>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO ELEAGUE Major 2018 Atalanta&Boston

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ostatnia runda to jest całe podsumowanie Renegades. 5 vs 4 , mieli bombe i przegrali, Czyste frajerstwo. Gościu z Awp na krótko przy smoku się ustawił... Trzymajcie mnie. Do tego Renegades przegrali chyba 5-6 rund anty-eko, wygrali dwa pistole. Tego meczu nie dało się przegrać. Znaczy jak widać dało, ale chyba tylko oni wiedzą jak.
Jutro gram All in na przeciwników Liquid kimkolwiek nie będą. Liquid nic nie gra ciekawego. Zews zabija owszem, ale jakie fragi. Ustawia się na przestrzał tak żeby jednego fraga zrobć i ginie. Będzie inna mapa, lepszy zespół i dostaną ostro. Zobaczycie jutro
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Może dostaną, może nie...
Zews przy tym co prezentuje F3 to jest bogiem cs.
W 7 rund cały team 5 killi. Jak taki Seized mógł być w NaVi?
F3 szybko się rozpadnie
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
F3 to juz emeryci, poziom trzyma jedynie worldedit, czasem waylander cos pogra. Electronic był najjaśniejszym punktem zespołu. Wymiana jego na seizeda to był gwóźdź do trumny. Blade jak słusznie odnotowali casterzy, powinien juz zająć sie czymś innym niz graniem
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
szkoda słów na to co F3 prezentuje. Avangar na eco robiło ich jak chciało. I jak zobaczyłem na koniec te śmieszki markeloffa i seizeda, po prostu żenada, na prawde maja powód do śmiechu przy 0-3.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Wymiany żadnej nie było. Electronic odszedł do Navi, a F3 uzupełniło seizdem który stał w molo ????
Chyba przyjemnie ciepło mu było. Blade w dwóch meczach 8 fragów!
Teraz najciekawsze spotkanie dnia.
Oby 9 wygrały
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Od razu piszę bo to jest jakieś nieporozumienie! Analizę dodam później
Vega po kursie 2.0 mega
Dodatkowo
Renegades 1.60 i Avangar 2.45 też super kursy, brać bo spadną
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzień dobry, dzisiaj ostatni dzień kwalifikacji do fazy grupowej. Zrobiło się bardzo ciekawie. Szkoda, że EnVyUs trafiło na takiego łatwego rywala, bo po wczorajszym meczu z Flash chciałem stawiać przeciwko nim lecz chyba się wstrzymam i odpuszczę ten mecz :/
Liquid - Vega squadron
Będę stawiać na rosyjski zespół. Zdecydowanie Vega pokazało, że są świetne przygotowani do tego turnieju. Chyba wszyscy się ze mną zgodzicie. Natomiast porażka w tym meczu nadal pozostawi drużynę w turnieju, oczywiście zwycięzca ma zapewniony awans do fazy grupowej. Tak jak pisaliście wyżej, że to Renegades powinno wygrać, tylko przegrali na własne życzenie.
Zwycięstwo Vega squadron kurs 2.0 LVBet
✅
Faze - Navi

Drużyna karrigana nie zachwyca w tych kwalifikacjach. Jeszcze na dodatek przegrane dwie pistoletówki na jedną z najgorszych drużyn na tym turnieju, mianowicie QBF. Navi natomiast gra w kratkę. Po srogiej porażce z mousesports, zmobilizowali się i dokładnie to samo urządzili drużynie Sprout. Bardzo mnie cieszy, że Zeus w końcu się odblokował ponieważ brakowało go we wcześniejszych spotkaniach. Do tego Edward fajnie supportował, więc skoro Vega i liquid poważnie uprzykrzyli grę Faze to jak najbardziej Navi też na to stać.
Próbuje zwycięstwo Natus Vincere @2.85 LVBet
⛔
SS - Mousesports

Dla mnie fajny meczyk. Bardzo lubię oglądać akcję XANTARES&#39;a. Jednak on sam nie wystarczy aby awansować dalej to cały zespół musi się spinać. Na szczęście już Calyx robił wczorajszy bardzo dobre kille na Misfits i chyba się w końcu obudził bo poprzednie dwa mecze miał średnie. Uważam jednak, że czegoś jeszcze brakuje tureckiej drużynie i typuje w tym meczu over 26.5 @1.85 STS ✅ oraz wygrana mousesports po 1.35 STS ⛔ - na LVBet pewnie będzie większy kurs ale jeszcze nie przygotowali oferty.
Reszta meczy później napiszę co sądzę.
@edit: jeszcze Renegades - Sprout
Być albo nie być w turnieju - przegrany jedzie do domu. Kibicuję polskiemu zawodnikowi w tym meczu i chciałbym żeby Sprout wygrało, niestety uważam że to Renegades odniesie zwycięstwo. Ponieważ Sprout po pierwszym zwycięstwie z SS nie pokazali pozniej nic. I nic nie pokażą. Zaczynają eksperymentować i innocent powiedział że będzie prowadzący w tym meczu. Być może blefuje ale ja uważam że i tak nic nie jest w stanie pomóc drużynie Mocka. Renegades to bierze po kursie 1.65 LVBet
✅

Powodzenia
Na dzisiaj mam 3 kupony, której stworzyłem na podstawie analizy podanych wyżej. Łączcie to sobie jak chcecie ale jak ktoś chciałby zerknąć jak ja gram to zapraszam do tego tematu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/granie-z-husarzem.148676/page-2
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Misfits - Avangar; Avangar win @2.4, o26,5 @2.0 ✅ i ✅
Liquid - Vega: Vega win @2.05(!!!) ✅
Mouse - Space Soldiers; o26,5 @2.0, ss win @2.8 ✅ i ✅

Buster z ekipa jak juz wspominałem wyglądają całkiem niezle, wczoraj z f3 pewne i gładkie zwycięstwo ale na nich to szkoda słów, z drużyna seana myśle ze znow nawiążą walkę, misfits myśle ze zachłysnęli sie stosunkowo sporym sukcesem na ostatnim lanie i buki ich trochę przeceniają. Nie że im umniejszam bo francuscy zawodnicy sporo wnieśli i wyglada to w porządku ale @1.6 to pomyłka w moim przekonaniu, zwłaszcza ze Bo1
Liquid powinni do tej rundy podchodzić z innym bilansem, renegades powinni wczoraj z nimi wygrac mega gładko a niedość ze nie wygrali gładko to nie wygrali wcale... 2 pistolki, i 2przegrane forcy, oba z przewaga zawodnika w rundzie, zews jest widocznym osłabieniem i będę to powtarzał jak mantrę, zdecydowanie za mało grali na niego renegades, chyba wystraszyli sie nitro który asystował mu na site A, a ten miał bardzo dobry dzien. Co do rosyjskich zawodników, zawsze uważałem że są bardzo trudna i niewygodna drużyna dla przeciwników i ze są bardzo mocni, z reszta drużyny topowe rowniez tak twierdzą bo Vega często jest ich sparing partnerem, na ostatnim lanie na którym byli, to chyba tez był major wyglądało jakby zjadła ich presja i stres. Tutaj tego nie widać, wręcz przeciwnie - są bardzo pewni swoich umiejętności i wierzą w swojego igla, i są tego efekty, wczoraj polegli po pięknym pojedynku z Francuzami którzy do majora przygotowali sie, są skupieni i idą po swoje. Vega nie jest drużyna która popełni tak karygodne błędy jak wczoraj renegades, i która nie wykorzysta błędôw przeciwnika, taktycznie rownież możemy spodziewać sie mniej standardowych zagrań. Wchodzę w ten mecz najmocniej ze wszystkich meczów w tych kwalifikacjach do tej pory
Turcy trochę niepewnie weszli w turniej, dziwnym sposobem przegrali ze Sprout pierwszy mecz, jednak od drugiego pojedynku wytoczyli najwieksza artylerię, xantaresa który trzyma niesamowity poziom, a najlepsze jest to ze przez to ze ugrywa nieugrywalne rundy i ma efektowne zagrania łatwo mozna pominąć innych zawodników którzy rownież nie odstępują mu kroku zwłaszcza paz który zabijał nawet wiecej w meczu z Avangar i ugrywal clutche 1v3. W myszach coś mi nie pasuje. Mam wrażenie ze taktycznie wyglada to naprawde ubogo a wszystkie swoje mecze wygraja dziski skillsom swoich zawodników którego z pewnością mają. Turcy którzy aspirują do grania z najlepszymi na największych eventach są w stanie to wziąć a @2.8 to troche za dużo. Liczę na bardzo ładny meczyk, wyrównany przede wszystkim bo serio nie uważam ze space soldiers odstają od mysz za równo taktycznie jak i aimowo a i mouse z pewnością nie da się tak stłamsić jak wczoraj na wyglądające chyba najlepiej ze wszystkich drużyn na kwalifikacjach c9 i 3:0 w pełni zasłużone z reszta tak samo jak g2 (choć gdyby to Vega zamiast g2 byli 3:0 to rownież w pełni zasłużone)
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Wczoraj tylko Kangury mnie zawiodły. Żeby przegrać taki mecz... Szok. Serio długo takiego Throwa nie widziałem. C9 i Awangar dały zarobić. Envy też, ale męczarnie. Mówiłem żeby F3 nie tykac kijem od miotły nawet. Trzy raz grałem przeciwko nim, obecnie podejrzewam, ze jakiś mix z ppla mógłby ich ograc. ????
Dzisiaj gram mniej typów, bo nie ma czasu. Najlepsze jest, ze już wiem - wygrałem kasę. Vega 1.97 BAH - Tu nie ma innej opcji. Ruskie ich spokojnie pykna. Tylko niech cobbla nie wybierają błagam, żeby ZEWS nie miał możliwości kampic.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Wczoraj zabawowo za kilka złotych to weszło ????
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NDE0NTA4OTQwMDom9bvlOba3RH0LNxo=&amp;kind=MAIN
Dzisiaj na poważnie i tylko 2 mecze za grubszą stawkę.
Moim zdaniem trochę nie doceniacie Team Liqiud. Nitr0 EliGE i jdm to świetni zawodnicy. Wiadomo Zews odstaje od reszty. Vega gra rewelacyjnie, nie spodziewałem się tego po nich oglądając ich wcześniejsze mecze onlinowe. Faze ich zlekceważyło, a G2 nie mogło przebić się po stronie terro na overpassie.
Gdyby kursy były wystawione na odwrót to bym ten mecz odpuścił, ale tak grających Rosjan warto zagrać.
Vega@ 1.98

Mousesports wczoraj średni mecz, ale dlatego że grali z bardzo dobrą drużyną Cloud 9. Navi rozjechali 16-2.
Space Soldiers czyli Xantares i reszta. Czy Xantares i pojedyńcze przebłyski innych graczy wystarczą na takich graczy jak Oskar, Ropz, ChrisJ, Sunny czy Styko? Tylko Xantares jest na odpowiednim poziomie walczyć jak równy z równym. Reszta zdecydowanie odstaje. Faworyt jest tylko jeden.
Mousesport @1.43

Inne mecze za grosze żeby lepiej się oglądało ;)
Avangar@ 2.17 mecz 50/50. Misfits pokazało się dobrze tylko w meczu z żenującym F3.
Faze @1.39 Faze tutaj nie zlekceważy przeciwnika, ale widać że jest coś nie tak. Navi jak zwykle wielka niewiadoma, 2-16 z Mouse bardzo odstrasza, zero pomysłu na gre w tamtym spotkani.
[email protected] Również 50/50. Renegades jakoś mnie nie przekonuje i ten mecz z Liqiud, a po takim kursie nie warto ich grać. Mocek dzisiaj się zrewanżuje za wczorajszy mecz.
[email protected] QB jak oni się tutaj dostali. Envy słaba forma, ale i tak dużo lepsi niż ich przeciwnicy
wszystko fortuna
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja Renegades nie gram, chociaż według mnie wygrają ten mecz. Nie mam na nich siły po prostu. Throwuja mecze. Avangar bym nie grał jakoś grubo mimo wszystko. Mistfits moze im nie leżeć ze swoją szybką gra. Tak naarginesie ten Buster to jest taki kocur, ze szok. On ma papiery być kiedyś top 20 hltv.
Dla mnie dzisiaj Vega, Faze, Mousesport.
Uwazam, ze powinni wygrać swoje mecze. Ogólnie nie mam czasu dzisiaj i stawiam kasę tylko na singla. Chyba, ze jak wrócę do domu to coś podam = zagram.
Gram singla Grubo Vega 1.97 BAH
Potem się zobaczy.
Ps. Żeby było jasne - nie lekcewaze Liquid. To mocna ekipa, ale jak wygrają kwalifikacje 3-0 grając z trenerem to chyba padnę. Do tego Vega jest w mogą formie. Podejrzewam, ze sie wkurzyli wczoraj mocno i dzisiaj będa chcieli się zrewanżowaćbza wszelką cenę. Do tego uważam, ze Ruskie mają lepszego prowadzącego niż Kangury. Są lepsi Strzelecko. Lepiej czytają grę. W końcu w Rosjii to sport narodowy. Suka Blayt itd.
Reasumując Vega do boju. 1.97 bah
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ja Renegades nie gram, chociaż według mnie wygrają ten mecz. Nie mam na nich siły po prostu. Throwuja mecze. Avangar bym nie grał jakoś grubo mimo wszystko. Mistfits moze im nie leżeć ze swoją szybką gra. Tak naarginesie ten Buster to jest taki kocur, ze szok. On ma papiery być kiedyś top 20 hltv.
Dla mnie dzisiaj Vega, Faze, Mousesport.
Uwazam, ze powinni wygrać swoje mecze. Ogólnie nie mam czasu dzisiaj i stawiam kasę tylko na singla. Chyba, ze jak wrócę do domu to coś podam = zagram.
Gram singla Grubo Vega 1.97 BAH
Potem się zobaczy.
Ps. Żeby było jasne - nie lekcewaze Liquid. To mocna ekipa, ale jak wygrają kwalifikacje 3-0 grając z trenerem to chyba padnę. Do tego Vega jest w mogą formie. Podejrzewam, ze sie wkurzyli wczoraj mocno i dzisiaj będa chcieli się zrewanżowaćbza wszelką cenę. Do tego uważam, ze Ruskie mają lepszego prowadzącego niż Kangury. Są lepsi Strzelecko. Lepiej czytają grę. W końcu w Rosjii to sport narodowy. Suka Blayt itd.
Reasumując Vega do boju. 1.97 bah
Co do bustera to się zgadzam, że może zajść wysoko ale musiałby mieć mocniejszy team, żeby dawał się więcej zauważyć. Pewnie pasowałby do Gambit ale nie ma za bardzo za kogo tam przejść.
Z tym Liquid to nie mogą wygrać kwalifikacji 3:0, ponieważ swój pierwszy mecz z Faze przegrali
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
No tak, przegrali z Faze. Mój fail. Ogólnie dzisiaj będą grane wszystkie &quot;kolejki&quot; do końca. Także czeka nas Major do piątej dla wytrwałych z wolnym czasem. ???? Szczerze mówiąc czekam na te decidery nad ranem. Wydaje mi się, ze wtedy będzie można fajne bardziej oczywiste typy obstawiać. W końcu będą to mecze o awans. Jeśli natus vincere przegra z faze to w piątym meczu idę w nich grubiej, nie wierzę w ich brak awansu. ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Haha o 5 to ja wstaję do pracy ???? chyba nie pójdę spać w ogóle bo tak i tak się nie wyśpię.
No właśnie te decydujące mecze będą najlepsze. Może za bardzo wybiegam w przyszłość ale jakie nerwy będą mieli Ci najwięksi faworyci do wyjścia jeśli przegraja teraz swoje mecze? Przecież nie wyobrażalbym sobie, żeby Faze oraz na przykład mousesports odpadli, lecz wszystko jest możliwe
 
D 25

docencik

Użytkownik
Według mnie tak jak panowie wyżej-do zagrania trochę grubiej Vega @2,0 oraz Renegades @1,55. Co do drugiego typu nie sądzę, aby ekipa Innocenta ogarnęła się po tak słabych meczach. NAF i spółka dawali radę i było blisko comabacku w meczu z Liquid. Vega to typ dnia i nie sądzę, aby Liquid ich pokonało.
Do tego można postawić 4fun zakład over 26,5 Mouse vs SS @1,85 oraz Faze+Envy @1,7
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja bym z tą grubą grą przeciw Sprout uważał. Ten turniej pokazał że o niespodzianki w BO1 nie trudno. Znaczy nie twierdzę że tego Australijczycy nie wygrają ale różnie to się może skończyć. Jeżeli Renegades faworytem to minimalnym wg mnie
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Rpk wczoraj wyglądał jakby miał zaraz umrzeć. Scream w wywiadzie mówił, ze rpk ledwo chodzi tak jest chory, wiec nie ma co się dziwić. Może dają mu teraz odpocząć i na decydujące mecz/mecze po ewentualnej wygranej przyniosą go przed komputer. Chociaż bedzie ciężko, bo kawał chłopa... ????
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Z w/w powodu super value wciąż do złapania na QB Fire, 2.60 w LVBET biorę z pocałowaniem ręki, Rpk na tle grających potężną i śmierdzącą kupę wyróżniał się, co widać poniżej:

Nawet w pełnych składach zespoły te były bliżej 50/50 niż tego co pokazywały kursy, co widać tutaj:

Co prawda w pojedynkach z Flash oba zespoły oddały po 13 rund, ale patrząc na pozostałych dwóch rywali dla każdej z drużyn to jednak QBF miało trudniejszą przeprawę.

QBF @2.60 na pewno jest warte zagrania, byłoby również warte z EnvyUs w pełnym składzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom