>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
husarz22 to jest kolejna rzecz której nie rozumiem. Generalnie chyba lepiej żeby wieczorem rozgrywać te pojedynki na górze tabeli, a rano , gdy ludzie są w pracy/szkole i nie każdy może oglądać to lepiej męczyć ich Rene ze Space Soldiers i VP z North ;)
Ciekawe jak kursy ale North, Rene, TyLoo i Liquid wyglądają chyba ok do gry na pierwszy rzut oka. Rano pewnie więcej przemyśleń i być może jakaś zmiana poglądów jak przyjrzę się dokładniej.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Tyloo - Optic 2.2 1xbet ⛔⛔26-28, mogli to skończyć kilkukrotnie, szkoda
Kursy na jutro już wystawione w kilku bukach (1xbet czy totalbet) i to był pierwszy mecz, który rzucił mi się w oczy bo spodziewałem się bardziej wyrównanch kursów. Faworytem Optic, ja jednak sklanialbym się ku azjatom. Mecz drużyn z bilansem 1-1. Lepsze wrażenie w obu spotkaniach pozostawili na mnie Tyloo - wygrana z Gambit oraz dzisiaj zacięta walka z NIPem, której wcale nie musieli przegrać. Kolejny raz dziwnie banowali mapy, szkoda że nie dążyli do gry na Mirku, ale 12 rund na solidny NIP nie wyglądalo źle. Optic w pierwszym meczu dostało lanie od Liquid, dzisiaj natomiast do samego końca męczyli się z VP co chwaly na pewno nie przynosi. Z resztą to Optic mam wrażenie jest groźne tylko na papierze, od kiedy grają to tak na prawdę wyników żadnych nie mieli, oststnio gra na Zotacu fatalna, tutaj też nie imponują. Tyloo indywidualnie wygląda bardzo dobrze, ich problemem były, są i będą problemy komunikacyjne, przez co nie są w stanie przekroczyć pewnej granicy i stać się czołowa ekipa. Optic do takich na pewno nie należy i z nimi mogą spokojnie sobie poradzić, a i kurs na grę zachęca (reszta zspotkan w większości do jakiejś taśmy ewentualnie, bo kursy 1.1-1.4 raczej nie do grania). Tutaj widzę najlepsza okazję do wygrania dla underdoga i w to wchodzę.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Team Liquid vs Vega Squadron @ TL -7.5 1.95 Totalbet⛔
Team Liquid solidnie od poczatku turnieju, 16:4 z Optic bez zadnych problemow i 16:9 z coraz lepiej spisujacymi sie Hellraisers, ktorzy w pierwszym meczu pokonali druzyne North. Vega Squadron ugralo juz i tak wiecej niz ktos by sie po nich spodziewal. Odkad odszedl MIR byli na rowni pochylej, obecnie 220 druzyna swiatowego rankingu, duze problemy, pokonanie w wewnetrzenj CISowej walce Spirit ie jest wielkim osiagnieciem. Big zlekcewazylo Vege i dostali nauczke. Liquid nie popelni tego bledu i wygra co najmniej 16:8.
Astralis vs Ninjas in Pyjamas @ Ninjas in Pyjamas + 4.5 rundy @ 1.9 Totalbet✅✅ Wspanialy mecz
NiP prezentuje sie bardzo solidnie w ostatnim czasie natomiast Astralis bez swojego blysku, z Diwajsem, ktory nie jest obecnie w najlepszej formie co widac bylo w meczu z Rogue. Mysle, ze NiP ugra conajmniej 12 rund, a moze nawet sprawic niespodzianke
Coplexity vs Big @ Big 1,52 Totalbet⛔
To co wczorj pokazalo Complexity ze Space Soldiers to byla parodia. Mimo ze na nich postawilem i droga okazala sie sluszna to byl moment ze zyczylem im porazki. Bardzo slabo wygladaja i nie wierze w to, ze Big przegra ten mecz bo jedyne co sie moze zdarzyc to porazka Big na wlasne zyczenie.
Team Spirit vs Rogue @ O 26.5 rundy 1.87 Totalbet⛔
Po tym co pokazuje Rogue to jest wspaniale zagrania przeplatane totalnym trollingiem nie wierze w to, ze sa w stanie wygrac bez problemu. Spirit zdominowal na Nuke North po stronie CT, natomiast Rogue nie potrafilo gladko zamknac meczu ze Space Soldiers gdzie gra Hardstyle, ktory powinien zmienic nickname na Fatstyle. Astralis po prostu ogladajac ten mecz na pewno zlekcewazyli Rogue. Mysle ze pojedynek bedzie zaciety
Gambit vs Hellraisers @ Gambit 2.8 Totalbet⛔
Ostatnie na Dreamhacku obie druzyny sie spotkaly wygralo Hellraisers 2:1 mecz byl bardzo zaciety na kazdej z map. Uwazam ze na BO1 taki kurs na Gambit jest na pewno warty grania.
TyLoo vs Optic Gaming @ TyLoo 2.27 Totalbet⛔
Popieram kolegow wyzej

Space Soldiers vs Renegades @ Xantares O 21.5 fraga 1.9 totalbet✅
Fajna mozliwosc od totalbet. Xantares gwiazda ekipy SS musi dzisiaj fragowac jezeli SS chce powalczyc. W drugim spotkaniu jego fragowanie wygladalo lepiej. Drugi mecz pokazal ze SS maja strategie wspierac Calyxa i Xantaresa. Renegades popelnialo wczoraj i przedwczoraj duzo bledow i taki gracz jak Xantares na pewno je wykorzysta.
North vs VP @ North -5.5 1.9 totalbet✅
Szkoda pisac cos na ten temat
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Liquid - Vega
Dzisiaj zakończy się piękny sen Vegi i zostaną sprowadzeni na ziemię. Amerykanie wyglądają na jedną z lepszych drużyn w tej fazie. Handicapy powystawianie wysoko bo linia +6,5 jest ryzykowna nie tylko dla Liquid ale również dla Astralis (co widzieliśmy we wczorajszym meczu z Rogue).
Polecam odpusic to spotkanie chyba, że kogoś satysfakcjonuje kurs @1.15 ????
Astralis - NIP
Zaufam Duńczykom. Pomimo, że mieli słaby początek, w dużej mierze przez bardzo dobrą grę snajperką cadiaNa to myślę, że na NIP sobie spokojnie poradzą. Szwedzi wygrali co prawda 2 mecze ale na awans będą musieli jeszcze poczekać. Astralis jest lepszą drużyną aimowo i tu może być problem NIPow bo Denis z tą agresywna gra nie będzie miał tak łatwo jak z VP czy TyLoo.
@1.30 na Astralis ⛔ już wygląda lepiej niż Liquid no i ten handicap (-4,5) ⛔ po @1.80 w LVBet polecam.
Complexity - BIG
Od początku jestem sceptycznie nastawiony na BIG. Jakoś mnie nie przekonują osobiście. Tak jak pisałem wczoraj gob b jest wyróżniającym się graczem co jest bardzo dziwne, bo gra jako prowadzący i zazwyczaj zamykał tabele. Wczoraj complexity niezła gra w CT, wiadomo że SSoldiers w 4 ale i tak ich pochwalę bo większość tutaj typowała nawet na wygranie połówki przez ekipę Xantaresa. Aimowo Amerykanie ogarniają. Myślę, że ten mecz z BIG będzie taki trochę 50/50
Gram lekko
Wygrana complexity @2.70 LVBet.
✅✅Handi dla tych którzy nie chcą ryzykować jest tylko +3,5 więc tak średnio troche, albo grubo albo wcale ????
Spirit - Rogue
Tylko over rundowy pasuje do tego meczu. Obie drużyny 3 razy przekroczyły próg over 26.5. Raz się nieudało ale było bardzo blisko bo Rogue wygrali z SSoldiers 16:10
Można pograć over 26.5 rundy⛔ @1.90 sts ale generalnie nie polecam bo nie lubię takich zakładów, gram to od czasu do czasu.

Gambit - HR
Skip, raczej wygrana HR ale narazie wole ominąć szerokim łukiem to spotkanie.
TyLoo - Optic
Podpisuje się pod analizę mchal
Renegades - Space Soldiers
Odkąd pojawiła się informacja, że w Tureckiej drużynie zagra trener, odrazu byli spisywani na straty. Te przypuszczenia się sprawdzają. Ciekawe tylko czy przedłuża swój występ na Majorze po tym meczu. Raczej nie aczkolwiek Rene nie gra dobrych zawodów w Londynie i podopieczni trenera hardstyle mogą wszystkich zaskoczyć ???? wydaje się to być mało prawdopodobne a jednak. Lecz osobiście odpuszczę.
North - VP
Ostatni mecz. Nie ma się co oszukiwać, tutaj VP jest bez szans. Przykro się to pisze ale nie ma najmniejszych argumentów bo Polacy grają bez najmniejszego zaangażowania. Widać, że im nie zależy. North podobnie jak NIP wygra z nimi wysoko i na tym będzie koniec. Aimowo to może tylko byali i MICHU mogą dorównać Duńczykom. A Ci panowie wczoraj wygladali na mocno zdemotywowanych.
Wygrana North z handicapem (-5,5) @1.93 LVBet
✅✅
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja czekam na mapy w meczu Astralis. Wydaje mi się, że będzie overpass i wtedy tak jak husarz idę w ujemny handi na Astralis. Ale jakby był np. mirage to już wolałbym dodatni na Szwedów
Tak jak mówiłem - mirage więc i dodatni handi siedzi
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Na moje:
Liquid w okolicach 16:10-16:12 (handi zbyt ryzykowne)
Astralis z Nipem tutaj jak koledzy wyżej napisali, sporo zależy od mapy, jednak mimo wszystko w stronę Astralis oraz z 1xbet polecam Device więcej zabójstw niż Get_Right 1.60, spora szansa
Big moim zdaniem gładko pokona Amerykanów, aimowo podobni, a taktycznie o klasę lepsi, nie popełniają tylu głupich błędów Big 1.50 do gry w dubelku
Spirti z Rogue tylko do głowy mi over 26.5 przychodzi po 1.90
Tyloo vs Optic, tak jak koledzy wyżej, -4.5 Tyloo próbuje jeszcze po kursie 5 z 1xbet (Optic tragiczne, strata 13 rund na VP to jak porażka)
Renegades powinno sobie poradzić z Turkami, na tym poziomie 4 v 5 to spore wyzwanie. Ciekawym typem jest over 5.5 fraga hardstyla z 1xbet po kursie 1.86 ( w okolicach 7 jak wczoraj powinien się zakręcić) 10
North z VP to jak wyżej -5.5 handi na Duńczyków
i dodatkowo obecna dyspozycja skłania mnie bardziej pod AGO niż Imperial (kurs 2.20)
 
K 11

kanonier23

Użytkownik
Osobiście dziś gram tak jak reszta z was Tyloo, ten kurs to pomyłka. Tyloo zagrało dobry mecz z solidnym bądź co bądź Gambit, oraz z Ninjami. Optic za to mnie nie przekonuje, gładka porażka z TL oraz słaby mecz z tragicznym VP na pewno nie powinno ich stawiać jako faworyta. Gram azjatów po kursie 2.25 w Totalbet. Gram także BIG -3,5 oraz Rogue -2,5 po kursach 1.9. W obu tych meczach dla mnie faworyt jest jasny. Można także w tych meczach pograć over 26.5 rundy po takich samych kursach. Gambit z HR powinno przegrać, szczególnie gdy się patrzy na skuteczność HR w pistoletówkch, do tej pory mają 4/4. Reszta meczów moim zdaniem nie do gry ze względu na zbyt niskie kursy.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Nie ma sensu złamanego grosza grać w strone BIG. Aimowo są kompletnie nie przygotowani, tizian w prawdzie przyzwyczaił do kd 0.25 wiec on raczej nie rozczarowuje tylko gra na swoim poziomie ale nex za to grubo poniżej normy. Do tego smooya rozentuzjazmowany forma po tt po ct był najczęściej entry fragiem. Warto zagrać jutro grac w strone w zasadzie większości drużyn z bilansem 1-2 zwłaszcza jeśli nie bedą faworytem w meczu z big
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Jeśli North dzisiaj wygra z WIPI (jeśli nie to nigdy w życiu, przysięgam na Boga, mame, tate itd - nie obejrzę ich meczu) to myślę, że jutro śmiało pocisną BIG. Oni z nimi będą grać, bo przecież RNG już grało z BIG. Chyba, że są jakieś inne magiczne zasady doboru par, których nie rozumiem.
Tyloo +2,5 rundy - Optic - 1.80 BAH ✅✅
Było już świetnie opisane wyżej, nie mam zamiaru kopiować czyiś analiz. Powiem tylko tyle, że Optic mega mi się kiedyś podobało. Myślałem, że mają szanse na stałe top 10 HLTV. Stało się inaczej, gdyby nie konfing i jego depsperackie akcje to byłaby jeszcze większa tragedia. Gram z lekkim zabezpieczeniem, bo Tyloo lubie puścić Throwa czasami, do tego mecze na Majorze jak widać są bardzo zacięte. Dzisiaj już dwie dogrywki i 16:13. Uważam, że warto zejść trochę z kursu dla bezpieczeństwa. Mam nadzieje, że zostanie wybrany Mirage. Opitic grało już dwa razy na tej mapie, więc myślę, że będzie im to odpowiadać, a Tyloo tym bardziej, bo to ich najlepsza mapa. Jeśli nie Mirage to liczę na Inferno. Reszta map jest dużo gorszym rozwiązaniem dla Azjatów.
Gambit - HR - 1.48 BAH ✅ OMG co za mecz, powinno być EASY dla HR. 2 x pistole lose
Gra Gambit kompletnie mnie nie przekonuję. Czasami ich playsy to jest śmiech na sali i mogłoby byś puszczane w kanałach komediowych. Uważam, że utrzymują stabilną słabą formę od prawie roku. Z drugiej strony naładowane HR. Woxic i ISSA magicy z Euro-Azji, taki boom squad. If you now what i mean. Chcą dużo udowodnić i grają nieźle. Ich przegrana na Liquid wstydu absolutnie nie przynosi. Trochę mnie irytuję gra Deadfoxa, ale cóż, nie można mieć wszystkiego, a jak się ma to gra się w finałach Majora. Jeśli Hr zbanuję odpowiednie mapy będzie dobrze. Spodziwam się Traina lub Overpassa. Naprawdę się zdziwię jak przegrają.
Ps. Tak czy siak, najważniejsze jest dzisiaj 0-3 VP. Te typy bardziej rekreacyjnie i bez spiny.
Dzięki Dzięki za te Djengi :bow::bow:
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jeśli North dzisiaj wygra z WIPI (jeśli nie to nigdy w życiu, przysięgam na Boga, mame, tate itd - nie obejrzę ich meczu) to myślę, że jutro śmiało pocisną BIG. Oni z nimi będą grać, bo przecież RNG już grało z BIG. Chyba, że są jakieś inne magiczne zasady doboru par, których nie rozumiem.
Tyloo +2,5 rundy - Optic - 1.80 BAH
Było już świetnie opisane wyżej, nie mam zamiaru kopiować czyiś analiz. Powiem tylko tyle, że Optic mega mi się kiedyś podobało. Myślałem, że mają szanse na stałe top 10 HLTV. Stało się inaczej, gdyby nie konfing i jego depsperackie akcje to byłaby jeszcze większa tragedia. Gram z lekkim zabezpieczeniem, bo Tyloo lubie puścić Throwa czasami, do tego mecze na Majorze jak widać są bardzo zacięte. Dzisiaj już dwie dogrywki i 16:13. Uważam, że warto zejść trochę z kursu dla bezpieczeństwa. Mam nadzieje, że zostanie wybrany Mirage. Opitic grało już dwa razy na tej mapie, więc myślę, że będzie im to odpowiadać, a Tyloo tym bardziej, bo to ich najlepsza mapa. Jeśli nie Mirage to liczę na Inferno. Reszta map jest dużo gorszym rozwiązaniem dla Azjatów.
Gambit - HR - 1.48 BAH
Gra Gambit kompletnie mnie nie przekonuję. Czasami ich playsy to jest śmiech na sali i mogłoby byś puszczane w kanałach komediowych. Uważam, że utrzymują stabilną słabą formę od prawie roku. Z drugiej strony naładowane HR. Woxic i ISSA magicy z Euro-Azji, taki boom squad. If you now what i mean. Chcą dużo udowodnić i grają nieźle. Ich przegrana na Liquid wstydu absolutnie nie przynosi. Trochę mnie irytuję gra Deadfoxa, ale cóż, nie można mieć wszystkiego, a jak się ma to gra się w finałach Majora. Jeśli Hr zbanuję odpowiednie mapy będzie dobrze. Spodziwam się Traina lub Overpassa. Naprawdę się zdziwię jak przegrają.
Ps. Tak czy siak, najważniejsze jest dzisiaj 0-3 VP. Te typy bardziej rekreacyjnie i bez spiny.
System szwajcarski - ja tez sie zagalopowałem w swojej wypowiedzi. Bedą grac z dowolna drużyna z bilansem 1-2, czyli poza renegades bo z nimi juz grali bedzie North, rogue, gambit/hellraisers i tyloo/optic
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie do końca chyba. Ma dojść ten system Buchholtza oceniający siłę rywali. Tylko nie wiem czy będzie pełna dobieranka i nie będzie losowania czy będą w ramach każdej grupy dwa koszyki i losowanie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
W tej chwili wygląda to tak (po TyLoo)
2-1 Astralis 6-3
2-1 Team Spirit 3-3 + North
2-1 Vega Squadron 6-3
2-1 complexity 3-3 + SS
2-1 HR 4-2 + North
2-1 Optic 4-2 + VP
1-2 TyLoo 6-3
1-2 BiG 4-2 + Renegades
1-2 Rogue 4-2 + SS
1-2 Gambit 3-3 + Rene
1-2
1-2
Postaram się w tym poście aktualizować na bieżąco w miarę sytuacje. Ponieważ dostałem pytanie na priv - to w nawiasie to rozstawienie wg Buchholtza tak jak ja to rozumiem.
 
uzytkownik-24118 2,1K
TyLoo przegrało więc jeśli nic się nie zmieni w zasadach oraz North i Renegades wygrają swoje mecze to pary jutro jakoś tak chyba:
Vega - complexity
Astralis - Spirit/Optic
HR - Spirit/Optic
TyLoo - Rene
Reszta dowolnie
Pozostałe zdecydowanie mniej prawdopodobne kombinacje (mam nadzieję że nie pomieszałem)
Wygrana SS i VP:
Astralis - Spirit
Vega/Optic - comp/HR
Tyloo - SS
Rogue/VP - Gambit/BiG
Wygrana SS i North
Ast/Vega/HR - Spirit/comp/Optic ( z zastrzeżeniem niemożliwości powtórki Spirit - Vega)
TyLoo - SS
Gambit - Rogue
BiG - North
Wygrana Rene i VP
Optic - HR
Astralis - Spirit
Vega - complexity
Tyloo - Renegades
BiG/VP - Gambit/Rogue
Wszystko przy założeniu że Buchholtz obowiązuje w 100% Wszędzie oczywiście zastrzeżenie że nie może dojść do powtórki meczu z poprzednich rund
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Wow!!!Co za Mecz. Miałem Jugi-ego powyzej 19,5 fragow ???? ???? . 15-15 a on miał 7 fragow XD. Dopiero chyba w trzeciej dogrywce przebił 20 fragow. Z fartem do przodu Panowie ???? . Polecam dzisiaj jeszcze NEO -15,5
 
uzytkownik-24118 2,1K
Górna połówka jutro: Astralis - Spirit, Optic - HR, Vega - complexity (gla1ve na TT że grają ze Spirit więc taki układ par to jedyna możliwość)
https://www.hltv.org/news/24697/faceit-major-new-challengers-stage-round-four-matchups-set A tu całe losowanie. Na dole tak jak pisałem TyLoo - Renegades, poza tym North - Rogue i BiG - Gambit
Znowu na szybko: TyLoo eliminuje Renegades jutro raczej, North IMHO poradzi sobie z Rogue, a BiG z grupy North, Rogue, Gambit trafiło na najbardziej nieprzewidywalny zespół, więc chyba mogą być zadowoleni. Na górze HR wygra z Optic, Astralis mimo wszystko wygra ze Spirit a w meczu Vegi z complexity dziać się będą cuda ale nieco większe szanse daje tym pierwszym. Co do łączenia w kupony to wiadomo, zobaczymy jakie kursy dadzą. Dla mnie granie przeciwko Renegades i Optic może mieć sens w dublu.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Dla mnie 2 niespodzianki, wygrana spirit i complexity, do tego spirit 16:4 lol. Nip gra swietnie, mysle ze zajdzie daleko, nie jest dla mnie zaskoczeniem ze wygrali z Astralis, ktore gra nierowno, a w sumie maja slabego mirage, ostatnio czesto na tej mapie przegrywaja,. Rene potwornie sie meczylo z SS i mysle ze to ich jedyny wygrany mecz na tym turnieju. Vega gra rewelacyjnie, tutaj tez mnie zaskoczyli, przegrali po dogrywce, a myslalem ze zostana zgwalceni przez Liquid. No i tyloo, tutaj wg najwieksza porazka, bo w dogrywce prowadzili juz 18:15 i nie mogli ugrac ani 1 rundy w terro.
Dla mnie pewniak to Tyloo. Powinni tez wygrac HR, Gambit, Vega.
Vega ladnie gra, ale ciezko mi do konca to ocenic. Wygrali z BIG, ale jak widac to raczej zasluga tego ze BIG gra fatalnie na tym turnieju. Wydawalo sie po pierwszym meczu, ze Big mega forma, ale to tez nie byla ich zasluga, tylko jednej z najgorszych druzyn Renegades ( dzisiaj juz przegrywali 15:14 na inferno z SS,a gra z trenerem). Ze Spirit ktore tez gra pieknie zrobili piekny powrot no i dzisiejszy mecz z Liquid, ktory mogli wygrac.
HR rowniez dobrze gra, ale Optic po slabszych wystepach idzie do przodu. Co prawda strasznie te zwyciestwa ciezkie, bo ledwy wygrali z VP i po dogrywce z Tyloo, ale jednak. Wg mnie HR wygra, ale nie jest to 100% pewne.
Gambit w gruncie rzeczy dobrze sie prezentuje. Przegrali 2 mecze, ale na wlasne zyczenie. Z tyloo po dogrywce, gdzie prowadzili 14:10 i dzisiaj z HR tez prowadzili 14:10. Brakuje postawienia kropki nad i. Graja z BIG i jak juz pisalem, mysle ze powinni z nimi wygrac, bo Big oprocz pierwszego meczu gra fatalnie.
North-Rogue tutaj moze byc wyrownany mecz. I w sumie jego jestem najmniej pewny, nie mam typu. North gra coraz lepiej, ale czy mozna ich okreslac po wygranej z najslabsza druzyna turnieju jaka jest VP. Przegrali z HR i Spirit. Rogue tez niezle sie prezentuje, ale jest to wg mnie bardzo niestabilny team. Moga wygrac z najlepszymi, patrz mecz z Astralis, ktory mogli wygrac i przegrac ze Spirit ( nic im nie ujmujac). Mysle ze obstawienie wyniku tego meczu to jak wrozenie z fusow i duzo bedzie zalezalo od mapy.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
mikael_14 dobrze dzisiaj pisałeś w TnZ że ta Vega się przepchnie do następnej fazy (bo zakładam, że z Comlexity mogą wygrać). Teraz jeszcze do spełnienia całości brakuje żeby potem trafili w 1 meczu na Winstrike :headbang: Czy tylko ja jestem do nich tak uprzedzony i wszystkie ich zagrania mnie irytują?
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Czekamy na kursy, ale luźne przemyślenia:
Vega-Complexity
Typ: Vega @1.685
Coś jest z tym Rosyjskimi drużynami, że na majorach potrafią się pokazać, ostatnio QBF (aktualnie Winstrike), teraz Vega i Spirit, też fajnie pogrywają. W Vedze super forma u JRa i Choppera, z resztą dobrze działa też reszta drużyny, i po tym co widziałem do tej pory Complexity nie powinni mieć tu podjazdu.
HellRaisers - Optic
Typ:HR @1,704
HR z Woxicem to zupełnie inna drużyna, daje on dużo szczególnie po CT, do tego dobra forma ISSY i swoje 3 grosze dołożył też dzisiaj Angel. Optic zaskakująco dzisiaj wygrali z Tyloo, również spodziewałem się zwycięstwa Chińczyków tak jak reszta forum, ale ten mecz to prawdziwy rollercoaster, najpierw optic odjechało, żeby doprowadzić do dogrywki i bronienia 3 rund meczowych, dali rade i ostatecznie wyszarpali to zwycięstwo, co nie zmienia faktu, że gra nie porywała. Duo ISSA + Woxic powinni pociągnąć tu HR do zwycięstwa.
Tyloo - Renegades
Typ: Tyloo @1.568
Po raz kolejny idę w stronę Chińczyków. Dzisiaj trochę zawiedli ale co można powiedzieć o Renegades, które prawie przegrało na SS z trenerem?! Przed turniejem myślałem nawet, że Renegades powalczy o awans, ale po tym co tu obserwujemy, jutro ich przygoda z majorem się zakończy.
North - Rogue
Typ: North @1.264
Tutaj widzę pewne zwycięstwo North, ciekawostka że tylko w meczach tych 2 drużyn dzisiaj mozńa było zobaczyć zdecydowaną dominację z jednej strony. z tym że North gładko wygrało z VP (oczywiście to nie dziwi), z kolei Rogue nadspodziewanie gładko przegrało ze Spirit. Taki mecz dla North może być dobrym sygnałem do ataku, myślę, że ze zbyt luźnym podejściem przystąpili do majora i liczyli, że samo się awansuje a tu zonk. Jednak jak już wygrali ten pierwszy mecz to liczę na 3-2 i pewny awans.
Gambit - Big
Typ: Gambit @1.832
Tutaj nie jestem w 100% ale jak zobaczyłem jak zagrało Big ostatnie 2 mecze to stwierdziłem, że co by się nie działo to gram jutro przeciwko nim. Smooya niestabilny, Tizian magiczna akcja z uspem żeby później nic nie pokazywać, nex słabo, jedynie Gob B i Tabsen coś pokazują. Z drugiej strony Gambit, które też jest dalekie do swojej najlepszej formy, ale mimo wszystko sprawiają lepsze wrażenie. Mou co strzela to się w głowie nie mieści, jeżeli 1xbet doda oferte na jego frago to napewno też dorzucę.
Powodzenia ????
Kursy z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Radzę zachować dzisiaj zimną krew. Przypominam, że cały czas są to mecze BO1.
Mało meczów, które są warte uwagi do zarobienia, a o to nam chyba wszystkim chodzi.
Polecam odpuścić coś, czego jesteśmy mało pewni. Przecież major się jeszcze nie kończy.
Rene - TyLoo
Nauczymy się na błędach bo już widzę, że próbujemy grać w stronę TyLoo. Kurs jest, przynajmniej jak dla mnie, kompletnie nie warty ryzyka bo tylko nam może popsuć AKO. TyLoo to ciągle TyLoo. Mają może ostatnio lepszy moment w swojej grze i nic więcej. Renegades faktycznie nie zachwyca ale to jest Major, nikt (no oprocz VP ale to jest wyjątek który nie warto nawet komentować) nie przyjechał tutaj odpaść w tej fazie. Renegades ma mocny skład na papierze i ten mecz to ciągle 50/50. Może nie powinno się mówić o h2h ale tutaj jest bogata historia bo ponad 30 mapek i wyrównane wyniki. Rene zbanuje inferno Chińczykom i już mają problem ????
Próbuje lekko niska stawka Renegades wygra @2.45 LVBet
⛔
HR - OpTic

Po słabym początku OpTic zaczyna się rozkręcać. Nie twierdzę, że dzisiaj wygrają ale łatwo nie powinni oddać tego meczu. Oby tylko Duńczycy zbanowali overpassa i te 11 rund zdobędą. Jest też mniejsza linia rund w LVBet.
Powyżej 24.5 rund @1.41✅
Powyżej 26.5 rund @1.85✅
Vega - complexity

Na pewno nie zagram dzisiaj na ruską ekipę. Nie grają nic nadzwyczajnego, a mimo to są faworytami. Wczoraj zaufałem complexity i dzisiaj też pogram w ich stronę. Mecz z Astralis wyrzucili z pamięci i teraz idą po swoje. Vega już pokazała jak gra na mirage, train i cache. Myślę, że Amerykanie przeanalizowali ich gdzie najsłabiej sobie radzą i dokonają mądrego wyboru map. Jeden mecz dzieli obie drużyny od awansu, będzie ciekawie ????
Complexity wygra @2.05 lvbet ✅
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
husarz22 no masz rację to jest BO1 i wszystko się może zdarzyć ale sam piszesz,żeby nie grać czegoś co nie jesteśmy pewni. No i typujesz Renegades,które jest chyba najgorszym zespołem razem z VP na tym turnieju. Panowie dostać do 6 z BIG które aimowo jest na żenującym poziomie i tylko Tabsen coś klika + smooya kilka akcji w meczu i podnięta i potem robi za free fraga. Potem ze średnim Gambit także bez podjazdu a na deser wygrana z SpaceSoldiers dopiero w dogrywce gdzie z każdym innym przeciwnikiem dostaliby łomot.
A teraz Tyloo- Fajny comeback zrobili po CT z Optic, wyrównany mecz z Nipem i wygrana z Gambit. Fajnie się prezentują przedewszystkim na forcach. Dla mnie granie jakiegoś -5.5 na Tyloo po wysokim kursie lub odpuszczenie całkowite.
Panowie polecam granie konfig więcej fragów od cajunb 1.75 1xbet. Przecież to promocja. Konfig to najlepszy ich gracz, z Tyloo 51-37 z VP 22-14, z Liquid 12-8. Ja w to wchodzę grubo bo to duży błąd bukmachera. Linia na kille ustawiona 21 konfig 17.5 cajunb. Polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom