>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ESEA season 26

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Już dziś rozpoczynają się zmagania w grupach na turnieju offline ESEA season 26 Global Challenge. Tym razem zawodnicy zawitali do Nowego Yorku, w puli nagród jest 50.000$ a zwycięsca zgarnia aż 18.000$.
Tak oto prezentują się grupy:

(Z góry przepraszam że zdjęcie jest zrobione telefonem ale przez problemy techniczne musiałem z niego skorzystać)
Mecz otwarcia przewidziany jest na godzinę 16:00. AGO zmierzy się w nim z australijskim Chiefs.
 
P 60

provz

Użytkownik
Ago lekko 2:0 powinno pojechać australie, wczoraj bardzo solidny mecz przeciwko extatus, widać ze chłopaki dobrze czują sie na tym lanie, furlan snatchie robią robote w drużynie, myśle ze ta drużyna ma spory potencjał zeby wbić sie do top15 i to całkiem realny, chłopaki maja duzo pomysłow i graja mało standardowo, w grupie jedynie z SS moga miec problemy bo nie od dzis wiadomo ze turcy sa bardzo silni, duzy mappool i xantares który robi cuda na kiju.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ago lekko 2:0 powinno pojechać australie, wczoraj bardzo solidny mecz przeciwko extatus, widać ze chłopaki dobrze czują sie na tym lanie, furlan snatchie robią robote w drużynie, myśle ze ta drużyna ma spory potencjał zeby wbić sie do top15 i to całkiem realny, chłopaki maja duzo pomysłow i graja mało standardowo, w grupie jedynie z SS moga miec problemy bo nie od dzis wiadomo ze turcy sa bardzo silni, duzy mappool i xantares który robi cuda na kiju.
Jedna mała uwaga o której zapomniałem napisać w pierwszym poście. Pojedynki w grupach są rozgrywane w formacie BO1, czyli zobaczymy tylko jedną mapę w poszczególnych meczach. Natomiast późniejsze fazy turnieju czyli półfinały i finał będą grane jako BO3
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Dodatkowo nie mówiłbym, że na tym lanie czują się dobrze, bo ten lan tak naprawdę dopiero co się rozpoczyna, wczorajszy mecz to był europejski finał o slota w EPL, natomiast dzisiaj zaczynamy zabawę o pulę pieniędzy, z najlepszymi drużynami w poszczególnych regionach ESEA,
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No i gratulacje dla AGO. Obyło się bez niespodzianki i nasi gładko wygrali 16:5.
Teraz zdecydowanie trudniejszy rywal. Ja natomiast widzę sporą szansę, że ago zdoła wygrać ze Space Soldiers. Turecki zespół również odniósł zwycięstwo w swoim pierwszym meczu.
Spotkanie zapowiadają się bardzo emocjonująco, początek o 22:00. Wierzę , że nasi podtrzymają dobrą passę i wejdą w mecz bardzo skupieni.
22:00
@2.02 wygrana AGO
Bukmacher: STS (niestety LVBet i forbet jeszcze nie mają tej oferty ale proszę śledzić do końca ponieważ w okolicach 20-21 może się pojawić ten typ i być wyższy kurs)
@edit: pojawilo się na forBet 2.25
✅✅???? gg AGO
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
uzytkownik-24118 2,1K
Ja mam wątpliwości. Czysto teoretycznie Space Soldiers są minimalnie lepsi. Tyle, że oni odpoczywali chyba od oficjalek od europejskich finałów WESG. Pytanie czy Turcy będą chcieli odkrywać swoje zagrywki przed ważniejszymi dla nich turniejami - już chwilę po Global Challenge mają baraże o ESL Pro Ligę (półfinały bezpośrednio po finale GC) a kilka dni później eliminacje do majora.
Po kursie z STS nie zaryzykowałbym gry na AGO, kurs Forbetu prezentuje się lepiej.
Ja chyba jednak spróbuję over rundowy - linia IMHO dość nisko (26,5) więc już 16:11 dla którejś z drużyn pokrywa a kurs niezły @1,85.
AGO - Space Soldiers
Ponad 26,5 rundy @1,85 STS ✅✅ 16:11
Można było grać na AGO. Turcy ładna próba powrotu.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Space Soldiers vs Chiefs
BO1 godz. 16:00

Bardzo zaskakującym dla mnie jest fakt, że decydujący mecz o wyjście z grupy jest rozgrywany tylko na jednej mapie. Będę chciał zatem to wykorzystać i pokusić się na pogranie underdoga.
Przy BO1 nietrudno o niespodziankę. Przekonały sie o tym nawet najlepsze drużyny świata. Wystarczy, że faworyt przegra na przykład jedną czy dwie pistoletówki, potem wkradnie się stres lub inne niesprzyjające czynniki. Nerwy i gra na pograniczu błędu moga przynieść niekorzystne konsekwencje w przypadku Space Soldiers, którzy muszą ten mecz wygrać i ciąży na nich ogromna presja.
Obydwie drużyny na tym turnieju przegrały z AGO i obydwie wygrały z Rise Nations. Wiadomo, że w zupełnie innych okolicznościach ale liczy się sam fakt.
Styl gry drużyn z Europy a z Australii też jest różny i SS mogą mieć problemy. Wczoraj teoretycznie lepiej przed samym meczem AGO z Space Soldiers lepiej wg bukmacherów wyglądali tureccy zawodnicy ale jak widać Calyx i XANTARES (nawet z Acem))niezdołali doprowadzić swojej drużyny do zwycięstwa.
Kurs @4.7 LVBet na zwycięstwo Chiefs ⛔ a dla mniej odważnych polecam handicap 6,5+ Chiefs za @2.06 LVBet⛔
Koniec meczu 16:9 dla SS, zabrakło jednej rundy do handi
 
uzytkownik-24118 2,1K
Space Soldiers - Chiefs

Ja bym tutaj nie szukał niespodzianki. Chiefs już jedną sprawili - faworytem meczu przegranych byli Amerykanie. Australijczycy obronili na overpassie 3 punkty meczowe a potem wygrali dogrywkę.Kursy nawet wzrosły - w tej chwili na Chiefs jest 5, a linia handicapu to 7,5.
Patrząc na map pool jednych i drugich to widać rozbieżności - Chiefs lubi grać Nuke, Train, Cbble ( najczęściej grane mapy wg statystyk HLTV), a Turcy Cbble, Cache i Mirage. Spodziewałbym się mapy Train lub Cbble (chyba że Turcy będą chowali najlepsze mapy przed majorem - w co wątpie). Po meczu z AGO jeden z zawodników australijskiej formacji stwierdził, że nawet grając na swojej najlepszej mapie nie byliby faworytem.
Co do stylu - Space Soldiers mierzyli się z australijską formacją (co prawda nie Chiefs) podczas poprzedniej edycji Global Challenge ( zresztą przez Turków wygraną) i wygrali 16:13.
Space Soldiers -5,5 @1,62 ✅✅(chociaż przy linii z LVBetu grałbym chyba z plusem na Australijczyków, sporo zależy kto zacznie po której stronie. Decyduje nożówka?)
Wynik: 16:9
Po meczu: Tak jak zakładałem cbble mapą, wyniki taki że wchodzi -5,5 i +7,5.
SoaR - Ghost Academy
Drugi decider jest wewnętrzną rozgrywką Amerykanów. SoaR Gaming wygrało amerykańską dywizję Premier i awansowało do Pro Ligi. Ich rywale zajęli tam 4 miejsce. H2H dla SoaR (3:0). Obie drużyny spotkały się w pierwszym meczu i po zaciętym (4 dogrywki) spotkaniu zwyciężyła drużyna SoaR Gaming. Pozostałe dwa bezpośrednie pojedynki to 19:16 na Cache i 16:4 na Nuke. Jeśli będzie mirage (a obie ekipy lubią go grać) to znowu może być długie spotkanie
Over 26,5 rundy @1,95 ✅✅ (delikatnie bo jednak poziom NA Premier to dla mnie zagadka)
Wynik: 19:22
Po meczu: Wczoraj cztery, dziś dwie dogrywki w meczu
Oba kursy z STSu
 
uzytkownik-24118 2,1K
Space Soldiers - eXtatus
Bilans spotkań bezpośrednich to 2-2. Turecki skład wygrywał 16-7 na Cobblestone (ESEA Premier, 17.10) i 16-9 na Trainie (na Minorze). Formacja czesko – słowacka pokonała Turków 2:0 (16-6 Mirage, 22-20 Cobblestone) w półfinale playoffów ESEA Premier w połowie listopada. Chociaż należy zauważyć w Space Soldiers grał wówczas Despe zamiast paza.
Extatus na tym turnieju pokonali 16-11 GX oraz 16-9 SoaR. Obie ekipy pochodzą ze Stanów, a różnicę poziomów pomiędzy formacjami z Europy i USA widać wyraźnie właściwie w każdym meczu tego turnieju. Wewnętrzne pojedynki amerykańskie (czy starcia amerykańsko – australijskie) były w miarę wyrównanymi pojedynkami natomiast gdy dochodziło do starć między kontynentalnych to były to raczej pojedynki jednostronne.
Obie te formacje podczas tego Lana mierzyły się z AGO. Słowacy co prawda w ramach finału europejskiej dywizji w formule BO3 (14:16 mirage, 11:16 train), Turcy w pojedynku BO1 na cobblu gdzie próbowali dokonać comebacku po fatalnej pierwszej połowie. Dla obu drużyn to co naprawdę ważne w Nowym Jorku zacznie się dopiero jutro, bo przypuszczam, że i jedni i drudzy oddali by ewentualne zwycięstwo w Global Challenge za slota w ESL Pro League.
Kursy są dla mnie nieporozumieniem trochę – jasne, Turcy są lepsi, może wygrają ten półfinał ale 1,25 – 3,20 ?! Mapę Słowacy są w stanie urwać. Turcy pewnie jako pierwsze wyrzucą Nuke więc Słowacy powinni wybrać mirage i mają tam szansę z Turkami powalczyć. A może i w całym BO3?
eXtatus +1,5 mapy @ 1,70 ✅✅ STS
Ponieważ oferta w STS wygasa 19:45 dorzucam jeszcze
eXtatus wygra 1. mapę @2,80 ✅✅ STS - na farcie. Byłem pewny że eXtatus jako zwycięzca grupy ma prawo do pierwszego picka. W tej sytuacji mogą to zamknąć 2:0
Wynik: 2:1 ( 12:16 overpass; 16:9 mirage; 16:13 inferno)
W drugim pojedynku pewnie AGO będzie faworytem niezależnie od tego kto ostatecznie będzie ich rywalem. Czekam na kurs na AGO -1,5 mapy
Edit: Żeby nie pisać post pod postem znowu:
AGO Gaming - Ghost Academy
Nie spodziewałem się takiego zestawienia. Myślałem że rywalem Polaków będzie SoaR. Nie zmieniam jednak zdania, że to zespół AGO jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Myślę że zamkną temat w dwóch mapach. Ja jednak postanowiłem poszukać czegoś ciekawszego (z wyższym kursem) . Zespoły ze Stanów, na co zwracałem uwagę w którejś z wcześniejszych analiz przegrywają z rywalami z Europy wysoko i zdecydowanie. Myślę, że tu może być podobnie. Jednak AGO ma stałego bana - nuke, więc rywal będzie wybierał mapę spośród pozostałych - więc na pierwszej mapie może być nieco bardziej wyrównany pojedynek. Jednak AGO ma dość silny map pool (oczywiście biorąc pod uwagę ich obecny ranking i rywala). Jako druga będzie rozgrywana mapa wybrana przez Polaków. Nawet zakładając że w takiej sytuacji to Amerykanie wybiorą sobie stronę po której zaczną myślę że maksymalnie co będą w stanie osiągnąć to wynik w okolicach 8-9 rund. STS wystawił linię handicapu w poszczególnych mapach na 5,5 więc skorzystam zwłaszcza, że kurs na -5,5 na swojej mapie jest wyższy niż na -1,5 mapy. Zresztą kurs na -1,5 mapy spadł z 1,6 na 1,30 w STSie i jest na poziomie na którym nie opłaca się go grać.
AGO -5,5 rundy (2. mapa) @1,75 ✅✅
Wynik: 2:0 (16:2 train 16:5 overpass)

Nie rozumiem wyboru Amerykanów - pickować najlepszą mapę rywala? Jak zobaczyłem mapy byłem pewny że znowu coś mieszali z kolejnością wyboru. Szybki i łatwy mecz. Oddali 7 rund, mogli pewnie mniej gdyby grali bardziej na serio
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-24118 2,1K
AGO Gaming – Space Soldiers
Finał ESEA Global Challenge to pojedynek dwóch najlepszych drużyn rywalizujących w Nowym Jorku. Oba zespoły mierzyły się już w grupie , wówczas Polacy okazali się lepsi na cobblestonie, wygrywając 16:11. Wówczas faworytem bukmacherów był zespół z Turcji. Teraz niższe kursy oferowane są na zespół z Polski.
Spotkanie zapowiada się interesująco. Przede wszystkim oba zespoły unikają grania nuke – Turcy na HLTV mają rozegrane tylko 3 takie spotkania (na 156) , natomiast AGO dwukrotnie (na ponad 200 map) (chociaż wydaje mi się że grali go kilka razy podczas fazy grupowej PLE, ale ciężko porównywać poziom obu rozgrywek ;) ) . Jednak zwykle był to pierwszy ban obu drużyn podczas wyboru map. Skoro jednak żadna z ekip raczej go nie wybierze to zapewne Turcy wyrzucą traina jako najlepszą mapę Polaków, a AGO wyrzuci cache jako najlepszą mapę Turków. Analizując wybory Tureckich graczy w przypadku BO3 spodziewam się wybrania cobblestone (lub cache jeżeli AGO jednak zbanuje nuke jako pierwszy). AGO wybierze zapewne overpassa. Później odpadnie nuke, więc decydującą mapą będzie inferno lub mirage.
Na każdej mapie powinniśmy widzieć wyrównany pojedynek. Analizując występy Turków na cobblestone ostatnio nie mają dobrej passy – wygrali z Chiefs (ale to raczej nie był wymagający rywal), wcześniej przegrali 5 pojedynków – z AGO (11:16), fnatic (10:16), eXtatus (20:22), aAa (7-16) i North Academy (20-22). Cobblestone jest też jedną z tych map gdzie ciężko coś ugrać bez dobrego ekwipunku – stąd wydaje mi się tak jednostronnie przegrana połówka w ostatnim meczu na AGO i potem problemy Polaków na początku drugiej części pojedynku.
Jak na cobolu radzili sobie Polacy? Przed pojedynkiem ze Space Soldiers dwie porażki z eXtatus i pro100, a wcześniej wygrane z Windigo (16-11), GODSENT (16-13), Kinguin (16-14) i eXtatus (16-6).
Jak widać niewiele spotkań szybkich, łatwych i przyjemnych. Przy tak wyrównanych składach znowu możemy być świadkami zaciętego spotkania.
Później powinniśmy przejść do overpassa. Na 10 ostatnich map overpass AGO triumfowało na 8, w pokonanym polu pozostawiając dwukrotnie ukraińskie pro 100 (16-14,16-13), Alternate aTTaX (16-8), Windigo (16-8) czy LPSP (16-12) no i wczoraj w półfinale. Obu porażek na overpassie doznali z Pride (8-16 w meczu o 3 miejsce w PLE i 14-16 w Legend Series).
A Turcy? Turcy na overpassie przegrali z eXtatus wczoraj, a wcześniej parę zwycięstw w tym Nemiga, aAa czy MANS NOT HOT, ale też porażki na bardziej uznane zespoły jak NaVi , EnVy czy OpTic.
W związku z tym próbuję delikatnie w singlach:
Powyżej 26,5 [1. mapa] @1,80 LVBet ✅✅
AGO Gaming [2. mapa] @1,85 LVBet ✅✅
Powyżej 2,5 mapy @1,85 LVBet ⛔⛔
Warto zauważyć, że mecz odbędzie się wcześnie rano (10 czasu lokalnego i nie każdemu musi to pasować) więc polecam nie szaleć ze stawkami.
Wynik: 2:0 (22:18 mirage, 16:12 train)

Szkoda, że Turcy nie zamknęli pierwszej mapy na 16:14. Znowu rywal pozwala AGO na grę na swojej mapie i o ile po CT to wyglądało w miarę o tyle w T Space Soldiers bez pomysłu na przejęcie odnogi, drabiny. Gdyby nie ta głupia runda 1 vs 5 to nie wygraliby nawet rundy.. Tym nie mniej trochę dało się zarobić na tym turnieju. A już za półtorej godziny SS - NaVi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom