>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO ESL Pro League Finals - Dallas

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
ESL Pro League Finals - Dallas
30.05 - 04.06.2017





Już jutro zaczynamy rozgrywki ESL Pro League, które odbędą się w Dallas. Oczywiście ciekawy prize pool (750k $), więc liczę na bardzo ciekawe mecze. To będzie przetarcie przed Majorem, który w lipcu odbędzie się w Krakowie.
Z grupy wychodzą po 3 drużyny, z tym zwycięzcy grup od razu do półfinałów, a drużyny z 2 i 3 miejsc powalczą między sobą o kolejne dwa miejsca w 1/2. Gramy każdy z każdym, więc jest co obstawiać.
Zapraszam do analizowania.
 
F 19

fael

Użytkownik
Pierwsze mecze aż strach obstawiać, bo nie wiadomo kto będzie w jakiej formie no i na razie tylko bo1, ale jakbym miał w kogoś pójść to poszedłbym w fnatic vs immortals po kursie 1.43 i dodam go sobie do jakiegoś dubelka. Mam nadzieję, że fnatic się zrewanżuje za ostatni dramat, jaki zrobili grając właśnie z immortals na iem. Wygrywali bodajże 11-4 i przegrali mecz, przez co odpadli. Myślę że tu zadziała ostra motywacja i chęć pokazania kto jest lepszy, a jednak fnatic jak ma formę to może wygrać z każdym i pewnie będzie jednym z faworytów na tym turnieju, czego nie można powiedzieć o immortals.

fnatic vs immortals
kurs: 1.43✅ bet at home
 
S 0

shishka

Użytkownik
A cuż też się wypowiem, ja mój bet skierował bym na c9, ze względu na bo1 i to ze moze się zdarzyc wszystko!, jesli dostana cache, to c9 powinno tutaj zwyciezyc przewaga 5-6 pkt, na spokojnie, lecz jesli inna mapa to wtedy bedzie po prostu ciekawy mecz, jest to underdog, lecz i tak i tak maja spore szanse!

sk vs cloud9
Pick: c9

kurs 2,95 pl.expekt.com
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zgadzam się co do Immortals. Są outsiderem grupy. Przede wszystkim nie ma już tam fnx&#39;a, który robił wielką robotę i grali poziom wyżej. Teraz według mnie nie jest to zespół z najwyższej półki i będą dostarczycielem punktów w grupie A.
 
K 12

ksar

Użytkownik
G2 vs Envyus
+4,5 hendi Envy
Kurs 1,75 STS

✅✅16-14 Envy czuję, że może zamieszać na tym turnieju. Wynik zawyżony, popełniali wiele błędów, ale takimi prawami rządzą się &quot;derby Francji&quot;. Tak jak mówiłem pistoletówki zrobiły swoje. RPK mvp meczu.

Starcie dwóch aktualnie czołowych drużyn francuskich. G2 to klasa sama w sobie, po przyjściu Kennego gra w nich odżyła i zaczęli grać na prawdę kawał dobrego CS&#39;a. Jednakże ostatnimi czasy popełniają błędy, które to przeciwnicy konsekwentnie wykorzystują. Z drugiej strony Envy, które dopiero od niedawnego czasu zaczęło z powrotem grać na dobrym poziomie. Widać, że Scream odnalazł swoją formę. Wyniki ostatnio bardzo dobre, wygrana z mouz, które było na wielkiej fali, oraz 2 dogrywki z wyżej notowanym własnie G2(dwumecz zakończył się remisem). Osobiście, nie widzę tu pogromu od G2, hendi moim zdaniem lekko do pokrycia(wystarczą rundy pistoletowe, na których Scream jest Bogiem i rundy powinny wpadać jak znalazł). Do pogrania również czysty win Envy po kursie 2,6 (jednak bardzo zależne od mapy).

SK vs C9
Under 26,5 rounds
kurs 1,75 STS

✅✅ 16-7 C9 bez pomysłu na grę, pomimo że SK samo oddało im 5 rund

Bet typowo zależny od mapy, której na tę chwilę nie znamy. Jeżeli będzie to cache lub train, wyczuwam łatwe zwycięstwo C9. Z drugiej strony, Cobble czy Mirage to mapy SK, na których C9 powinno zostać zniszczone. Cloud 9 dopiero ostatnimi czasy zaczęło wprowadzać się na dobre tory, jednak wciąż zdarza im się przegrać z niżej notowanymi teamami. Sam Autimatic z ewentualną pomocą Stewie&#39;go nie wystarczą, by mogli pokonać brazylijską ekipą na innych mapach niż te co podałem. LAN rządzi się swoimi prawami, SK będzie na pewno chciało udowodnić, że to co osiągnęli w zeszłym roku nie było przypadkiem. Rundy jak najbardziej do pogrania.
 
F 19

fael

Użytkownik
Uwaga z grą na sk na pierwszej mapie. Przytrafia im się na lanach mieć taką tendencję, że długo wchodzą w turniej i na pierwszym bo1 jako faworyt zdarza im się przegrać.
@crazer bardzo fajny kuponik, ale radzę poczekać z tym, że sk zje fnatic. Na razie sk sobie średnio radzi na cobblu z cloud9, a jeszcze nie wiadomo w jakiej fnatic przyjechało dyspozycji.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Fnatic - SK GAMING 2 ✅
mousesports - Natus Vincere 2 ⛔
NRG - Liquid 2 ✅
ako: 3,99 UNIBET ⛔
1.Fnatic nie zachwyca po powrocie do starego składu. Myślę, że SK powinno na spokojnie ich zjeść, a kursik warty dodania do kuponu.
2.Navi ostatnio też nie zachwyca, ale oni lepiej sobie radzą na turniejach offline, więc powinni pokazać się z lepszej strony. Już było to widać na Showmatch&#39;u z VP. Mouz to raczej drużyna internetowa, oskar stara się przejąć pałeczkę po NiKo - w internecie nie wychodzi mu to najgorzej, ale na lanie myślę, że już tak nie będzie.
3. NRG to sklejka graczy, którzy odeszli/wyrzucili ich z poszczególnych teamów. Jakoś nie widzę tutaj innego wyniku niż zwycięstwo Liquid. Jeśli EliGe zagra na swoim normalnym poziomie to sam to ugra, a jeśli nie to JDM z awp i nitro też potrafią strzelać.

edit: Bardzo fajny mecz, fajny comeback, ale nie udało się ????
 
K 12

ksar

Użytkownik
NRG potrafiło ugrywać gry na C9 i urywać rundy SK. Liquid i Optic też pokonali, więc uważałbym na pewne granie przeciwko im.

SK vs Immortals
Under 26,5 rounds
1,67 STS

✅✅ 16:5 No nie oszukujmy się, no tragedia ???? . Tyle błędów w meczu, że aż się dziwię, że mecz się nie skończył do 0.
SK w meczu z C9 pokazało, że nawet chwilowa pomyłka, znieważenie wręcz przeciwnika nie jest w stanie im przeszkodzić. Łatwo ugrywali swoje rundy, wiele pojedynków 1v1 wygranych. Immortals z kolei w meczu Fnatic pokazało, że raczej nie za wiele tu zdziałają. Szwedzi po zapewnieniu sobie kilku rundowej przewagi zaczęli bawić się z przeciwnikiem (z resztą jak zawsze...). Tutaj jakieś skróty, tutaj rushowanie po to by sobie postrzelać, wychylanie się niepotrzebne, a mimo tego brazylijska drużyna miała ogromne problemy by te rundy zdobywać. W &quot;derbach Brazylli&quot; nie widzę szans dla Immortals i wyczuwam po prostu &quot;przejechanie się&quot; SK po swoim rywalu.

SK vs Fnatic
Over 26,5 rounds
1,90 STS

⛔⛔ Po zobaczeniu mapy bałem się o to, że SK nie ugra wystarczającej ilości rund, a tu proszę. Brazylijczycy pokazują, że twardo idą po swoje jak na moje, jeśli nie połamią rąk turniej jest ich.

Tutaj widzę mecz zacięty, przy dobrych wiatrach dla obu ekip będzie to pojedynek o pierwsze miejsce w tabeli. Zarówno jednych jak i drugich stać na wygrywanie pojedynków 1v1. Dennis ostatnio w znakomitej formie i to właśnie w nim widzę największą nadzieję Szwedów w tym turnieju. Myślę, że to będzie typowy mecz na gonienie, jedna drużyna doprowadzi drużynę do eko, to ta na następnym fullu odegra się tym samym. Liczę tutaj na wynik oscylujący w 16-13 / 13-16. Dogrywka też mnie nie zdziwi. Jak już wspominałem, obie drużyny mają ogromne szanse na wygranie tego turnieju i żadna nie będzie chciała oddać wygranej. Pojedynek oczywiście zależny od mapy jednak po mappoolu Brazylijczyków jak i Szwedów stawiam tutaj na mirage, które to jest mapą stawiającą bardziej na umiejętności graczy, a tych obu teamom nie brakuje.

//

Tak jak mówiłem, Fnatic vs SK o pierwsze miejsce, wchodzę na grubo w over 26,5 rund.

I jeszcze tak :

C9 vs Envy
Envy
2,30 STS

✅✅ I o to chodzi :cool:
Nie chcę mi się wierzyć w to, że Envy zakończy dzień z wynikiem 0:3. Tę drużynę na prawdę stać na dużo. W meczu z G2 błędy poszczególnych graczy przegrało im mecz, z kolei z Fnatic...Przegrana ponownie na własne życzenie. Była szansa na comeback, ale przegrana full&#39;a na pół force&#39;a Szwedów... No takie rzeczy nie powinny dziać się na lanach. C9 w zasadzie nie pokazało nic. Z SK grał sam n0thing - myślę, że to wystarczy. Z G2 już wygrali, ale gdyby przegrali tutaj mecz na swojej najlepszej mapie, na której Francuzi wcale nie błyszczą to mogli by sami siebie usunąć z turnieju. Wchodzę lekko w Envy, gdyż wierzę, że ta ekipa jeszcze nie pokazała wszystkiego, z czym przyjechała do Ameryki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 19

fael

Użytkownik
Spróbuję w ako:
Fnatic vs Envyus
Mousesports vs NaVi
kurs: 2.44 bet at home​
⛔⛔⛔głupie zachowania zdecydowały o porażce Navi, a szkoda.​

Wchodzę w fnatic, bo widzę że dosyć dobrze weszli w ten turniej (Olof promienieje ???? ). Gdyby nie błędy, to szybciej skończyli by z immortals. Natomiast envyus wygląda blado, przegrali z g2, które zostało rozjechane przez cloud9.

Navi dorzucam, bo mam nadzieję, że wreszcie się przełamią. Kiedyś byli prawdziwymi bestiami na lanach i może wreszcie zaczną cisnąć. Mimo, że myszki ich jechały ostatnio na online, to nie znaczy, że mają na nich jakiś sposób, tylko po prostu navi miało kryzys, który może się już skończył.

Edit: Fajnie, że temat żyje. ????
 
K 12

ksar

Użytkownik
AKO na noc
Navi vs Liquid ✅ 16:4
Optic vs NRG ✅
North vs NRG NRG Hendi +6,5 ⛔
Kurs :3,32 STS

1) Navi ostatnio zadyszka. Moim zdaniem odpuścili sobie totalnie gierki online, bo jak wiadomo, LANy są bardziej prestiżowe. Liquid gra w kratkę. Jest to zbiórka dobrze grających graczy, jednakże mają pewne problemy na podłożu taktycznym, mówiąc w skrócie - mocno kuleje. Często się gubią w tym co robią. Gram na Navi, gdyż to LAN, a tam zawsze grali dobrze i nie wierzę, że amerykańska ekipa będzie chociaż w stanie im zagrozić.

2) Optic to zespół, który dla mnie jeszcze pół roku temu aspirował do bycia top 3 na świecie. Niestety, coś nie poszło po ich myśli i zaczęły się spadki formy, które na szczęście powoli znikają. NRG to może i zbiórka &quot;wyrzutków&quot;, ale te &quot;wyrzutki&quot; grają na prawdę solidnego csa. Na ich nieszczęście słabo im idzie z tier 2/3 drużynami, gdyż samo NRG jest mocno nieprzewidywalną drużyną. Często robią jakieś szybkie skróty przez smoki czy rushują na fullu bsy. Jednak działa to głównie na tier 1 teamy, na Optic uważam, że nie wystarczy.

3) North... No szkoda gadać. Grali dobrze, przestali. Znowu grali dobrze, przestali. Osobiście kibicuję im na tym lanie, bo grają otwartego, miłego dla oka countera, ale kursy na nich są po prostu przesadzone. NRG wystarczy, że ugra 10 rund i hendi pokryte. Z obecną formą Duńczyków nie jest to niewykonalne, a nie zdziwię się jak napocą się trochę z amerykańską ekipą.

Do pogrania solo:

Liquid vs Optic Over 26 rounds
Kurs 1,85 STS
⛔⛔ Nie wiem, czy dogrywka między NRG i Optic doprowadziło do takiego stanu, ale... No Liquid nie pozostawiło suchej nitki po drużynie z Kanady. Mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy..
Mecze pomiędzy obiema drużynami zawsze są... nieprzewidywalne. Skoki przewagi rundowej zmieniają się tak szybko, że pójście po piwo przy stanie 5:0 może skończyć się niespodzianką, gdy po powrocie będzie 5:8. Obecnie dwie najlepsze ekipy z Ameryki (nie licząc C9). Liczę na zacięty pojedynek, z którego moim zdaniem wyjdzie zwycięsko Optic Gaming (można pograć na zwycięstwo, jednakże obawiam się, że jeden błąd przy stanie dwucyfrowym remisie doprowadzi do porażki jednej z drużyn).

North vs Mouz Mouz +2,5
Kurs 1,95 STS

✅✅ 19:17 Uff, nerwówka do samego końca. Z jednej strony szkoda przegranej rundy na 18:18, z drugiej = bet siedzi ???? . Ciekawy nuke, po raz pierwszy widzę, by obie drużyny goniły wyniki po stronie terro, a nie ct. No, ale cóż... LAN
Gdyby był to turniej online, to bym śmiało wchodził w Mouz po 2,25. Jednakże jest to LAN, a mouz z reguły nie błyszczy na nich. Niestety, taka to już mocno &quot;internetowa&quot; ekipa. North jak już wspominałem wcześniej, no nie zachwyca. Fakt, byli w stanie powalczyć z Faze, Astralis czy SK... Jednak po to, by zaraz zostać wywalonym z ostatniego turnieju przez Chiefs... Niby dwa ostatnie mecze wygrane przeciwko VP, no.. ale nie oszukujmy się. Z VP ostatnio każdy wygrywa. Hendi jest na prawdę malutkie, gdyż dopiero ewentualna przegrana do 14 pokrywa go, no ale wolę po kursie 1,95 zaliczkę 2 rund Myszką, niż ryzykować w czystą wygraną. Dzisiaj (a w zasadzie to jutro) okaże się jak przygotowani na LANa przygotowani są ChrisJ i jego drużyna. Imo, najbardziej ryzykowny typ z dzisiejszego wachlarzu meczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 12

ksar

Użytkownik
Fnatic vs Cloud 9
1,50 STS
✅✅ 16:6 Kompromitacja C9 na rodzimej ziemi ????

Czas wejść w fazę być albo nie być. Szwedzi są w lepszej sytuacji, gdyż posiadają 2 zwycięstwa, kiedy to drużyna amerykańska ma je zaledwie 1. Jeżeli C9 chce jeszcze powalczyć w tym turnieju, to musi albo w tym meczu zwyciężyć z Fnatic, albo liczyć na cud, że Immortals urwie punkty innym drużynom. Szwedzi z kolei wygrywając ten mecz mają najprawdopodobniej zapewniony awans, więc sądzę, że pokażą Cloud 9 gdzie ich miejsce, a wczorajszy mecz z SK był tylko wypadkiem przy pracy.

Envyus vs Immortals
1,65 STS
✅✅ 16:2 Mam nadzieję, że Envy jeszcze ugra z SK i będzie można na nich popatrzeć, rewelacyjna gra


Na całe szczęście ten mecz będzie rozgrywany równolegle z G2 vs SK. Dlaczego? Ano dlatego, że jeśli G2 wygra z Immortals, to przeskoczy Francuzów w tabeli i będzie posiadać bilans 2:1 kiedy to Envyus ma bilans 1:2. Mecz z Brazylijczykami, którzy grają fatalnie na tym turnieju będzie w stanie im zapewnić jeszcze szansę na awans do dalszej fazy. Nie wierzę, że G2 wygra z SK, więc najpewniej bilanse obu drużyn będą wynosiły 2:2 i o awansie rozstrzygną ostatnie mecze. Dlatego też stawiam w tym meczu na Francuzów, to takie ich być, albo nie być, bo Brazylijczycy to już raczej zagrają radosnego csa.

SK vs G2
Over 26,5 rounds
1,90 STS

⛔⛔ 16:6 Aahhh wiedziałem, że no bet mecz. SK odpuściło sobie totalnie, G2 pierwszy z dwóch meczy o wszystko. Pozamiatali Brazylijczykami.

Znowu próbuję pograć w rundy przeciwko SK. Gdyby tabela była inna, to bym ominął ten mecz, jednakże Brazylijczycy prowadzą w swojej grupie z bilansem 3:0 i już zapewnionym awansem, a Francuzi walczą o być, albo nie być. G2 zagrało wczoraj dwa bardzo słabe mecze, wymęczone zwycięstwo z Envy no i walec od C9. Myślę, że SK może już być wyluzowane i popełniać sporadyczne błędy, która ekipa z Francji będzie konsekwentnie wykorzystywać by doprowadzić do 5 lub mniej rundowej porażki. Nie daję im szans na zwycięstwo, gdyż po prostu SK jest za mocne na ten czas, no... ale zobaczymy. Ja celuje w rundy.

I do jakiegoś dubelka

Mouz vs Optic Gaming
1,45 STS
✅✅ 16:12

Ekipa z Kanady pokazała wczoraj, że są bardzo, ale to bardzo źle przygotowani. Wymęczone zwycięstwo z niżej notowanym NRG oraz dewastacja ze strony Liquid. Optic jest mocno skillową drużyną, ale myślę, że to nie wystarczy na Mouz, które na prawdę pokazało, że nie przyjechali tu po to by rozdać punkty, a po to by walczyć o awans. Wczoraj przegrana z North, ale widać, że Duńczycy znowu wrócili do optymalnej formy i to ich obok SK stawiam na finalistę tego turnieju. Następnie wygrana z Navi... No widać, że strona ct mocno kuleje w Mouz, ale dostali też wczoraj dwie mapy mocno nastawioną na tę stronę (nuke , cobble) myślę, że na mapach jak mirage, cache czy train biorą Optic na miękko. Osobiście gram jeszcze Hendi na Myszy -3,5 po 1.90. ✅✅
 
S 0

shy-120046

Użytkownik
Na dzisiaj chce zagrać taką taśmę.
Fnatic - C9 1
SK - G2 1
C9 - Immortals 1
mausesport - optic 1
Sk - EnVy 1
NaVi - NRG 1
G2 - Immortals 1
AKO: 8.27
Jakies sugestie, z czego zrezygnować?
+ G2 - Fnatic, na Fnatic kurs 1.9 STS?
post był bardziej w ramach zapytania, czy coś zmienić na kuponie.
Mała analiza z mojej strony:
1) Fnatic - C9. Fnatic wczoraj 2 dosyć pewne wygrane i duża porażka z SK, którzy są wg mnie faworytem tego ESL&#39;a. C9 w meczy z EnVy (zepsuli mi kupon) popełniało dużo błędów, np. przy eko EnVy i fullu C9 porażka, przy stanie 11:10 dla EnVy. Fnatic jest wg mnie faworytem, nie wypuści awansu i będą grać o spokojną głowę przed starciem z G2.
2)SK - G2. Faworyt turnieju, łatwe wygrane w dniu wczorajszym, wygrywając mają spokojny awans, a potem mecz z EnVy mogą zagrać na luzie.
3)C9 - Immortals. C9 mimo swoich słabszych rund powinni poradzić sobie z Immortals, którzy przegrali wczoraj z SK i Fnatic.
4)Mausesport - OpTic. Maus wczoraj bardzo dobre mecze, wygrana po dogrywce z NaVi, którzy nie są ogórkami oraz porażka z North, czyli bardzo dobrą duńską drużyną. To chyba w tym meczu przy stanie 18:16 dla North, zawodnikowi North zostało 1hp przy rozbrajaniu a zawodnik Maus szukał go w smoke&#39;u nożem.
5)SK - EnVy - odpuszczam po radzie Ksara.
6) NaVi - NRG. NaVi musi to wygrać, nie sądze żeby tak dobra drużyna odpuściła mecz z NRG, którzy przegrali wczoraj wszystkie 3 mecze i są outsiderami w grupie B - tak jak Immortals w grupie A.
7) G2 - Immortals. G2 wygrana z EnVy na styku oraz spora porażka z C9. Grają nierówno, choć drużyna jak Immortals nie powinna im zagrozić.
Dlaczego chcesz stawiać akurat na te zespoły? Napisz najpierw coś od siebie, aby inni mogli się do tego odnieść./Macko18
 
K 12

ksar

Użytkownik
Sk z Envy, kurs nie warty ryzyka. Trzeba pamiętać, że jednak jest to gra komputerowa, a EnVy nie jest słabą drużyną. Sam już bym wolał +5,5 hendi na Envy, aniżeli twarde granie w Brazylijczyków po 1,20...
G2 - Fnatic, mocno zależne od tego jak się potoczy sytuacja. Jeśli Fnatic wygra z C9, to ma awans, które to G2 (po wygraniu z Immortals) zapewni sobie tylko i wyłącznie wygrywając ze Szwedami (o ile SK pokona po drodze Envy, a Ci nie zgubią jeszcze punktów z Immortals). Tak, więc... Obserowałbym sytuację, która się wyrobi po wcześniejszych meczach i wtedy atakował.
A co do meczu SK z G2, no cóż, już się wypowiadałem wyżej. SK jest po prostu za mocne, ale nie neguję typu. Francuzi mogli jeszcze nie pokazać wszystkiego na tym turnieju, a jakby nie patrzeć, wygrana z Brazylijczykami daje im fantastyczną sytuację 2:2 przed meczem z Immortals.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
G2 - Immortals - 1
Liquid - North - 2
Optic - NaVi - NaVi -3,5 rundy
SK Gaming - EnVyUs - under 26,5
ako: 5,17 UNIBET
1)G2 po przegranej z Cloud9 musi się w końcu podnieść i zagrać dobry meczyk. W brazylijskiej drużynie widać brak FNX&#39;a. Immortals moim zdaniem to outsider grupy i przegra z każdym.
2)North zagrało wczoraj bardzo fajny meczyk z mouz. Przyjemnie oglądało się dwie ekipy. North mogło to zakończyć 16:13, ale przegrali na force&#39;a przeciwnika (głupi wjazd na A). Liquid nic ciekawego nie zagrało na NRG i na ten moment twierdzę, że duńczycy ten mecz wygrają.
3)Navi wczoraj jeden mecz dobry, drugi w sumie też pomimo tych głupich błędów. Jest to zespół lvl wyżej niż Optic i myślę, że wynik 16:12 to będzie maximum co może osiągnąć amerykański zespół.
4)SK mieli sobie każdego po kolei. Jeśli zagrają dzisiaj na swoim poziomie to EnVy wygra maximum 5 rund. Według mnie po pierwszy dniu oni prezentują najwyższy poziom i prawdopodobnie wyjadą z Dallas z zaliczką 225 tys dolarów ????
 
F 19

fael

Użytkownik
Ako:
NRG Esports - Natus Vincere 1.15
1.43 Mousesports - OpTic Gaming
1.30 G2 Esports - Immortals
⛔⛔⛔ to było szybkie:grin:
Kurs: 2.14 bet at home​
⛔

Mega fajne ako. Może kurs nie powala, ale na papierze wygląda to tak, że powinno gładko wejść.

Navi musi wygrać ten mecz. NRG stał się typowym dawcą punktów. Ładnie powalczyli z Liquid i Opticiem, ale to są przeciętniaki. Navi jednak ma bardzo dobrych zawodników (oprócz saizeda, który wszystkich rozczarowuje) i powinni bez przeszkód się po nich przejechać. Jedyne co mnie martwi, to właśnie ten saized, że będzie ciągnąć drużynę w dół, ale jeśli miało by tak się stać to w meczach z trudniejszymi przeciwnikami. Nawet ten saized, który totalnie nie złapał formy powinien sobie poradzić z takimi laczkami.

G2 też musi wygrać ten mecz. Pewnie niektórzy stawiali G2 jako faworytów tego turnieju, ale niestety zostali mocno przecenieni. Dziwna sprawa, że ostatnio francuzi w ogóle mało znaczą na scenie csa. Lecz przyjechali tutaj, żeby się dostać przynajmniej do finałów, inaczej sponsorzy i szefowie będą niezadowoleni. Immortals tak jak przypuszczaliśmy stał się zespołem do bicia na tym turnieju. Na razie w ogóle nie nawiązują walki i wątpię, żeby mogli G2 w kluczowym dla nich momencie zaszkodzić.

No i zostały myszki. Myszki mi bardzo zaimponowały tymi dwoma meczami wczorajszymi. Nie spodziewałem się, że aż tak dobrze przygotują się do turnieju. Myślałem, że też będą dawcą punktów, a oni stawiają mega dobry opór. Jak prawie pokonali North i zniszczyli w dogrywce Navi, to taki optic, który totalnie nie imponuje powinien zostać łatwo pokonany.

Powodzenia

Edit: Ogólnie jestem bardziej obserwatorem tego forum i pamiętam, że jak były ciekawe lany to mało co tu się działo w tym dziale, więc fajnie, że jak przyszedł ten lan, to pojawiły się też fajne typki.
 
K 12

ksar

Użytkownik
No to chyba jeden z faworytów przed turniejem, pożegna się szybciej niż na niego przyjechał. Tragedia G2 ????
 
F 19

fael

Użytkownik
No to chyba jeden z faworytów przed turniejem, pożegna się szybciej niż na niego przyjechał. Tragedia G2 ????
No mentalnie są gorsi niż NaVi. :grin:
Urok meczy bo1. Trzeba przyznać, że Immortals idealnie trafił z tym overpassem. Tylko tutaj w sumie mogli powalczyć i ich zaorali. ????
Mam nadzieję, że g2 już tutaj nic nie wygra i sk oraz fnatic nie odpuszczą.
 
K 12

ksar

Użytkownik
Tyle, że Navi ma o tyle szczęścia, że posiada w swojej drużynie Flamiego, który rozgrywa bardzo dobry turniej.
W G2 jak widać, coś się... coś się popsuło. Jeszcze jak po CT mieli mało do powiedzenia ( clutch przeciwko Shoxowi majstersztyk), to na drugą połówkę po prostu nie wyszli. Bez pomysłu na grę, a zostały im dwa najcięższe mecze, które MUSZĄ wygrać, więc... Chyba żegnamy Francuzów :p.
 
F 19

fael

Użytkownik
Tyle, że Navi ma o tyle szczęścia, że posiada w swojej drużynie Flamiego, który rozgrywa bardzo dobry turniej.
W G2 jak widać, coś się... coś się popsuło. Jeszcze jak po CT mieli mało do powiedzenia ( clutch przeciwko Shoxowi majstersztyk), to na drugą połówkę po prostu nie wyszli. Bez pomysłu na grę, a zostały im dwa najcięższe mecze, które MUSZĄ wygrać, więc... Chyba żegnamy Francuzów :p.
No ja mam nadzieję, że się żegnamy, bo w sumie kurs na fnatic przeciwko g2 to 1.83. ????
Edit: Flamie faktycznie gra dobrze, ale ten saized to masakra. Nie wiem czy oni się znęcają nad nim psychicznie przez słuchawki czy co, że w ogóle nie czuje gry. ????
 
K 12

ksar

Użytkownik
Jeżeli G2 ugra z SK, to ja chyba przyatakuje w nich w meczu ze Szwedami. Gra o wszystko :d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom