>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Kinguin nowy skład, ale cały czas jest potencjał. Dycha strzelać potrafi, już nawet widziałem przystawki do „polskiego Zywoo” ???? Z drugiej strony Gambit, które tak samo jakiś czas temu pozmieniało zawodników, przyszedł chociażby Bondik i grają nowym składem znacznie dłużej od Kinguin, ale to nadal wygląda mega przeciętnie. Kinguin 2/3 godziny później grają z OpTic w kwalach o IEM Sydney, co obecnie zapewne jest ich priorytetem, więc przy meczu z Gambit jedyne co może martwić to to, czy Kinguin bierze ten turniej bardziej na poważnie, niż tylko pograć i poczuć chemię z nowym zawodnikiem. Pokazał to chociażby wczorajszy dzień, gdzie na tym turnieju dostali manto od pro100, a później w kwalach do Sydney pokonali Windigo, które jest level wyżej od Ukraińców. Meczów nie oglądałem, więc więcej nie napisze - mógł to tak samo być efekt mapy, bo cache raczej nie po drodze Kinguin, ale oklep do 3, to nawet na najgorszej mapie nie jest dopuszczalny. Niby kursy na Kinguin spadają, ale to było do przewidzenia po wygranej z Windigo. W takich meczach gdzie nie ma faworyta zawsze puszczałem coś w stronę doga, ale dzisiaj jestem w kropce.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
FURIA - Heroic
over 2,5 map @ 1.95 ✅ ✅ dobra, jasne jest, że dla Heroic ten turniej to zwykły trening
sts póki co, bo inni śpią z tym meczem
Drużyny zbliżone poziomem, jednak to Brazylijczycy mają nieznaczną przewagę, bo mają za sobą dobre kwalifikacje do Katowic i zgranie w drużynie. Heroic szuka zaś dopiero szuka swojej tożsamości, ale BlameF pokazał już wczoraj, że może być tylko lepiej (jeszcze jakby Aciliona się pozbyli to już w ogóle ;p).
W wybranie zwycięzcy ciężko się tu bawić, wszystko wskazuje na FURIĘ, ale wiem jaki jest potencjał w skandynawskim zespole. Gram over 2.5 map, bo jako, że będą bany na cache (Heroic) i dusta (FURIA) to obie strony mogą sobie wybrać co im się żywnie podoba. Brazylijczycy mogą grać tak naprawdę wszystko, bo wybierali w BO3 i inferno i cache i mirage.
Po Heroic spodziewam się zaś picku nuke, którego zawsze lubili grać jeszcze z Modiim. BlameF powinien spokojnie, po stronie CT, go na tej mapie zastąpić, a do tego jest dużo lepszym aimerem. Jedynie martwi mnie wczorajsza decyzja w meczu z Winstrike, na ostatnim banie gdzie został nuke i dust2, banowali nuke, ale może chcieli poćwiczyć, czy chowają taktyki :p Bardzo mnie zdziwi jeśli wybiorą co innego, szczególnie, że Brazylijczycy grali tę mapę tylko na mierne zespoły z Ameryki i męczyli się z nonejmami (16-14 z Masked czy 16-12 z LiViD), jedynie Singularity (16-6), to poważniejszy przeciwnik, którego ograli. Wszystkie te mecze zresztą z zeszłego roku.
Podsumowując - lepsza aktualnie drużyna bierze swój map pick, a nuke jako mocno specyficzna mapa należy dla Heroic i rozstrzygamy mecz na 3 mapie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kinguin - OpTic
Godzina 18:00

Jest to ćwierćfinałowy mecz w ramach kwalifikacji na IEM Sydney 2019. Poziom jaki pokazuje Kinguin oznacza, że faworytem tego spotkania jest OpTic. Duńczycy wczoraj pokonali pro100 16:8 na inferno, tych samych od których Kinguin dostało niezłą lekcje CS&#39;a przegrywając 16:3 na cache.
Moim zdaniem jeszcze za wcześnie, aby z młodym, niedoświadczonym zawodnikiem o nicku &quot;Dycha&quot; awansować na turniej tej rangi. Prędzej czy później odpadną. Ja stawiam na to, że raczej prędzej bo Duńczycy to naprawdę silna ekipa. Kwestia map jest dla mnie mało ważna. Teoretycznie najwięcej procent wygranych Polacy mają na trainie, ale nie wiadomo jak przygotowywali się na niej z Dychą. Ciekaw jestem, czy Optic zdecyduje się na mirage. Oglądając teraz mecz Kinguin z Gamibit, pomimo sporej przewagi Polaków ich gra mnie jakoś nie przekonuje. Bardzo ospałe wejścia na BS&#39;y no i przejmowanie środka. Raczej to Gambit słabo gra po CT, stąd ten wynik 11:4. Polecam każdy handicap w stronę Optic, ja preferuję dość bezpieczny (-3,5) rund. K0nfig i spółka powinni zrobić robotę.
Typ: OpTic wygra z handicapem (-3,5) rund
@1.80 LVBet
????⛔
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Pro100 jak dla mnie to wczoraj ten mecz z Optic przegrało już w fazie banów. Majac 3 bany powinni zrobić wszystko żeby nie grac nuke i właśnie inferno. To są jedyne mapy na których Duńczycy wyglądają w miarę solidnie (chociaż mnie chyba nigdy do siebie nie przekonają).
Ot solidny zespól na papierze bez żadnych wyników. Na minorze zagrali beznadziejnie, tam nie było widać żadnego przygotowania. Kinguin z nowym zawodnikiem na bootcampie od kilku dni. O ile dycha indywidualnie daje rade to na zgranie będą potrzebować trochę czasu. O ile w BO3 byłoby im pewnie dzisiaj ciężko, to w BO1 ja bym ich nie skreślał, szczególnie jak zaczną po łatwiejszej stronie na mapie dlatego gram coś takiego:
Kinguin (+4,5) - Optic @1,73 ✅✅
Kinguin - Optic @2,8 ⛔⛔ 22-25 Przegrali to na własne życzenie
oba w 1xbet
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
16:2 na trainie, zrobiło się ciekawie ???? widać ten brak AdreNa
Jeśli chodzi o minior w wykonaniu OpTic to faktycznie, słabo im poszło ale trzeba pamiętać, że mieli bardzo trudną grupe.
Zobaczymy co będzie teraz. Grają jednak mirage
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Ja dziś proponuję kupon na Virtus Pro - Pro100 - 1 +3.5, to samo na winstrike i w lolu bet na Fnatic vs Rouge (tutaj licze na szczęście i typ ludzi znających się bardziej na tej grze)
Co myślicie?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja nie oglądałem co prawda wielu meczów nowego VP ale ja bym nie ruszał tego meczu. O puli VP niewiele wiemy. Traina nie będzie bo pro100 go nie gra. Czytając co pisze kuben na Facebooku to wychodzi mi obraz dopiero zgrywającej się drużyny, mającej problemy w trakcie meczu. Nie wykluczam że wygrają ale pieniędzy bym w ten mecz nie inwestowal. Trochę czasu minie zanim oni będą stabilni w swojej grze. Vitality, które wcale nie jest gigantycznie mocne ( 2 dziesiątka IMHO) , pokazało ile im brakuje do bycia choćby średnim
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Virtus Pro - pro100
over 26.5 @ 1.90 ⛔ polskie drużyny to jednak wielką enigma :p

Pchać się w Virtusow nie ma żadnego sensu, bo jak pisze mikael nie wiadomo jaki mają map pool poza trejnem. Jedyne co wiadomo, to to, że mają ogromne problemy po stronie terrorystów. CT póki co wyglądało w miarę przyzwoicie takze można mieć nadzieję, że jak potrenują, to ten projekt nie będzie tylko niewypałem. Spodziewam się banów od VP na Nuke, inferno, overpassa. Najprawdopodobniej będziemy grać mirage/cache albo mirage/Nuke jeśli zdecyduja sie na bany pod przeciwników, bo chyba widzieli co Ukraińcy wyczyniali z Kinguin na cache.
Pojedynek na zbliżonym poziomie i dobra mapa do overka.
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
a jeśli chodzi o mecz Kinguin vs VP/Pro100? ja z racji, że wczoraj sporo zarobiłem stawiając na Kinguin po przegraniu pierwszej mapy z Gambit dziś kto nie byłby ich przeciwnikiem postawie na nich ewentualnie over 2.5 map. Kinguin bardzo równy mecz z Optic, powrót z Gambit, Dycha widać, że coraz swobodniej czuje się w drużynie. Jakie jest wasze zdanie nt. meczów decydujących o wyjściu z grupy B jak i A czyli Furia vs Spirit/Winstrike?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zobaczymy jak kursy. Powinni być faworytem bukmacherów i vs pro100 i vs VP .w przypadku Best of 3 Virtusow to naprawdę nie sposób przewidzieć map. Z pro100 też mogą nie zagrać drugi raz tak słabo . Nie wiem co będę stawiał bo kursy najpierw ale Kinguin powinno sobie poradzić i z jedną i z drugą ekipą
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
BIG - HellRaisers
Przed nami półfinały WePlay! Lock and Load.
Dosłownie dwa dni temu z BIG odszedł smooya a zamiast niego wrócił nex. Według mnie ta zmiana w trakcie turnieju nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Brytyjczyk mimo, że ostatnio nie był w najwyższej formie to i tak na tle swojej drużyny spisywał się nieźle. Teraz snajperkę przejął tabsen i może na Spilit to wystarczyło ale w starciu z HR przeciwko woxicowi może być już problem. Jestem ciekaw banów bo obie ekipy nie grają nuke, więc jedna drużyna będzie musiała wyrzucić coś innego. A po za tym w mapach widzę większą przewagę HellRaisers.
Typ: HellRaisers wygra @1.75
HellRaisers handicap (-1,5) w mapach @3.30 Unibet
✅✅HR w pełni zasłużenie melduje się w finale ????

W drugim półfinale Vitality - OpTic uważam, że Vitality powinno sobie poradzić. Ale nie stawiam ze względu na niskie kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
IEM Sydney - kwalifikacje
expert - Virtus.pro (-3,5) 16:3 ⛔⛔⛔
1,87 Forbet
Typ bardziej na czuja. Ostatnie mecze VP to trochę rollercoaster jeśli chodzi o stronę CT I T przeciwko średniakom europejskim, ale Ww tym przypadku przeciwnikiem drużyna klasę niżej niż np. Optic. A z takimi drużynami VP już regularnie wygrywa i strona terro już nie wygląda tak źle. We wczorajszych meczach kwalifikacyjnych wygrane 16:12, 16:6, 16:5, 16:13. Więc handi tylko raz by nie weszło (oczywiście expert to drużyna mocniejsza niż te pokonywane przez VP wczoraj, ale nadal traktuję je wszystkie jako mixy). Wydaje się, że teraz awans do IEMa to główny cel dla VP, gdyż sezon ESEA MDL typowo treningowy i Polacy dzisiaj nie zawiodą i awansują co najmniej do meczu decydującego.
Też miałem stawiać na Vitality jak husarz22 wyżej, ale kurs za niski, a handi mapowe to jednak za duże ryzyko jak na cały czas zgrywające się Vitality.
E: fatalnie to wyglądało
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Też zastanawiałem się nad Virus Pro ale po tym meczu z OpTic jeszcze się wstrzymam. Widać, że powoli zaczyna ten zespół funkcjonować. Bardzo im życzę, aby wspięli się jak najwyżej w rankignu hltv. Skillowo jest moc, teraz kwestia zgrania i ćwiczenie różnych taktycznych wariantów aby zamykać &quot;wygrane&quot; mapy. Sporo jeszcze przed nimi ale TOP20 jest jak najbardziej w ich zasięgu. Tymczasem zaczekam z graniem w ich kierunku, chyba że będą w roli underoga.
 
uzytkownik-24118 2,1K
W otwartych eliminacjach dogiem już raczej nie będą - dolna połówka drabinki, z Virtusami i 3 innymi polskimi składami jest zdecydowanie słabsza niż ta górna. Kursy mogą być równe chyba tylko w ewentualnym ostatnim meczu, jeśli awansuje tam też 3DMAX. Inferno, nuke, cache - tak widziałbym 3 dzisiejsze odrzucenia Polaków przeciwko expert. Rywale - overpass, mirage. Będzie więc prawie na pewno grany dust lub train. Na trainie widzieliśmy już nie raz - świetne CT żeby za chwilę koszmarnie słabo zagrać atak. Ale myślę, że z każdym meczem będą te drobne rzeczy poprawiać, a patrząc na to jak nierówno ułożyła się drabinka i że kilka mocnych ekip z dolnej części odpadło wcześniej to powinni dać sobie radę. Najbardziej boję się potencjalnego drugiego dzisiejszego meczu - tam będzie (jeśli ograją expert) czekać formacja z CIS, a takie lubią w Bo1 sprawiać problemy. Jedyna rzecz która mnie martwi - to zobaczcie pulę. Wczoraj niby Bo1 a tak naprawdę Best of mirage - grali chyba tylko tą mapę. Wiadomo, że mają niezłego traina - co będzie na duście? Jestem optymistą bo są czysto skillowo raczej mocniejsi, ale czy z handi?
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Giants - Unique
Giants @ 1.80 ✅
uni
Pisałem już jaki stosunek mam do drużyn tieru 3 z regionu CIS. Unique ostatnio kompletne męczarnie w meczach, dwa razy 2-1 z Nemigą czy 2-1 ze śmieszną duńską drużyną. Przyszło do troszkę lepszej drużyny, to z Syman ugrali łącznie 10 rund na 2 mapach. Zresztą jak można pisać o Syman jak o jakiejś mocnej drużynie ;p
Portugalczycy dużo lepsi skillowo, teraz nowy zawodnik w drużynie, ZELIN, który ma 1.13 rating jeszcze polepsza ich strzelanie. Może brakować synergii, ale powinni takie drużyny jak Unique zjadać na śniadanie, szczególnie, że potrafią ograć 2-0 Movistar Riders.
Mecz BO3, nie daję większych szans naszym wschodnim braciom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na dzisiaj gram dwa mecze z ESEA MDL Season 30 Europe.

1) Sprout - Spilit
Dwa ostatnie pojedynki Sprout przeciwko rosyjskim drużynom nie kończyły się dla nich zbyt dobrze. Uważam jednak, że dzisiaj nastąpi przełamanie przede wszystkim dlatego, że zamiast tego nieszczęsnego dusta2 zobaczymy inferno. Na tej właśnie mapie Sprout prezentuje się lepiej moim zdaniem. Mimo, że statystki tego nie odzwierciedlają. Uważam ich dzisiaj za lekkich faworytów a kurs jest bardzo ciekawy.
Typ: Sprout wygra @2.1 LVBet
✅

2) AGO - Movistar Riders
W polskiej ekipie ostatnio coś nie gra, ciągle szukają formy. W przeciwieństwie do ich dzisiajszych przeciwników,.którzy mają świetną passę. Wygrane kolejno z Valiance, ENCE i Red Reserve świadczą o dobrej dyspozycji hiszpańskiej ekipy. Mapa akurat pasuje obu drużynom, lecz faworytem jest Movistar Riders. Myślę, że mixwell pociągnie swój team do zwycięstwa.
Typ: Movistar Riders wygra @1.61✅
Może tutaj kurs nie zachwyca ale w AKO z poprzednią propozycją wychodzi @3.38
(2,97 netto)✅✅????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
uzytkownik-24118 2,1K
Z telefonu, ale parę zdań napiszę. Kompletnie nie mam szczęścia w tym miesiącu na razie ale próbuje dalej. Uważam że te kursy na mapę czy w ogóle win Heroic są z kosmosu. NaVi pojawia się w Londynie pewnie głównie z tytułu sponsorskich zobowiązań wobec GG:Beta. Za 2 tygodnie zaczynają majora , więc nie widzę sensu żeby się spinali . Prędzej będą sprawdzać te mniej pewne pozycje w puli map. Do tego ich pierwszy turniej w 2019 , a w ubiegłym roku przy genialnym simplu to też była ekipa która potrafiła zaliczyć wpadkę. Ja próbuję mapę dla odważniejszych można sobie pewnie i delikatnie win spróbować

Heroic +1.5 @2.25 STS ( sprzed godziny kurs)
Poza tym IMHO przeceniane jest forze z expert ( ale to mdl więc mogą być przesunięcia) . Jak się Niemcom ułoży mecz to tez nawet wygrać mogą spróbować.
Dziś za to kompletnie olewam mecze Ago - valiance ostatnio dziwnie pickowalo mapy, a ten pierwszy mecz na chyba Epsilon ( z głowy pisze) , w nowym zestawieniu , mogą nawet wygrać. Ale są w takiej formie że na to nie postawie, z drugiej strony 2.25 na epsilon to chyba za mało żeby grać w ich stronę
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
x-kom - Winstrike
Winstrike -1,5 @ 1.71 ⛔ słabiutko trejn, bez pistoli wygranych
betsyf
kursy lecą na łeb na szyję, betsafe ma jeszcze spoko kurs na ten mecz. Polakom nie daje tutaj większych szans. Mieli swoje 5 minut w kwalifikacjach do IEM, potem dotarli do finału w polskiej lidze, gdzie oczywiście AGO rozprawiło się z nimi w lekko ponad godzinę. Od tego momentu równia pochyła i nie ma co się dziwić, to typowa bardzo średnia drużyna, żaden z graczy nie wyróżnia się skillowo. Ostatnio 2-0 w plecy z NoChance, potem w kwalifikacjach do Sydney przegrali z ForZe (16-5) i to na inferno, które jest ich najlepszą mapą. Skillowo drużyna ForZe jest bardzo zbliżona do Winstrike, ich dzisiejszego przeciwnika. Wczoraj jeszcze przegrali z inna rosyjską drużyną, Unique 2-1, a to zwykłe przeciętniaki.
Winstrike zaś ostatnio bardzo zacięte pojedynki z dużo lepszymi drużynami aniżeli x-kom. Powalczyli z FURIĄ, przegrali ze Spirit w dogrywce, dostali 2-0 od ForZe, ale też ograli Sprout czy Chaos 2-0.
Obie ekipy banują najmocniejsze mapy przeciwników, bo x-kom nie gra dusta, a Winstrike inferno. Zostaje pojedynek czysto skillowy w BO3 bo obie drużyny grają sporo meczów na pozostałych mapach.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nuke lub mirage mogą spróbować wziąć. To tylko zespół z CIS, tuż przed majorem. To też jest czynnik który moim zdaniem trzeba brać pod uwagę - przykład NaVi sprzed kilku minut. Nie twierdzę że bet nie wejdzie ale znowu te kursy są na granicy ( za granicą ?) opłacalności
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Chaos - Team Vitality
Dzisiaj Team Vitality czekają dwa pojedynki w lidze ESEA. Pierwszy grają z Red Reserve a drugi władnie z Chaos i tutaj przypuszczam niespodziankę. Otóż TeamVitality za nieco ponad tydzień gra jeden z najważniejszych turniejów w CS: GO ( Major). Uważam, że nie będą się skupiać jakoś bardzo na tym meczu i dużo postarają się załatwić indywidualnie. Przykładem może być dzisiajsza porażka Natus Vincere z Heroic.
Chaos gra na dodatek bardzo dużo overpassa z dużym procentem wygranych bo 79% przy 19 meczach. Bez wątpienia dzisiaj powalczą o swoje pierwsze punkty w ESEA.
Typ: powyżej 26.5 rund @2.35 LVBet
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom