• Witamy na bukmacherskie.com

• Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że niedługo ruszy nowa wersja forum. Będzie wiązało się to z wieloma nowymi możliwościami i funkcjonalnościami. Forum zyska także nowy, odświeżony wygląd, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co równie ważne, nowa wersja będzie bezpieczniejsza, ale także szybsza od poprzedniej, co w ostatnich czasach bywało problematyczne. Inauguracją nowej wersji strony będzie 1. kwietnia. Każdy użytkownik otrzyma na swój e-mail informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto. Koniecznie upewnijcie się, że Wasz adres mailowy ustawiony w profilu jest aktualny. Jeśli macie pytania dotyczące przejścia forum na nową wersję, możecie śmiało zadawać je w TYM dziale.

KONKURS: Austria - Polska [1. kolejka kwalifikacji Euro 2020] do wygrania 15 freebetów!

1. Betrally

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Temat na forum 'E-Sport' rozpoczęty przez Carlito, Listopad 11, 2015.

Więcej tematów od Carlito
    1. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      500
      Reputacje:
      2112
      Przekonamy się dziś, bo podobno WESG będą kończyć na nowym update :) jeśli to prawda to będzie wesoło

E. No i teraz resety będą inne - teraz przy powiedzmy 0-5, wygranej rundzie na 1-5 i porażce robiło się 1-6 i dwa eko czyli 1-8. Teraz przy 1-6 będzie 3400 bonusu zamiast 1400, zakładając że ze dwóch przeżyło to się robi jakiś taki nie najlepszy ale jednak full. Przy grze takiej runda za rundę w tej konkretnej sytuacji to zespół który prowadzi dostaje 1400 bonusu a przegrywający 3400. Czyli będzie łatwiej zresetować przegrywającego ale ciężej dobić słabego, czyli w teorii wyniki mogą być nieco bardziej równe. Przy czym dla mnie to jest sztuczne wyrównywanie szans. No i nerf auga w postaci podniesienia ceny o 150 - nie no jakby to było o 300 to jeszcze niechby było (to zawsze wybór czy aug czy m4+ granat a tak to nic nie zmieni)

Ostatnia edycja: Marzec 14, 2019
    2. m!chal Dobrze znany użytkownik

m!chal
      Polubienia:
      478
      Reputacje:
      1293
      Będzie 2900 bo wygrywasz 1 rundę więc bonus spada o 1 poziom z 3400 do 2900.

A co do ekonomii na WESG: (źródło hltv)
      Update: The matches will be played with the new patch, but the new loss bonus changes have been disabled in a last minute decision

3. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      500
      Reputacje:
      2112
      Ja to.rozumiem tak, że 5 rund przegrywasz , wygrywasz jedną , przegrywasz wiec masz 4 (5-1) i dalej bonus jak za 4+

4. m!chal Dobrze znany użytkownik

m!chal
      Polubienia:
      478
      Reputacje:
      1293
      Chyba czegoś nie rozumiem ale czemu masz mieć bonus jak za 4+? Przegrywasz 5 rund i wygrywasz 1 czyli bonus schodzi o 1 w dół (decreases by one after every win). Czyli zamiast 3400 dostajesz 2900 za 4 przegrane rundy - w tym zapisie co podali to seria 0,1,2,3 porażek. Ja to rozumiem w ten sposób

Ostatnia edycja: Marzec 14, 2019
    5. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      500
      Reputacje:
      2112
      Właśnie nie bonus się zmniejsza o 1 poziom a licznik przegranych rund wg mnie i dopiero na tej podstawie jest przyznawany bonus. Po pracy trzeba będzie przetestować :)

6. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      500
      Reputacje:
      2112
      @m!chal - na turniejówce na boty zasymulowałem sobie to o czym mówiłem 0-5 -> 1-5 -> 1-6 i za porażkę na 1-6 dostałem 3400 $

m!chal lubi to.
    7. m!chal Dobrze znany użytkownik

m!chal
      Polubienia:
      478
      Reputacje:
      1293
      Czyli jednak miałeś rację ;) ja nie mialem dzisiaj dostępu do kompa i możliwości obejrzenia żadnego meczu aby sprawdzić. To tym bardziej tej kasy będzie/jest jeszcze więcej więc trudniej będzie o resety i będzie więcej rund na fullu.

8. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      500
      Reputacje:
      2112
      Będzie trudniej o reset przegrywającego (tego co wygrał 1 rundę), ale jakby potem było 2-6, 2-7, 3-7 to zespół który przegrywa będzie dostawał 3400 albo 2900 (zależy jak to ustawią w regułach turnieju) a ten który prowadzi tylko 1400. Taką serią runda za rundę będzie można stosunkowo łatwo wyrównać ekonomię, wcale nie dominując rywala. Moim zdaniem krok za daleko.

9. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      500
      Reputacje:
      2112
      Jeszcze wracając do update'a, pro scena trochę narzeka na zmianę związaną z pokazywaniem asyst flashem w killfeedzie, na którą początkowo w ogóle nie zwróciłem uwagi (w sensie wiedziałem że ona jest, ale raczej nie widziałem w tej zmianie realnego wpływu na pro scenę)

10. Gucci Mane Moderator

Gucci Mane
      Polubienia:
      1925
      Reputacje:
      5899
      @m!chal dzięki za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie, do wszystkich, może @mikael_14

Jak oceniacie ustawianie meczów w CS:GO? Dużo było podejrzanych przypadków? Albo jakichś udowodnionych spraw i syfu? Wczoraj był mecz gdzie było 4-14 i doszło do 15-15. Tyle rund z rzędu? Ja wiem, że przegrywając biednieje kieszeń i trzeba grać rundy eco, ale przecież mieli 11 rund i tylko kilka grali eco. Taki pojedynczy przypadek czy bardzo często tak się zdarza?

11. Pablo95 Dobrze znany użytkownik

Pablo95
      Polubienia:
      123
      Reputacje:
      236
      to na porządku dziennym. Nic nadzwyczajnego że ekipy po TT dostaja 11-4, 12-3 i wracaja po CT :) albo na odwrót

12. jozzy22 Dobrze znany użytkownik

jozzy22
      Polubienia:
      602
      Reputacje:
      4623
      Takie powroty to można powiedzieć standard

13. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      500
      Reputacje:
      2112
      Nie wiem czy bardzo często ale się zdarza zdecydowanie regularnie, nic specjalnego . Zwłaszcza, po tym poprzednim update gdzie zmniejszyli cenę AUG i mocno zachwiany jest balans CT -T . Daleko nie szukając - wczoraj z 7-14 na 15-15 Windigo na cache. Na majorze też choćby ENCE na Liquid z 7 czy tam 8-15 wyciągnęli mapy, czy Renegades z 5-14 mirage na Astralis, także np. tutaj https://www.hltv.org/stats/matches/mapstatsid/80774/virtuspro-vs-optic a w zeszłym roku AGO z 4-14 wygrało nie potrzebując dogrywki nawet https://www.hltv.org/stats/matches/mapstatsid/67977/north-vs-ago

Na pewno to żaden dowód na jakąś ustawkę.

14. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      500
      Reputacje:
      2112
      Przepraszam że tak dłuuugo po czasie, ale dziś wypłynęło że Zellsis ma slota a C9 problem :D

15. Carradine Dobrze znany użytkownik

Carradine
      Polubienia:
      70
      Reputacje:
      390
      Rogue rozstaje się ze swoim składem w CS:GO

"Przyczyną jest wyjazd MSL'a i Niko do Danii w celu stworzenia nowego duńskiego składu. Włodarze Rogue nie chcą powtórki z rozrywki, kiedy cadiaN pół roku temu również wrócił do ojczyzny, po czym opuścił team. Rogue nie chce ponownie poświęcać sześciu miesięcy na uformowanie nowego składu. Aktualny roster w tym składzie wystąpi ostatni raz podczas finałow StarSeries i-League Season 7." ~Jak podaje jeden z członków w grupie na facebooku

Link: http://www.twitlonger.com/show/n_1s...rB1-V8NhUuuYZwUlG8_mPJW2KdGSbxMhMCgAmGKm2bvCs

husarz22 lubi to.

Poleć forum