>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ELEAGUE Major 2018 Atalanta&Boston

Status
Zamknięty.
B 0

brajan

Użytkownik
Dzisiaj przede wszystkim trzeba zagrać na Vege, który gra narazie świetnie. Narazie w tym turnieju wszystkie typy na Rosjan weszły i myślę, że dzisiaj poradzą sobie z Liquid, które wczoraj nie wiem jakim cudem pokonało Renegades, a właściwie to Renegades sami ten mecz oddali. Oba zespoły grały już z Faze i jakby spojrzeć na to z tej perspektywy to Vega wypadła zdecydowanie lepiej chociaż wiadomo, że mecz meczowi nie równy to Rosjanie powinni wygrać ten mecz, ponieważ narazie prezentują się zdecydowanie lepiej i dzisiaj powinni to udowodnić Vega Squadron 1.85 sts ✅

W meczu Renegades vs Sprout zdecydowanie idę w stronę Australijczyków, którzy są według mnie lepszym zespołem i obie porażki do tej pory odniesienie niefortunnie i jakoś nie wierzę, że już w tym meczu pożegnają się z turniejem, a Sprout oprócz meczu z SS nic wielkiego nie pokazali więc mimo niskiego kursu idę wyraźnie w stronę Renegades 1.45 sts ✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jedna mapę się gra tylko? ????
Tak, w kwalifikacjach grają tylko jedną
Grajcie co chcecie ale jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat to odpuszczam ten mecz. Liquid też gra z trenerem i jakoś na tym bardzo źle nie wychodzi.
Wiadomo jakieś info o tym trenerze, co to za gość?
Tak czy inaczej QBF to za niski poziom.Chłopaki
z EnVyUs jak się postarają to mogą wygrać bez problemu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
husarz22 co innego jak wiesz od jakiegoś czasu że grasz z trenerem i trenujecie a co innego jak wypada Ci gracz z dnia na dzień. To po pierwsze. Po drugie zews jednak jest chyba lepszym graczem niż maLek.
Zews: liquipedia HLTV
maLek: liquipedia HLTV
Co oczywiście nie znaczy że zdecydowałem się na granie QBF
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Tak, w kwalifikacjach grają tylko jedną
Grajcie co chcecie ale jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat to odpuszczam ten mecz. Liquid też gra z trenerem i jakoś na tym bardzo źle nie wychodzi.
Wiadomo jakieś info o tym trenerze, co to za gość?
Tak czy inaczej QBF to za niski poziom.Chłopaki
z EnVyUs jak się postarają to mogą wygrać bez problemu.
No jak Ci pokazałem na załączonych obrazkach EnvyUs to już tylko nazwa, grają tragedię, 1.45 na nich to jakaś lichwa.
husarz22 co innego jak wiesz od jakiegoś czasu że grasz z trenerem i trenujecie a co innego jak wypada Ci gracz z dnia na dzień. To po pierwsze. Po drugie zews jednak jest chyba lepszym graczem niż maLek.
Zews: liquipedia HLTV
maLek: liquipedia HLTV
Co oczywiście nie znaczy że zdecydowałem się na granie QBF
Serio porównujesz zewsa z Malekiem, który zagrał 4 (!!!!!!!!!!!!) rundy jako standin w jednym meczu online? ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
pasek widzę ile grał. Ale husarz pisał że Liquid z trenerem sobie nie najgorzej radzi. Dla mnie to kompletnie inne sytuacje, to na pewny duże osłabienie envy, ale nie wiem czy będę grał na QBF. Na Francuzów grać się teraz nie opłaca. Dla mnie no bet to spotkanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miri0 936

miri0

Użytkownik
Zews bardzo odstaje od reszty. Na ostatnie 20 meczów w 18 miał więcej zgonów niż zabójstw, a w większości były to zabójstwa albo na eco przeciwnika, albo czekał wyłapując pojedynczych zawodników i od razu ginął. Taki typowy decoy, idzie na zwiady i robi wymianę 1 na 1 jak dobrze pójdzie
Statystyki mówią same za siebie
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Niby tak, z drugiej strony dawanie info przez skróty i bycie buforem finansowym dla drużyny niesie korzyści.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Według regulaminu Eleague nV będzie grało z trenerem do końca, gdyż nie mogą już zrobić kolejnej zmiany i ewentualnie przywrócić rpk.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Dobra Vega wygrała. Dobry początek dnia. Juz bałem się, ze walna trhrowa jak przegrali full Eco liquid przy 10-7, ale wyciągnęli. Liquid dobrze kombinuje. Jeśli chodzi o Zewsa trzeba mu oddać, ze mega inteligenta bestia, ma swietne pomysły i widać pasję w oczach. Staty mimo wszystko kręci nie najgorsze. Często idzie 1 za 1, ale nie ma tragedii. Są gorsi w pełni aktywni gracze na tym turnieju... W zasadzie już poza, ale nie chce się już znęcać nad F3.
Macko dziękuję za info. To jest cenna informacja. Już wiem przeciw komu będę grać jeśli envy wygra ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Według regulaminu Eleague nV będzie grało z trenerem do końca, gdyż nie mogą już zrobić kolejnej zmiany i ewentualnie przywrócić rpk.
Czyli jeszcze jeden mecz ????
Dobra Vega wygrała. Dobry początek dnia. Juz bałem się, ze walna trhrowa jak przegrali full Eco liquid przy 10-7, ale wyciągnęli. Liquid dobrze kombinuje. Jeśli chodzi o Zewsa trzeba mu oddać, ze mega inteligenta bestia, ma swietne pomysły i widać pasję w oczach. Staty mimo wszystko kręci nie najgorsze. Często idzie 1 za 1, ale nie ma tragedii. Są gorsi w pełni aktywni gracze na tym turnieju... W zasadzie już poza, ale nie chce się już znęcać nad F3.
Macko dziękuję za info. To jest cenna informacja. Już wiem przeciw komu będę grać jeśli envy wygra ????
Widzę, że jesteś jednym z ludzi z twitch chata, który nie zna znaczenia słowa throw, otóż throw a game to oddać grę specjalnie, a nie przegrać przegrywając eco i tracąc momentum, wygrane na eco się zdarzają, throw to oddanie meczu &quot;on purpose&quot;.
 
M 629

mordoryb

Użytkownik
Czyli jeszcze jeden mecz ????

Widzę, że jesteś jednym z ludzi z twitch chata, który nie zna znaczenia słowa throw, otóż throw a game to oddać grę specjalnie, a nie przegrać przegrywając eco i tracąc momentum, wygrane na eco się zdarzają, throw to oddanie meczu &quot;on purpose&quot;.
Od dawna słowo &quot;throw&quot; w grach utożsamia się z sytuacjami, gdy dana grużyna/gracz mając przewagę oraz dogodną sytuącję do wygrania meczu przegrywa poprzez zbyt dużą pewność siebie, głupie błędy, niepotrzebne indywidualne akcje itd, osobiście nie spotkałem się jeszcze by &quot;throw&quot; oznaczało oddać mecz celowo ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie, posty odbiegające od tematu turnieju Eleague Major 2018 będę usuwane! Proszę dokończcie sobie tą kwestię na PW, ewneualnie w temacie ogólnym. Ten wątek przeznaczony jest do podawania analiz i informacji ściśle związanych z Majorem
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
CT QBF jest tragiczne, ale po T eksponują wszystkie mankamenty, wjeżdżają na trenera jak gangsterzy po haracz i nie biorą jeńców, po T nV jeszcze ukrywało trenera i Scream otarł się o rekord Magiska (29 fragów w jednej połowie Majora), ale po CT ciężko.

Tak czy srak Liquid Navi mouz czy nawet Avangar/Renegades powinni pocisnąć QBF w tiebreakerze/erach.
Jeżeli dowiozą to 14:10 ????
dowiezione, na live można było łapać wyżej niż 2.80 ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Navi - Liquid
QBF - Avangar
Mouz - Renegades
Poza Avangar w które można wchodzić raczej bez obaw pozostałe dwa mecze z gatunku tych tricky. Ciekawe który polski buk zdąży wystawić kursy
@up: niezły live, gratuluję
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Navi vs Liquid
Mouse vs Renegades
QBF vs Avangar
Moim zdaniem Navi gładko (spodziewam się fajnych kursów ~1.50)
Renegades pewnie koło 2.80-3.20 dadzą value będzie
I Avangar też powinien
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Pierwszy mecz to mecz mouz, pewnie nie zdążą ????
Navi już 1.50, na Avangar bedzie podobnie, takiego dubla bym łapał raczej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom