>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO ESL Pro League Finals - Dallas

Status
Zamknięty.
crazer 39

crazer

Użytkownik
No ja mam nadzieję, że się żegnamy, bo w sumie kurs na fnatic przeciwko g2 to 1.83. ????
Edit: Flamie faktycznie gra dobrze, ale ten saized to masakra. Nie wiem czy oni się znęcają nad nim psychicznie przez słuchawki czy co, że w ogóle nie czuje gry. ????
Seized to taki ukraiński pasha. Wyjdzie mu 2/10 meczy. Ogólnie to on nigdy nie imponował mi swoją grą.
Co do G2 to masakra. Ten turniej mnie dał mi nauczkę na przyszłość - NIGDY NIE STAWIAJ NA NICH JAK GRAJĄ NA TURNIEJU W AMERYCE!
Już kilkukrotnie odpadali wcześniej grając na lanach w Ameryce. Miał być SUPERTEAM, a wyszedł syf jeszcze gorszy niż G2 przed rozpadem ????
Jak dla mnie to przegrali ten mecz już przy banowaniu map, bo z tego co pamiętam Overpass i Cobblestone to chyba najlepsze mapy brazylijczyków.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 12

ksar

Użytkownik
Wchodzę za lekką stawkę w G2 z Fnatic. Wygrana daje im pewny awans (w przypadku przegranej Envy z SK) lub baraże o 2-3 miejsce ze Szwedami i drugą francuską ekipą(w przypadku wygranej Envy z SK) Przegrana daje im tylko (albo i aż po blamażu z Immortals) baraże z Envy(w przypadku przegranej) lub odpadnięcie z turnieju (w przypadku wygranej Envy).

✅✅
 
F 19

fael

Użytkownik
SK ma pewny awans i nawet nie udają, że im zależy na reszty meczach. ????
Cloudy to co chwilę są nieprzygotowane i grają totalną kaszanę.
Ciekawe, czy myszki zachowają dzisiaj tą formę i czy navi wreszcie się ogarnie i zagra tak jak już dawno temu powinno.
w bet at home można ciekawe handicapy łapać i jakby ruskie długo wchodziły w któryś mecz to wtedy pewnie będzie odpowiednio dobry handicap.
Ogólnie zastanawiam się, czy jak dojdzie do jakieś dogrywki między g2 vs envyus to czy nie pójść w ten envyus. Chłopaki na prawdę się starają i mają szansę wyjść z grupy.
 
K 12

ksar

Użytkownik
No ja stale twardo idę w Envy i uważam, że półfinał to ich. Pierwsze mecze nie poszły, słabo weszli w turniej. Ale później to już tylko walec po przeciwnikach. Na grubo wchodzę w awans ich do dalszej fazy
✅✅

Szwedzi nie wytrzymali presji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
crazer 39

crazer

Użytkownik
Zgadzam się tutaj z kolegą wyżej. EnVyuS pierwszy dzień niezbyt dobry, ale w drugim dniu rozjeżdzali każdego. Według mnie MVP drugiego dnia to RPK. To co on strzelał prawie we wszystkich wczorajszych meczach to nie mam pytań, chyba nigdy nie widziałem go w takim gazie ???? . Jeśli dzisiaj zagra tak samo to będzie szybkie 2:0 dla franzuców. Mimo, że ten turniej jestem na sporym minusie, bo strasznie dziwne wyniki są na tym lanie i trochę nie wiem jak się do tego zabrać ???? Faworyci na dzisiaj jak dla mnie to SK 2:0 i nV 2:0. Co do SK to jeśli zagrają jak wczoraj to może być słabo ????
Mój typ na dzisiaj według mnie całkiem możliwy:
nV - Liquid - nV -1,5 mapy @2,90 UNIBET
dla chętnych, którzy lubią ryzyko można skleić coś takiego:
nV 2:0 (nv -1,5 mapy)
SK 2:0 (sk -1,5 mapy)
ako: 5,37
Głównym piorytetem w najbliższym czasie będzie MAJOR w Krakowie. Tam już nie będzie tak dużo niespodzianek według mnie i w pierwszych dniach można będzie zarobić, tak jak to robiłem na poprzednich tego typu turniejach.
 
K 12

ksar

Użytkownik
SK vs Mouz

Myszy wygrają mapę 1,70 STS
Myszy wygrają mecz 3,20 STS

SK, które jeszcze kończąc wtorek byli w bardzo dogodnej pozycji, skończyli fazę grupową na trzecim miejscu. Jeśli można jeszcze mówić o lekkim odpuszczeniu z G2, to w odpuszczenie w meczu z EnVy już nie uwierzę, gdyż był to dla nich mecz o pierwsze miejsce, premiowane do gry w półfinałach. Brazylijczycy zostali po prostu zmiażdżeni. Zastanawiam się czy to chwilowy spadek formy, czy też po prostu mecz z fnatic był wypadkiem przy pracy i z lepszymi zespołami sobie nie radzą.

Myszy mnie jakoś bardzo nie przekonują. Niby jest to drugie miejsce, niby jest awans na LANie, niby... Z NRG wczoraj męczyli ten wynik, Liquid gdyby nie własne błędy mogło ugrać inferno (przypominam, dwie rundy pod rząd, dwa teamkille ze strony Amerykańców) z Optic strona CT kulała (czyli w sumie nic nowego)... Mouz ma o tyle problem, że gra w czwórkę. ChrisJ nie powala na tym turnieju. Wczoraj udało mu się w końcu przebić w tabeli, no... ale był to mecz na NRG.

Jednakże, Myszy mają na prawdę dobre taktyki. Brazylijczycy z kolei grają strasznie agresywnie. Mapy przewiduje Overpassa (pick SK) oraz inferno (pick Mouz). Drużyna ChrisJ&#39;a powalczy na mapie przeciwnika, a tym bardziej uważam, że będzie w stanie go pokonać na swojej mapie, przede wszystkim dzięki świetnym taktykom i umiejętnościach Ropza czy Oskara.

Granie w SK po kursie 1,25 to istne samobójstwo, tak jakby te mecze miały się kończyć do maksymalnie 5...

Poczekałbym jeszcze na mapy i pograł hendicapy na ++ w stronę Myszy.

⛔⛔ Tragedia po stronie CT :|
 
K 12

ksar

Użytkownik
SK vs G2

G2 wygra mapę 1,42 ✅
G2 wygra mecz 2,35 ✅
STS

2:0 ✅✅

Twardo idę przeciwko Brazylijczykom. Nie przekonują mnie swoją grę. Popełniają masę błędów, które na ich szczęście przeciwnicy nie potrafili wykorzystać. Mouz mogło spokojnie ugrać mapę, ale po CT nie potrafią grać(nie tyle co SK było za silne, z każdym przeciwnikiem słabo grali po stronie broniącej).

G2 miało słabą sytuację po zaskakującej porażce z Immortals, ale odbili się od dna wygrywając zarówno z Brazylijczykami oraz ze Szwedami. Podoba mi się gra NBK&#39;a. Gość, który był po prostu średniakiem przy Kennym czy Bodyym rozgrywa turniej życia. Jak to mówią &quot;czyta grę&quot;. Skróty, wychylenia w odpowiednim momencie, wygrywanie 1v1 sprawia, że rundy Francuzom przychodzą w łatwy sposób.

Gdyby nie fakt, że zapewne SK picknie Overpassa, to zagrałbym za lekkie pieniądzę hendi -1,5 na G2, ale na wyżej wymienionej mapie po prostu są słabi, za słabi.

Sam Fer z Fallenem nie wystarczą na zatrzymanie trójkolorowych, którzy grają otwartego CS&#39;a. Mógłbym go porównać do tego co gra SK, ale problemem Brazylijczyków jest to, że 1v1 wygrywają tylko z tego powodu, że przeciwnik nie spodziewa się skrótów 5 rund pod rząd. G2 szybko uczy się na błędach co było można już zauważyć po przegranej z Immortals.

O jedną wygraną mapę się nie boję, dlatego gram to dzisiaj w dubelku razem z Ligą Mistrzów. Za lekką stawkę gram w wygraną, gdyż jak dojdzie do ostatniej mapy, może wkraść się nerwówka, z którą Bralijczycy radzą sobie lepiej, co udowodnili już na paru turniejach. Chociaż mam nadzieję, że Shox odpowiednio poustawia swoich kolegów i dopną swego pokonując Brazylijczyków i zmierzą się w finale z (według mnie) North.

No i bez większej analizy

North vs Liquid
North -1,5 mapy
2,10 STS

✅✅


Jedyna chyba rzecz do pogrania w tym spotkaniu warta zauważenia. Liquid już swoje osiągnęło, półfinał jako jedyna drużyna z Ameryki. Gdzie C9? Gdzie Optic? Nie ma, a jest Liquid, drużyna, którą wielu stawiało na odpadnięcie już w fazie grupowej, a Ci nie dość, że wyszli z grupy, to jeszcze w ćwierćfinale pokonali dobrze spisujące się EnVy.

Niby wygrali ostatnio na Duńczyków, ale powiedzmy sobie szczerze, North odpuściło już sobie ten mecz. Nie wiem czy się podłożyli, czy też nie (łatwiejszym przeciwnikiem dla nich wydaje mi się są Amerykańce niż NaVi), ale nie o tym teraz warto mówić.

Konfig, Magisk, Cajun, tych trzech graczy wystarczy by powstrzymać Liquid. Na swojej mapie, przewiduję wygraną do maksymalnie 7 rund, na mapie przeciwnika może być ciężej, ale nie daje Amerykańcom szans na większą liczbę rund niż 11. North wróciło do formy, aktualnie są po prostu za silni. Pograłem po pierwszej grze ich wygraną w tym turnieju i jestem niemalże pewny, że się na tym nie przejadę. Koniec marzeń amerykańskich zespołów na wygrywanie LAN&#39;ów. Zakładam, że Europa długo nie zejdzie z podium (##wyjątkiem jest tylko i wyłącznie SK).
 
K 12

ksar

Użytkownik
A więc czas na finał.

G2 vs North

Hendicap North + 1,5 1,55
North win 2,25
Over 4,5 map 2,35

Za drobne North -1,5 3,60


Wielu przed turniejem(w tym ja) stawiało na SK w finale. Ku zaskoczeniu tych co oglądali mecze sporadycznie, znalazły się tutaj zespoły z Francji oraz Danii. Czy jednak jest to zaskakujące? Nie sądzę.

North rozgrywa bardzo dobry turniej. Rzadko oddaje rundy przeciwnikom poprzez błędy, stawia na indywidualności, gra z głową. Oprócz porażki z liquid nie przegrali ani jednej mapy. Z drugiej strony G2, które rozkręcało się z każdym kolejnym pojedynkiem. W meczu z Brazylijczykami pokazali, że są w stanie zachować zimną krew i w odpowiednim momencie zaskoczyć swojego przeciwnika, by doprowadzić go do rundy eco.

Pojedynek ten będzie o tyle ciekawy, że zmierzą się w nim dwie kompletnie inaczej poukładane drużyny. Francuzi, którzy grają taktyczną grę, powolną, na wyczekanie przeciwnika oraz Duńczycy, którzy preferują dynamiczną i ryzykowną rozgrywkę. Czy są w stanie rozgryźć taktykę G2? Jak najbardziej. Pokazali to już w meczach z Liquid czy Navi. North nie zmienia bsów od razu, gdy zobaczy 3 czy 4 zawodników pod jednym z nich, nie próbuje na siłę skrócić swojego przeciwnika by zrobić mu plecy. Twardo stoją na swoich pozycjach, gdyż wiedzą jak grają poszczególne drużyny na tym turnieju.

Gram tutaj wszystko w stronę duńskiej organizacji. Liczę na zaciętą walkę, która zakończy się wynikiem 2:3, jednakże dorzucam do tego za drobne wygraną North do 0 lub 1. Przede wszystkim dlatego, że mają o wiele większy map pool. Do tej pory polegli tylko na cobblestonie, gdzie G2 nie gra wyśmienicie. Myślę, że to właśnie indywidualności, tak jak w półfinale pomogą North wygrać turniej. Przytoczę po raz kolejny ; Cajun, Konfig, Magisk. Aktualnie najlepiej grający gracze na tym turnieju. Pojedynki 1v1 wygrane. Skróty w odpowiednim momencie dające przewagę zawodnika, zachowanie się w sytuacjach 1 v x.

Można by rzec, że Francuzi pokonali lepszą drużynę w półfinale (psss, nawet dwukrotnie), bo przecież to SK i w ogóle, i są dobrzy... No tak. Gdyby nie fakt, że Brazylijczycy po pierwszym dniu gdzieś zagubili samych siebie to jeszcze można byłoby tak mówić. Pólfinał ewidentnie ukazał, że w brazylijskiej ekipie gra dwóch zawodników na jako takim poziomie. Pomimo tego, zabrali Francuzom łącznie 22 rundy. Czy to znak, że SK było, aż tak słabe? Nie, to znak, że G2 nie mogło sobie poradzić w tych meczach. Kibicuję Shoxowi i jego drużynie, ale z obecną formą nie sądzę, by mogli odebrać trofeum tak świetnej i zgranej duńskiej ekipie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom