>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
N 0

nanana

Użytkownik

Tylko faze zawiodło. Kurs 63 poszedl sie......
Dzisiaj mysle nad overami, wyniki niektorych meczy ciezkie do przewidzenia.
Big vs tyloo over 26.5 Tyloo na mirage i inferno, moze train ma szanse, reszta map mysle Big.
Winstrike vs fnatic tutaj pogram na zywo, fnatic gra taki piach ze kto wie.
Vega vs Astralis over 26.5, moze nawet na zwyciestwo Vegi, graja znakomicie a Astralis nie zachwyca. Ewentualnie jakis handi na Vege, ale jeszcze nie ma kursow. Vega doskonala skillowo, czasami zawodza teamowo. Mam tez w pamieci ich swietne wystepy na Boston Major, gdzie sensacyjnie wygrali pierwsze mecze, zeby potem dostac do 3 w kolejnych. Chociaz mysle ze tamten team, a ten to 2 rozne druzyny.
C9 vs HR mysle ze c9 nie ma szans, ale moze sie odpala.
Col vs G2 Col gra bardzo ladnie, ale w sumie nie znamy ich prawdziwej dyspozycji, bo graja tylko 1 mape. Nie zdziwie sie jak bedzie inferno, bo Francuzi tez lubia ta mape. Mysle ze tutaj tez moze byc over 26.5
NIP vs Liquid over 26.5 Obie bardzo dobre druzyny. Mysle ze bedzie zaciety mecz, jednak stawialbym tutaj na NIP. Pieknie ostatnia graja.

Navi vs Faze wg mnie wygra Navi. Faze gra piach. Widac ze cos nie trybi od powrotu Olofa. Ta przerwa nie wplynela na nich pozytywnie i lepiej grali ze stand inem. Jednak obie druzyny sa przyparte do muru i moze zdarzyc sie wszystko. Normalnie pewnie gralbym over 26.5 ale cholera go wie. Sa tez strasznie niestabilni. Potrafia wygrac 16:1 na jednej mapie a potem grac tragedie na innych.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Panowie mam Pytanie , bo chce zagrac han dodatni na Winstrike. Oglądał ktoś wczoraj Fnatic ?jak wyglądają , bo myśle że Winstrike jest w stanie ugrać 11 rund
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie mam Pytanie , bo chce zagrac han dodatni na Winstrike. Oglądał ktoś wczoraj Fnatic ?jak wyglądają , bo myśle że Winstrike jest w stanie ugrać 11 rund
Poza wygraną pistoletówką to nic dobrego o Fnatic nie można powiedzieć. Dużo indywidualnych akcji, niesprawdzanie najprostszy miejscówek jak choćby cement na bananie przy wejściu na BS.
Skoro complexity się udało wygrać i to w taki zdecydowany sposób, to wydaje się że Winstrike o te 11 rund powinno się pokusić. Powiem więcej, pograłem nawet ich wygraną bo tylko Krimz i Draken coś grają. Flusha to cień samego siebie. Zachciało się zmian Lekr0 i Goldena to teraz tak wygląda.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Poza wygraną pistoletówką to nic dobrego o Fnatic nie można powiedzieć. Dużo indywidualnych akcji, niesprawdzanie najprostszy miejscówek jak choćby cement na bananie przy wejściu na BS.
Skoro complexity się udało wygrać i to w taki zdecydowany sposób, to wydaje się że Winstrike o te 11 rund powinno się pokusić. Powiem więcej, pograłem nawet ich wygraną bo tylko Krimz i Draken coś grają. Flusha to cień samego siebie. Zachciało się zmian Lekr0 i Goldena to teraz tak wygląda.
Właśnie patrząc na statystyki Flushy to słabo wygląda to samo było na dh Sztokholm. Jesli chodzi o zmiany nie rozumiem dlaczego Lekro wyrzucili wygląda o dużo lepiej niż Flusha no ale co zrobic. Mam nadzieje że Winstrike ugra te 11 rund
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Moim zdaniem świetną okazją do zarobku jest kurs @2.10(Unibet) na Faze z Natus Vincere. Może porównując mecz Navi z Astralis oraz Faze z BIG można odnieść takie wrażenie. Ale jak wiemy, mecz meczowi nie równy. Faze to cały czas jest groźna ekipa i jak najbardziej są w stanie ugrać Navi bo dyspozycja Edwarda i Zeusa nie powala na kolana. Czy macie podobne zdanie??
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Mam bardzo podobne zdanie do kolegi nanana.
Big - TyLoo spodziewam się wyrównanego meczu, over powinien zostać łatwo pokryty.
Winstrike - Fnatic to co wczoraj zobaczyłem w wykonaniu fnatic to jakiś żart. Myślę, że Win mocno się postawi.
Vega Squadron - Astralis kolega nanana napisał wszystko.
compLexity - G2 Esports tu również liczę na wyrównane meczycho, walkę o każdą rundę. Może się zakręcić koło dogrywki moim zdaniem.
NiP - Team Liquid tak jak mecz wyżej.
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Na dzisiejszy dzień wybrałem kilka typów:
Liquid (-2.5) - NiP ✅✅ (16:10)
Kurs 1.78 forbet
Dla mnie Liquid to chyba główny kandydat do wygrania Majora. I już nie tylko Twistzz i NAF z wysoką formą. Praktycznie każdy z zawodników jest w stanie wygrywać pojedynki 1v1. Dochodzą dynamiczne wejścia na bsy, na które drużyny broniące często nie znajdują odpowiedzi. Po stronie CT dobry aim w zasadzie wystrarcza. Co prawda NiP 4 zwycięstwa z rzędu, ale uważam, że dziś czeka ich w końcu porażka. Nie deprecjonuje ich wygranej z Astralis po dogrywkach, ale wczorajsza wygrana z mouz do 12, to była raczej konieczność patrząc ja ostatnio gra ekipa ChrisaJ. Uważam, że Liquid ma zbyt dużą przewagę aimową nad Szwedami co pozwoli wygrać mecz.
MiBR (-2.5) - Mousesports ✅✅ (16:6)
Kurs 1.72 forbet
Tak jak wyżej pisałem. Po dojściu snaxa spore obniżenie jakości w grze. Gość jakby stracił całe swoje czucie gry, które miał. Jak snax zostanie ostatni w pojedynku 1v1 można być prawie pewnym, że przegra. Często patrzy się nie w tę stronę, z której atakuje rywal. Nie wnosi za wiele do topowego teamu (zdaję sobie sprawę, że gra jako support, ale jeśli gra się o top4 w najważniejszych turniejach nie wystarczy ubijanie w plecy i w akcjach 2v1). Dawałem im czas na zgranie się,ale nie widzę zbytniej poprawy. Teraz dojdą jeszcze nerwy. Z drugiej strony drużyna z Brazylii jak nikt potrafi sobie radzić z presją. Po dojściu Yanka, najbardziej pociesznej mordy ze sceny CS:GO jako trenera wracają na właściwej tory. Pomimo wczorajszego choke&#39;a na inferno (bądź co bądź dobra mapa dla Tyloo) uważam, że na dołujące mouz ich aktualna dyspozycja wystarczy.
NaVi - Faze ✅✅ (16:12)
Kurs 1,77 forbet
Wczoraj Navi pomimo błędów dobry mecz przeciw Astralis i ugrane 14 rund. Simple i electronic nadal dobra forma strzelecka i cała drużyna może powalczyć o nawet top 4 na tym turnieju, choć konkurencja jest duża. Powrót olofa wiele nie dał drużynie Faze. Drużyna wygląda bardziej jak mix niż jeden z faworytów do wygrania turnieju. Niko strzela swoje, ale nie przekłada się to na formę całej reszty, którzy są zwyczajnie byli słabsi strzelecko od przeciwników. Co prawda dopiero pierwszy mecz, ale boję się, że Faze może nie przejść nawet do 1/4. Nie wiem czy może w ich przypadku chodzić o presję o konieczność udowodnienia sobie i innym, że są w stanie wygrać najważniejszy turniej. Jak źle wejdą w mecz, może się skończyć szybką porażką. Gdyby wylosowali inną drużynę odpuściłbym typowanie, ale uważam, że w obecnej sytuacji to Navi jest faworytem dzisiejszego meczu i warto po takim kursie spróbować.
Astralis (-4.5) - Vega ✅✅ (16:4)
Kurs 1.78 forbet
Nie zgadzam się z powyższymi typami dotyczącymi overów lub dodatnich handi na Vegę. To fakt, że ostatnio Vega overowa, ale poza drużyną Liquid były to mecze ze średniakami bądź drużynami ich pokroju. Szacunek za wczorajszą wygraną z Cloud9, ale szczerze powiedziawszy czym jest dziś Cloud9? Cieniem drużyny sprzed pół roku, która bez slota mogłaby nawet nie wejść na Majora.
Astralis wczoraj odparli atak ze strony Navi i uważam, że teraz pójdzie z górki. Ekipa VS nie jest słaba, dobra skillowo, ale na Duńczyków może zabraknąć opanowania i w końcu przyjdzie czas na słabszy mecz.
Ten typ bardziej na czuja, ale go zagrałem więc tutaj też podam.

Z pozostałych meczów zrobiłem oczywiście tasiemkę, żeby się lepiej oglądało ;).
Wydaje się, że complexity może się postawić ekipie G2, ale nie grałem tego osobno.
Na hellraisers zbyt niski kurs imo.
Fnatic no bet, wszystko się może zdarzyć
Mój pierwszy typ w temacie Majora, wcześniej nie było czasu.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pobeer 34

pobeer

Użytkownik
Oglądałem wczoraj wszystkie mecze i wg mnie najgorsza drużyna to było Winstrike, chłopaki grali jakby mieli rangę orła, ale patrząc na fnatic tez nie można powiedzieć zbyt duzo dobrego, jednakże myśle ze fnatic to ugra, daje z handi
Zagrałbym na complexity, ładnie strzelają, widać przemyślane akcje, można pokusić się na jakiś overek

Jak dla mnie NIP i FaZe nie przegrają, navi jest uzależnione od jednego gracza i to mi się bardzo nie podoba, patrząc na ich grę
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Na szybko, bo niedługo mecz.
Twistzz/Lekr0 - Twistzz więcej headshotów 1.825 1xbet
Ostatnie 3 miesiące na Lanach
Twistzz 63.3% HS przy 0.75 killa na runde
Lekr0 49.1% HS przy 0.73 killa na runde
Mega value, co do wyniku, według mnie będzie to koło 16:11-16:12 dla Liquid
12:5 +++ twistzz więcej hsów niż lekr0 killi
 
uzytkownik-24118 2,1K
Na dole jutro może być bardzo ciekawie, możliwe starcie hitowe i jednocześnie pojedynek C9-Winstrike Rozstawienia wg systemu Bucholtza będzie wyglądać w drabince 0-2 jakoś tak:
1-2) Winstrike 3-1
1-2) FaZe/NaVi 3-1
3-4) Mouz/MiBR 2-2
3-4) C9 2-2
W górnej drabince rozstawienie jeśli wygra FaZe:
1-2) BiG
1-2) Complexity
3-4) Liquid
3-4) Astralis
A jeśli NaVi:
1-2) Complexity
1-2) Astralis
3-4) Liquid
3-4) BiG
O ile nic nie pomieszałem przy okazji
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Na dole jutro może być bardzo ciekawie, możliwe starcie hitowe i jednocześnie pojedynek C9-Winstrike Rozstawienia wg systemu Bucholtza będzie wyglądać w drabince 0-2 jakoś tak:
1-2) Winstrike 3-1
1-2) FaZe/NaVi 3-1
3-4) Mouz/MiBR 2-2
3-4) C9 2-2
W górnej drabince rozstawienie jeśli wygra FaZe:
1-2) BiG
1-2) Complexity
3-4) Liquid
3-4) Astralis
A jeśli NaVi:
1-2) Complexity
1-2) Astralis
3-4) Liquid
3-4) BiG
O ile nic nie pomieszałem przy okazji
Jeśli sie nie mylę to zrezygnowano z systemu buchholza na te faze. Przynajmniej wczoraj obowiązywał zwyczajny system szwajcarski
 
uzytkownik-24118 2,1K
quinty Wczoraj obowiązywał normalny szwajcarski bo Buchholt dla jednego meczu jest bez sensu. Wszyscy w drabince 1-0 mieli współczynnik Buchholza 0-1, a wszyscy w drabince 0-1 mieli współczynnik Buchholtza (bilans wszystkich rywali) 1-0
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
quinty Wczoraj obowiązywał normalny szwajcarski bo Buchholt dla jednego meczu jest bez sensu. Wszyscy w drabince 1-0 mieli współczynnik Buchholza 0-1, a wszyscy w drabince 0-1 mieli współczynnik Buchholtza (bilans wszystkich rywali) 1-0
Mhm. W takim razie moj błąd - przez to pewnie że nie rozumiem tego systemu ???? pi prostu powtarzałem słowa casterow które musiałem wyrwać z kontekstu. Dzięki
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Teraz jest Swiss round nastepnie Buchholz
Zaraz zaczyna sie swietny mecz navi - faze
Jedyne co mi przychodzi do glowy to over.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jeżeli będzie Buchholz to 1-1 wygląda tak:
G2 - wygrany MiBR/mouz
HR - Tyloo (jeśli wygra MiBR)/ NiP (jeśli wygra mouz)
Pozostałe 4 ekipy dowolnie.
O ile nie pomyliłem nic
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Kolejny typ podobny do ostatniego, według mnie znowu spora pomyłka buka
stewie2k więcej headshotów niż tarik 1.89 1xbet
tarik odpalił

Statystyki z meczów LAN, z ostatnich 3 miesięcy
tarik 39.4% hs przy 0.67 killa na runde
stewie 53.1% hs przy 0.67 killa na runde
Ostatnie spotkania:
Z tyloo tarik 16K 5 hs stewie 9 hs 17K
z Astralis tarik 10HS na 30 killi, Stewie 16HS na 28 killi.
Mógłbym wymienić o wiele więcej spotkań, ale czas goni bo mecz niedługo, polecam!
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jutro będą emocje:
2-0:
complexity - BiG
Astralis - Liquid
1-1
NaVi - NiP,
fnatic - Vega,
G2 - MiBR,
HR - TyLoo
0-2
FaZe - Mouz
C9 - Winstrike
Minor przed kolejnym majorem będzie niesamowicie obsadzony: North, Optic, FaZe/Mouz, Space Soldiers, ENCE a miejsc tylko 2 (3 licząc baraż)
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Complexity - BIG
Tutaj warto iść zdecydowanie w strone Col o ile nie okażą sie znacznym faworytem w co watpię. Prezentują sie kozacko, mega agresja
Astralis - Liquid
Tutaj zdecydowanie w strone liquid bo bedą dogiem a uważam że prezentują sie najlepiej ze wszystkich drużyn. Najlepsza chwila na wygranie majora
Navi - NIP
Tutaj albo over rund, albo cos w strone zawodników, ewentualnie live. Obie drużyny wyglądają dobrze, ale maja swoje problemy. Ja nie jestem w stanie postawić pieniędzy na navi oglądając grę zeusa i Edwarda. Dla mnie są ogromnym balastem.
Fnatic - Vega
Tutaj bardzo bardzo mocno w Vega, jak bedą dogiem to juz w ogóle. Fnatic reprezentuje dno, pierwszy mecz tragedia, drugi po ct na inferno gdyby nie kwestia 3-4 sekund 2x to myśle ze mogli by przegrać te mapę, wyglądają naprawde bardzo słabo, maja szczęście ze Winstrike po ct to boty. Bet Dnia jak dla mnie (No chyba ze kurs bedzie z 1.6 w co watpię.)
G2 - MIBR
Zdecydowanie MIBR, choć kursy raczej nie bedą zbyt ciekawe. Moze jakies handi lub w strone zawodników
HR - Tyloo
Over over i jeszcze raz over. Nic dodać nic ująć. Te drużyny mega graja kalejdoskop. Obok vegi jeden z lepszych betow na jutro, pokuszę sie moze o dubla.
Faze - Mouse
Dwie wielki marki które leżą na deskach i maja problem żeby sie podnieść. Raczej faze, choć duzo zależy od mapy. Ogólnie skip lub live
C9 - Winstrike
C9, Winstrike po ct nic nie gra, ale kurs pewnie nie do gry.
Tyle na razie z luźnych przemyśleń jak pojawia sie kursy to wybiorę cos konkretnego z tego wszystkiego.
Najlepiej wyglada Vega + o26.5 HR-tyloo,
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mamy kursy więc:
Fnatic - Vega: Vega win @2.1 ⛔ ...
Col - BIG: Col win @2.4 ✅
Astralis - Liquid: Liquid win @2.05 ✅
HR - Tyloo: o26.5 @1.95, Tyloo win @2.2 :minus ⛔ ...
Ako (kompletnie 4fun za miedziaki) Faze + MIBR + C9 + o26.5 tyloo HR + liquid + Vega + Col = @63 ⛔ e; tutaj tez powinien być plus, zabrakło w 1 meczu 1 rundy a w drugim była fala pecha Vegi

Jak wspominałem już wyżej.
Vega podejmie sie Szwedow, słabych Szwedow i to bardzo, mapę trudno wytypować choć ja myśle ze bedzie to inferno lub mirage po przeanalizowaniu prawdopodobnego veta, ewentualnie Cache. Jakby to było Bo3 to bym sie nie odważył, ale ze to Bo1 to Vega moze śmiało pozbyć sie niewygodnych wszystkich map. Bardzo bardzo grubo pograne
Big wzięło sie w garść i zaczęło pykać, ale dla mnie complexity to jak na razie największy czarny koń i zaskoczenie turnieju, mega mi sie podoba ich gra, najfajniejsze jest to że każdy tam potrafi odpalić. Do tego solidny igl oraz to co mnie najbardziej urzekło mnóstwo agresji z ich strony. Rewelacyjnie sie to oglada. Mecz jak dla mnie 50-50 po tym co prezentują oba teamy aktualnie, dlatego nie rozumiem kursów. Liczę ze tizian odpali swoje kd 0.25. Dałbym over ale moze byc szybki sweep.
Liquid od dłuższego czasu bardzo mocne, ale Astralis było mocniejsze, teraz wydaje sie ze maja trochę słabszy moment. Liczę ze to jest ta chwila żeby zdjąć króla z tronu. Oraz byłaby to nielada sensacja jak NA team wygrałby drugi raz pod rząd majora.
Wszystkie znaki na niebie wskazują miraga lub inferno, 3 bany tylo to ovp Dust train, 3 bany HR to nuke cache i Mirage/inferno. Bo1 mocno faworyzuje wg mnie Azjatów ze względu na to że mogą wszystko wybanować czego nie graja. A Mirage i inferno maja naprawde solidne zwłaszcza te 1 mapę. Do tego jak mantrę powtarzam ze bondik deadfox i angel to tykające bomby. Uważam ze bedzie mecz szarpany bardzo mocno ale ze względu na mapy na korzyść Azjatów. Jak bedzie inferno to koniecznie jak zaczną po tt to w przerwie trzeba grac ich na live a jak po ct to HR (tt zawsze przegrywają dość mocno)
No i ako które jakies tam racje bytu ma, za miedziaka zagrane na czuja. Nie ma co sie rozpisywać
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Powiedzcie mi jedną rzecz. Jeśli C9 jakimś cudem (chociaż jest szansa) zostanie legendą a mousesports odpadnie to STYKO wróci z wypożyczenia ot tak ? Nie ma tu jakiegoś konfliktu interesów ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom