>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO ESPORTS CHAMPIONSHIP SERIES

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witajcie, pozwolę sobie odświeżyć ten dział jako, że jestem graczem i zarazem fanem e-sportu, w szczególności Counter-Strike Global Offensive.
Dzisiaj bowiem rozpoczyna się faza grupowa finałów 4.sezonu ECS.
Są dwie grupy.
Grupa A:
-fnatic
-mousesports
-OpTic
-Luminosity
Grupa B:
-Cloud9
-Liqud
-Faze
-Astralis

Zdecydowanym faworytem do zgarnięcia turnieju jest Fazę, mam jednak nadzieję że nie będą mieli tak łatwo.
Proszę podajcie swoich faworytów oraz typy na poszczególne spotkania.
Na dzisiaj, spośród 4 meczy wybrałem Cloud 9 vs Astralis, w który typuje zwycięstwo Amerykanów. Uzasadnienie będzie podane w typach dnia.
Zapraszam do dyskusji!
@edit: bo zapomniałem dodać że turniej jest rozgrywany w Cancun, w Meksyku. Pula nagród to 750 tysięcy dolarów ????
 
flloki 0

flloki

Użytkownik
Jakieś spostrzeżenia co do dzisiejszych meczy otwierających ?
Według mnie faworytem turnieju jest FeZe, po ostatnim przegranym finale będzie im zależeć tym bardziej że pula 750k$ nie jest mała.
Na poprzednim turnieju ulegli SK w finale, ale nie dużo brakło a wynik był by inny.
Co do innych drużyn to Astralis dalej z Rubino więc różnie może być.
Fnatic jak Fnatic zależy jak wejdzie turniej, chociaż na ostatnim evencie udowodniono im że pojedynczy gracze nie uciągną całej gry.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jeżeli chodzi o mecze otwierające to najczęściej ich się nie stawia bo potrafią tutaj dziać się cuda. Teoretyczne analizy najczęściej daleko odbiegają od tego co się dzieje w praktyce podczas pierwszych dni takich dużych turnieji.
Moje spostrzeżenia do pozostałych trzech meczy to:
Fnatic vs Luminosity
Dlaczego Fnatic? Na ostatnim turnieju doszło aż do półfinału. Przegrali z bardzo mocnym faze. Na pewno nie odpuszcza tego meczu i na samym początku pokażą na co ich stać. wiadomo, brazyliski zespół jest nieprzewidywalny ale nie liczył bym na niespodziankę
OpTic vs mousespors
Ilość rund: 26,5+
Liczę na zacięty pojedynek. Z obu stron bardzo skillowi gracze. Uważam że minimalnym faworytem jest mouse natomiast nie będę ryzykować w ich stronę i polecam grać over rund
Faze vs Liquid
Bez dwóch zdań murowanym faworytem jest europejski zespół. Nie chcę się tutaj rozpisywać bo uważam że nie ma sensu szukać w tym meczu niespodzianki aczkolwiek może się powtarzam ale pamiętajmy, że pierwszy dzień potrafi splatać figle dlatego gra się niskimi stawkami
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Po pierwszym dniu moja skuteczność wynosi 2/4 czyli 50%. Nie jest to ani źle ani dobrze, tym bardziej, za to był pierwszy dzień i mecze BO1.
Dzień #2
O godzinie 15:15 pierwszy mecz BO3 a mianowicie Luminosity vs mousespors. Bukmacherzy w dużym stopniu uznawaja myszki za faworyta. Natomiast nie jestem do do tego tak przekonany. Kurs 1,40 na nich nie jest grą wartą świeczki. Po wczorajszym dniu można nawet stwierdzić, że to Brazylijczycy pokazali się z nieco lepszej strony. Wiadomo, że mecz meczowi nie równy ale ja tutaj widzę dwa typy:
Powyżej 2,5 map po kursie 2.0 oraz handicap 1,5+ dla Luminosity za 1,56 kursy z LVBet.

Godzina 18:15 to Cloud9 vs Liquid amerykański pojedynek. Zaznaczam amerykański, to znaczy bardzo nieprzewidywalny. Oglądając dwa wczorajsze mecze oraz patrząc na formę ostatnich meczy upatruję tutaj zwycięstwo Cloud9. Wczoraj przegrali wygrany mecz z drużyną Astralis a liquid również pokazali się z dobrej strony lecz h2h ostatnich 4 map między tymi drużynami to 4:0 na korzyść c9.
Gram wygrana Cloud9 po kursie 1.6 z forBeta

21:15 to mecz OpTic vs zwycięzca LG/mousespors
00:15 to Faze vs zwycięzca C9/liquid

Przez to że jeszcze nie znamy do końca skompletowanych par (wszystko będzie zależeć od zwycięzców poprzednich meczy) to narazie o tym się nie rozpisuje, później najwyżej edytuje post
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Znamy pary decydujących meczy o wyjście z grup.

Mecz o wyjście z grupy A:
Optic vs mousespors
Ciekawa para, ogólnie jest to jeden z trudniejszych meczy do wytypowania. Moim zadaniem warto iść w underdoga i stawiam na Optic po kursie 2.25 ale jeśli nie chcecie tak bardzo ryzykować to 1.45 jest na wygranie mapy przez Otpic na LVBet

Mecz o wyjście z grupy B:
Faze vs Cloud9
Tutaj oczywiście obstawiam wygraną Faze. Nie wyobrażam sobie takiego scenariusza aby nie wyszli z grupy. Czysta 1 ewentualnie dokładny wynik 2:0, są spore szanse ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witajcie bardzo serdecznie, przed nami ostatni dzień turnieju
ESPORTS CHAMPIONSHIP SERIES.
Przed nami dwa półfinały:
Godz: 15:15
Astralis vs mousesports

Analize na ten mecz zawarłem w typach dnia, zatem odsyłam Was tam do lektury. Wytypowałem, że mousesports wygra mecz.
@edit: wrzucam jednak analizę tutaj
dzisiejszy dzień zamyka zmagania w turnieju ECS odbywającego się w Meksyku. Przed nami zostały tylko półfinały i oczywiscie finał.
W moich rozważaniach w typach dnia wybieram pierwszy Semi-final, który wg mnie będzie bardziej ciekawszy. Duńska formacja podejmuje mousesports. Myszki po fatalnym pierwszym dniu z meczu na mecz zaczęli grać coraz lepiej. Wygrywając pewnie 2:0 z Luminosity a potem kolejno rewanż za pierwszy mecz z OpTic. Fenomenalny ChrisJ i spółka mają spore szanse wygrać gdyż ich team ma doskonale przygotowane mapy pod przeciwnika. Bowiem czują się oni dobrze na Nuke, trainie, overpassie. A Astralis ciągle bez devica, myślę że dzisiaj sobie nie poradzą i po zaciętym spotkaniu przegranym 2:1 pojadą do domu. Jeszcze na koniec h2h tych drużyn. W 6 spotkaniach jest remis 3:3. Co pokazuje nam jaki wyrównany mecz czeka nas dzisiaj popołudniu, lecz z wyżej wymienionych powodów większe szansę daje właśnie ekipie mousesports.
Kurs na to spotkanie to 2.05 w forBet

Godz. 18:15
Fnatic vs Faze

Generalnie Fnatic nie gra jakoś bardzo źle. O czym świadczy to, że awansowali z grupy z pierwszego miejsca gwarantując sobie miejsce w półfinale. No ale oczywiście jest ale gdyż przed nimi teraz stanie najlepszy europejski zespół. Nafaszerowany mega skillowymi graczami. Bardzo chciałabym tutaj widzieć otwarty mecz pomiędzy jedną a drugą drużyną. Niestety wg mnie zanosi się na jednostronny pojedynek w którym faze pójdzie dumnie po swoje czyli awans do finału. Jeśli chcecie możecie się bawić w to że na przykład Fnatic ugra jedną mapę ale szczerze mówiąc nie liczył bym na to. Wyciągnąłem wnioski z 9 grudnia gdzie był taki sam półfinał na ESL Pro League i stawiam poprostu na wygraną Faze po kursie 1.3 z forBeta

Finał przewidywany jest na godzinę 21:15
więc również napiszę coś o tym, gdy poznamy już finalistów ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Godz: 15:15
Astralis vs mousesports

Analize na ten mecz zawarłem w typach dnia, zatem odsyłam Was tam do lektury. Wytypowałem, że mousesports wygra mecz.
Nawet jak podajemy jakąś propozycję w Typach Dnia, to później wrzucamy całą treść do danego działu tematycznego. TD to tylko konkurs, zaś Forum to w większości właśnie tematy dotyczące konkretnych dyscyplin oraz rozgrywek. Wszyscy powinni mieć to na uwadze.
PS. Przy każdym typie podajemy kurs i buka, bo to w głównej mierze stanowi o tym, czy dana propozycja jest opłacalna.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Bardzo fajny kurs na zwyciestwo fnatic z druzyna Faze. Rozumiem ze formy tych pierwszych odstaje troche od drugich ale trzeba pamietac ze rozgrywki csa sa strasznie nieprzewidywalna i tutaj przegrana pistoletowki czesto juz prowadzi do przegrania calej mapy. Ja ide tym tropem i wierze ze Olofmaister dzisiaj nie podoła swojej byłej druzynie.
Licze tez ze Fnatic bedzie chcialo sie zrewanzowac za ostatnio porazke 2-0.

Fnatic win
3.55@ STS
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Bardzo fajny kurs na zwyciestwo fnatic z druzyna Faze. Rozumiem ze formy tych pierwszych odstaje troche od drugich ale trzeba pamietac ze rozgrywki csa sa strasznie nieprzewidywalna i tutaj przegrana pistoletowki czesto juz prowadzi do przegrania calej mapy. Ja ide tym tropem i wierze ze Olofmaister dzisiaj nie podoła swojej byłej druzynie.
Licze tez ze Fnatic bedzie chcialo sie zrewanzowac za ostatnio porazke 2-0.

Fnatic win
3.55@ STS
Faze dla mnie dzisiaj wchodzi w han -1,5 Mapy. Po dojściu Olofa i Guardiana nie wygrali jeszcze turnieju. Fnatic nic szczególnego nie pokazało na tym turnieju. Dwa mecze na Cobblu i tyle. Najprawdopodobniej będzie Ban cobbla z strony Faze. Reszta map jest pod kontrolą Faze
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
ariakis fiolek77
A jakieś konkretne argumenty za tymi propozycjami? Macie przeciwstawne typy, ale żaden z was nie dał tak naprawdę konkretnych powodów dlaczego miałoby być tak, a nie inaczej. Jak wyglądają mappoole obu ekip, forma, etc? W bukmacherce liczą się konkrety, a nie gdybanie. Jeżeli oglądaliście wcześniejsze mecze tego turnieju, jak i poprzednich rozgrywek, to powinniście mieć ciekawe spostrzeżenia i teraz tylko kwestia przelać ja w odpowiednie słowa.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Argumenty Za FaZe:
1.Szeroki Wybór map Faze. Fnatic Tylko na Cobblu ma szanse, jednak do Cobblestoną nie dojdzie bo będzie Ban Od strony Faze na tą Mape
2. Większe Umiejętności zawodników z strony FaZe..Najprawdopodobniej Niko zostanie uznany 2 najlepszym graczem za Coldzerą
3. Ostatni ich mecz miał miejsce niedawno(Esl Pro League) i wynik 2-0 dla FaZe dominacja!!!
4.Jest to turniej lanowy, FaZe na lanach pokazuje się z lepszej strony każdy turniej to bynajmniej Półfinał
Witajcie bardzo serdecznie, przed nami ostatni dzień turnieju
ESPORTS CHAMPIONSHIP SERIES.
Przed nami dwa półfinały:
Godz: 15:15
Astralis vs mousesports

Analize na ten mecz zawarłem w typach dnia, zatem odsyłam Was tam do lektury. Wytypowałem, że mousesports wygra mecz.
@edit: wrzucam jednak analizę tutaj
dzisiejszy dzień zamyka zmagania w turnieju ECS odbywającego się w Meksyku. Przed nami zostały tylko półfinały i oczywiscie finał.
W moich rozważaniach w typach dnia wybieram pierwszy Semi-final, który wg mnie będzie bardziej ciekawszy. Duńska formacja podejmuje mousesports. Myszki po fatalnym pierwszym dniu z meczu na mecz zaczęli grać coraz lepiej. Wygrywając pewnie 2:0 z Luminosity a potem kolejno rewanż za pierwszy mecz z OpTic. Fenomenalny ChrisJ i spółka mają spore szanse wygrać gdyż ich team ma doskonale przygotowane mapy pod przeciwnika. Bowiem czują się oni dobrze na Nuke, trainie, overpassie. A Astralis ciągle bez devica, myślę że dzisiaj sobie nie poradzą i po zaciętym spotkaniu przegranym 2:1 pojadą do domu. Jeszcze na koniec h2h tych drużyn. W 6 spotkaniach jest remis 3:3. Co pokazuje nam jaki wyrównany mecz czeka nas dzisiaj popołudniu, lecz z wyżej wymienionych powodów większe szansę daje właśnie ekipie mousesports.
Kurs na to spotkanie to 2.05 w forBet

Godz. 18:15
Fnatic vs Faze

Generalnie Fnatic nie gra jakoś bardzo źle. O czym świadczy to, że awansowali z grupy z pierwszego miejsca gwarantując sobie miejsce w półfinale. No ale oczywiście jest ale gdyż przed nimi teraz stanie najlepszy europejski zespół. Nafaszerowany mega skillowymi graczami. Bardzo chciałabym tutaj widzieć otwarty mecz pomiędzy jedną a drugą drużyną. Niestety wg mnie zanosi się na jednostronny pojedynek w którym faze pójdzie dumnie po swoje czyli awans do finału. Jeśli chcecie możecie się bawić w to że na przykład Fnatic ugra jedną mapę ale szczerze mówiąc nie liczył bym na to. Wyciągnąłem wnioski z 9 grudnia gdzie był taki sam półfinał na ESL Pro League i stawiam poprostu na wygraną Faze po kursie 1.3 z forBeta

Finał przewidywany jest na godzinę 21:15
więc również napiszę coś o tym, gdy poznamy już finalistów ????
Mousesports nie stać na wygranie 2 map z Astralis!!!. Nie wiem dlaczego taki wysoki kurs na Astralis. Pokazali się z dobrej strony pokonując Cloud9 i FaZe. Mousesports po wpadce z Optic Gaming obudzili się i wygrali 2-0 z Luminosity i 2-0 Optic. Kluczem ich zwycięstwa był Nuke na którym zdominowali Optic i Luminosity.Lecz jak wiemy Nuke jest to jedna z lepszych map Astralis. Ostatni ich mecz na nuke 16-5 Dla Astralis. Nie ma mapy na której Mousesports wygra z Astralis. Jedyna szansa jest na cobbelstonie jednak do tej mapy nie dojdzie bo Astralis zbanuje tą mape!!. Z tego co można wywnioskować możliwe że będzie grany train na którym Mousesports wczoraj wygrało z Luminosity i Optic . Astralis to zespół TOP5 Świata i Train dla nich będzie wygrany. Szeroki Full Map Astralis!! .Na overpassie Astralis czuje się jak śliwka w kompocie. Nie ma Dev1ce ale to nie żaden problem ponieważ jego role przejął Dupreeh, A Rubino który wszedł za Dev1ce jest w dobrej dyspozycji. Śmiało Polecam Astralis 1,65 na STS
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ariakis fiolek77
A jakieś konkretne argumenty za tymi propozycjami? Macie przeciwstawne typy, ale żaden z was nie dał tak naprawdę konkretnych powodów dlaczego miałoby być tak, a nie inaczej. Jak wyglądają mappoole obu ekip, forma, etc? W bukmacherce liczą się konkrety, a nie gdybanie. Jeżeli oglądaliście wcześniejsze mecze tego turnieju, jak i poprzednich rozgrywek, to powinniście mieć ciekawe spostrzeżenia i teraz tylko kwestia przelać ja w odpowiednie słowa.
Mimo wszystko w CS to też ważne jest intuicja, przeczucie. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Z jednej jednwj Sugeruję się poprzednimi meczami oraz poprzednim turniejem przy tym typie. Ale również moje przeczucie mówi mi że Faze poprostu musi znaleźć się w tym finale.
ariakis
Uwierz mi że pistoletówki przy takim poziomiw graczy Faze nie mają większego znaczenia. Teraz wyglądam jakbym był wielkim fanem i nie wiadomo jak się jaral Ekipą Faze lecz wcale tak nie jest. Po prostu to zaobserwowałem.
Krótko przykład z tego turnieju:
Fazę w meczu Astralis na overpassie wygrali dwie pistoletówki a mimo wszystko wiemy że przegrali 16:13. Natomiast Cloud9 wygrali dwa pistole na mirage z Faze a i tak Amerykanie ugrali zaledwie 8 rund na całej mapie.
W ostatnim półfinale z innego turnieju było 2:2 w pistolach i co to zmienilo?
fiolek77
Cytuję: &quot;Ostatniich mecz na nuke 16-5 Dla Astralis.&quot; Nie wspomniałeś że grał wówczas device. Który im ugral mecz
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport CS:GO
Godzina: 15:15
Spotkanie: Astralis - Mousesports
Typ: Astralis (-1,5)
Kurs: 3.00
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Przed nami pierwszy półfinał turnieju Esports Championship Series rozgrywanego w Meksyku. Wykorzystuję niezrozumiale wysokie kursy na Duńczyków, nie pamiętam kiedy ostatnio bukmacherzy wystawiali tak wysoką linię, mianowicie 1,65 na czyste zwycięstwo i 3,00 na wygraną wynikiem 2:0. Dla mnie prezent. Astralis, jak zawsze przy większym turnieju, jest w gronie faworytów, nawet gdy przyjeżdzają na turniej w osłabionym składzie. Tym razem brakuje snajpera Devica, a w roli Stand- ina występuje Rubino. Bardzo solidny zawodnik i jestem spokojny o to, że nie zawiedzie oczekiwań swoich kompanów. Dużo dużo szerszy map pool Astralis czyni ich faworytem już na starcie, bowiem taktycznie biją swojego przeciwnika na głowę. Aimowo 70 do 30 również na ich korzyść. Podejrzewam, że Mousesports zbanują sposród map overpassa lub inferno, a wtedy przyjdzie im grać na jednej z tych map, gdzie nie daję im więcej szans niż 5-10%. Na tych nie podjadą do Astralis z pewnością, daję im maksymalnie 10 punktów mapowych. Wystarczy że Astralis zablokuję możliwość wyboru Cobblestona jako mapy Myszek, a zatem ich pickiem będzie Mirage lub Nuke. Mirage to mapa z największymi , a wręcz jedynymi dla nich szansami. Przy dobrej grze snajpera ChrisaJ-a moga powalczyć o zbliżony wynik, kto wie, może dogrywkę, ale doświadczenie Astralis i kurs na to zdarzenie podpowiada mi żeby próbować wygranej Duńczyków dokładnym wynikiem 2:0.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zatem czas na finał. Mousesports vs Faze. W tym spotkaniu nie widzę w ogóle możliwości aby myszki wygrały mapę na tak rozpędzone Faze. Grają bardzo pewnie, większość rund wygrywają bez większych problemów. Faze w końcu wygra turniej bo Kiedy jak nie teraz? I moim zdaniem zdominują swoich przeciwników, stawiam dokładny wynik 2:0 czyli faze handicap (-1.5) po kursie 1.75 z STS. Tylko STS szybko wystawił tą ofertę z polskich legalnych bukmacherow
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nie będzie typu na finał, będzie analiza.
FaZe zbanuje cobbla, mouz prawdopodobnie overpassa, w związku z tym mouz z dużą pewnością wybierze nuke jako swoją mapę i tu zaczynają się schody.
FaZe w ostatnich 3 miesiącach grali nuke 3 razy, dwa razy wygrywając. Przegrali z NaVi po dogrywce, wygrali z nV i NiP, to jest mapa, którą myszy grały 17 razy w ostatnich 3 miesiącach, winratio 71%.
Mapą FaZe będzie zapewne Cache i tutaj mamy mapę, od której rzadziej myszy grały tylko overpassa.
Wygrana FaZe po 1.22 to marny kurs, a w obliczu takiego veto 2:0 @1.85 jest dość ryzykowne. Nie twierdzę, że myszy jeżeli wybiorą nuke to na pewno go wygrają, ale mają na to spore szanse. Grali go na tym turnieju już 3 razy, oddając w sumie 19 rund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom