>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO ECS SEASON 3 NA/Europe

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik


Apr 14th - Jun 8th
56 days


Virtus.pro
fnatic
mousesports
NiP
dignitas*
GODSENT
G2
FaZe Clan
Astralis
EnVyUs​





*nie mylić z North, dignitas to ekipa maikelele, fox, jkaem, pita, rubino
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Virtus.pro - Astralis
O 15 i 16 Virtusi grają z Astralis dwa mecze BO1 - pierwszy na inferno, drugi na trainie. Zdecydowanym faworytem są Duńczycy i ciężko z tym dyskutować. Polacy zgubili formę z majora i DHLV i teraz przegrywają nawet z drużynami tier3. Trudno wskazać przyczynę tego stanu - być może problemy z motywacją, może niedostateczne treningi, może zajmowanie się pierdołami (streamy białego czy snaxa). Nie wiem. Kursy na Virtusów dziś duże ale jakoś nie chce mi się wierzyć że wygrają online z Astralis. Duńczycy co prawda wczoraj rozegrali 60 rund w meczach z NiPem, ale to raczej wynik dobrej gry Szwedów niż jakiegoś kryzysu Astralis. Spodziewam się dwóch map dla Duńczyków.
Astralis w AKO
2,01 | Forbet ⛔
Jeżeli dodacie do tego byle co nawet po 1,01 to będzie bez podatku.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
mousesports - dignitas (mapa 2 -overpass)
mousesports -3.5 @1.85 ✅
mousesports wins @1.50 ✅ banał, dwie mapy pogrom.
uni
Mecz o 16:00.
dignitas to nowa formacja maikelele. W skład wchodzą tacy gracze jak jkaem, rubino, fox, pita. Ekipa międzynarodowa, od razu się przypomina Faze w początkowych etapów, kiedy mało wychodziło, bo mimo wielkich umiejętności indywidualnych, nie było kompletnie zgrania. Co więcej to pierwszy oficjalny mecz nowego dignitas.
Ważną wiadomością jest dziś brak Rubino, którego zastąpi Portugalczyk Mutiris. Co więcej bardzo prawdopodobny jest brak jkama, którego jeszcze nie wiadomo kto zastąpi. Natomiast jak widać nie do końca są przygotowani, a więc ciężko im będzie wygrać z mousesports, którzy mają bardzo zgraną ekipę i do tego solidną.
W mousesports ważną postacią jest Oskar, który według mnie dziś zniszczy z awp. Ale też nie można zapomnieć o nowym nabytku Ropz, który jest młodym talentem sceny CS.
Wcześniej (15:00) zagrają na Mirage, w której mouseports też będą faworytem i to zdecydowanym. Niemniej jako, że w uni nie można robić dubli z tych samych zespołów, to wybieram typ na Overpass, który jest okazalszy.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wcześniej (15:00) zagrają na Mirage, w której mouseports też będą faworytem i to zdecydowanym. Niemniej jako, że w uni nie można robić dubli z tych samych zespołów, to wybieram typ na Overpass, który jest okazalszy.
W forbet można i masz po odliczeniu podatku 1,64 na tego dubla. Dodatkowo jeżeli dodasz coś tak aby mieć 3 AKO i kurs min. 2.0 to wtedy masz liczone bez podatku. To tak tylko na marginesie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A jak jest z tymi stronami, gdzie obstawia się skiny? Tam kurs zależy od % ogółu, w którą stronę stawia? Bo wcześniej było 1.99 na mirage&#39;u na mouz, a teraz widzę jakieś 1.79 na overpassie. Nie wiem, czy te kursy są prawdziwe, czy to tylko błąd hltv, ale skoro jest taka różnica między bukami, a obstawianiem w skinach, to wolę się dopytać. Ktoś jest w stanie dokładnie to wyjaśnić?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
A jak jest z tymi stronami, gdzie obstawia się skiny? Tam kurs zależy od % ogółu, w którą stronę stawia? Bo wcześniej było 1.99 na mirage&#39;u na mouz, a teraz widzę jakieś 1.79 na overpassie. Nie wiem, czy te kursy są prawdziwe, czy to tylko błąd hltv, ale skoro jest taka różnica między bukami, a obstawianiem w skinach, to wolę się dopytać. Ktoś jest w stanie dokładnie to wyjaśnić?
Ja skinów nie obstawiam, bo nie mam i nie wiem jak się to robi. Ale z moich obserwacji wynika, że jest właśnie tak, że kursy są 50/50 na początku, a ludzie obstawiając zaniżają/zawyżają kursy na poszczególne drużyny. Tyle, że znaczna większość tej populacji typerów to dzieciaki, więc często idą głosem serca, aniżeli rozumem. Tutaj wiadomo maikelele jest dość rozpoznawalną postacią, takim trochę showmanem i ma swoich fanboyów. Wiadomo, że jak pograsz doga ( i wygra), to dostaniesz lepsze skiny/więcej.
Prawidłowe kursy są przy rubryce egb.com czy fanobet. Są to bukmacherzy, którzy głównie zajmują się esportem na pieniądze. Jak widać przy 1.50 tam można około 1.30-1.35.
ps. Pimp drugim Stand inem.
czyli dziś skład dignitas: Maikelele, Pimp, Pita, fox, Mutiris.
@marqs3lby wiem, dzięki. Niemniej atakować 1.64 na dwie mapy to słabo. Ryzyko 2x większe jakby nie patrzeć, a kurs niewiele większy. Oczywiście ja bym pograł z chęcią na dwie mapy, ale na ten moment sobie odpuszczę.
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Prawidłowe kursy są przy rubryce egb.com czy fanobet. Są to bukmacherzy, którzy głównie zajmują się esportem na pieniądze. Jak widać przy 1.50 tam można około 1.30-1.35.
Jezeli macie mozliwosc weryfikacji z zagranicznym ID card to zapraszam na fanobet. Mozliwosc wplaty w skinach, bitcoinach i euro :cool:
Swoja droga czesto kursy na EGB i fano sa niemalze identyczne, bo od siebie zżynamy.

Userzy z dosc pokaznym zarobkiem stawiaja na mouzy w dublu. Wesolych! ;)
 
W 4

wacked

Użytkownik
VP - mouse
W ostatnim czasie VP gra bardzo słabo. Wczoraj mouse pokazało z NiPem że mogą walczyć jak równy z równym z tier 1 drużynami. Myślę że dzisiaj mouse wygra przynajmniej jedną mapę z dwóch zaplanowanych na dzisiaj.
mouse 1 mapa @ 1,78
mouse 2 mapa @ 1,68
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
A ja myślę, że VP albo wygra 2:0 albo będzie 1:1. I kursy nie warte gry. VP musi zacząć wygrywać bo będzie nieciekawie. Zresztą nie tak dawno grali w ESL Pro Leauge i VP wygrało 2:0.
Jak dla mnie można iść VP na swojej mapie. Wiadomo nie ma co grać PRE zanim nie mamy map
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Myślę że dzisiaj mouse wygra przynajmniej jedną mapę z dwóch zaplanowanych na dzisiaj.
OK, czyli zakładasz minimum jedną mapę dla mouz, ale przecież przy tych kursach nie daje to plusa. Akurat w bukmacherce matematyka odgrywa kluczową rolę, więc warto wszystko dokładnie planować. Nie lepiej wybrać tę lepszą mapę niemieckiej formacji? Bądź inaczej pokombinować? Albo inaczej ubrać w słowa swoje wnioski?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Wiadomo nie ma co grać PRE zanim nie mamy map
Akurat jeżeli chodzi o ECS to mapy są znane dużo wcześniej. Dziś będzie grany Train oraz Overpass. Tutaj wynik może pójść w każdą stronę i dla mnie jest to typowy no bet.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
A ja myślę, że VP albo wygra 2:0 albo będzie 1:1. I kursy nie warte gry. VP musi zacząć wygrywać bo będzie nieciekawie. Zresztą nie tak dawno grali w ESL Pro Leauge i VP wygrało 2:0.
Jak dla mnie można iść VP na swojej mapie. Wiadomo nie ma co grać PRE zanim nie mamy map
Mapy są od dawna znane :wink:
1 mapa to train, 2 mapa to overpass.

Jak dobrze VP sobie radzi na trainie to każdy kto się choć trochę interesuje, powinien wiedzieć. Dla mnie na train VP jest sporym faworytem, mimo ostatnio kiepskiej formy, także traina biorą.
No i dalej teoretycznie overpass, słaba mapa zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Patrząc na formę to skłaniałbym się ku mousesports, chociaż z Polakami to bywa tak, że jak wygrają pierwszą mapę, to dostają skrzydeł i wtedy nawet overpass im nie straszny.

Proponuję obserwować sytuację na trainie i zależnie jak mousesports tam sobie poradzi z VP, spróbować mousesports na overpass, gdzie powinni ich łyknąć, tym bardziej, że to turniej online, co jest kolejnym plusem na stronę mouse~
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom