snatchie i TOAO byłby sporą niespodzianką IMHO. Na pewno nie kuben, mam nadzieję że nie Neo. Ciekawe jak zawodnicy i sam Dvoryakin oceniają pracę kubika? Dla mnie (ale to moje zdanie) jeśli teraz coachem VP zostanie Hyper to kubika będzie mi szkoda i to będzie duże wotum nieufności wobec niego id całej organizacji. Z tego co dało się wyczytać w wywiadach to przygotowywanie analiz to była taka mocno drugorzędna praca - zresztą od strony taktycznej to gra VP kulała mocno. Więc jeśli teraz nie dostanie prawdziwej szansy to nie wiem po co on tam.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
1076602708168269824
Jedna z ciekawszych zmian na pewno. W ostatnim czasie raczej mówiło się, że smooya opuści BIG i będą chcieli powrócić do pełni niemieckiego składu. Ten transfer na pewno to wyklucza. Ciekawe czym się kierował sam turek dołączając do tego zespołu. Indywidualnie wiadomo, że jest niesamowity, ale BIG to raczej drużyna grająca bardzo zespołowo. No i skoro już wcześniej mieli problemy w Mid Round Callach to jak tu ma pomóc Xantares? Kiedyś latały po necie shooty, gdzie podczas rund komunikowali się po niemiecku, co na pewno anglikowi sprawy nie ułatwiało. Do tego ten angielski Xantaresa zawsze był na przeciętnym poziomie. Chyba że po prostu będzie miał za zadanie wyjść i zrobić entry. No i kto odejdzie? Ktoś inny niż smooya skoro i tak nie będą komunikować się po niemiecku? To by chyba miało większy sens.
A eX Space Soldiers ma teraz niezły problem. Ciągle bez organizacji, dodatkowo stracili zawodnika który robił tam zdecydowanie największy impact. Świetlanej przyszłości im nie wróżę.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Niespodziewany ruch. To zdecydowanie. A byłej formacji XANTARESA nie wróżę przyszłości. Dla mnie tą zmianą wypisali się z szeroko rozumianego T1. Do tego brak podpisanej organizacji na pewno nie pomoże w kwestii przygotowań itp. itd.
Co do BiG - ciekawe za kogo trafi tam XANTARES. Mimo wszystko dziwne i niestandardowe to że jednocześnie z nowym graczem nie informują kto odchodzi. Przecież takie rzeczy kto za kogo to się ustala przed a nie po transferze.
Zresztą informacje DeKaya o FaZe nie mniej zaskakujące dla mnie - negocjują z Adrenem a rozważali pronaxa?! J
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jest info - XANTARES za nexa. Jednak informacja wypuszczona tak, że mam wątpliwości czy to będzie tak na stałe czy tylko na czas operacji i rehabilitacji. Jeżeli ta druga opcja i nex wróci do składu po operacji to może to tłumaczyć czemu wczoraj ogłosili tylko transfer XANTARESA.
 
uzytkownik-24118 2,1K
To zaczynamy dzień pod znakiem VP. IMHO ogłoszenie coraz bliżej, AGO się pospieszyło: TOAO w Virtus Pro
1077171785152356353
snax także już potwierdzony (odejście z mouz)
1077172035237961728
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
uzytkownik-24118 2,1K
Niestety (przynajmniej dla mnie i wg mnie) trenerem dalej kuben. A uważam, że zmiana na tej pozycji powinna być pierwszą do wykonania. Zobaczymy co pokażą nowi gracze ze starym (i przeciętnym IMHO) trenerem.
Edit. Rozstanie z NEO, natomiast co do pashy
We will reveal our future plans together with pashaBiceps in the next year.&quot;
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pisałem o tym wcześniej, ale teraz do rozstrzygnięcia mniej niż miesiąc więc ponawiam
HLTV - Top 20 - zwycięzca - s1mple @3.40 STS
To żaden pewniak, ale dla mnie kurs przesada. Kandydatów do najlepszego gracza 2018 roku jest dwóch - jednym jest s1mple, drugim device. Uważam, że gdyby nie fenomenalna gra (drużynowa, ale i indywidualna) Astralis na przestrzeni roku to nie dałoby się złapać takiego kursu. Jest oczywiście ryzyko że device dostanioe nagrodę za osiągnięcia drużynowe, bo ranking tego samego portalu najlepiej oddaje ich przewagę. Ale indywidualnie Ukraińcowi niczego nie brakuje, miejsce w rankingu NaVi zawdzięcza głównie jego postawie - zresztą nieprzypadkowo jedyne sytuacje gdy MVP turnieju trafiało do gracza z drużyny która nie wygrywała turnieju to był to Ukrainiec właśnie. Może i device jest faworytem bukmacherów, ale jak się popatrzy na występy simple, to przy całym tym wahaniu formy NaVi to najsłabszy występ to 1.19 rating 2.0 podczas finałów Pro Ligi (7 sezonu) i ELEAGUE CS:GO Premier. Device też niby nieźle, ale IMHO trochę słabiej - jego odbiór jest zaburzony przez wyniki Astralis, ale impact na grę swojego zespołu miał na pewno większy simple. Za drobne spróbuję, bo kursy szalone IMHO trochę.

Jeszcze jedna uwaga - w polskich bukach zakład ma deadline na 31.12 12:00 w STS i 13:00 w LVBet. Natomiast w BaH można go niby stawiać do 15.12 co jest o tyle dziwne, że rozstrzygnięcie pewnie w okolicach 18-20, ale 20 zacznie się pojawiać na stronie pewnie już od 1-2 stycznia. Jeszcze jedna sprawa - jakbym miał oceniać indywidualne skille graczy - to wtedy simple, device, Niko. Natomiast jak zaczniemy brać pod uwagę wyniki drużyn, to notujące generalnie słaby sezon FaZe i może się okazać że dupreeh będzie wyżej od Bośniaka. Więc może ktoś się skusi na H2H (jest w BaH) na dupreeha w parze z Niko - kurs 2.35.
dupreeh - Niko @2.35 BaH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom