>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS GO ESG Tour Mykonos 2017

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial

Już jutro na greckiej wyspie Mykonos odbędzie się turniej LAN z ciekawą obsadą. Może zabraknie Astralis, tudzież FaZe, czy szwedzkich ekip, ale na pewno będzie co oglądać. To kolejna szansa Virtus.pro na poprawienie swoich wyników. Choć już coraz głośniej mówi się o roszadach w najlepszej polskiej formacji, to póki co nadal bez zmian. Kto Waszym zdaniem wygra turniej i jak daleko zajdą Nasze chłopaki?
Zapraszam do analizowania spotkań na przestrzeni całego turnieju.
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Vp w końcu wygrali, 16-6 na trainie z nV. Bardzo dobra gra chłopaków i jeśli nV grało tu na 100%, a nie myślało bardziej o wodzie w basenie to można mieć nadzieję, że idzie ku lepszemu ;) bardzo dobry pasha, świetny taz, snax dwa noscoupy w kilka sekund. Przypomina się stare dobre vp
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Turniej się zaczyna na dobre dla nas obstawiających, bo3 to mniejsza loteria niż bo1, napiszę parę słów o meczach, które się zaczną gdy będę w pracy
EnvyUs - BIG
totalny nobet, dwie drużyny które mogą zagrać wszystko i nic, BIG jedzie na renomie z Majora, gdzie w grupowej zrobili 3-0, a tabsen urósł do miana top20 grajka, a prawda jest taka że są niestety przeciętni. Nie postawiłbym na nich ani grosza. Z drugiej strony EnvyUs a.k.a. odpady po francuskim superteamie. Widziałem typy na xms&#39;a jako najlepiej fragującego na turnieju 50. wszyscy wiedzą co potrafi ScreaM, Sixer jest solidnym snajperem, ale nic poza tym, jak mówiłem mogą zagrać wszystko albo nic, mecz może iść w totalne 3 strony, albo 2 pierwsze mapy przekonująco wygrywane przez zespoły, które je wybiorą, albo 3 mapy na styku, albo szybkie 2:0 dla drużyny która zagra &quot;lepsze nic&quot;. Kursy blisko siebie, można rzucać monetą IMO.
Heroic - mousesports 2 @1.75 STS✅
Kto oglądał mecz mysz ten wie, kto nie oglądał niech żałuje. Wyglądało to jakoś tak:
5:14 -&gt; 9:15 -&gt; 19:15 dla SK. Totalny choke w drugiej połowie gdy już witali się z gąską. Heroic zaś nie pokazali nic przeciwko Gambit na mirage.
Skilowo mouz
Taktycznie 50/50 nawet ze wskazaniem na Heroic chociaż Snappi jako IGL jest lepszy niż ChrisJ to jednak ani jeden ani drugi mnie nie przekonuje. Oskar i ropz powinni to wyjąć samym talentem, oskar powinien ścisnąć JuGi&#39;ego na pozycji snajpera i według mnie dwóch najlepszych graczy na serwerze będą miały myszy. Jeżeli nie trzech, bo Sunny nieźle się wkomponował w zespół.
Nie wiem czy 2:0 czy 2:1, ale stawiam na mousesports.
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Trochę to ESG Mykonos zalatuje pucharem Intertotto, chłopaki pływają sobie w basenie, razi ich słońce przez okno i tak naprawdę większość drużyn nie gra na 100%. Myślę, że bardziej należy patrzeć na to, którym drużynom powinno zależeć na wygranej w tym turnieju. Nie rozpatrywać meczy czysto logicznie, lecz popatrzyć na to w jakim miejscu są dane teamy. I tak wychodzi mi, że najbardziej powinno zależeć VP, którzy jak powietrza potrzebują sukcesu. Po ostatnich dramatycznych wynikach (Na Majorze ta gra nie wyglądała dobrze, wynik ponad stan) nawet taki turniej może ich odbudować psychicznie. Reszta drużyn raczej nie chcę ujawniać nowych taktych, gdy za rogiem już Eleague&#39;a. Dlatego moim zdaniem VP wygra ten turniej.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Zgadzam się z sanitari . Virtusi żyją dzięki takim invitationalom, gdzie na dobrą sprawę trzeba ograć jeden mocny team i ładujemy budżet o jakieś 20k~ na łeb. Tutaj taki team to SK, który z resztą struggluje. No niby jest jeszcze Gambit, tyle że dla nich VP jest zbyt powiedzmy zaskakujące taktycznie, taki dobrze rozegrany przez VP Train czy to Mirage to prawdopodobnie zajechanie ich taktyką, bo oni na dobrą sprawę nie prezentują nic specjalnego na T-side, jedynie wygrywają duele i czasem szybciej wjadą. Imo VP win semi lokata.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Zgadzam się z sanitari . Virtusi żyją dzięki takim invitationalom, gdzie na dobrą sprawę trzeba ograć jeden mocny team i ładujemy budżet o jakieś 20k~ na łeb. Tutaj taki team to SK, który z resztą struggluje. No niby jest jeszcze Gambit, tyle że dla nich VP jest zbyt powiedzmy zaskakujące taktycznie, taki dobrze rozegrany przez VP Train czy to Mirage to prawdopodobnie zajechanie ich taktyką, bo oni na dobrą sprawę nie prezentują nic specjalnego na T-side, jedynie wygrywają duele i czasem szybciej wjadą. Imo VP win semi lokata.
Fragment o braku taktycznego przygotowania Gambit to zwykły bullshit, AdreN przejął pałeczkę po Zeusie, grał z nim od początku &quot;runu&quot; Gambit do Majora, nauczył się wiele i teraz to widać, do tego strzela lepiej niż Zeus, a dodanie fitcha dodało tyle samo lub więcej niż zabrało AdreNowi skupienie się na prowadzeniu zespołu. W pojedynku VP - Gambit jest zdecydowany faworyt i nie są nim Polacy.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Post pod postem, trudno, wjeżdża analiza.

Gambit ban Nuke
mouz ban Overpass
Gambit pick Mirage
mousesports pick Inferno
3 mapa Train
Takie veto przewiduję i łatwo to może dotrzeć do trzeciej mapy. Inferno nie jest najlepszą mapą dla Gambit, od dodania fitcha do składu grali ją raz i przegrali dość gładko. Mirage nie jest znów mocną stroną mousesports. Myszy grały tę mapę w obecnym składzie 6 razy i wygrali dwukrotnie z undefined i Hellraisers czyli drużynami znacznie słabszymi niż Gambit, przegrywając ze Space Soldiers, 2x z FaZe i raz z Godsent.
Trzecia mapa wg mnie to train, oba zespoły ją lubią, oba potrafią na niej grać, nie wiadomo które mouz zobaczymy w tym meczu, czy to z pierwszej czy z drugiej połówki meczu z SK. Ale jeżeli veto udało mi się trafnie wytypować to mecz powinien dotrwać do trzeciej mapy.
Gambit Esports - mousesports
ilość map + 2.5 @1.85 STS ⛔⛔⛔
mousesports 1:0 po cobblu potem Gambit 10:0 i 12:3 do przerwy i... 14:16 ech...
 
A 0

aali

Użytkownik
A nie jest tak ze pierwsza mapa będzie maus. Ja postawiłem na win pierwszej mapy właśnie na myszki. Ale resztę się zgadzam też wydaje mi się że ten pojedynek rozstrzygnie się na 3 mapie.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
A nie jest tak ze pierwsza mapa będzie maus. Ja postawiłem na win pierwszej mapy właśnie na myszki. Ale resztę się zgadzam też wydaje mi się że ten pojedynek rozstrzygnie się na 3 mapie.
Kolejnośc banów nie jest znana, dlatego wpisałem losową, o kolejności decyduje rzut monetą.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik

Decydujący mecz o wyjście z grupy B. W pojedynku BO1 na mapie overpass padł wynik 16:14 dla drużyny zza oceanu, dzisiaj okazja do rewanżu. Tym razem zagrają mecz BO3 czyli do dwóch wygranych map i to jest format, który oddziela chłopców od mężczyzn ????
Liquid wygrało poprzednie starcie, ale potem zagrali dość przeciętnie z dołującymi ostatnio Virtus.pro, natomiast BIG po porażce z Liquid wygrało BO3 z EnvyUs wygrywając przekonująco wybraną przez siebie mapę oraz decydującego traina. Na pewno nie zobaczymy mapy Nuke, wątpię byśmy zobaczyli Cache, prawdopodobnie Liquid wybierze Cobblestone, BIG zapewne wybierze Mirage lub Inferno, decydującą trzecią mapą może być Train lub ponownie Overpass. Generalnie po tym co widziałem wczoraj w wykonaniu BIG sądzę, że kurs na nich jest dość przesadzony. Tabsen i nex zagrali dobry mecz przeciwko EnvyUs i sądzę, że właśnie ta dwójka przechyli szalę na korzyść Niemców.
Team Liquid - BIG
BIG @1.95 STS⛔⛔⛔
 
A 0

aali

Użytkownik
Kolejnośc banów nie jest znana, dlatego wpisałem losową, o kolejności decyduje rzut monetą.
Znów team z prawej banował pierwszy. Przypadek? Nie sądzę ???? A poważnie ja znów zagrałem MAP 1 na BIG. A ogólnie zgadzam się znów z tobą że powinien BIG wygrać.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik

Krótko bo nie ma o czym pisać.
VP banuje cache, myszy banują overpassa, na pozostałych pięciu mapach myszy pokazały że grać potrafią i obecnie skillowo są półkę wyżej niż Virtus.pro
Mouz wybierze pewnie traina, VP cobbla albo mirage, kurs na wygraną mouz i wygraną 2:0 uważam za przesadzone.
mouz win @1.75 STS✅✅✅
mouz 2:0 @2.90 STS ⛔⛔⛔
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik

Róźnica klas, zdziwię się mocno jak Liquid ugra chociaż mapę.
Dodatkowo linia w STS na fragi fer&#39;a 19,5, pokrywał ją w każdym meczu na tym turnieju nawet przeciwko mousesports pomimo baaaaaardzo wolnego wejścia w mecz (1-8 po 8-9 rundach, dokładnie nie pamiętam)
SK win @1.25⛔⛔⛔
SK 2:0 @1.90⛔⛔⛔
fer over 19,5 fraga @1.67⛔⛔⛔

wszystko STS
Nie mam pojęcia co tu się stało.
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Polecam dzisiaj iść w stronę Virtus Pro, a także over 2.5 mapy. Kończy się ESG Mykonos i jeśli komuś ma zależeć na tym 3 miejscu to Polakom. Mapy to pewnie overpass train i mirage. Traina graliśmy tu 2 razy i ogólnie powinno być dwa razy do przodu, ale bardzo słabe ct z myszami sprawiło, że nie gramy w finale dzisiaj. Mirage 50/50 a więc polecam vp po wyższym kursie.
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Ostatnia mapa jednak Inferno. Dziwi decyzja naszych o banie Mirage. Widocznie trenowali ostatnio inny map pole :/ zobaczymy czy w kolejnych turniejach gra będzie wyglądała podobnie czy po prostu ESG inne drużyny potraktowały na luzie. Bo coby nie mówić nasi nie odstawali tak mocno jak chociażby na ostatnim DH.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom