>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO ELEAGUE Major 2018 Atalanta&Boston

Status
Zamknięty.
karlshelby 0

karlshelby

Użytkownik
North - Vega
Najwięcej zabójstw - k0nfig @8.0 Unibet ⛔
k0nfig teoretycznie najlepszy zawodnik ze wszytskich w tym meczu.
14 najlepszy gracz 2017 roku wg HLTV, rating na lanach w 2017 - 1.11
Lepszy rating ma tylko mir z Vegi (1.18) ze względu na uczestnictwo w turniejach niższej rangi niż miało to miejsce w przypadku North a także mniejszą, rozegraną przez niego ilość rund - około 1000 mniej od k0nfig&#39;a.
Ogolnie jest tutaj spore value gdyż kursy powinny sie wahać w okolicach 4-5, lecz jak wiemy jest to system bo1 i pierwszy dzień majora także wiele będzie zależeć od tego kto jak wejdzie w mecz. Stawka 2/10
Gambit - NaVi
&#39;s1mple&#39; więcej zabójstw niż &#39;mou&#39; @1.8 Unibet ✅
s1mple 8 gracz wg HLTV 2017 tylko dlatego że NaVi bardzo mało osiągneło w tym roku. Skillowo jest to zawodnik top 5. Jego rating na lanach w 2017 - 1.26 podczas gdy rating &#39;mou&#39; wynosił 1.07.
Z resztą każdy kto się choć trochę interesuje cs:go wie że s1mple to bestia. Oczywiście jest to bo1 i wszystko się może zdarzyć, szczególnie gdy jest to mecz 50/50. Warto jeszcze dodać że tydzień temu, podczas &#39;kwalifikacji&#39; do majora, s1mple był zawodnikem z największym ratingiem spośród wszystkich graczy - 1.58(5 map). Stawka 4/10
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Po raz kolejny odradzam grę w 1 dniu Majora, poniżej po zdaniu na temat każdego meczu:

Nie wiadomo jak sobie North poradzi z hiperargesywnym stylem Vegi, każdy wynik jest tutaj możliwy, zarówno 16:8 w obie strony, jak i 16:13/16:14 w obie strony, ogólnie meczów Vegi staram się unikać

VP bez oficjalnego meczu od 24 listopada, wszyscy liczą, że wrócą do czołówki, ale mecz z QBF nie da na to jasnej odpowiedzi, no chyba, że zakończy się wynikiem 7:16 i wtedy będzie można wieścić pierwsze od czasu DHW 2013 playoffy Majora bez zawodników VP

Gob b przygotował na PGL Kraków jump buga, efekt to 3:0 dla BIG, podobnie jak VP nie grali od początku grudnia, więc pewnie siedzą gdzieś w niemieckich piwnicach i ćwiczą, Liquid wszedł do Majora z zewsem jako stand-inem i tak na prawdę nie wiadomo jak długo Elige i Twistzz będą w stanie ciągnąć ten skład.

FaZe ma tendencję do przesypiania meczów, nagle po wygranych pistoletach zamiast 7:0 robi się 1:8 i są nerwy, fnatic czasy świetności mają za sobą, ale zawsze pozostaną niewygodnym przeciwnikiem, niby value w stronę Szwedów, ale czy warto przeciwko FaZe?

Najważniejsze pytanie w jakiej formie ze strony medycznej i tej mentalnej znajduje się device, wiemy że nie będzie primary snajperem na tym turnieju, więc chyba nie wszystko jest do końca w porządku, chociaż nie ma pewności, że w trakcie turnieju to się nie zmieni, mouz potrafi zagrać koncertowo ale też koncertowo dać się stłamsić jak w meczu z C9 w kwalifikacjach, za dużo znaków zapytania

2x 3-0 w kwalifikacjach, styl C9 bardzo mi zaimponował, szczególnie w meczu z mouz, gdzie zmusili swoją grą do rozpoczęcia meczu przez chisaJ i oskara z odpowiednio 1-1-8 i 0-0-8, jednak to wciąż C9 i myślę że po raz kolejny mnie oszukają, tak czy owak czas na przejście fazy grupowej przez Skadoodle (8 majorów, 8 wylotów w fazie grupowej) mecz 50/50

Gambit na LANie, obrońca tytułu vs. jednoosobowa armia ukraińska w postaci s1mpla, Gambit dawno nie oglądaliśmy, ciekawe ile AdreN się nauczył od Zeusa i jak będzie prowadził grę, fitch debituje na Majorze, electronic wciąż szuka sobie miejsca w drużynie NaVi totalny skip

Tu będzie ciekawie, teoretycznie najbardziej klarowny mecz do typowania, z drugiej strony felps zamiast boltza z powodu idiotycznych zasad na majorach, bardzo agresywny zawodnik, który może zrobić entry albo dwa w rundzie, ale gdy był stałym członkiem SK częściej jego koledzy musieli grać 4v5 przez 1:20min w wielu rundach, z trzeciej strony XANTARES i całe SS, które pokazało niesamowitą siłę ognia w kwalifikacjach, nie jest to jeszcze topowy poziom, ale jeżeli zaczną dobrze to efekt kuli śnieżnej może im dac 12-13 rund, a może nawet 16.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A może ktoś ma ochotę pochwalić się swoim pickemem na pierwszą fazę? Jest jeszcze chwila, więc może kogoś to zainspiruje. Co ciekawe ja wykorzystałem kilka naklejek z fazy New Challengers, ale to raczej naturalne. Ciężki orzech do zgryzienia jest z zespołem, który osiągnie 3-0. Myślałem o Astralis, ale device ostatnio miał problemy ze zdrowiem, grali ze standinami, poza tym pamiętam, że na poprzednim majorze potrafili w którymś z meczów zawieść. Ostatecznie zdecydowałem się na SK, wprawdzie jest felps zamiast boltza, ale to nie jest aż taka różnica, jak w przypadku zamiany innego zawodnika. Jeżeli chodzi o 0-3 to wybrałem raczej jak jakieś 3/4 graczy, czyli QB. Wyraźnie imo odstają od stawki, innym pretendentem do tego jest BIG. Pewniakami do awansu wydają się FaZe, wspomniane Astralis, zaufam &quot;super drużynie&quot; z Francji, VP które jednak na majorach zawsze gra solidnie, C9 bo aimowo są bardzo mocni, podobnie z NaVi, nie prezentują się najlepiej, ale indywidualnie to przecież koty. Podobnie z Mouz, grają coraz lepiej i mogą sobie tutaj poradzić. Liquid prezentuje się fajnie, ale na dłuższą metę grając z trenerem przeciwko już tym najlepszym drużynom nie będzie to wyglądało tak dobrze. A jak wy wybraliście? Podobnie, czy coś innego? Jak tak, to dlaczego?
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
A ode mnie coś z trochę innej strony, typ czysto statystyczny. 1xbet na zabójstwo z HE w meczu daje nam 1.50, podliczałem eliminacje i na 25 meczów w 20 był plus. Polecam dzisiaj pograć nawet za drobne dubelki 1.50*1.50 po kolei i liczyć pieniądze.

Co do typów to moim zdaniem:
Vega wygra
VP loteria
Big vs Liquid over 26.5 (nie zdziwię się jak będzie dogrywka)
Faze wygra do 11-12
Astralis -2.5 (1.80 fajny kurs)
C9 vs G2 fajny kurs na C9
Gambit z Navi overowy mecz będzie
SK gładko
Argumenty za tymi typowaniami? /Maćko18
Potraktuj to jako odpowiedź na zapytanie o Pickem /miri0
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Sposób wszystkich dzisiejszych meczy, wybrałem dwa, które uważam warte są ryzyka i połącze je w dubla:
Cloud9 - G2 Esports
Typ: wygrana Cloud9
Natus Vincere - Gambit
Typ: wygrana Natus Vincere
AKO:
3.39 LVBet
⛔
Nie muszę tego powtarzać, że w BO1 to oczywiście spore ryzyko. Więc do rzeczy - francuskie G2 dopiero się rozkręca. Udało im się zrobić bilans 3:0 w kwalifikacjach, podobnie zresztą jak c9, ale mieli łatwiejszych rywali. Przejście tarika bardzo ich wzmocniło, jest to genialny IGL, który z pewnością będzie potrafił poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Liczę również na fenomen Skadoodla. Pojedynek z kennyS będzie się ciekawie oglądać. Uważam, że c9 stać na wygraną i powtórzą swojego pięknego CS&#39;a tak jak w kwalifikacjach.
Drugi pojedynek, który wytypowałem to Navi z Gambit. Trudno tutaj cokolwiek powiedzieć o zeszłorocznych zwycięzcach majora ponieważ nie grali oni w kwalifikacjach. Ale na pewno brak Zeusa będzie dla nich odczuwalny. To z resztą w dużej mierze dzięki niemu udało im się osiągnąć taki sukces. Aktualnie Zeus jest w Navi i to powinno działać na ich korzyść. Ukraińcy potrafią przecież dobrze zagrać, są mega utalentowani skillowo a o resztę powinien zadbać Zeus.
Wiem, że nie ma w tych analizach jakichś konkretów ale cos więcej będzie można powiedzieć o jutrzejszych meczach gdy zaobserwujemy grę legend
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Nie muszę tego powtarzać, że w BO1 to oczywiście spore ryzyko. Więc do rzeczy - francuskie G2 dopiero się rozkręca. Udało im się zrobić bilans 3:0 w kwalifikacjach, podobnie zresztą jak c9, ale mieli łatwiejszych rywali. Przejście tarika bardzo ich wzmocniło, jest to genialny IGL, który z pewnością będzie potrafił poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Liczę również na fenomen Skadoodla. Pojedynek z kennyS będzie się ciekawie oglądać. Uważam, że c9 stać na wygraną i powtórzą swojego pięknego CS&#39;a tak jak w kwalifikacjach.
Drugi pojedynek, który wytypowałem to Navi z Gambit. Trudno tutaj cokolwiek powiedzieć o zeszłorocznych zwycięzcach majora ponieważ nie grali oni w kwalifikacjach. Ale na pewno brak Zeusa będzie dla nich odczuwalny. To z resztą w dużej mierze dzięki niemu udało im się osiągnąć taki sukces. Aktualnie Zeus jest w Navi i to powinno działać na ich korzyść. Ukraińcy potrafią przecież dobrze zagrać, są mega utalentowani skillowo a o resztę powinien zadbać Zeus.
Wiem, że nie ma w tych analizach jakichś konkretów ale cos więcej będzie można powiedzieć o jutrzejszych meczach gdy zaobserwujemy grę legend
Kto miał trudniejszych rywali? C9 czy G2? Wg mnie było dość równo

Tarik nie jest genialnym IGL, dlaczego? Bo w momencie shuffla w C9 IGL miał być Rush, ale tarik bardzo chciał i został IGL, więc to raczej początkujący IGL, a nie genialny ???? Fenomen Skadoodla na majorach nie istnieje, 8 majorów, 8 razy odpadał w grupie. Ten mecz można zanalizować równie dobrze w drugą stronę wymieniając tarika na shoxa, ska na kennego, a resztę &quot;analizy&quot; zostawiając bez zmian.
Co do NaVi - Gambit to fakt, że Zeus jest w NaVi powinno działać na korzyść Gambit, dlaczego? Tak na prawdę Zeus wystrugał Gambit z banana, wziął młodych Kazachów, AdreNa i Dosię za mordy i nauczył ich sposobu gry w CS:GO, oni wiedzą jak Zeus prowadzi zespoły, Zeus prowadzi je tak od momentu gdy z NaVi odszedł starix i IGL przejął właśnie Zeus. To się nie zmieni na tym turnieju, więc czwórka Gambit, która grała z Zeusem może czytać jak z otwartej księgi. co do aima to o ile Dosia = Edward na supportach i s1mple&gt;Hobbit to reszta jest mocno na remis i to przewaga aimowa wśród IGL wygląda tak: AdreN&gt;&gt;Zeus.

Wg mnie oba mecze są typowo 50/50, a jeszcze pakować je do dubla.. ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
W ogóle pasek zgadzam się z tym co pisałeś opisując pierwszą kolejkę - ciężkie pary do typowania, zwłaszcza po tak długiej przerwie. Kilka zespołów ze swoimi problemami.
Wiem że w długoterminówce grałem że Gambit nie rozegra map niż VP. Ale teraz zastanawiam się czy nie zagrać że VP odpadnie w grupie. I w sumie oba typy mogą wejść jednocześnie. Jedynym zdecydowanie odstającym od reszty zespołem powinno być QBF, reszta to mniejsze lub większe zagadki. Do tego system szwajcarski, rozgrywany w BO1. Pewnie VP zacznie dziś od wygranej ale dalej dużo zależy od losowania.
Niby TaZ pisał że przygotowali coś specjalnego, że szykują się na majora. Ale raz że szykują się wszyscy - wreszcie turniej po dłuższej przerwie, a nie wrzucony pomiędzy inne duże turnieje, zespoły mogły się przygotować, ciężko się typuje ale może fajnie się będzie oglądać. A dwa, że co miał napisać - będzie ciężko, jesteśmy bez formy?!
Zresztą już na kwalifikacjach (New Challengers Stage) było trochę niespodzianek. A tak naprawdę jedynym poważnym argumentem za VP jest fakt, że dotychczas świetnie im szło na majorach i mieli jeden przebłysk w 2017 - EPICENTER, którego ostatecznie i tak nie wygrali. Jasne, VP mogą dojść do finału, ale równie dobrze mogą odpaść w grupie - zespół nieprzewidywalny, zależy czy będą mieli dzień. Mousesports czy NaVi falowali formą przed tygodniem przecież podobnie może być z VP. Dla mnie bet 50/50, po tym kursie delikatnie spróbuję.
Awans do Champions Stage - Virtus Pro - Nie @2,25 STS
Druga sprawa - Vega. Sami przyznają że ich szybki styl gry nie każdemu pasuje, mecze BO1, rywal w 1 rundzie w zasięgu a dalej pewnie sporo zależy od rywali jakich trafią no i czy wytrzymają psychicznie rosnącą presję i szansę jaka się ewentualnie może otworzyć.
Awans do Champions Stage - Vega Squadron - Tak @2,45 STS

Typy dość odważne więc za delikatną stawkę
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
pasek
Zdecydowanie trudniej miało C9 gdyż nie postawiłbym znaku równa się przy EnVyUs i Flash. Mimo, że to zdecydowanie nie był turniej Francuzów to jednak teoretycznie wyglądają lepiej a flash natomiast większość skazywała ich bilans 0:3 i tak też się stało.
Bardziej Sprout = Misfits. A z mousesports masz rację
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
pasek
Zdecydowanie trudniej miało C9 gdyż nie postawiłbym znaku równa się przy EnVyUs i Flash. Mimo, że to zdecydowanie nie był turniej Francuzów to jednak teoretycznie wyglądają lepiej a flash natomiast większość skazywała ich bilans 0:3 i tak też się stało.
Bardziej Sprout = Misfits. A z mousesports masz rację
16:13 w pojedynku bezpośrednim zdecydowanie pokazało, że to drużyny, które NA TAMTYM TURNIEJU prezentowały zbliżony poziom. 1-3 czy 0-3 nie robi różnicy, gdyż ktokolwiek z nich wygrałby ten mecz odpadał w następnym. EnvyUs to obecnie tylko nazwa, wartosci esportowej już nie przedstawiają.
 
karlshelby 0

karlshelby

Użytkownik
Kto miał trudniejszych rywali? C9 czy G2? Wg mnie było dość równo

Tarik nie jest genialnym IGL, dlaczego? Bo w momencie shuffla w C9 IGL miał być Rush, ale tarik bardzo chciał i został IGL, więc to raczej początkujący IGL, a nie genialny ???? Fenomen Skadoodla na majorach nie istnieje, 8 majorów, 8 razy odpadał w grupie. Ten mecz można zanalizować równie dobrze w drugą stronę wymieniając tarika na shoxa, ska na kennego, a resztę &quot;analizy&quot; zostawiając bez zmian.
Co do NaVi - Gambit to fakt, że Zeus jest w NaVi powinno działać na korzyść Gambit, dlaczego? Tak na prawdę Zeus wystrugał Gambit z banana, wziął młodych Kazachów, AdreNa i Dosię za mordy i nauczył ich sposobu gry w CS:GO, oni wiedzą jak Zeus prowadzi zespoły, Zeus prowadzi je tak od momentu gdy z NaVi odszedł starix i IGL przejął właśnie Zeus. To się nie zmieni na tym turnieju, więc czwórka Gambit, która grała z Zeusem może czytać jak z otwartej księgi. co do aima to o ile Dosia = Edward na supportach i s1mple&gt;Hobbit to reszta jest mocno na remis i to przewaga aimowa wśród IGL wygląda tak: AdreN&gt;&gt;Zeus.

Wg mnie oba mecze są typowo 50/50, a jeszcze pakować je do dubla.. ????
W Gambit iglem jest Dosia.
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Ja w pierwszych rundach będę poszukiwał typów na drużyny, które nie grały ostatnio vs drużyny z kwalifikacji.
Argumentuję to faktem, iż łatwiej obrać strategię przeciwko kwalifikantom. Grali niedawno, raczej &quot;nie chowali&quot; zagrywek i nie sądzę by mieli wystarczająco dużo czasu by przegotować coś ekstra w porównaniu do przeciwników.
Idąc tym tokiem myślenia proponuję [1x2 by Dafabet]
SK Gaming - Space Soldiers [1.39] stawka 3/10
Gambit - Navi [2.06] stawka 1.5/10
Astralis - Mousesports [1.76] stawka 2/10
BIG - Team Liquid [2.26] stawka 1/10
Virtus.pro - QBF [1.33] stawka 3/10
North - Vega Squadron [1.67] stawka 1.5/10
&lt;---------------------------------------&lt;&lt;
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Pierwszy dzień również uważam że jeśli chodzi o wyniki to nie ma co szaleć, bo podwyższone ryzyko, jednak óni wystawił ofertę na zawodników i myślę że tutaj już można coś wybrać ciekawego na dzisiejszy dzień
e; pierwszy dzień mega udany, z głównych betów tylko c9 nie weszło
North - Vega; Vega win @2.4 óni ✅
Vega pokazało w fazie grupowej że są bardzo niewygodnym przeciwnikiem na którego trudno się gra. To co spodobało mi się najbardziej w ich grze to nieprzewidywalność w meczu z Faze, bardzo dużo indywidualnych nietypowych zagrań oraz taktyki i zagrywki drużynowe które są zupełnie nie w mecie (na przykład force 5x mac10) oraz to że aż kilku zawodników jest w stanie wziąć ciężar gry na swoje barki, jak w meczu liquid gdzie po tt dwóch zawodników (bodajże hutchie i jr) mieli razem 5 fragów. North nigdy mnie nie przekonywało, uważam że to jeden z najsłabszych teamów w tym najwyższym tierze, raz mają dzień konia, raz pożal się boże to co grają. MSL mocno odstaje aimowo od reszty, cajunb potrafi missować takie clear shoty że to głowa mała, tak naprawdę nie wiadomo co pokażą dlatego nie ma co szaleć ze stawką ale myślę że warto zaryzykować
VP - QBF; Kvik więcej fragów niż Taz @2.1 ✅ ✅, Byali najwięcej fragów w meczu @5.5 ⛔ ⛔ óni
Typ w zdecydowanej mierze przeciwko Tazowi, emeryt, praktycznie zawsze zamyka (fenomenem jest to że jeśli neo otwiera to taz zamyka a jeśli taz otwiera to neo zamyka, ci zawodnicy niemal nigdy nie mogą zagrać razem dobrego meczu, nie wiem czemu się tak dzieje zwróćcie na to uwagę ???? ) do tego teraz jest IGLem a wiadomo że zawodnicy na tej roli nigdy nie kręcą dużo fragów, do tego bardzo często kryje miejsca w których trudno błysnąć i zgarnąć wiele zabójstw, najczęściej kończy się to wymianą 1za1, np drop na cbble. Kvik wyglądał całkiem ok w kwalifikacjach, w prawdzie nie miał zbyt wymagających przeciwników. Myślę że przy takim kursie warto spróbować. Do tego typuje białego na lidera w tym meczu, spędził 160h w 2 tygodnie ostatnie na dmach, z całą pewnością najlepszy aimowo na mapce jeśli jest forma, i właśnie liczę że odpali maszynę.
Astralis - mouse; Oskar &gt; Device @1.9 ✅ ✅, Ropz &gt; dupreeh @1.9 ✅ ✅ óni
Device wraca po dłuższej przerwie, podobno już czuje się dobrze, jednak to co jest warte odnotowania to to że nie będzie &#39;primary awp&#39; w drużynie, czym traci bardzo dużo bo snajperem jest o niebo lepszym niż riflerem, oskar bardzo dobre kwalifikacje, poza meczem z c9 gdzie został stłamszony bardzo mocno, wynik może pójść w obie strony, taktycznie na pewno ast dużo lepsze niż mouse. We fragi oskara myślę że warto tutaj pójść. Tak samo Ropz wiadomo jakim jest młodym talentem i przyszłościowym zawodnikiem, godnie zastępuje Niko, bardzo dużo wniósł do drużyny, dupreeh z kolei staje się primary awp w astralis co moim zdaniem nie wyjdzie im na dobre na majorze, device z całą pewnością jest dużo lepszy, Duńczycy sporą na tym tracą, w związku z tą informacją Oskar powinien być zestawiony z dupreeh a ropz z devicem, więc - oskar lepszy snajper niż dupreeh, a ropz lepszy rifler niż device. Oskar powinien niejako kontrować dupreeh tym samym niwelując jego fragi. Wiecie o co mi chodzi. Te pary mają na siebie bezpośredni wpływ. Warto pokusić się o zagranie dwóch typów bo myślę że jak wejdzie to jeden to i drugi.
G2 - C9; C9 win @2.08 óni ⛔ ⛔
Jedni i drudzy 3;0 w kwalifikacjach, jedni i drudzy wszystkie gry bez większych problemów, bardzo pewnie. Klątwa Skadoodle w końcu powinna zostać złamana, tarik i rush wnoszą dużo więcej umiejętności niż nothing i shroud. Więc nawet jeśli sam skadoodle będzie zawodził to z pewnością drużyna jest w stanie ponieść go do fazy pucharowej. Mecz moim zdaniem czysto 50-50. Bodyy może mieć istotny wpływ na rozgrywkę, czy pójdzie ona w stronę francuzów czy amerykanów bo uważam że jest najsłabszym punktem zespołu.
Gambit - NaVi; Gambit win @1.9 ✅ ✅, S1mple &gt; mou @1.75 ✅ ✅ óni
Gram cały czas przeciwko Navi, ta drużyna nie ma prawa osiągnąć sukcesów w tym składzie. Zeus i Edward tak odstają od dzisiejszych zawodników że to jest niepojęte. Obciążają niesamowicie. Electronic może wnieść sporo ale przeplata dobre gierki ze słabszymi. Flamie hehe przygasł, jeszcze jakiś czas temu wymiatał teraz odszedł w cień. Gambit obrońca tytułu, debiutuje fitch na majorze ale jest bardzo ograny, zanim był w drużynie to bardzo dużo grał z tym składem. Z pocałowaniem ręki biorę taki kurs na Gambit. Adren z Hobbitem powinni karać edwarda i zeusa jak chcą. S1mple nie będzie w stanie sam tego wycarrować. Niemniej uważam że będzie robił robotę i będzie jedyną nadzieją, dlatego też idę w jego fragi, bo mou nie jest osobowością numer 1 w drużynie.
SK - Space Soldiers; XANTARES &gt; coldzera @2.1 ✅ ✅, fer najwięcej fragów @8 ⛔ ⛔ óni
Coldzera wiadomo, nr 1 na świecie, ryzykowne granie przeciwko niemu, ale spróbuję bo Xantares to turecki dzik, sam z niewielką pomocą wygrywa te gierki. Aimowo bardzo dobry, chętnie spróbuję po 2.1. Do tego perełka na dziś, fer najwięcej fragów. Moim zdaniem najlepszy zawodnik SK w ubiegłym roku. Tyle co jakości i wygranych turniejów im dał to ja nawet nie, zwłaszcza że Fallen trochę &quot;opadł&quot;. Wygrywa większość wymian, gra bardzo pewnie ale też bezpiecznie, nie to co felps. Naprawdę trzeba spróbować
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Pozwólcie, że tym razem będzie bez większego rozpisywania się, bo mam dużo nauki na uczelnie. Zaufajcie, bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Virtus Pro + Astralis w BAH wyszło mi aktualnie równe 2.00. Do usłyszenia
VP może już nigdy nie będzie takie jak kiedyś, ale na Majorach zawsze graja dobrze. Neo, Taz i Pasha mobilizują się podwójnie. Nie wyobrażam sobie żeby przegrali z młodziakami, którzy jakimś cudem awansowali dalej. Byali ich zje aimem.
Co do Astralis. Hmmm wydaję mi się, że oni po prostu zagrają swoje, a myszy grają bardzo nierówno, jeden mecz super, drugi dramat. Mam wrażenie, że grają bez pomysłu po stronie terro i Astralis ich rozczyta. Do tego Device... Nie przejmowałbym sie jakoś, że nie będzie grał AWP i ma problemy ze zdrowiem. Jakby był obłożenie chory to nie występowałby.

Okey zaraz się okaże, że VP to przewali z dzieciakami ????
Do fazy Play off BO3 nic nie stawiam. Chyba, że dwa kolejne mecze przeciwko VP. Jak ich bije QB do 3 to oni nic nie ugrają. Będzie dramat
 
P 9

plokin

Użytkownik
- przegrana pistoletówka i gładko kolejne dwie rundy,
- czwarta runda przegrana przez smoke na zajęcie i jednego flasha na B,
- nierozgrzana AWP Snaxa, co skutkuje przegranymi ważnymi pojedynkami,
- złe skracanie maina, niekorzystana wymiana 1 za 2,
- ogromne problemy finansowe,
- brak pomysłu na zatrzymanie przeciwników wychodzących ze smokea (main A) może z jednym flashem,
- słaba podsadzka i stracenie jedynego karabinu przez Neo,
- w 14 rundzie głupie skrócenie B, co skutkuje śmiercią Taza i uciekającego Paszy,
- kolejna przegrana pistoletówka (gość z żółtego wózka za mocny/sprytny),
- szybka strona terro, bo zbliża się pora na posiłek.
Taz w tym spotkaniu wypadł okropnie. Zero zrozumienia ze Snaxem, co wyszło przy podejściu do smokea na zajęcie. Refleks emeryta poza jedną rundą, gdzie stawił opór z bombsaidu. Nie potrafił z full auto zabić ani jednego z trzech przeciwników w plecy.
Neo wygrywał pojedynki 1 na 1 i dobrze się ustawiał. Słabo wykorzystał podsadzkę, obracając się plecami do hangaru.
Pasha radził sobie z AWP. Bez sensu skrócił i próbował uciec oraz w akcie desperacji podszedł z kijem na A pod wózek, co nie powinno mieć miejsca z jego umiejętnościami.
Byali poniżej oczekiwań. Niewidoczny dla mnie.
Snax rozgrzał się na AWP i zaczęło wychodzić (fajne dwa heady z p250 w hangarze i 3k z awp na B). Jednak sam spotkania nie ma prawa wygrać. Nie potrafił się odnaleźć na B.
W tym spotkaniu VP wyglądało jak banda randomów, która została wykończona zwykłym standardem. Zero widowiska pod względem strzeleckim oraz taktycznym. Wygrała drużyna stawiana przez niejednego do gładkiego 0-3 (Pick&#39;em challenge).
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem nie jestem zaskoczony, typowałem zresztą kilka postów wyżej że nie wyjdą z grupy. Wygląda że wyszła perełka
Nie wiem, może inne mapy mają przygotowane lepiej ale ta strona CT na cache&#39;u wyglądała fatalnie. Zobaczymy jak z losowaniem, chociaż z taką grą to mogą zostać z 0-3.
Myślę że to nie jedyna niespodzianka. Nie wiem czemu spodziewam się że w BO1 Turcy mogą napsuć trochę krwi SK. Już raz ich na LANie ograli, ostatnio prezentują się nieźle, SK w lekko zmienionym składzie.
SS +4,5 @1,80 STS ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 0

brajan

Użytkownik
Następny mecz Astralis vs Mouse i myślę, że po powrocie Device gra Duńczyków powinna się odmienić. Z Denisem nie wyglądali źle, ale Device to chyba najbardziej istotny zawodnik w Astralis i po jego powrocie powinniśmy zobaczyć to do czego zwykli nas przyzwyczaić Duńczycy. Z kolei w eliminacjach mousesports nie zachwycało, co prawda wygrali wysoko mecz z Renegades, ale przegrali z SS oraz z C9, oba te zespoły są gorszymi drużynami od będącego w formie Astralis. Ciężko powiedzieć w jakiej obecnie formie znajdują się Duńczycy, ale myślę, że sam powrót snajpera pozwoli im powrócić do dawnej gry i wygrają z myszkami, które w dotychczasowych meczach nie pokazywali gry pozwalającej na pokonanie Astralis nawet jeśli od dłuższego czasu grali w osłabieniu i teraz postarają się o powrót na zwycięskie tory, więc gram Astralis 1.67 lvbet
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Następny mecz Astralis vs Mouse i myślę, że po powrocie Device gra Duńczyków powinna się odmienić. Z Denisem nie wyglądali źle, ale Device to chyba najbardziej istotny zawodnik w Astralis i po jego powrocie powinniśmy zobaczyć to do czego zwykli nas przyzwyczaić Duńczycy. Z kolei w eliminacjach mousesports nie zachwycało, co prawda wygrali wysoko mecz z Renegades, ale przegrali z SS oraz z C9, oba te zespoły są gorszymi drużynami od będącego w formie Astralis. Ciężko powiedzieć w jakiej obecnie formie znajdują się Duńczycy, ale myślę, że sam powrót snajpera pozwoli im powrócić do dawnej gry i wygrają z myszkami, które w dotychczasowych meczach nie pokazywali gry pozwalającej na pokonanie Astralis nawet jeśli od dłuższego czasu grali w osłabieniu i teraz postarają się o powrót na zwycięskie tory, więc gram Astralis 1.67 lvbet
Device nie będzie snajperem na tym turnieju. Dupreeh zostaje przy awp. A najistotniejszym zawodnikiem jest gla1ve. Bez niego nic nie osiągali, odszedł karrigan przyszedł on i zdominowali scenę
 
B 0

brajan

Użytkownik
Device nie będzie snajperem na tym turnieju. Dupreeh zostaje przy awp. A najistotniejszym zawodnikiem jest gla1ve. Bez niego nic nie osiągali, odszedł karrigan przyszedł on i zdominowali scenę
Po meczu muszę Ci przyznać rację, niby Device próbował też coś z awp, ale no co tu dużo mówić.. tragedia.. mi się wydaję, że Device w formie naprawdę potrafić uczynić z Astralis jeden z najlepszych zespołów na świecie, ale co teraz mogę powiedzieć wielki ⛔ i tyle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom