>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ELEAGUE Major 2018 Atalanta&Boston

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ogólnie jakbym wszystkie mecze z dzisiaj miał postawić jeśli chodzi o stosunek kursu do ryzyka:
- Liquid
- Natus Vincere
- SS
- Renegades
- Flash
- Cloud 9
- Vega (Brajan opisał wyżej, za drobne warto singla puścić)
- Mistfits - Nie zdziwi mnie jakoś bardzo porażka G2 - Zgadzam się z Brajanem w 100%. Najbardziej przereklamowana drużyna świata. W późniejszych fazach na pewno będę grać przeciwko nim.

Ogólnie szczerze mówiąc nie ma co stawiać majątków w tej fazie turnieju. Zabawa zacznie się w play-offach. Bardzo zastanawiająca jest forma naszych chłopaków z VP. SK jak zagra swoje na bank zagra w finale. Chyba, że po drodze spotka Faze. Chociaż i tak większym faworytem do wygrania Majora jest dla mnie SK. Ich spokój budzi mój szacunek. Fallen zrobi wszystko by wygrać.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
F3 zagrało tragicznie. Seized zastępując electronica myślał że będzie wiodącą postacią drużyny, ale wczoraj zagrał beznadziejnie. Na jego pocieszenie nie był najgorszy w drużynie. B1ad3 pozostawie z komentarzem 5 fragów na 20 rund. Liquid bardzo dobry mecz z Faze. Sądzę że znów zobaczymy dziś overpassa skoro obu drużyną wczoraj odpowiadały mapa. Czyli bardzo ważny jest tutaj awper. Jdm64 bardzo dobry ze snajperką, a jest jeszcze nitr0 i EliGE zawodnik z najlepszej 10 na świecie.
Liquid @1.35 Fortuna✅

Wracając do elekctronika widać że pasuje do Navi dużo lepiej niż seized. S1mple to pro player podobnie jak i zwycięzca poprzedniego Majora Zeus. Myszki wczoraj bardzo przeciętny mecz. Pierwsza runda w której zawodnik Avangar broi bombę przy asyście 3 graczy to w ogóle jakiś żart. Mousesports pewnie awansuje do dalszej fazy turnieju, ale z taką grą jak wczoraj to z NaVi nie daję im większych szans.
NaVI @1.8 Fortuna ⛔
CS w pełnej okazałości. Mousesports dzień wcześniej słaby mecz z średniakiem, dzisiaj na tej samej mapie świetny mecz z drużyną aspirującą do legendy w tym majorze. CT miazga.


Można jeszcze puścić ;)
SS @1.4
EnVyUs @1.83
Flash @1.83
Cloud9 @1.33
FaZe @1.14

i za drobne Misfits @3.09 tutaj szukam niespodzianki
wszystko Fortuna
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
NV - Renegades over 26.5 @1.75
mouz - NaVi - Navi win @1.70

sprout - C9 - denis (SPR) (18.5)over @1.90

Wszystko sts
Tak, wczoraj Renegades dali ciała, ale ja czułem to, dlatego nie ruszałem tego. Dzisiaj mam nadzieję, że nawiążą równą walkę. Typ z denisem najbardziej ryzykowny, ale może, aż takiego stompu ze strony c9 nie będzie.
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
Witam! Wczoraj dość niespodziewanie udało mi sie wytypować aż 6 na 8 meczów więc udzielę się i może podrzucę jakiś pomysł. Nie weszła mi suma rund +26.5 w meczu F3 z Misfits, spodziewałem się wiekszego oporu graczy z Ukrainy oraz wygrana ekipy innocenta z Turkami, co widać po graczach SS brak tego błysku co jeszcze pare miesięcy temu, zobaczymy, ja wierze, że się obudzą i awansują. Nie ma co wyciągać za dużo wniosków po pierwszym dniu, dajmy się chłopakom rozkręcić, do tego system bo1, duzo loterii, po dzisiejszym dniu na pewno będziemy wiedzieli na czym stoimy. Więc zaczne od moich faworytów których umieściłem w Pick&#39;Em przed turniejem. FaZe,Na&#39;Vi,C9,SS,Sprout,Misfist,G2,Mouse. Bardzo podobała mi się gra Misfist, po prostu zmiażdzyli F3 po stronie tt na overpassie, widać świeżosć i niesamowitego skilla dlatego dziś idę w ich stronę w meczu z G2 i proponuje typ +4.5 Misfist @1.80 sts. Wiadomo, G2 to drużyna w której drzemie wielki potencjał ale jak zobaczyłem ich wczorajszą padakę z chińczykami to się przeraziłem, możemy mieć powtórke z Majora w Krakowie. Kolejny typ +26.5 rund EnVy-Renegades @1.75 sts. Moim zdaniem pewniaczek, obie ekipy zagrały wczoraj słabo. Renegades za późno sie obudziło z Vega a w EnVy nie było kogo pochwalić po za ScreaMem który ratował swój team bardzo dobrymi entry fragami. Myślę, ze zobaczymy bardzo wyrównany meczyk, nie zdziwie się jak padnie remis, lecz trzymam kciuki za Renegades. Do tego ako dorzucam wygraną Space [email protected] sts oraz zwycięstwo Liquid @.1.30 sts. Liquid bardzo mnie zaskoczyło ugrywając 14 rund z ekipe karrigana, chociaż wiemy, że FaZe to drużyna która z meczu na mecz się rozkręca, podobnie jak G2. Pierwsze koty za płoty. Liquid uwierzyło, że są silni nawet grając ze swoim brazylijskim trenerem więc stawiam, ze ograją F3 lecz z pewnościa nie będzie to łatwa przeprawa, Ukraincy juz raczej gorzej nie zagrają niż wczoraj z Misfist, także może to być close meczyk i można zaryzykować +26.5 rund. Co do turków, za mało ugrali po stronie tt na cobblu, a po drużynie Sprout, było widać, że bardzo dużo czasu spędzili na przygotowaniu taktyk co sam Paweł mówił, ze trenowali ponad 8 godzin o ile dobrze pamiętam wywiad. Ich strona tt wygladala znakomicie, i te 4 fragi innocenta na pistolach ???? Reszty meczy nie gram, kusi mnie Na&#39;Vi wczoraj pokazali, że mogą znów zaskoczyć i wierze w to ale dziś wolę sie nie denerwować i obejrzeć w spokoju kawał dobrego csa bo myszki mogą również zaskoczyć i poprawić wczorajszą grę.
Jeśli mam typować zwycięzców dzisiejszego dnia to: Liquid,Na&#39;Vi, SS, Renegades, Flash, C9, FaZe, Misfists.
Nie ma co szaleć w tej fazie rozgrywek, gram za skomne stawki, prawdziwa gra zacznie się przy BO3.
Zapinamy pasy i oglądamy! Have Fun!
+4.5 Misfist @1.80
+26.5 rund EnVy-Renegades @1.75 ⛔ 22 rundy
Space [email protected] ✅
Liquid @.1.30 ✅
ako 5.53
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Navi -2,5 @2.2 ⛔
G2 - Misfits; o26,5 @2.2, Misfits win @3.15 ⛔ ⛔
C9 - Sprout; o26,6 @2.12, Sprout win @3,55 ⛔ ⛔(kursy z betrally)
E; 0/5, to był tragiczny dzien, gorzej juz nie bedzie ????
Co do Navi to sie z wami zgadzam, jednak od siebie chciałbym jeszcze dodać bo nie widziałem żeby ktoś wspomniał - electronic bardzo bardzo duzo zmienia w tej drużynie, seized był przecież chodzącym decoyem co jesCze bardziej przemawia za tym ze navi naprawde moze daleko zajść
G2 z misfits, podobnie uważam ze Francuzi są chyba najbardziej przehypowana drużyna, jakby Chińczycy byli trochę bardziej ograni i lepiej sie komunikowali to by wczoraj ich puknęli ale ct tragiczne. A amerykance duzo bardziej doświadczeni i ograni także ich zwycięstwo jest tutaj możliwe, dodatkowo uważam ze bedzie równy pojedynek i zobaczymy sporo rund jak do tej pory w całym turnieju.
Jednak zapełnie sie nie zgadzam co do C9. 1.3? Serio? Jakby grali z jakimś Avangar czy quantum to ok, ale tak nie jest, zawodnicy Sprout to nie są nonejmy a c9 to nie jest topowa drużyna. Granie ich po takim kursie w Bo1 z taka drużyna jak Sprout to dla mnie nieporozumienie. Sprout fajnie sie wczoraj prezentowali, szczególnie widać było duzo osobistego przygotowania bo taktycznie rożnie było ale strzelać to strzelali niesamowicie. Po takim kursie z chęcią spróbuje. Zwłaszcza ze wczoraj z tragicznym nv którzy nic nie strzelali c9 męczyli sie duzo bardziej niz powinni, oprócz screama nikt sobą nic prezentował w nv a i tak ugrali 11 rund Wiec Sprout tym bardziej powinni to zrobić a i jak ugrają 16 w ogóle mnie nie zdziwi
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jak chcesz ja zagram tylko jeden kuponik na dzisiaj.
Mouse - Navi
Space Soldiers
- Avangar
Cloud 9 - Sprout
Ako: 3.07 na forBet
Tak bym to widział. Niby 3 mecze - trochę ryzykowanie ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana więc próbuje :p
Masakra Navi w ogóle nie istniało w tym meczu. 16:2.. pokładałem w nich większe nadzieję ale jednak mousesports postawilo ogromny opór i mam po kuponie ⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dla mnie dziwny pick mapy - przecież NaVi już tydzień temu nie pokazało nic specjalnie ciekawego na SS właśnie na mirage. Mogli zbanować mirage zamiast coble&#39;a IMHO.
BTW. naprawdę uważasz C9 za takiego dużego faworyta w meczu ze Sprout? Ja bym tam widział chyba over rundowy lub dodatni hc na ekipę innocenta. To jednak tylko BO1.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jeżeli to do mnie pytanie o te Cloud9 jako faworyta to odpowiem, że tak - uważam ich za mocnego faworyta. Ale kurs 1.30 jest zdecydowanie za maly do singla i próbowałem go połączyć z tym AKO wyżej.
Jednak fakt, że to BO1 powoduje mimo wszystko że ryzyko jest spore. Bo na tym etapie ciężko o jakieś logiczne argumenty. Wczoraj był dzień w którym oba zespoły się bardzo dobrze spisały, jednak dzisiaj jest nowy mecz - nowy przeciwnik. Świetna dyspozycja Innocenta bardzo pomogła Sprout i zupełnie inaczej mógłby potoczyć się ten mecz gdyby przegrali pistoletówke i zrobiło by się już 10:6 dla SS a potem bardzo prawdopodobie 12:6 . Wiem że to tylko &quot;gdybanie&quot; ale warto się nad tym zastanawowic.
Over 26.5 jest jak najbardziej możliwy, lecz w ostatecznym rozrachunku Cloud9 powinno sobie poradzić. Osobiście odpuszczam już ten mecz i czekam na Faze z Vega oraz G2 z misfits
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Dokładnie o tym pisałem. Wiedziałem, że tak będzie. Cloud 9 jest niedoceniane moim zdaniem i to bardzo. Scena się zmienia i trzeba do tego przywyknąć. Ogólnie z tych podstawowych typów 4/6. Szkoda Ukrainców, bo byłby niezły zarobek, a tak jest tylko na kino, obiad i piwo. ????
Bardziej for fun za drobne gram jak pisałem wcześniej Vege i Mistfits, mimo wszystko widzę w kursach Value.
BTW - Szybko mecze dzisiaj lecą.
 
uzytkownik-24118 2,1K
eryk93 - szybko jak szybko. Krótkie mecze, a właśnie mieliśmy chyba pierwszą sensację (Vega - Faze). eleague ma podwójną scenę - w sumie 4 ekipy na raz mogą być podłączone więc nie ma długich przerw między meczami to i idzie sprawnie.
W ogóle dziwnie się ogląda takiego CSa po długiej przerwie. Dla wielu ekip to są tak naprawdę pierwsze oficjalne starcia od dłuższego czasu. Zobaczymy jak to będzie wyglądać za tydzień gdy grupa Challengers będzie miała trochę ogrania a Legendy będą włączać się do rywalizacji po okresie treningów i PCW.
NaVi które tu większość z nas (w tym ja) typowała do czarnego konia turnieju wyraźnie uległo mousesports, Flash po niezłym meczu (zwłaszcza w terro) wczoraj dziś przegrywa z niżej notowanym Quantum Bellator Fire, EnVy trochę niespodziewanie przegrywa na australijskie Renegades, a teraz ta sensacja w meczu Vega - Faze.
Zobaczymy co zaraz pokaże Misfits w meczu z G2, dla mnie Francuzi są nieco za mocno faworyzowani. Myślę że over rundowy (na LIVE Fortuna ma np. o26,5⛔ po @1,92 czy o25,5 ⛔⛔@1,64) może paść, do tego Misfits +5,5⛔ @1,58 też do gry, bo jak się okazało to Flash wcale nie takie mocne na jakie wyglądało wczoraj
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Szczerze mówiąc Flash puściłem za drobniaki i średnio mnie ten mecz interesował. Wszystkiego oglądać nie można. Skupiłem się na Natusach Patusach ???? , Kangurach, Liquid i Chmurkach. Teraz weszła Vega po kursie 5.50, więc naprawdę miły dzień. ;) Mistfits oglądam już z uśmiechem i &quot;pod jutro&quot;.
Przerwa była spora. Boję się o chłopaków z VP. Po takiej długiej przerwie jak w nich wjedzie rozgrzane Faze, C9 lub Myszki może zaboleć.
G2 chyba zgwałci Jankesów. Życie ;) To tylko pokazuję jak F3 jest obecnie cienkie i kompletnie bez formy.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
G2 chyba zgwałci Jankesów. Życie ;) To tylko pokazuję jak F3 jest obecnie cienkie i kompletnie bez formy.
Moim zdaniem powinniśmy oceniać drużynę dopiero po zakończeniu kwalifikacji. W CS&#39;ie - jak w innych sportach, mecz meczowi nie równy ????
F3 zagra teraz o pierwsze zwycięstwo z drużyną która ma taki sam bilans czyli AWANGAR. Może to trochę szalone ale ja na nich nie zawaham się postawić po kursie 1.9 ???? dla każdych z tych drużyn jest to mecz ostatnie szansy, uważam że f3 jest poziom wyżej od kazachstańskiwgo zespołu i bardzo się cieszę na ten kurs
Flipsid3 wygra 1.9 LVBet

Quantum Bellator Fire - faze
Patrzę i oczom nie wierzę :d linia handicap na QBF +8,5 po kursie 1.85 LVBet a nawet +9,5 STS ⛔ jest dla mnie kolejną okazją do zarobku. W ekipa karrigana ewidentnie coś nie gra. Wczorajsze nie wiem jak to nazwać? Lekceważenie przeciwnika? Ale przecież faze jest w top3 światowego CS&#39;a. Ciężko uwierzyć w takie podejście. Może na rzeczy jest coś innego ale za bardzo byli pewni siebie i uważali że jak będą wychodzić pojedynczo na przeciwnika to wygrają aimowo ale jednak się przeliczyli. Kolejny szalony typ ale może w tym szaleństwie jest metoda - tak czy inaczej QBF są w stanie ugrać te 8-9 rund. Po oglądaniu tych kwalifikacji nic mnie już nie zdziwi.
Flash Gaming - EnVyUs
Tutaj nie szukałabym niespodzianek. Mimo że kurs 3.65 jest zachęcający to po prostu szkoda pieniędzy. Envyus musi ten mecz wygrać. To flash Gaming jest kandydatem do 0:3 i odpadnięcia z turnieju. Zwycięstwa envy po 1.3 odpuszczę ale może dołożę gdzieś typ wygrana EnVyUs z handicapem (-5,5) 1.80 LVBet
⛔brak słów na to co się teraz stało. Francuzi po wygranej pierwszej połowie 12:3 pozwolili sobie na stracenie 10 rund w CT
Co myślicie o tych meczach i najbardziej ciekawi mnie wasze zdanie o meczu Sprout vs Navi. Czy faktycznie Navi zmiażdży Sprout tak jak to widzą bukmacherzy? Czy może lepiej ominąć ten mecz? Ja szczerze mówiąc jestem przekonany do pogrania zwycięstwa Natus Vincere @1.35 Lvbet ✅
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Żeby było jasne - To lista zespołów, które widziałbym w roli zwycięscy, a nie moja &quot;taśma&quot;, ponieważ takowych nie gram. Kursy BAH
Faze 1.02 - Nie gram tego na pewno, po takim kursie chyba musiałbym upaść na głowę.
Envy 1.24 - Francuzi ewidentnie pod formą, ale jeden mecz powinni ugrać. Po takim kursie raczej też odpuszczę, ewentualnie w dublu.
Mistfits/ SS - Jakby ktoś mi przystawił pistolet wybrałbym Mistfits, ale ręki nie dam sobie za nich uciąć. Coś mi w grze SS się nie podoba. SS nie awansuję dalej coś czuję. Jednak będę raczej odpuszczał ten mecz.
Natus Vincere 1.28 - Tak jak w przypadku Envy, widzę w nich faworyta, według mnie wygrają, ale czy po takim kursie zagram? Nie. Takiego kursu nie ruszam.
G2/Vega - Vega wczoraj zagrała fantastyczny mecz, ewidentnie są na fali, ale awans z 3:0? Hmm. Ciężko przewidzieć ten mecz. Dlatego odpuszczam.
Renegades 1.88 - Dla mnie truskawka na torcie. Buki chyba zapomniały, że Liquid gra z trenerem, który wczoraj kilka faili zrobił. Mnie comeback z Faze i wygrana z słabymi F3 nie przekonuję. Kangury powinny ugrać.
Avangar 1.90 - Buster strzela jak hax, chociaż nim nie jest. Jest niesamowity aimowo. IGL podejmuję dobre decyzje po CT. Jak dla mnie powinni ustrzelić słabe F3, które nie ma formy, zawodnicy się kłócą, nie ma atmosfery w zespole.
Cloud 9 1.91 - Dla mnie chmurki są faworytem tego meczu i wygrają ten mecz.
 
uzytkownik-24118 2,1K
No to mamy trzeci dzień kwalifikacji. Dwa zespoły odpadną z dalszej rywalizacji a dwa inne awansują do etapu nowych Legend.
Quantum Bellator Fire – FaZe Clan
Na początek dnia pojedynek drużyn z bilansem 1-1 . Faworytem bukmacherów i to zdecydowanym jest europejski superteam. Czy słusznie?
Rosjanie w pierwszym spotkaniu ulegli NaVi 8-16, natomiast wczoraj ograli jednego z najsłabszych rywali w stawce, Flash 16-13. FaZe, jeden z głównych faworytów nie tylko tego etapu ale i całego majora na razie rozczarowuje – ledwo wygrany pojedynek z grającym z trenerem Liquid i wczorajsza zdecydowana porażka na rewelację turnieju, Vegę 6-16.
Co będzie dziś? Wygra FaZe , ale przecież nikt mądry nie zagra ich po kursie 1,01 czy 1,02. Linie oferowane przez bukmacherów też dość wysokie, chociaż wydaje mi się że może FaZE się obudzi, zwłaszcza, że QBF wczoraj naprawdę nie pokazało nic ciekawego. Kusi mnie żeby zaryzykować to -8,5 w LVBet @1,85 ale jeszcze nie zdecydowałem .
Wynik: 6:16
Flash Gaming – Team EnVyUs

Pierwsze spotkanie ostatniej szansy w kwalifikacjach. Francuzi to chyba jedna z najbardziej przereklamowanych drużyn na obecnej scenie, ale jednak z Chińczykami powinni sobie poradzić. Bo przecież Chińczycy byli chwaleni za mecz z FaZe, gdzie mimo świetnego początku przegrali końcówkę 14-2 (z 2-9 na 16-11, wygrali tylko drugie pistolety i potem anty-eko). Wczoraj mecz z QBF , który moim zdaniem nie stał na zbyt wysokim poziomie. Francuzi pewnie wiele więcej nie ugrają (no chyba że będą mieć szczęście w losowaniu i trafią na QBF czy F3/Awangard w kolejnej rundzie) ale dziś powinni to wygrać. Tutaj jestem ciekaw banowania – Inferno które dwukrotnie grali Chińczycy do niedawna uchodziło za jedną z lepszych map Francuzów. Zobaczymy czy dziś znowu będzie interno
EnVyUs – 4,5 @1,65 STS
Wynik: 13:16

Misfits – Space Soldiers

Tutaj będę próbował overa 26,5 @1,88 LVBet . Co prawda Misfits dotychczas dwa szybkie mecze: najpierw pewna wygrana na Flipside, wczoraj porażka na G2. Space Soldiers przegrało na Sprout , wczoraj wygrana na AVANGAR. Nie wiem, Turkom IMHO cały czas czegoś brakuje. Gdybym miał typować wygraną to wybrałbym chyba Misfits ale nie będę tego stawiał
Wynik: 13:16
Sprout - NaVi
Trudny mecz do typowania. Po pierwszym dniu NaVi było faworytem całego turnieju Challengers, wczoraj jednak porażka w słabym stylu z mousesports. Sprout po wygranej z Space Soldiers wczoraj ulegli wyraźnie Cloud9. Faworytem Ukraińcy ale czy 1,30 (STS) albo 1,35 (LV Bet) to warte grania? Nie sądze. Równie dobrze Sprout może to wygrać. Innocent sam w wywiadzie mówił że nie wiedzą czego po sobie oczekiwać, myślę że podobnie może być z NaVi. Ja próbuję mniej standardowo:
simple over 22,5 fraga @1,90 STS
Innocent rating HLTV over 0.9 @1,85 STS

Vega – G2
Vega jest rewelacją rozgrywek i jak sami przyznają ich styl niespecjalnie pasuje rywalom. Wczoraj ograli faworyzowane FaZe. Czy dziś uda im się ograć G2? Nie wiem, myślę że jeżeli do wczoraj ktokolwiek ich nie doceniał to się to powinno zmienić. Francuzi powinni to wygrać, ale odpuszczam grę pre, może live coś poszukam
Renegades – Liquid
Renegades @2,10 LVBET
Po takim kursie to żal nie spróbować. Oba zespoły nieźle się znają (19 spotkań między zespołami), Liquid z trenerem. Porażka pierwszego dnia z FaZe, które na razie dalekie od formy i wygrana z Flipside które wydaje się jedną ze słabszych drużyn tutaj. Renegades ograli EnVy i przegrali z Vegą. Dla mnie mecz 55/45 dla Renegades więc po tym kursie trzeba spróbować
Flipside – AVANGAR – jeżeli cokolwiek to chyba over 26,5 @1,80 LVBET. To może być powtórka z wczorajszego QBF – Flash.
mousesports – Cloud9 - C9 chyba delikatnym faworytem moim zdaniem . C9 @1,94 LV Bet jest do grania wg mnie.
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
Day 2 - dramat co tu dużo mówić. Szybkie, jednostronne spotkania, jeden over 26.5 rund na 8 spotkań... Pick&#39;Em ucierpiał bo miałem FaZe 3-0 i 0-3 QBF jak raczej większość typujących ???? Loteria niesamowita, trzeba dużo ryzykować.
Day 3 - Bez większych rozkmin wchodzę w tripla: (kursy sts)
Vega - G2 over 26.5 rund @2.1 wyczuwam wyrównany mecz, G2 faworyt lecz Vega udowodniło wczoraj, ze są mocni i potrafi zmiażdzyć drużynę z TOP2. Jednak nie wierzę w 3-0 ruskiego teamu i stawiam na zwycięstwo ekipy shoxa po zaciętym boju.
Misfist - Space Soldiers over 26.5 rund @1.8 Nie wiem do końca co mam myśleć o Amerykańsko-Francuskim teamie, w 1 dniu zmiażdzyli F3, a wczoraj G2 robiło z nimi co chciało. Jednak dalej sądzę, że chłopaki powalczą, grają na własnym podwórku i spodziewam się dobrego spotkania. Stawiam 16-13 dla Mistfist.
FlipSid3 - AVANGAR over 26.5 rund @1.75 Starcie &quot;gigantów&quot; z nożem na gardle ???? obie ekipy z bilansem 0-2 kto przegra odpada więc obstawiam tu walkę na śmierć i życie. Mało kto się spodziewał, że druzyna Makeloffa będzie grało taki piach. Wydaję mi się, ze jednak w tym spotkaniu przełamią swoją złą passę i odeślą Kazachów do domu. Stawiam 16-12 dla F3.
Dodatkowo:
QBC - FaZe QBC+9.5@ 1.62
Sprout - NaVi NaVi [email protected]
Renegades - Liquid over 26.5 rund @1.75
Mousesports - C9 C9 [email protected]
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Space Soldiers - Misfits; o26,5 @1.95 ✅
Sprout - NaVi; o26,5 @2.16, Sprout @3,45 ⛔ ⛔
G2 - Vega; o26,5 @2.29 ✅
Renegades @1.85 ⛔
Avangar @1.9 ✅ (kursy z betrally)
SS z Misfits to dla mnie dwie drużyny na podobnym poziomie. Obie z potencjałem, obie maja zawodników którzy potrafią wystrzelić i samemu wygrywać gierki i obie graja na nierównym poziomie borykając sie z różnymi problemami, każdy z innymi, myśle ze to bedzie bardzo wyrównany pojedynek a zwycięzcę bardzo trudno wytypować
Sprout i Navi, jedni drugich warci. Przed kwalifikacjami jednych i drugich uważałem za nic, po pierwszych meczach ugryzlem sie w język i moze cos zmienili w swojej grze ale druga gra sprowadziła mnie na ziemie. Te drużyny maja potencjał ale nie maja zawodników by konkurować z najlepszymi. Jeśli jeden czy nawet dwóch zawodników ZDECYDOWANIE odstaje od całej reszty to naprawde trudno cos osiągnąć. Tymi zawodnikami są dla mnie Edward i Zeus w navi oraz Spiidi w Sprout. Gram tu po kursach, myśle ze bedzie duzo dziwnych playsów, przegrywania wygranych rund itp, dlatego gram over i wygrana Sprout, bo kurs 3,5 w takim matchupie za wysoki w moim przekonaniu.
G2 - Vega, początkowo chciałem zagrać na vege ale to co wczoraj pokazali trudno bedzie powtórzyć, bo grali bardzo nieprzewidywalnie, duzo było zagrań których nikt sie nie spodziewał i podejrzewam ze nie były planowane, mowię tu o indywidualnych zagraniach bo jeśli chodzi o taktykę drużynowa to widać ze mieli plan na grę który realizowali okraszając to indywidualnymi spontanicznymi zagraniami. G2 z kolei nie licząc pierwszej mapy strony ct gdzie Chińczycy ich zszokowali wbijając raz po raz na b na inferno to graja te kwalifikacje bardzo stabilnie i pod kontrola. Widać przygotowanie i pewność w grze. Moze w koncu pokażą to czego sie od nich oczekuje na tym majorze. Idę tutaj w over bo liczę ze Vega tanio skory nie sprzeda bo przegrywając ten mecz myśle ze awans na majora bardzo sie oddali bo bedzie sporo drużyn trudnych z bilansem 2-1, renegades, c9/mouse, faze a ponadto zawsze wszystkie drużyny mówią ze podczas treningów naprawde trudno sie na nich gra i graja bardzo dobrze, a na lanie zjadła ich presja ale pierwsze koty za płoty i juz bedzie większy spokój co widać Imo.
Renegades mysle ze pyknie liquid, ze steelem mecz 50-50 a zews to poważne osłabienie dla tej drużyny, męczy sie okropnie, ma spore trudności, przede wszystkim supportuje, to sprawia ze wg mnie faworytem staje sie Renegades -trochę niepewnie weszli w kwalifikacje pierwszymi rundami z Vega a gdy obudzili sie i zaczęli grać swoje to strata juz była ciut za duża. W drugim meczu już zmiażdżyli francuzow którzy są inna bajką, graja strasznie chimerycznie, nierówno - raz aimowo niszczą innym razem jak boty. Do tego bardzo bardzo przewidywalne i niezdecydowane taktyki Happyego, strona tt to mordęga. No ale tak czy inaczej nie widzę tutaj zwycięstwa liquid, jak dla mnie zabraknie ich na majorze, chyba ze los sie uśmiechnie i trafia na tych łatwiejszych przeciwników, w koncu aż 9 drużyn awansuje.
Na koniec f3 i Avangar. F3 wg mnie sie skończyło w momencie swapa electronic-seized. Niesamowicie dużo stracili w tamtej chwili, odnoszę wrażenie patrząc na ich grę oraz to co komunikują sobą poza gra że im się nie chce, albo nie wierzą że są w stanie coś osiągnąć i myśle że to widać w grze. Avangar z kolei całkiem w porządku wyglada, wczoraj SS mieli niesamowity dzień, każdy przechodził samego siebie, paz chyba 2x clutch 1v3, xantares clutch 1v4, majer niezle picki z awpy. Co do Avangar to Buster to przeogromny talent. Myśle ze w najbliższych latach trafi do jakiejś wielkiej drużyny ze znanymi nickami, gdzie bedzie grał na najlepszych. Sam potrafi odmienić losy rundy, niesamowity deagle, spray opanowany do perfekcji. Sama drużyna nie wyglada tak źle, problemy są chyba przede wszystkim z komunikacja, ale na f3 powinno to dzis w zupełności wystarczyć.
 
B 0

brajan

Użytkownik
Wczoraj słabo dlatego dzisiaj spróbujemy typ, który dwa razy się sprawdził czyli handicap przeciwko Faze. Tak jak napisał husarz warto zagrać na QBF. Nie chodzi nawet o to, że grają dobrego csa, ale Faze póki co w eliminacjach się nie popisuje, wczoraj fatalne spotkanie z Vegą i myślę, że dzisiaj całkowicie ich gra się nie odmieni. Przypuszczam, że wygrają to spotkanie, ale linia wystawiona w stsie jest bardzo dobra i myślę, że 7 rund ugranych przez Rosjan jest bardzo prawdopodobne dlatego gram QBF +9.5 1.65 sts ⛔

Kolejny mecz, Misfits vs Space Soldiers. Amerykanie wczoraj bardzo słabo przeciwko G2, w który shox zagrał naprawdę świetny mecz, natomiast SS wygrali z Avangar. Dzisiaj również można przypuszczać, że tak jak wczoraj shox wyróżniać się będzie Xantares jednak uważam go za gorszego zawodnika niż Francuz. Można powiedzieć, że w dzisiejszym meczu dużo będzie zależało od Xantaresa oraz seana, którego zadaniem będzie powstrzymanie Xantaresa oraz spółki poprzez odpowiednie taktyki. Uważam seana za naprawdę świetnego IGL i chociaż wczorajszy typ na Misfits okazał się kompletnie nieudany to myślę, że dzisiaj Amerykanie odbiją sobie wczorajszą porażkę i stawiam na ich zwycięstwo Misfits 1.90 sts ⛔

Ostatni raz jak nie wejdzie to kończymy z BO1 Vega +4.5 1.85 sts ✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wczoraj słabo dlatego dzisiaj spróbujemy typ, który dwa razy się sprawdził czyli handicap przeciwko Faze. Tak jak napisał husarz warto zagrać na QBF. Nie chodzi nawet o to, że grają dobrego csa, ale Faze póki co w eliminacjach się nie popisuje, wczoraj fatalne spotkanie z Vegą i myślę, że dzisiaj całkowicie ich gra się nie odmieni. Przypuszczam, że wygrają to spotkanie, ale linia wystawiona w stsie jest bardzo dobra i myślę, że 7 rund ugranych przez Rosjan jest bardzo prawdopodobne dlatego gram QBF +9.5 1.65 sts ⛔
No szkoda, zabrakło jednej rundy. QBF dwie wygrane pistolety a mimo to tylko 6 rund ugrane, i jeszcze ta ostatnia sytuacja z odbijaniem bomby lecz rain sobie poradził 1 vs 2. Zobaczymy co przyniosą kolejne mecze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom