>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
carradine 2 z 3 spotkań, które wspomniałeś MiBR (czy wtedy jeszcze SK) grali w innym składzie, nie widzę sensu porównywania do obecnego, No i kto przyznał Astralis ten tytuł Mistrzów Świata? ???? Bo takich zawodów się jeszcze nie doczekaliśmy (chyba, że za takie przyjmujemy to coś, co organizowało parę lat temu E-frag, ale tam graliśmy narodowościami, a pieniędzy zawodnicy do tej pory nie dostali).
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale wychodzi mi że mapą w meczu BiG - HR będzie dust/train. Bany jednych mirage, overpass, inferno, bany drugich nuke cache dust? Ewentualnie może być overpass. Chociaż mi te typowanie odrzucań rzadko kiedy w Bo1 się udaje Patrząc na to, to jeśli nie będzie d2 to spróbuję live (bo pre już pewnie nie zdąże) HR. Jeśli będzie d2 to raczej skip.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Na wstępie, jak wjedzie bogatsza oferta na zawodników to cos jeszcze dodam
Vega - NIP: Vega wygra @3 ⛔
Navi - fnatic: navi -6.5 @2.50 ✅
Unibet, 1xbet

Niestety któraś z ekip z tej pary żegnają sie z turniejem, szkoda bo myśle ze obie zasługują na status legendy. Dzisiejszy mecz Vegi to seria niefortunnych zdarzeń. Szkoda komentować. Tt bardzo solidne, sporo agresji, indywidualnie tez całkiem ok. NIP początkowo bardzo mi sie podobał, po meczach z tymi z najwyższej ligi zmieniam chyba zdanie. Problemem jest chyba brak indywidualności, tj że zawodnicy nie prezentują odpowiedniego poziomu aimowego. Po takim kursie i w Bo1 gram w strone drużyny CIS bo nie uważam że jest aż taka przepaść jak sugeruje kurs. Veto zakończy sie prawdopodobnie na Inferno może Cachu bo watpię ze NIP bedzie grac Mirage - najlepsza mapę VS. A wiec Świetne mapy dla drużyn które czuja sie mocne po tt.
Drugi mecz to Navi z fnatic - pograłem rownież dubla o którym pisaliście już navi z faze, najprostsze środki często najlepsze. Mi sie u ruskich rzucił w oczy przyjemny kurs na under 25.5 rundy po 2.05 ale stwierdziłem Ze lepiej zagrać handi navi bo nie wierze ze to fnatic mogłoby wygrac 16-9. Przy obecnej formie jednej jak i drugiej drużyny, trudno mi wyobrazic sobie fnatic ugrywające na Navi 10 rund. Trio simple electronic i flamie graja fenomenalnie a i Edward z zeusem wzięli sie w garść i graja solidnie. O fnatic juz wszystko co sie dało zostało powiedziane. Mega fartowna drabinka bo ominęli wielkie marki, jakos sie przycisnęli do tego etapu, dzis do tego limit szczęścia wykorzystany do granic możliwości. Na tym koniec. Przygotowane i głodne zwycięstw drużyny przejada sie po nich tak jak Col, a navi jest taka drużyna. Mimo że nie jestem fanem takich wysokich handi to uważam że trzeba spróbować
 
uzytkownik-24118 2,1K
mchal dobrze wiesz, że chodzi mi o to, że nie ma aktualnie drużyny która sięga Astralis do pięt. Wszędzie są najwyżej notowani, wygrywają turnieje, prezentują ciekawe taktyki i trzymają w miarę stały skład. Owszem - zawodów narodowości nie ma, ale obecnie MOIM ZDANIEM nie ma lepszej drużyny niż Astralis. Co do MIBR a SK to masz rację, źle spojrzałem. 2 tygodnie temu MIBR miało okazję się wykazać w obecnym składzie i skończyli na miejscu 5-8. Swojego typu nie zmieniam, drużyna ma problemy z wygrywaniem meczy tierowo równych, a nawet wyższych.
Nie no, sorry. Astralis to jest cały czas klasowa drużyna. Ale to nie jest tak, że jest poza zasięgiem kogokolwiek. Śmiem twierdzić że najlepszą formę prezentowali jakoś na przełomie kwietnia/maja, potem było coraz słabiej. A ten turniej to huśtawka Astralis - mają momenty dobre, mają złe, na pewno nie zgadzam się ze stwierdzeniem że nie ma drużyny która im nie dorasta do pięt. W Sztokholmie przegrali dwa razy z North (w tym w finale), w Kolonii też o dziwo nie wygrali, a w poprzedniej rundzie majora musieli uznać wyższość Ninjas in Pyjamas. Astralis na pewno nie jest drużyną nie do pokonania, zwłaszcza w formie jaką prezentują na tym turnieju. Nie wiem czy jutro ulegną Made in Brazil, sam nie wiem czy i co z tego meczu będę grał ale to nie jest tak, że ten MiBR jest pozbawiony szans. To już nie jest tak dominujące scenę Astralis - nie wiem czy to wynika z presji, braku ogrania po wakacjach czy może inne drużyny wreszcie po jakimś czasie znalazły odpowiedź na ich grę ale nie są nietykalni w tej formie, nie wprowadzaj ludzi w błąd
 
N 0

nanana

Użytkownik
Ja zagralem AKO navi, nip, faze 2.35. Zagralem odrazu jak pojawily sie na forbet. Przed chwila chcialem puscic drugi kupon na lvbet korzystajac z bonusu x100 i byla doskonala okazja poki kursy nie spadly.Nie oplaca sie grac i bede sledzil na zywo.
Navi vs fnatic Wiadomo ze nie ma pewniakow, ale patrzac jak gra fnatic i jak gra navi, nie mam watpliwosci ze navi to wezmie. Fnatic nie mialo silnych rywali w ostatnich 2 meczach, wygrali z Winstrike i dzisiaj w sumie bardzo fartownie z Vega Squadron, ktorych jednak nie widze jak mocny zespol. Navi przegralo po bardzo wyrownanym meczu z Astralis, a 2 kolejne wygrali w pieknym stylu. Piekny powrot z faze i dzisiaj deklasacja Nipu.
Dwa kolejne tez powinny wejsc, jednak tutaj juz nie mam takie pewnosci i moga pojawic sie niespodzianki.
Tyloo vs faze jak dzisiaj zagralo Tyloo na innej mapie niz inferno i mirage doskonale bylo widac. Na overpassie nie istnieli w terro, a w ct tez mogl byc inny wynik ( wygrali fartownie 2 rundy 3v2 3v1 po podlozeniu bomby). Faze dzisiaj ladnie zagralo, z kiepskim co prawda mouse, ale wygrali. Tyloo tak samo jak Vega to moim zdaniem klany 1-2 udanych meczow, w dluzszej perspektywie cos sie wypala. Jesli faze zbanuje mirage i inferno powinno pojsc z gorki, chociaz faze tez lubi grac mirage. Zreszta jesli faze aimowo wroci do starej formy, to zadna mapa Tyloo nie uratuje.
Vega vs nip nie daje szans Vedze. Co z tego ze niezle graja jak ostatecznie przegrywaja? Dzisiaj mnie wkurzyli bo zepsuli kupon z kursem 63. Ile rund przegrali gdzie mieli przewage 4v2 5v2 4v3? Cztery, piec? Do tego jeszcze z tragicznie grajacym fnaticiem. Vega potrafi tylko wygrac z zespolami w kryzysie, jak przychodzi do starc z pierwszo ligowcami to wymiekaja. Wygrali z C9 ale wiadomo ze C9 gra tragedie. Wygrali z North ktore rowniez tragicznie gralo na tym turnieju. Z astralis dostali rowne becki i dzisiaj przegrali z tragicznym fnatic. Nie widze tutaj szans z bardzo dobrym nipem, chyba ze zagraja mecz zycia i beda mieli duzo szczescia. Nip wygral z Tyloo, wygral ze slabym mouse, ale wygral i pokonal Astralis. Przegrali tylko z dwoma zespolami typowanymi na zwyciescow majora Liquid i Navi. Dlatego nie widze tutaj szans, dla tak niestabilnej Vegi. Zreszta dokladnie to samo bylo podczas Boston Major, sensacyjne zwyciestwa na starcie, zeby potem dostac w trzech meczach do trzech i czterech rund. Mam nadzieje ze tutaj bedzie to samo.
Reszta meczy to loteria, chociaz mysle ze Astralis wezmie sie w garsc i wygraja ten wazny dla nich mecz. C9 i G2 - dwa gowniane zespoly i tutaj moga sie dziac cuda. Jednak mysle ze G2 ma wieksze szanse. HR Big 50/50. Big gra bardzo nierowno a HR nie potrafi konczyc meczy nie grajac w dogrywce, ladnie graja ale przegrali ze slabym g2. Cholera wie kto to wezmie, duzo zalezy od mapy. Czuje ze bedzie overpass a tutaj to 50/50.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ja się do tego BIG nie mogę jakoś przekonać. No bo jakby popatrzeć to do drugiej fazy weszli wygrywając z Renegades, Gambit i Optic. czyli trzema drużynami które poleciały z turnieju w pierwszej fazie. Tutaj na początek dostali Faze, które dziwnymi banami dopuściło do D2, Tyloo które potrafi grać 2 mapy i samymi banami wygrali ten mecz i Complexity, z którymi drugi raz przegrali.. Chociaż to HR jak napisałeś ciągnie dwójka woxic/ISSAA.
Może jakiś over? HR cały turniej overowe, z drugiej strony BIG zupełne przeciwieństwo. Ciężko mi cokolwiek wybrać z tego meczu i chyba skipne.
Faze zgubiła chyba pewność siebie z tym wyborem dd2. Mam podobne zdanie co do BIG. Nie przekonują mnie. Mapy jakie zostaną wybrane to prawdopodobnie Train, może Cache bo wątpię żeby BIG nie wyrzucili overpassa.
Jeżeli piszecie, że HR to głównie woxic i ISSAA to w takim razie ciekawe kto ciągnie BIG. Chyba tylko jeden zawodnik - smooya. Milo będzie popatrzeć na rywalizację tych dwóch najlepszych zawodników swoich drużyn (mam tu na myśli woxic vs smooya).
Overy jak najbardziej wskazane do gry, ale ja zagram trochę ryzykownej i typuje tutaj zwycięstwo HR. Są bardziej doświadczeni, potrafią grać pod presją. Zobaczmy, niech dzisiaj awansuje lepszy.
HellRaisers wygra @2.30 LVBet
⛔

Natus Vincere - Fnatic

Nie chce mi się wierzyć, że NaVi przejedzie się dzisiaj bez skrupułów po szwedzkiej ekipie. Okej, może Fnatic nie błyszczy i pisałem o nich wcześniej, że tylko Krimz i Draken utrzymają stabilną formę. Ale w NaVi też nie kazdy jest kotem.
Co przegrało wczoraj mecz Nindżom? W dużej mierze wybor mapy. Mieli możliwości grania na mirage to nie wiadomo dlaczego postawili na train, notabene jedną z lepszych map NaVi w ostatnim czasie. Czy będzie do trzech razy sztuka i fnatic wygra z ekipa z CIS? To będzie bardzo trudne, dlatego stawiam w tym meczu na over
Powyżej 26.5 rund w meczu @2.12 LVBet
⛔
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
NIP - Vega; Lekro wiecej HS niż jr @1.76 ✅
Astralis - MIBR; Fallen wiecej fragow niz Device @1.95 ⛔ 1xbet
Pierwszy bet moim zdaniem dziwna pomyłka. Jr jest snajperem drużyny Vega a jak wiadomo ci za duzo headshotow nie strzelają.
Drugi natomiast stawiam dlatego że od przyjścia Yanko fallen jest najstabilniejszym i często najistotniejszym zawodnikiem MIBR, strzela z tej awpy jak dziki, widać że dobrze mu zrobiło odciążenie w postaci trenera. Na inferno na B zawsze trzyma sam tego banana i nie ma bata żeby nie zdobył chociaż jednego fraga i zdążył jeszcze cofnąć. Device też cenie ale ma przestoje. Jeden mecz kozacki drugi trochę gorzej. Ja próbuje.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pary jutro:
G2 - FaZe
NiP - MiBR
HR - fnatic
Szczerze poza wygraną FaZe to pozostałe dwa mecze będą raczej wyrównane. A co do tego meczu - nie wiem czy na inferno Brazylijczycy nie mieliby większych szans. Na tym d2 zdarzają się kuriozalne, mega jednostronne wyniki.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Unibet dał kursy:
Fnatic - HR 2,05 - 1,72
G2 - FaZe 4,80 - 1,16
NIP - MIBR 2,20 - 1,60
HR wydaje się do gry. Przy czym nie wiem czy nie wolałbym overa woxica na mapach - bez jego strzelania to ISSAA może mieć problem żeby zaciągnąć zespół do 1/4 finału. MIBR - zagrali fatalnie, ale zespoły już nie raz pokazywały że ten wynik nic nie znaczy. Do przemyślenia.
W meczu MIBR - NIP nie wiem czy nie wolałbym overa. MIBR wyrzuci nuke, więc pick mirage wydaje się być w miarę oczywisty ze strony Nindż. Co wyrzuci NiP? Jeżeli dusta 2 to raczej oczywistym pickiem MIBR inferno i 3 mapy bardzo prawdopodobne. Jeżeli jednak inferno to ciekawe czy MIBR powtórzy dusta po tym wyniku dzisiejszym. Tym nie mniej tak na szybko to wydaje się niezłą opcją. Zobaczymy jak z kursami.
FaZe wyeliminuje G2 ale po takim kursie to raczej nie ma co dotykać tego meczu.
Edit. w 1xbecie HR + over u Nindż - 3.34 ✅, HR + MiBR 2.99 ✅. Oba kursy fajne IMHO
Edit2. Najpierw dałem z STSu, potem Unibetu więc usunąłem 1 zdanie, merytoryka bez zmian
 
S 56

seerees

Użytkownik
Fnatic - HR
Fnatic @2.00 lvbet
Woxic wygląda bardzo słabo w tym turnieju. Praktycznie jedyne spotkanie, w którym wyróżnił się na plus w fazie legend to meczu na Tyloo, które ma potworne problemy z komunikacją. Wygląda na to, że drużyny znalazły sposób na to, jak uciszyć jedną z dwóch armat HR, a bez niej HR wygląda poprostu słabo. Bardzo ciężkie przeprawy na G2 i Cloud9, czyli drużyny, które nie są aktualnie w najwyższej formie, przy czym ten pierwszy mecz zakończył się przegraną. Faza pretendentów dokładnie to samo. Mało przekonywujące wygrane na takie marki, jak North, czy Gambit. Owszem są to znane drużyny, ale to był tragiczny major dla nich. Co do Fnatic to powiedzmy sobie otwarcie nie podeszło im losowanie. Dwie przegrane: na rewelacje rozgrywek, czyli Complexity, które zakończyło fazę legend bez porażki i na bardzo dobrze grające NaVi. Mecz na Vege wyglądał bardzo słabo od strony stricte taktycznej, ale nadal Fnatic prezentowało się przyzwoicie pod względem aimowym i ugrywało te clutche.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja bym odwrócił sytuację z woxicem i powiedział że jedyne które mu nie wyszło to właśnie to dzisiejsze i może mecz na Liquid. W pozostałych plus w K-D i rating over 1.
Poza tym jeżeli fnatic grające na majorze na Vegę, WinStrike i complexity nie podeszło losowanie to co ma powiedzieć mouz odpadające po porażkach z FaZe, MiBR i NiPem? HR gra w kratkę ale uważam, że jeśli jutro woxic wróci do swojej normalnej dyspozycji a Szwedzi nie zagrają jakiegoś super meczu to HR te mecz powinno wygrać. Vega wczoraj ledwo z nimi przegrała, dziś od stanu 7-3 przegrali 2-13 dalszą część meczu z NaVi.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Nie ma jutro co grac. Wyniki niepewne oprocz oczywiscie Faze ktore wezmie to zapewne 2:0. Ale skoro na mecz jest 1.15 to na 2:0 po 1.5 nie oplaca sie grac. W starciu Nip Mibr mysle ze raczej Nip. HR fnatic tez nie jest takie oczywiste. Fnatic troche poprawil swoja gre od startu. To nie ten sam fnatic co jeszcze pol roku temu, ale tez nie ten co tydzien temu. HR to jak Tyloo i Vega, klan 1-2 udanych meczy, w dluzszej rywalizacji wymiekaja. Jednak oprocz faze moga to byc bardzo bliskie mecze. Takze byc moze najlepszym typem byloby tutaj zagranie wiecej niz 2 map. Ciezko cos wytypowac, najlepiej zagrac na zywo.
Nie widze innych faworytow do podium niz Navi, Astralis, Liquid. Big i Col tez graja swietnie, ale mysle ze ta trojka nie jest w zasiegu zadnych z pozostalych klanow.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
nanana czy ja wiem czy się tak nie opłaca. Kurs na Faze 2-0 na pewno powyżej 1,5 a imo jest to pewniejszy zakład niż typowanie pozostałych 2 spotkań. Aktualnie ich gra wygląda już bardzo dobrze i aż jestem ciekawy kursów np przeciw Navi i Big, kto będzie faworytem.
Co do HR się zgadzam. Wg mnie to takie lepsze Tyloo i Fnatic to weźmie.
Co do MiBR to trzymam za nich kciuki, ale po dzisiejszym 16-0 ciężko znaleźć wytłumaczenie. Może jakiś dzień dobroci dla przeciwników w Brazylii był obchodzony ?
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Fnatic - Hr, jak dla mnie do grania jest over ISSYY na 1 lub 2 mapie. Jeżeli ktoś ma pociągnąć ten team to właśnie on (do spółki z Woxiciem), widać że na tym turnieju aimowo się czuje świetnie, wczoraj 23 fragi mimo że przegrali 16-9. Chłop jest w formie i myślę że dzisiaj znowu nie zawiedzie, nawet gdyby przegrali.
Na STS linia +22.5 po @1.98 na 1 mapie, na 2 takie same kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom