>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Za bardzo chciałem wczoraj szukać niespodzianki. Typ trochę na siłę no ale człowiek uczy się całe życie. Dzisiaj spróbuję się zrehabilitowac bo meczów mamy dość sporo i na pewno coś wybiorę. Oczywiście bez &quot;podpałki&quot;.
Vitality po zamianie Happy&#39;ego na ALEXa zaczęło się świetnie spisywać. Wiedziałem o tym, a jednak zagrałem przeciwko im. Wiem przynajmniej, że będzie to kolejna druzyna, która będę brał pod uwagę przy meczach na Majorze (pierwsza to Winstrike, mimo tego wczorajszego potknięcia z X-kom).
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Postanowiłem pograć taśmę. Nie grałem w taki sposób już od bardzo dawna więc to tak tylko na luźno.
1) Heroic - North
Typ: Heroic handicap (+1,5) mapy @1.45✅
Duńskie derby. Moim zdaniem będzie to wyrównany mecz. Obie ekipy zagrały wczoraj bardzo dobre spotkania. Ale to Heroic sprawili większą niespodziankę. Spróbuję że dzisiaj ugrają chociaż jedną mapkę na North. Tymbadziej, że ekipa cadiaNa ma po tym meczu kwalifikacje do IEM Sydney.
2) Chaos- X-kom
Typ: Chaos @1.62✅
Gram na Chaos po niezłym kursie. H2H też na korzyść Szwedów. Juz raz na początku roku ograli Polaków bez problemu więc dzisiaj wezmą ten mecz znowu.
3) AGO - unknown
Typ: AGO @1.50⛔
Polacy wczoraj gładko poradzili sobie z Epslion według planu i przegrali z Valiance. To oznacza, że AGO radzi sobie z tymi słabszymi ekipami. Przez sentyment - spróbuję.
4) HellRaisers - forZe
Typ: HellRaisers @1.48✅
To będzie ciekawy mecz bo obie ekipy w formie. Stawiam jednak na doświadczenie HR, które jednak powinno poradzić sobie z ekipą ze swojego regionu. Jak woxic dostanie solidne wsparcie od swojej drużyny to nie będzie czego zbierać.
5) Natus Vincere - AVANGAR
Typ: Natus Vincere @1.50✅
Typ tak trochę na podbicie kursu, mam nadzieję że nie będę go żałował. Navi to ciągle topowy zespół, mimo tej wczorajszej wpadki powinno sobie poradzić. Simple niestety musi nadrabiać za Zeusa który zagrał wczoraj fatalnie.
6) OpTic - G2
Typ: G2 @1.65✅
Chyba najbardziej ryzykowna propozycja. Nie ukrywam, ze jest to czutka. Liczę tutaj na solidne przygotowanie Francuskiego zespołu do tych kwalifikacji. Kennys + shox to zawsze groźny duet..mam nadzieję, że wystarczy na nierówno grające OpTic Gaming.
AKO: 12.91 LVBet
@edit: ⛔ ogólnie rzecz biorąc minus ale tylko AGO zawaliło. Cały urok taśm, tak czy inaczej - nie było najgorzej
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
miri0 936

miri0

Użytkownik
Valiance vs BIG
Łapałem na początku Valiance po 2,10, teraz kurs spadł aż do 1,65-1,70, ale nadal warto. Ciężko mi znaleźć aspekt w którym niemiecka drużyna jest lepsza. Xantares i Tabsen grają bardzo nieregularnie, nex, który dopiero co wrócił do drużyny, nie gra na swoim optymalnym poziomie. Big to drużyna, która zawsze słynęła z taktyki, pięknych wejść na bsy, wszystko wyliczone co do sekundy. Po ostatnich zmianach ich styl gry znacznie się zmienił, moim zdaniem na gorsze. Valiance to drużyna z jednym z najlepszych mappoolów. Potrafią grać na każdej mapie z wyjątkiem overpassa (który na pewno zbanują). Uważam, że wszędzie indziej mają spore szanse na wygraną.

Valiance @1,70
Valiance 2:0 @3,0

1 mapa -2,5 @1,90 (szczęśliwie)
2 mapa -2,5 @1,90
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Ja bym dziś zaryzykował i postawił
North vs 3DMAX
Typ: 2
Kurst: 2.5 na iforbet
Lub, że chociaż ugrają jedną mapę.
3DMAX w ostatnich dniach nie ponosi żadnej porażki. Raz wygrywa 2:0 raz remisuje z drużyną Windigo, która naprawdę gra solidnego Cs&#39;a, czego przykładem jest chociażby mecz z Violence BO2 obie mapy bardzo wyrównane. A North podczas kwalifikacji do IEM Katowice gdzie pokazali bardzo niski poziom przeciwko drużynie VICI. Uważam, że nie potrafią grać przeciwko drużynom pod, które nie są przygotowane lub nigdy przeciwko nim nie grali. To może być szansa dla 3DMAX w swoim pierwszym pojedynku przeciwko North.
Mówiłem... : :cwl:
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Envy vs Swole Patrol - 1 1,60 ⛔ (trzeba było dać jednak over, Envy to porażka...)
W kwalifikacjach do IEM Sydney zmierzą się dziś dwa zespoły - Team Envy (31) oraz Swole Patrol (68). Oglądając spotkanie Swole z INTZ mogę śmiało stwierdzić, że to bardziej INTZ przegrało niż Swole wygrało. INTZ po takim występie powinno rozwiązać organizację przynajmniej w dywizji CS. Brak wzajemnej asekuracji oraz ok 90% przypadków 1v1 przegranych, pickowanie pod snajperkę, ustawianie bez osłon, a mimo wszystko mieli szanse wygrać. Przegrywanie jednak rund eco przeciwnika i clutchy 1vs3 przechyliło szalę zwycięstwa na stronę Swole Patrol. Najmniej zrozumiałym zagraniem ze strony INTZ były rundy (2 albo 3) gdzie zawodnicy ranili się nożami na początku (nie wiem, może to jakiś rytuał mający przynieść szczęście ?) Generalnie aimowo Swole Patrol całkiem nieźle.
O Envy dużo pisał nie będę. Każdy kto widział eliminacje do IEM, wie, że ta drużyna jest po prostu słaba. Swole natomiast też miało swoje problemy z niedawnym odejściem aż 3 zawodników. Jeśli chodzi o pojedynek snajperów na plus swag, myślę że 50/50, ale jeśli chodzi o IMO najsłabsze ogniwa to Cutler&gt;vanity ( ta część analizy bardzo naciągana ;p). Niby to dopiero 1 runda, ale Envy przegrało 3 swoje ostatnie spotkania i wg mnie nie powinni lekceważyć tego meczu. Nie umniejszam rywalowi, ale jak już pisałem kiedyś - karrigan nie poleciał tam na wakacje, tylko IGLować, więc pora zobaczyć efekty.
BTW - kto płaci za bilety lotnicze i hotel dla drużyn ? Rozumiem, że nie organizatorzy imprez ? Bo 4 tys dolarów nagrody za ostatnie miejsca to chyba trochę mało na taki wypad.
Ja bym dziś zaryzykował i postawił
North vs 3DMAX
Typ: 2
Kurst: 2.5 na iforbet
Lub, że chociaż ugrają jedną mapę.
3DMAX w ostatnich dniach nie ponosi żadnej porażki. Raz wygrywa 2:0 raz remisuje z drużyną Windigo, która naprawdę gra solidnego Cs&#39;a, czego przykładem jest chociażby mecz z Violence BO2 obie mapy bardzo wyrównane. A North podczas kwalifikacji do IEM Katowice gdzie pokazali bardzo niski poziom przeciwko drużynie VICI. Uważam, że nie potrafią grać przeciwko drużynom pod, które nie są przygotowane lub nigdy przeciwko nim nie grali. To może być szansa dla 3DMAX w swoim pierwszym pojedynku przeciwko North.
Mówiłem... : :cwl:
Hehehe dobre! Ciekawe tylko czy buk zrobi zwrot czy rozliczy na plus handi +1,5 ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Valiance - forZe
Godzina 21:00

Spotykają się że sobą drużyny, które w ostatnim czasie grają bardzo fajnego CS&#39;a. Moim zdaniem jest to typowy valuebet. Dlaczego bukmacher daje większe szanse Valiance? Przeciez obie ekipy grają na bardzo podobnym poziomie. Awans do kwalifikacji na IEM Sydney wywalczyli z silnymi ekipami. Valiance z OpTic a forZe pokonując Winstrike (majorową drużynę) 2:0. Potem porażki z BIG oraz HellRaisers przyczyniły do tego meczu. Obie drużyny mają podobny mappool, gdzie na czele stoi mirage. Moim zdaniem warto spróbować pograć na teoretycznego undergoda (według bukmacherów).
Typ: forZe wygra @2.30 LVBet
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
miri0 936

miri0

Użytkownik
Szybkie i krótkie przemyślenia na dzisiaj, które gram na taśmie + w singlach/dublach:
1) Na szybko bo mecz za 10 minut, ale znane są już mapy.
forze vs Nochance
1 mapa to pick Rosjan, którzy w ostatnich dniach grają rewelacyjnie (kto śledzi ten wie). Nochance to bardzo dobry aimowo mix, ale nadal mix. Mogą urwać swojego picka, ale na Miragu nie widzę większych szans i zdecydowanie wchodzę w handicap.
1 mapa forze -3,5 @1,80
1 mapa forze -6,5 @3,50

2) Unicorns of Love vs pro100
Pierwszy mecz ligi Noxfire, gdzie 4 najlepsze drużyny awansują na finały Lanowe. Niemcy nie będą mieli tutaj nic do powiedzenia, jest to obecnie taki tier3. W tej organizacji większość spotkań potężnie przegrali (16;6 na Sporut i AGO) w niemieckiej ESL też słabo. Pro100 rewelacyjne nie jest, ale to jednak minimum poziom wyżej. Spodziewam się jakiegoś 16:8-16:10.
Typ pro100 -3,5 @1,80 :headbang:????
3)HAVU vs Vexed
Obie drużyny na podobnym poziomie, mecz w tak zwanej lidze &quot;1:1&quot;. Powinni zgarnąć po swoim picku, ale nie zdziwie się jak się wymienią mapami, bo takie Vexed w ostatnim meczu z LDLC gładko przegrało swoją mapę i wygrało mapę przeciwnika. Tak czy inaczej spodziewam się wyniku 1:1.
Typ remis @2,05
4)3DMAX vs unknown
Nie jestem fanem Francuzów i nie do końca wiem jak traktować tę drużynę. Patrząc po samych wynikach można stwierdzić, że są w świetnej formie, jednak oglądając ich mecze kompletnie tego nie widzę. Wczoraj z BIG przegrywają swojego picka 16;3, żeby potem na jednej z najlepszych map przeciwnika wrócić z 10;14 i wygrać po dogrywce. Wygrane na North, Windigo czy G2 robią wrażenie, ale z drugiej strony potrafili zrobić 4;16 z Tricked.
Duńczycy coś tam grają, ale tak czy tak jak w przypadku pierwszego typu jest to poziom niżej. 3DMAX ich niszczy mappoolem. Na pewno zbanują traina, ale jest to jedyna mapa na której nie potrafią grać. U Duńczyków jedynie overpass może być zacięty, reszta gładko.
Próbuję 3DMAX -1,5 po kursie @2,15 trzeba grać undery jednak zamiast handi????
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Nawiązując do mir0
Kurcze ja zagrałem dziś w meczu 3DMAX v UNKNOW +1.5 dla UNKNOW i jest to mecz, który szczerze zaczął mnie martwić (oczywiście bardziej się zastanowiłem już po puszczeniu AKO). Jednak wydaje mi się, że G2 tym razem nie da plamy i wygra z 3DMAX. 3DMAX będzie poirytowane i rozkojarzone po przegranej w meczu gwarantującym finał vs BIG i UNKNOW uda się to wykorzystać i wygrać chociaż tą jedną mapę.
Jeśli natomiast G2 przegra z 3DMAX i 3DMAX będzie rozgrywało finał z BIG to prawdopodobnie ten mecz z UNKNOW się nie odbędzie dzisiaj.
A jeśli chodzi o typ na FORZE to zagrałem NoChance +1.5 i na dobre mi to wyszło ale też się wahałem. Także zagrałem wygraną Pro100 VS Unicorns of Love
Z najpewniejszych typów dziś wydaje mi się
G2 VS 3DMAX - G2 WIN
eUnited vs Ghost - Ghost WIN
W obu przypadkach ostatni mecz te drzużyny przegrały przeciwko sobie. Liczę,że błędy zostały wyłapane i rewanż G2 i Ghost.
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Avangar - Windigo 2;0 dla avangar--------------------------------------. Kurs 2.05 Windingo w słabej formie. Avangar przed Katowicami są w odpowiedniej formie. W loot be narazie 4mecze po 2;0 i raczej będzie 5. 1 miejsce to 18k. Jak przy takiej obsadzie ligi to fajna kasa. Mapy 2 pierwsze to overpass i dd2. Overpass pick windigo grany przez avangar w ostatnim czasie 4x wygrany 4 x. Dd2 pick avangar 83% z 12 meczy.
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Atakujecie jutro IEM Katowice 2019 Main Qualifier? Macie jakieś sugestie?
Wszystko co związane z iemem masz tutaj https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-iem-katowice-2019.155271/
Żeby już nie zasmiecać to vp zagra z przebudowaną drużyną z niemiec. kurs 1,5-1,6. Zagrają na overpasie . A więc na mapie na której stare vp nie grało. Będą chcieli się zrehabilitować po wpadce w kwal na iem Sydnej( porażka 16;13). Alternatex pokonał chaos, ugrał mape nochance a więc po ostatnich słabszych miesiącach i zmianach powoli się odbudowywują.
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
VP- Ex Fragsters -3,5 Vp 1.77 - Totalbet
IEM Katowice swoją drogą. Byli/Są na botcampie. W meczu z niemieckimi drużynami : alternate i unicofrms widać było dużo ciekawych pomysłów. Z tą drugą drużyną na cache było do 5 a z alternate do 13 . Czemu aż 13 ? Po pierwsze, z tego co pamiętam obie pistoletówki zostały zgarnięte przez drużynę z niemiec, ponadto były 2-3 rundy w których niemcy weszli bez żadnych granatów przez co udało się zaskoczyć drużynę z Polski. W ex fragsters zaszły zmiany i troche zeszli z tonu. Przedwczoraj ulegli do 10 z ago, które nie jest obecnie w jakiejś niesamowitej formie. A motywacji Polakom obecnie nie brakuje
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Windigo - expert
Zwycięstwo Windigo @1.60 STS

Windigo standardowo wyrzuci Nuke&#39;a, a expert Mirage&#39;a. Następnie ze strony expert najprawdopodobniej poleci ban na Overpassa bądź Mirage&#39;a, a ze strony Windigo zapewne poleci Mirage. Mapy które zobaczymy to pewnie Dust2(Windigo) oraz Train(expert), gdzie Windigo radzi sobie nawet lepiej niż rywale na Trainie. Największym problemem expertu to ban na Nuke&#39;a, gdzie Ci posiadają najwyższe winratio, a Windigo nienawidzi tej mapy i zawsze zostaje ona zbanowana jako pierwsza. Nie posiadają oni obszernego map poolu, a ich wyniki są niestabilne w porównaniu do Windigo. W grudniu 2018r. drużyny zmierzyły się ze sobą dwukrotnie, gdzie gracze z Bułgarii rozgromili ich dwukrotnie nie pozostawiając złudzeń. Fakt faktem od grudnia minęło trochę czasu, lecz myślę że nic nie stoi na przeszkodzie by ponowić ten &quot;wyczyn&quot;. Możliwy jest też remis, bo Windigo z pewnością ugra swoją mapę, a co do Niemieckiej drużyny nie jestem w stu procentach pewien. Gram na Windigo!
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Sprout - Epsilon
Zwycięstwo Sprout @1.45 STS

Train. Mapa, na której ostatnimi czasy Epsilon miało poważne problemy. Dla Niemieckiej ekipy jest to jedna z ulubionych map, gdzie na 11 map mają aż 69% win ratio. Dodatkowo Epsilon miało dość spore przerwy w grze, co może poskutkować na korzyść Sprout, które obecnie trzyma całkiem niezły poziom.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Valiance - LDLC
Mapa - handicap: Valiance -1.5
@1.65 Unibet
Świetna forma i doświadczenie w porównaniu do rywali przemawia za mną na takiego beta. Nawet jeśli LDLC spróbuje zagrać Overpassa, to z pewnością Valiance nie dopuści do tej mapy i poleci instaban. Kolejną &quot;mocną&quot; mapą LDLC jest Train, gdzie Valiance ma więcej rozegranych spotkań. Analiza pisana na szybko bo mecz zaraz się rozpoczyna. Niemniej jednak uważam typ za bardzo możliwy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Spirit - Movistar Riders
Zwycięstwo Spirit
@1.90 Unibet ✅
Analiza znów pisana na szybko, przepraszam... Doświadczenie Spirit &gt; Doświadczenie Movistar Riders. Spirit odnosi ostatnimi czasy porażki, ale w końcu muszą się przełamać. Rywale Spirit to nie byle pionki tylko o wiele silniejsi przeciwnicy, więc stąd czerwono w pięciu ostatnich meczach. Po stronie Movistar Riders zielono, ale jeśli weźmiemy pod uwagę rywali i wyniki to warto zastanowić się dwa razy... Movistar Riders przegrało z Epsilon, z bardzo słabym ex-Fragsters właśnie na Nuke&#39;u doprowadzili do wyniku 16-13, Izako Boars dogrywka, jakieś Throw Potencial potrafiło rozbić Hiszpanów do pięciu rund... Coś niesamowitego. Czas na kogoś bardziej doświadczonego i stawianego wyżej w rankingu HLTV. Spirit ma rozegranych więcej spotkań na Nuke&#39;u, więc myślę że wykorzystają przewagę doświadczenia! Nie stawiałbym domów, aczkolwiek bet wydaje się być prawdopodobny ????
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Heavy KnockOut - SJ
Handicap: SJ (-3.5)
@1.62 STS ✅
Liczba rund: Poniżej 25.5 @1.75 Unibet ✅
Nie wiem czy za bardzo nie zachwyciłem się wygranymi i przyznaną reputacją, aczkolwiek widzę spore szanse na zwycięstwo u Finów. Wyżej notowani, z pewnością posiadają więcej doświadczenia niż rywale, a jest o co grać patrząc na turniej https://www.hltv.org/events/4409/noxfire-league-season-2. Myślę że ten turniej to idealna szansa żeby wyłonić się spoza faworytów, bo drużyny mniej więcej grają na takim samym poziomie. Wyczuwam sporo błędów, aczkolwiek ciężko coś powiedzieć o meczu i drużynach których nie śledzę. Dla kursu zaryzykuję i wyrzucę drobniaki z portfela, natomiast dużo bym nie stawiał bo śmiało można powiedzieć że to underdog!
EDIT: Ciekawy wydaje się też być zakład na ilość rund, bo jeśli patrząc na fakt, że to tryb BO1 i HKO nie posiada w ogóle map poolu, to SJ może to wykorzystać. Na każdej mapie rozegrali min. 3 mecze poza Dustem2 ????
EDIT2: Nie wiem czy też oglądacie ten mecz, aczkolwiek to jest matchmaking jakichś goldów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
miri0 936

miri0

Użytkownik
Na szybko bo mecz zaraz
Avangar vs x-kom
Bardzo często po dużych turniejach zawodnicy robią sobie okres luzu. Dziesiątki przypadków, gdzie MIBR po wygraniu majora wraca i przegrywa z 3 liga amerykanska itd.
Liga loot.bet, gdzie druzyny lubią sobie odpuszczać. Polacy w dość dobrej dyspozycji. Warto spróbować
X-kom wygra 2:0 @11.50 1xbet z 12:4 i wygranej pistoletówki na 13;16 ????
Edit: przy wyniku 7:3 gram 2 mapa dla x-kom (jednak pick avangar ale cache mocne Polacy mają) po kursie 4.04
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Chaos - Epsilon
Handicap rundy: Chaos (+2.5)
@1.75 Unibet ⛔
Szczerze mówiąc wyczuwam zwycięstwo Epsilon, bo obecnie Szwedom nie idzie za dobrze. Natomiast nie byłbym sobą gdybym nie spróbował wyjść poza schemat i poszukać dobrego kursu który jest w sumie prawdopodobny. Bo jeśli spojrzeć na przeciwników Epsilon, to można z łatwością stwierdzić że pokonywali oni przeciwników lepszych od siebie. Natomiast gdy wszedłem w mapy i wybrałem Mirage&#39;a, to mocno się zdziwiłem. Chaos posiada więcej rozegranych spotkań na Mirage&#39;u w ostatnich 3 miesiącach. Epsilon praktycznie w każdej grze na Mirage&#39;u doprowadzał do wysokich wyników. Grając nawet z &quot;average25iqbutheadshots&quot;, drużyną która zagrała dwa mecze z Epsilon i prawdopodobnie się rozpadła, to na Mirage&#39;u nawet takie RANDOMY potrafiły doprowadzić do wyniku 16-12. Handicap w stronę Chaos to dobry pomysł, aczkolwiek obawiam się o rundy które muszą jednak wygrać aby skorzystać z tego Handicapu... Niemniej jednak zostawiam bet tak jak jest, i mam nadzieję że Epsilon nie będzie w stanie kontynuować swojej dobrej passy w meczu ze Szwedami. Chaos powinno przełamać się w jednej ze swoich ulubionych map, grając na przeciwnika równego sobie. Powodzenia!
Virtus.pro - Uruguay
Zwycięzca Uruguay
@1.80 Unibet ✅
Mecze Polaków powinno się odpuszczać. To złota zasada, której nie chciałem łamać dopóki nie zobaczyłem kursów jakie zostały wystawione na ten mecz. Uruguay na gazie, Virtus.pro jak zwykle z problemami. Szwedzi mają aż 17 rozegranych map na Cache&#39;u i aż 88% win rate w porównaniu do VP. Oba teamy grały w pięciu ostatnich meczach na jakieś ogórki lub drużyny grające na podobnym poziomie, natomiast tutaj mamy założoną z góry mapę, na której lepiej prezentuje się Uruguay. Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać, wody nie chcę lać aczkolwiek typ wydaje się być prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Movistar Riders - forZe
Godzina 16:00

W takich meczach warto pograć coś na undergoda. Wydaje się, że drużyny prezentują podobny poziom, natomiast na Hiszpanów jest kurs 2.60, a na forZe 1.45. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że coś tu nie gra. No i jedynym problemem może być mapa, bo grają overpassa. Jeśli jednak bliżej się temu przyjrzeć, to nie stanowi oni aż tak dużego problemu. Fakt jest taki, że Rosjanie mają większy procent wygranych meczów na overpassie ale nie jest to wcale ich pick, bowiem najwcześniej wybierają inferno lub mirage. Moim zdaniem jest to mecz 50/50 więc warto skorzystać z takiego value. Liczę, że po dwóch przegranych z rzędu w lidze ESEA - Movistar Riders się przełamią.
Typ: Movistar Riders wygra @2.55 totalbet
Uwaga! W LVBet jest tylko @1.85
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scottie 85

scottie

Użytkownik
forZe - devils.one
Godzina: 21:00
Typ: devils.one +1.5
Kurs: 1.45 STS

Devils.one ostatnio seria zwycięstw. ForZe jak arwidać potrafi przegrać 2:1 z X-COM. Myśle, że drużyna TaZa bez problemu powinna tutaj wygrać jak nie cały mecz. ForZe wczoraj przegrało Overpassa przeciwko Movistar Riders i ForZe grało po prostu słabo.

NoChance - Heroic
Godzina: 21:00
Typ: Wygrana Heroic
Kurs: 1.5 STS

Patrząc na ten mecz pierwsze co to powiedziałbym, że mecz 50:50. Jednak jeśli spojrzymy na historię meczy NoChance, która potrafi przegrać BO3 z taką drużyną jak HAVU lub stracić mapę grając z drużynami kompletnie niższej ligi bez 2 zdań stawiałbym na Heroic. Heroic 3 tygodnie nie grali. Mieli czas na poprawę błędów. A bliskie mecze z Navi i North, a nawet jeden wcześniej wygrany z Navi mówią za siebie.


Virtus.pro - expert
Godzina: 18:00
Typ: Wygrana Virtus.pro
Kurs: 1.67 STS SUPEROFERTA

Tutaj nie będę za dużo pisał. Liczę po prostu na rewanż polaków po tragicznym ostatnim meczu przeciwko tej drużynie, będą grali mape Cache, tak jak ostatnio.
Myślę, że kiedyś nastąpi ten przełom i będzie można wykręcić dobry kurs wchodząc w mecze VP ale niestety jeszcze nie teraz. VP zniszczone po raz kolejny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom