>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO cs_summit 2017

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
CS_SUMMIT 2017
Los Angeles, California, USA
Apr 20th - Apr 23rd
Format: Double Elimination &lt;abbr title=&quot;Best of 3&quot;&gt;Bo3&lt;/abbr&gt;
Prize pool: 150k $




Mecze grane BO3. Przegrany z drabinki, zagra jeszcze w drabince przegranych, ale tam już porażka eliminuje zespół z turnieju. Pula nagród 150tys.$, więc niezbyt wiele, ale jak widać też drużyny niespecjalnie wysokiej klasy poza wyjątkami. Mimo to, emocji zabraknąć nie powinno. Zapraszam do analizowania, gdyż jutro już zaczynamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Cloud9 v NiP 1 @1.68
C9 -1.5 @2.90 ✅ 2-0
uni

Stawiam dziś zdecydowanie na zwycięstwo Amerykanów, którzy grają bdb na tym turnieju. Chyba jako jedyni mogą powalczyć o końcowe zwycięstwo z SK Gaming. Właśnie wyższość SK musieli uznać gracze Cloud9, ale nadal są w grze w drabince przegranych. Oczywiście droga się do głównego finału się wydłużyła, ale nadal mają szansę na zwycięstwo. Przeciw nim zgra NiP, którzy grają bez rewelacji. Przegrali z Liquid, następnie zdemolowali wręcz rodaków z GODSENT, którzy grają ostatnio bardzo słabo. Gambit też bez problemów odprawili GODSENT, bo jeżeli się gra w czterech, bez pronaxa, który ma wielki problem ze strzelaniem to ciężko o końcowy sukces.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zagrałem coś dziwnego na finał, czego nie grałem.
o7.5 fraga w 1 rundzie. @1.95 1xbet ⛔ 7
Czyli w rundzie pistoletowej 5 fragów to cała drużyna, więc rywal musi zabić przynajmniej trzech. Ja to kupuję, bo wiadomo że rzadko się zdarza, że zespół zostaje na czysto na kolejną rundę. Oczywiście stawka 4fun.
SK - Gambit,
BO5, ale SK ma handicap jednej mapy i prowadzi na wstępie 1-0.
SK wygra @1.10 uni ✅ 3-1
Dla tych co lubią iść w małe kursy, ale pewne.
SK w solidnej formie, Gambit nie ma szans im zagrozić. Może urwą mapę, ale to max co może się stać. Bardzo słaba obsada, Optic które pokonał Gambit w drabince przegranych bardzo słabo taktycznie, pod publiczkę, w ostatniej mapie 2x wygrane pistole, ale przegrane kolejne rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom