>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ELEAGUE Major 2018 Atalanta&Boston

Status
Zamknięty.
M 451

malizna

Użytkownik
Idę w stronę Mouse. Po tych wszystkich meczach, które grało Renegades dochodzę do wniosku, że strasznie męczą bułę. Według mnie jest 2 która odstaję (Ustilo, jks) a sam NAF tego nie pociągnie.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Idę w stronę Mouse. Po tych wszystkich meczach, które grało Renegades dochodzę do wniosku, że strasznie męczą bułę. Według mnie jest 2 która odstaję (Ustillo, jks) a sam NAF tego nie pociągnie.
Zgadzam się, za to NaVi mocno dołowało w dwóch swoich porażkach no i trener zews gra lepiej niż trener Malek więc Liquid z tak grającym Elige i Twistzzem mogą się postawić, chociaż 1.52 wygląda apetycznie sam nie wiem.
Avangar @1.62 warte ryzyka zdecydowanie, pokazali lepszego CS&#39;a przez te 4 mecze niż QBF, myszy powinny to wziąć @1.35, a co z NaVi to nie wiem, może rzucę yolo dubelka i pójdę spać ????
Avangar już 1.35, trzeba było się nie zastanawiać ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie chcę mi się zarywać nocki dla kwalifikacji, a zarobiony w miarę już jestem. Do tego pary dobrały się według mnie w najgorszy możliwy sposób. Aż zgłupiałem. Chyba nastawię budzik na 4.30, prześpię się i zagram dwa decydujące mecze. Na pewno złamanego grosza nie postawię na Renegades. Może będę żałować, ale oni po terro są bezsilni, do tego mają przestoję. Szkoda mi nerwów.
Liczę, że wygra Avangar, bo chcę zobaczyć bustera na Majorze. Do tego będzie można grubiej zagram przeciw QB jeśli będzie kurs się zgadzał.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja gram NaVI, Avangar i over26,5 rund u myszy. W sumie 4,15. Nie wiem czy wejdzie ale spróbuję. QBF miało farta że rpk był chory inaczej pewnie Envy wygrałoby mecz na nich i odpadło z bilansem 2-3. Mają lepszy bilans H2H z QBF (13-6)
NaVi powinno ogarnąć, pewnie nie bez problemów ale jednak. A u myszek myślę że może być długie spotkanie - jedni i drudzy momenty dobrej gry przeplatają słabymi. Zobaczymy. Powodzenia typującym ja lecę spać
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Avangar niestety odpada z turnieju po zaciętym meczu z team liquid.
Tymczasem odbyło się losowanie pierwszej rundy, która zacznie się już w piątek 19 stycznia!

Moim zdaniem Virtus Pro super trafiłi i na początek fazy zasadniczej powinni pokusić się o zwycięstwo.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Całe szczęście poszedłem spać i nic nie grałem, bo bym tylko i wyłącznie był zmeczony i wkurzony przegrana kasa. To tylko pokazuje, ze nie ma nigdy sensu grać na siłę. Bardzo dziwne wyniki zaczęły się sypać w ostatnich meczach. Szkoda mi Avangar. Przegrali z najłatwiejszym rywalem i niestety muszą jechać do domu.
Co do rundy grupowej. Nie wierzę żeby Liquid i QB mogli cokolwiek więcej ugrać niż grupa. Jeśli Virtusi nie wygrają tego meczu to naprawdę mogą od razu się pakować i wracać. BIG solidny team myślę, ze ogarnie Liquid. No nic, trzeba czekać na kursy, bo na razie nie ma czego rozważać. Pozdrawiam.
 
M 451

malizna

Użytkownik
BIG solidny? Dam sobie rękę uciąć, że gdyby nie awans z urzędu, to nie zobaczylibyśmy ich na majorze. W Krakowie wygrywali bo grali zyciowke oraz korzystali z &quot;zabronionego&quot; buga( wszyscy oprócz nich się dostosowali i go nie wykorzystywali). Jak będzie powyżej 2.3 to uderzam w Liquid
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Kursy już są. W zasadzie jest w tym dużo prawdy co napisałeś malizna . Dla swojego dobra i zdrowia psychicznego lepiej odpuszczę typowanie w takim razie Liquid, bo widzę, ze nie mogę ich przewidzieć. Na Liquid jest 1.68 w BAH. Liczyłem na coś innego szczerze mówiąc. Sk (bez dogrywki 1x2) jest 1.47 w BAH. Wygląda nieźle.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Ja zagram tripel: Faze, SK, Cloud9
Pierwszej 2 chyba nie muszę uzasadniać, oczekuję od nich spiny od pierwszego meczu. Co do C9-G2 to zaufam Amerykanom. G2 miał być super teamem, ale oczekiwania na ten moment ich przerastają. Obserwuję ich już od dawna i wystarczy mały run przeciwników lub przegrany clutch przez G2 i zawodnicy już są podłamani i strzelają miny (Apex, kennys).
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Odpuście sobie tę pierwszą rundę, na pewno będzie jakiś upset, duże granie zacznie się od 2 do 4 rundy szwajcara i od 1/4 kiedy wejdą bo3.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zwłaszcza że Legendy wracają po dłuższej przerwie i nie wiadomo czego oczekiwać. Tak naprawdę jedyne co mam ochotę na tą chwilę spróbować to typ przeciw Big. Mieli farta z crouch jump bugiem na inferno i są tu tylko z tytułu legend. Nie zdziwię się jak w tak wyrównanej stawce odpadna z 0-3. Co do SK to oni chyba na. Turków przegrali w Kolonii w grupie wiec bym nie próbował na Brazylijczykow - warto panietac że oni też ze standinem.
Piszę z telefonu więc nie patrzyłem kursów, zerkne potem na ofertę to może napisze więcej
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
O jakim ty standinie mowa? O boltzie? Oni z nim wygrali dwa duże turnieje ostatnio, a sam boltz grał w finale ostatniego Majora, więc on nie jest żadnym osłabieniem, a raczej wzmocnieniem.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Zgadza się Boltz od dłuższego czasu jest zawodnikiem SK, felps sam odszedł z teamu argumentując to tym że w związku ze zmianą stylu gry i roli, nie czuje się dobrze grając w ten sposób.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jeżeli się nie mylę to.grają z felpsem z którym nie grali od jakiegoś czasu, bo Boltz grał w immortals w eliminacjach do minora i nie może grać w sk.
Nie wyrokuje na ile to osłabienie ale jednak to może być inne sk
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Z felpsem wygrali jeszcze więcej turniejów np. ESL Cologne. Ani Felps ani boltz nie są kluczowymi zawodnikami. Obojętnie, który nie zagra po prostu musi zagrać swoje, a obaj zawodnikami są solidnymi. Ja nawet wyżej stawiam felpsa. Grał z nimi pół roku, więc nie ma mowy o jakiś nieporozumieniach w komunikacji, błędach w ustawieniach itd. Jestem spokojny o SK.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Rzeczywiście, w tym turnieju zagra felps. Na Twitterze sk jak i felpsa jest info. I rzeczywiście tez sie zgodzę że nie zbyt wiele to zmienia bo rownież jest kozackim zawodnikiem, chociaż pełni zupełnie inna role w drużynie (a przynajmniej pełnił) niz Boltz. On lurkowal, szukał entry, pchał sie na wymiany, playmaker. Boltz z kolei duzo bardziej bezpiecznie i bardziej na supporcie, i jeśli sk bedzie tłamsić felpsa to myśle ze to moze mieć wpływ na rozgrywkę zwłaszcza w późniejszych etapach czy na najlepsze teamy (faze, Astralis)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom