>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Sprout -4,5 @ 1.90 vs Izako Boars
ESEA MDL Europe, 30 sezon
uni ⛔ 16-12 szkoda że zaczynali w ct
Szproty po niewypale w 2018 roku niemiecko-duńskiego projektu, gdzie Niemcy z zespołu zwyczajnie nie czuli się komfortowo mówiąc po angielsku i przechodzili na swój język kiedy tylko mogli. 2019 rok i od razu męska decyzja - przechodzimy na w pełni niemiecki lineup. -natosaphix - percy +mirbit i przede wszystkim +syrson. Nie ma co się rozpisywać na ich temat, syrson to jeden z lepszych zawodników na niemieckiej scenie (nie licząc BIG), a mirbit póki co w tym składzie radzi sobie znakomicie.
Zresztą cały skład jak na razie spełnia oczekiwania, a nawet więcej. 4 rozegrane mecze to 4 wygrane i to póki co bez straconej mapy. Nie grali też z byle ogórkami, ograli AGO, Red Reserve i HAVU.
Z drugiej strony Polacy, którzy coś kombinują z tym mixem coś ugrać, ale bądźmy szczerzy - za wiele to oni nie osiągną. Patitek to jedyny coś wart zawodnik w tej drużynie, przynajmniej grywa na scenie z cats i nie odstaje.
Gramy BO1, mapa cache. Niemcy w nowym składzie tylko raz grali tę mapę, była to wygrana z AGO 16-13, Polacy trzykrotnie, wygrane 16-14 z turecką drużyna Arena Bulls, 16-9 z Tricked i przegrana z x-kom 9-16. Turcy wiadomo nonejmy, Tricked z którymi to nigdy nie wiadomo, ale raczej słaba drużyna, jedynie x-kom jakiś wartościowy przeciwnik. Bądź co bądź nie umywają się te drużyny do Sprout.
Jak dla mnie pojedynek jednostronny, Niemcy właśnie po meczu w United Master League z Vexed, gdzie picknęli cache najprawdopodobniej jako trening przed meczem z Polakami, łatwa wygrana 16-6.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ciekawe propozycja. Osobiście dokładam do tego jeszcze AGO wygra z Unicorns of love po kursie @1.47 (STS oferta specjalna).
Cóż, wczoraj sporo się działo w meczu z Virtus Pro. TT zawalone ale po stronie antyterrorystów nie było źle. Jednak nie wiem czy warto w ogóle brać pod uwagę ten mecz bo sam byali, bardzo doświadczony zawodnik, napisał na FB, że był &quot;lekki stresik&quot; między innymi przez duży rozgłos o tym meczu.
Natomiast kilka dni temu AGO wygrali do 3 z Red Reserve na overpassie. A około dwa tygodnie temu pokonali właśnie ten sam niemiecki team, tylko pod inną nazwą - NeverPlay. Cóż, Polacy w moim mniemaniu są faworytami i jeśli tylko zagrają na miarę swoich możliwości to nie powinno być problemów.
@edit: ✅ brawo dla AGO! 16:6 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj startuje ELEAGUE Invitational:
https://www.hltv.org/events/4370/eleague-csgo-invitational-2019

Tematu osobnego nie będzie, bo są tylko cztery drużyny. Nie mniej jestem ciekaw Waszych typów ????
Osobiście widzę to tak:
Start godzina 20;00
Faze - Cloud9

Myślę, że po nieudanym
iBUYPOWER Masters ekipa Faze drugi raz tak słabo już nie zagra. To jest właśnie taki mecz na pokazanie swoich możliwości. Zmiana trenera oraz karrigana na Adrena powinna w końcu przynieść oczekiwane rezultaty. Dzisiaj myślę się się odbiją. Kurs @1.50 w LVBet biorę ale na 2:0 się nie zdecyduje.
BIG - complexity
Myślę że przesadzone te kursy na BIG. Mapa dla complexity w zasięgu moim zdaniem. XANTARES teoretycznie powinien wzmocnić drużynę do której przyszedł lecz będzie to pierwszy oficjalny mecz, do tego od razu LAN w Ameryce z tamtejszą drużyną
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
Ja w tym drugim meczu gram over 2.5 i coL +1.5 bo ktoś przegial z kursami. Wieczorem było 2.10 na over w lvbet i 1.72 na handi w Fortunie . Aimowo xantares na plus ale czy to od razu / w ogóle zagra komunikacyjnie? Big tez puli nie ma jakiejś super, coś ( inferno np. Mogą wziąć Amerykanie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jeszcze jeden dubel na dziś:
AGO wygra z Havu
Envy handi +1,5 z INTZ

łącznie @3.14 LVBet
Wczoraj zaufałem AGO i dzisiaj również to zrobię. Na ten moment mają lepszy skład od HAVU. Do tego mappool również na korzyść Polaków.
A w tym drugim meczu, myślę że poziom Envy na spokojnie pozwoli ugrać im przynajmniej jedną mapę. Z NRG byli skazani na szybkie 2;0. i tak też się stało, ale teraz ekipa karrigana może powalczyć bo przeciwnik zdecydowanie słabszy od NRG
@edit: ✅✅ siedzi ????
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Jak dla mnie BIG łatwo przejedzie się po complexity. One time wonder, a potem wielka kicha, bo to zwyczajnie solidni zawodnicy, nic więcej. Przegrać BO3 z Envy to jest sztuka. Potrzebne były zmiany, Rickeh daje im wiele możliwości, ale tu będzie potrzebny czas dla drużyny, bo trzeba pogodzić role 2 dobrych snajperów. Do tego n0thing jako chwilowa opcja i dobry ruch marketingowy, chociaż strzelać pokazał, że jeszcze potrafi.
Piszecie, że XANTARES w BIG to wielki pytajnik, no zgadzam się, ale na pewno większy pytajnik postawiłbym przy roszadach complexity, bo Turek wystarczy żeby pozamiatał na mapie, a komunikacja tu schodzi na drugi plan. Niby też zdążył podszkolić angielski przed wyborem nowego składu, jest też gob b do pomocy. Skillowo BIG zjadają ich w tym składzie. Najlepiej to chyba obserwować na live i wtedy decydować.
Tu tylko moje 3 grosze, na dzisiaj chciałem coś innego zaproponować, mianowicie:
Tricked -6,5 @ 1.90 przeciw Atlando
betsyf
✅ ✅ 16-7 + 3 godzinne opóźnienie :p
Śmieszny turniej, Geeks Gone Wild, duży handikap, więc czemu w ogóle tym meczem się interesuje?
- kompletna róznica klas, Tricked zainwestowało w duńskie &quot;ogryzki&quot;, którym nie udało się na scenie międzynarodowej, Percy ze Sprout i Hunden z Alternate Attax. Wielcy zawodnicy to to nie są, ale przynoszą doświadczenie i inny zupełnie poziom taktyczny do 3 młodych talentów
- z drugiej strony Atlando, na których temat ciężko cokolwiek powiedzieć, nonejmy, które dostały się tu po śmiesznych kwalifikacjach razem z x-kom. Wpierw Atlando zdążyło odpaść z duńskich kwalifikacji do tego turnieju, po czym wybrać kompletnie inny mix duński, który wystarczył, że wygra jeden mecz z innymi nonejmami gdzie grał Bułgar, Niemiec, Polak, Brytyjczyk i Rusek w jednym składzie xD
- Atlando to mix, który z poważną sceną nie miał wiele wspólnego, 2 młodych zawodników i 3 wyjadaczy (z tego co widzę jeden 3 dychy na karku, inny 27). Jak zawodnicy Tricked nie strzelają wybitnie, to cały czas jednak grają przeciw drużynom z tier3
- no i chyba najważniejsze, jest to LAN no i tutaj obycie ze sceną całej drużyny Tricked powinno odgrywać jeszcze większa rolę. 15 koła euro za pierwsze miejsce, także jest o co walczyć.
Wiadomo cudaczny mecz, nie ma co szaleć ze stawką, ale przynajmniej pośmieje przy oglądaniu.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Czyli jeśli NRG dzisiaj przegra to gra ze zwycięzcą pojedynku Envy INTZ? Wychodzi z drugiego miejsca i też ma zapewnione miejsce w Katowicach?
Interesuje mnie sam typ na NRG. Myślicie, że FURIA może tu spokojnie powalczyć lub NRG odpuścić?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Czyli jeśli NRG dzisiaj przegra to gra ze zwycięzcą pojedynku Envy INTZ? Wychodzi z drugiego miejsca i też ma zapewnione miejsce w Katowicach?
Interesuje mnie sam typ na NRG. Myślicie, że FURIA może tu spokojnie powalczyć lub NRG odpuścić?
Tak, jeśli NRG przegra to wtedy zagra na zwycięzcę pojedynku Evny - INTZ o bezpośredni awans na Majora. Natomiast nie ma tutaj mowy o jakimś odpuszczeniu meczu z FURIA. NRG bowiem to półka wyżej od każdej drużyny na tym Miniorze. Zdecydowanie sa w stanie zakończyć ten mecz na dwóch mapach.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Tak, jeśli NRG przegra to wtedy zagra na zwycięzcę pojedynku Evny - INTZ o bezpośredni awans na Majora. Natomiast nie ma tutaj mowy o jakimś odpuszczeniu meczu z FURIA. NRG bowiem to półka wyżej od każdej drużyny na tym Miniorze. Zdecydowanie sa w stanie zakończyć ten mecz na dwóch mapach.
Dziwię się zatem, że nie ma tu żadnych typów na ten mecz, chociażby właśnie te 2-0. Nie widziałem Furii w akcji ale zbanuje pewnie dust2 i overpassa. Boję się traina bo jak widać teraz na live po stronie ct zdaje się grać o wiele łatwiej. Kurs 1,65 wygląda zachęcająco.
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Tak w skrocie odemnie po meczu Faze - C9 = Niko nie moze byc ich IGL&#39;em chyba ze chca byc teamem bijacym sie o top 15. Przeciez to juz nawet nie jest smieszne.
Co do meczu BiG bede zdziwiony jak zobacze jakikolwiek wynik inny niz ich wygrana.
Przesluchalem caly podcast big widac ze maja jakas ukryta taktyke poki co nie chca nic ujawniac i mamy sie przekonac w najblizszym meczu. (jesli kogos interesuje moge podac link lecz podcast jest po niemiecku)
 
D 8

dziki007

Użytkownik
Tak w skrocie odemnie po meczu Faze - C9 = Niko nie moze byc ich IGL&#39;em chyba ze chca byc teamem bijacym sie o top 15. Przeciez to juz nawet nie jest smieszne.
Co do meczu BiG bede zdziwiony jak zobacze jakikolwiek wynik inny niz ich wygrana.
Przesluchalem caly podcast big widac ze maja jakas ukryta taktyke poki co nie chca nic ujawniac i mamy sie przekonac w najblizszym meczu. (jesli kogos interesuje moge podac link lecz podcast jest po niemiecku)
Podaj ten podcast jak możesz
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Palemiki
a co sądzisz o meczu c9 ? nie ogladałem ich z faze i ciężko mi stwierdzić czy są taktycznie przygotowani pod big. Bo kurs 2.20 ciekawy moim zdaniem. Xantares jeszcze formy nie złapał. A smooya gra nierówno.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
FURIA + Nemiga @ 2.12
✅ ✅ 2x 2-0, chociaż Nemiga wymęczone zwycięstwa na obu mapach
Nie widzę tutaj szans dla Envy. Każdy mecz to dla nich ciężka przeprawa, karrigan taktycznie ich świetnie wykorzystuje, ale on, Drone i Nifty to cienizna aimowo. Jdm potrzebuje awp, żeby cokolwiek Envy mogli ugrać i szczerze wątpie, żeby Brazylijczycy dali im dużo pola do popisu. Naprawdę przyzwoity mecz z NRG, skillowo nie odstawali, ale każdy ich błąd boleśnie wykorzystywali faworyci.
Grali ze sobą już we wcześniejszej fazie: 2-0 dla Furii, 16-14 inferno i 16-9 na miragu. Brazylijczycy banują dusta i już mają przewagę w mapach. Myślę, że ponowne 2-0 jest możliwe w tym meczu.
Nemiga krótko. Solidny skład, który gra już jakiś czas ze sobą, mieli parę fajnych wyników, może coś z tej drużyny będzie. Grają przeciw Hollywood, którzy wymienili 3 zawodników. Dwóch z nich to zawodnicy LAN DODGERS, gdzie dostawali bęcki od prawie każdego i szybko dali sobie z tym spokój.
W grudniu Nemiga ograła jeszcze stary skład HOLLYWOOD, 2-0 oddając łącznie 13 rund, jakoś nie widzę, żeby zmiana 3 zawodników miała tu zdziałać cuda.

▶
mały edit jeszcze: betsejf dopiero co rozliczył Tricked na plus, także jak coś to niedługo powinna i reszta
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
FaZe Clan - compLexity
Typ: FaZe wygra 2:0 @1.75 Unibet

Niektórzy mogą się zdziwić, że gram Faze 2:0 widząc ich ostatnie wyniki. Ale mimo wszystko zostanę przy tym typie. Ba, nawet uważam, że to typ dnia bo 1.75 z taką drużyną chyba nigdy nie mogliśmy zobaczyć w przypadku Faze.
Europejska drużyna nie radzi sobie ostatnio zbyt dobrze. Z turnieju IBP nie wyszli z grupy. Teraz na ELEAGUE przegrali swój pierwszy mecz. Ale to ciągle są mega skillowi zawodnicy. Myślę, że dali się po prostu zaskoczyć Cloud9, które było po zmianach w składzie. Szczęście było po stronie Cloud, bo wygrali dwie mapy po dogrywkach.
CoL natomiast to zdecydowanie słabszy zespół od Cloud9. Do tego Rickeh i n0thing są kompletnie bez formy. Trudno mi sobie wyobrazić inny scenariusz niż wygrana FaZe Clan 2:0 i powrót na właściwe tory. BIG się udało, to tym bardziej na takie zwycięstwo stać Faze.
✅✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Zupełnie zgadzam się jeśli chodzi o 2:0 dla FaZe. Grają jak grają, każdy widzi, ale zadziorności jest w nich cały czas masa, takich przeciwników jak complexity powinni ogrywać jak dzieci. Sprawdziło się to co pisałem nt. pierwszego meczu nowej drużyny. n0thing zwyczajnie odstaje, teraz profesjonalna scena csa jest dużo bardziej wymagająca. Rickeh bez awp też czuje się nieswojo, co było widać. Podwójne ustawienie ze snajperami praktycznie nie istniało wczoraj, zresztą do tego trzeba mocno skillowej piątki. Ze strony FaZe będzie kompletny pressing, n0thing, Rickeh czy Shahzam nie będą mieli czym oddychać na mapie. Wczoraj BIG dużo lepiej zagrało cache i complexity zagubione kompletnie.
FaZe 2:0 @ 1.75 ✅
Drugi mecz to dla mnie wielka niewiadoma. Skłaniałbym się tutaj jednak ku BIG, którzy widać, że czerpią niesamowitą przyjemność z gry, wczoraj kamera cały czas na Xantaresie, było sporo komunikacji, co mnie zaskoczyło. Cały czas to jednak C9 jest dużo bardziej solidnym zespołem, opartym na wzajemnej współpracy, gdzie BIG to raczej zespół żywiący się emocjami i pojedynczymi pickami. I tu jest jak dla mnie klucz do tego meczu - Zellsis.
Niemiecki zespół chyba nie należy do najgłupszych i zwyczajnie powinni wykorzystać młokosa raczkującego na poważnej scenie, szczególnie gdy twoja drużyna opiera się na skillu poszczególnych graczy, co transfer Turka tylko uwypukla. Kurs jednak na BIG to tylko okolice 1.60, więc value jest słabe, dlatego proponuje
BIG 2:1 @ 3.25 albo jak kto woli over 2,5 map @ 1.85 ⛔ i ⛔ 16-14 na obu mapach
Bądź co bądź zapowiada się dobry mecz, gram spokojnie stawką dla lepszego oglądania. Jutro raczej typy ciekawsze do gry, do usłyszenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom