• Witamy na bukmacherskie.com
  1. Betrally

  CS: GO DreamHack Open Atlanta 2018

  Temat na forum 'E-Sport' rozpoczęty przez husarz22, Listopad 14, 2018.

  Więcej tematów od husarz22
  1. husarz22 Moderator

   husarz22
   Dołączył:
   Mar 2014
   Posty:
   1172
   Polubienia:
   774
   Reputacje:
   4198
   [​IMG]

   Data: 16-18 listopad 2018
   Miejsce: Atlanta, Georgia (USA)
   Pula nagród: 100 000 $
   Liczba drużyn: 8

   Po IEM w Chicago przyszedł czas na kolejny turniej w Stanach Zjednoczonych. Tym razem nie wystąpią drużyny z najwyższej światowej pułki aczkolwiek Ci, którzy interesują się CS: GO powinny je kojarzyć. Trudno określić zdecydowanego faworyta do wygrania turnieju, jednak między innymi jest to europejski zespół Vitality.
   Akurat jedyne dwie ekipy z naszego kontynentu zagrają razem w grupie B.
   [​IMG]

   Kursy na pierwszą kolejkę (BO1) prezentują się następująco (forBet):
   [​IMG]

   Zapraszam do merytorycznej dyskusji oraz pisania analiz. Mile widziane również typy długoterminowe :)
    
  2. husarz22 Moderator

   OP
   OP
   husarz22
   Dołączył:
   Mar 2014
   Posty:
   1172
   Polubienia:
   774
   Reputacje:
   4198
   Mimo, że Vitality debiutuje w rozgrywkach offline to i tak według kursów jest delikatnym faworytem w meczu z Ghost. Proponuję tutaj wygraną Ghost lecz bardziej jestem przekonany do pogrania over 26.5 rund po @1.91 w lvbet.
   Wspominałem wczesniej w innym temacie, że ten zespół z Happy i rpk mi się nie podoba. Nie są to perspektywistyczni zawodnicy według mnie.
   A Wy co sądzicie?
    
   Ostatnia edycja: Listopad 16, 2018
   m!chal lubi to.
  3. mikael_14 Znawca - E-sport

   mikael_14
   Dołączył:
   Sty 2008
   Posty:
   911
   Polubienia:
   468
   Reputacje:
   2070
   Dla mnie zespół zagadka. Mieli bootcamp przed turniejem, ale nie oczekiwałbym jakichś cudów. Dla mnie mimo wszystko mecz 50/50. Sporo zależy od odrzucania, tutaj delikatną przewagę daję Francuzom. IMHO skończy się na inferno a na tej mapie mogą to wziąć. Tym nie mniej to tylko Best of 1. Zastanawia mnie czym Vitality przekonało Zywoo, jeden z większych talentów na francuskiej scenie, że wybrał akurat ich ofertę? Wydaje się że to może być zespół solidny, ale raczej nic więcej. Druga dziesiątka HLTV to będzie szczyt ich możliwości.
    
  4. m!chal Dobrze znany użytkownik

   m!chal
   Dołączył:
   Wrz 2011
   Posty:
   275
   Polubienia:
   438
   Reputacje:
   1210
   Generalnie nie wiedziałem czego się spodziewać po Vitality a w szczególności po Zywoo na LAN'ie i turniej tylko do oglądania. Bo że w necie jest niesamowity było wiadomo od dawna. Ale potem były te domówienia, że nie chce dołączyć do G2 (tu mnie pamięć może mylić, ale chyba o nich chodziło) z jakimiś kosmicznym wynagrodzeniem bo woli skupić się na szkole i gnić w AaA, a w międzyczasie smurfować online na poziomie ESEA czy podobnym. Wiem, że to jego pierwszy turniej i obsada średniawa, ale jeśli on będzie grał na takim samym poziomie jak wcześniej w internecie i na tym lanie, a Vitality będzie grało na solidnym poziomie i radzili sobie w większych turniejach to mamy gwiazdę najwyższego kalibru i spokojnie na top10. To co ten koleś strzela - bez różnicy czy riffle czy awp to jest niesamowite. Z niecierpliwością będę czekał na jakiś turniej Vitality z mocniejszą obsadą niż tutaj.
    
   mikael_14 lubi to.

  Poleć forum