>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
North i Astralis to trzeba sobie darować jeśli chodzi o obstawianie. Nawet jeśli uważam, że wygrają to 1,15 na Astralis - znowu przeciwko ekipie z CIS i 1,30 na North, które ograło beznadziejnie tutaj grające VP są za niskie do gry, nawet jeśli uważam, że obie duńskie formacje wygrają swoje mecze. Bo prawda jest taka, że robiące tyle błędów VP to ograłoby pewnie sporo zespołów T3 i na pewno wygrana z nimi nie jest wyznacznikiem formy.
Nie przekonuje mnie gra Renegades ale wczoraj TyLoo z Optic też miało dość dziwny przebieg - zdobywali te rundy seriami, dobre momenty przeplatali słabymi. Mieli przecież 18-15 nawet w dogrywce. Wystarczyło zgarnąć 1 rundę po drugiej stronie i graliby dziś o awans a nie o pozostanie w turnieju. Mapą cache lub inferno zapewne, chociaż Chińczycy lubią dziwnie odrzucać więc zobaczymy jak to się skończy. Jeżeli grać na TyLoo to raczej bez żadnego handicapu, bo mają przestoje. Jest teraz w okolicach 1,60 na Chińczyków i 2,35 na Renegades, więc myślę że nie ma dramatu na kurs na drużynę z Państwa Środka.
Optic z HR też mi się wydaje, że może być równy mecz, bo jedni i drudzy nierówni. Optic mnie nie przekonuje, ograli tutaj VP i TyLoo. Sporo się czytało (nawet przyznawali w wywiadach otwarcie) że morale na dzień dobry tutaj było fatalne po takich a nie innych występach na ZOTACU i w Sztokholmie. Tutaj wygrali już 2 mecze, więc może i atmosfera w ekipie się poprawiła. A jeśli tak to mogą zaskoczyć, zwłaszcza że gracze HR też lubią zaliczyć jakiś przestój. Nie wiem czy over nie lepszą opcją.
Vega z complexity. Będą cuda. Grę Rosjan idealnie podsumował wczoraj TACO - &quot;Zaskoczyli nas, tak jak się spodziewaliśmy&quot;. Vega gra trochę szalonego csa i jest przez to bardzo niewygodna dla rywali, nieprzyzwyczajonych do takiego stylu gry. Stąd wg mnie niezła gra w ataku a gorzej z obroną. Aimowo też wyglądają OK, pytanie jak do ich stylu zaadoptuje się complexity, które ograło tutaj wyglądające średnio BiG i mocno osłabione Space Soldiers, czyli nikogo specjalnie mocnego. Znowu albo over albo Vega
Gambit przede wszystkim cierpi na brak IGLa z prawdziwego zdarzenia, co blade otwarcie przyznał. Zresztą często widać że nie mają pomysłu na grę. BiG z kolei przeciętny aimowo. Patrząc na historię spotkań to over do rozważenia.
Sporo overów widzę, właściwie poza meczem Astralis i North to dwucyfrowe wyniki obu ekip nie będą dla mnie zaskoczeniem w żadnym ze spotkań
 
N 0

nanana

Użytkownik
Ja zagrałem na zwyciestwo tyloo gambit ,vega AKO kurs 5.1.
Drugi kupon wygrana Tyloo + Astralis (-7.5) vs Spirit AKO kurs 2.58 Spirit musi ugrac 9 rund Na sts jest niezla linia. Spirit gra niezle a Astralis nie zachwyca. Jak nie ugraja 9 rund to uwazam, ze mam po prostu duzego niefarta.
Zobaczymy, jak narazie do kuponow laczonych nie mialem szczescia. Tylko po 1 meczu mi nie weszlo.
 
K 11

kanonier23

Użytkownik
Vega Squadron - Complexity
Typ: Vega @1.77 Totalbet
Popieram analizę wyżej, Vega gra fajnego przemyślanego CS&#39;a. JR i Chopper robią robotę, z całym szacunkiem dla Shahzama i spółki ale dzisiaj to Rosjanie powinni wyjść zwycięsko.
HellRaisers - Optic
Typ:Jugi -18,5 zabójstw @1.9 STS
Wczoraj Jugi się nie popisywał, przekroczył dopiero linie w dogrywkach. Uważam, że dziś te dogrywki nie będą potrzebne. Optic gra słabo, to co wczoraj chińczycy odstawili to był po prostu żart i powinni łatwo zamknąć mecz w pierwszej dogrywce. Myślę, że Woxic wraz z ISSĄ poprowadzą HR do dość gładkiego zwycięstwa.
Tyloo - Renegades
Typ: Over 26.5 rundy @1.9 STS
Grałbym w ciemno w Tyloo, bo Renegades jest najsłabszą drużyną póki co poza VP i SS, ale z racji na to, że każdy ich mecz kończył się overem, to tutaj też go pobieram. Tyloo lubi sobie sthrowołać meczyk i myślę, że teraz też tak będzie.
Gambit - Big
Typ: Gambit @2.0 Totalbet
Również gram przeciwko BIG, po pierwszym meczu myślałem, że awansują z bilansem 3-0 może 3-1. Lecz się okazało, że 16-4 przeciwko Renegades to nie był ich wyskok formy, tylko brak formy australijczyków. Gambit nie zachwyca, ale ma świetnego Mou, Adrena i Hobbita. Uważam, że jeśli będzie grany Overpass lub Train to pójdzie w stronę Gambit.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
BIG - Gambit
over 26,5 rundy 1,8 STS ⛔ ⛔
mou over 19,5 zabójstw 1,75 STS ⛔
Wszystkich meczów Majora nie oglądam, dlatego o BIG wiem tylko tyle co ludzie piszą. Natomiast Gambit oglądałem wszystkie mecze, z racji tego że kibicuje tej drużynie. Co mogę powiedzieć, to co wielu zauważyło czyli brak pomysłu na grę, brak IGL-a, brakuje kogoś takiego jak Zeus który w pamiętnym turnieju Major w Krakowie prowadził Kazachów i Dosię. Ogromnym problemem który można zauważyć to nie wygrywanie rund w których grają fulla na rywali z eco. Wczoraj z HR powinni wygrać, nie pamiętam było to chyba przy 12-10 gdy właśnie grali na rywali z samymi pistoletami i co, mou wychyla dostaje, przejmują awp i wygrywają rundę, którą Gambit powinno wziąć bez straty. Często też jedyny pomysł Gambit to rush i tyle. Na plus na pewno Mou który z awp gra bardzo solidnie i potrafi zdobyć dobrą liczbę fragów. Wiadomo przy zaciętym meczu i przede wszystkim przy 25 lub więcej rundach to jest jeszcze bardziej do zrobienia, bo nie wiem jak jest w sts i czy jest liczona dogrywka. Tak czy inaczej, to jedyny zawodnik Gambit któremu wróciła forma, Dosia jak to on w kratkę, Adren też się trochę obudził, dzisiaj będzie na pewno ważna jego gra. No i kwestia mira który początek słaby, wczoraj już lepiej i nie wiadomo jak zagra dzisiaj. Co do BIG, nie prezentują się dobrze, tym bardziej że pokazali się na ESL Cologne, a tu dostają od Complexity. Widziałem jakieś urywki tego meczu i widać że gra sie nie układa. Ale radziłbym spokojnie podchodzić do stawiania tu na Kazachską formację. Przy takich problemach, i błędach w wielu meczach, nie sądzę aby dzisiaj spokojnie ugrali mecz. Tym bardziej że BIG ma chociażby takiego zawodnika jak smooya, który sam często potrafi zagrać coś nieprzewidywalnego a niestety przy bojaźliwej grze Gambit może to być dla BIG korzystne. Myślę że over dzisiaj powinien być, mecz o wszystko, 2 nie pewne drużyny. Co za tym idzie ? więcej rund, a najlepszy zawodnik jak dotąd Gambit czyli mou, będzie miał więcej okazji i wykręci te 20 fragów
E: Grali totalny piach, nawet overa nie pokryli, w ogóle nie rozumiem dlaczego wzięli nuke jak tam od dawna gra słaba i pomysłu zero, szkoda mou który z awp rzadko mógł grać, niestety totalnie zawiedli, tak jak to ostatnio robią ...
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ja mam ogromną nadzieję, że Vega dzisiaj przegra i skończy ten turniej z bilansem 2-3. Ich gra (chociaż jak na razie skuteczna) jest tak ciężka do oglądania, że nie chciałbym oglądać ich w trzech kolejnych spotkaniach.
Jeszcze 1, jeszcze 1! Post wyżej był pisany przy 2-0. Mam nadzieję, że tak to się skończy, a BO3 raczej nie będzie ich atutem (bo zakładam, że North sobie poradzi). No i druga drużyna z CIS też powinna polecieć, Tyloo wygląda solidniej mimo wszystko.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Vega - bardzo niestabilny team, czasam mam wrazenie ze maja wiecej farta niz umiejetnosci. Np z Col wygrali pistoletowke 1v3, zeby potem przegrac ktoras runde 4v2. To samo bylo na Boston Major, byli rewelacja pierwszej rundy pokonujac tam wiele najlepszych zespolow w tym chyba Faze, aby w nastepnej rundzie zaliczyc porazki 16:3. Lepiej zeby nie przesli do 2 rundy. Dla obstawiajacych, sa koszmarnym zespolem :drunk:
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Totalnie nie ogarniam decyzji trenerów co do wyboru map. Najpierw Gambit w meczu bo1 przegrany odpada pickują Nuke mimo, że wiadomo, że będą zaczynać po terro? No jaki w tym sens?! W dodatku pokazali, że nie mieli na tą mapę totalnie nic przygotowane.
W meczu Vegi jeszcze większy hit, przecież oni bazują na indywidualnych umiejętnościach a nie na teamplayu to jaki sens był pickowania Inferno na Complexity, które na tym turnieju gra tylko tą mapę i widać, że sobie na niej radzą? NIE WIEM. W dodatku do wyboru został jeszcze Cache na którym stoczyli równą walkę z Liquid i ta mapa faworyzuje indywidualne umiejętności. Totalnie nie rozumiem tych decyzji.
Spirit i Vega napewno stracą sporo w bo3 i wydaje się, że Tyloo i North powinni awansować. Co do Optic-Big ciężko powiedzieć. Optic całkiem dobrze pokazało się dzisiaj z HR, gdyby nie god mode pod koniec meczu Dead Foxa, już dzisiaj świętowaliby awans. A Big co można powiedzieć, dzisiaj wygrali w sumie zanim ten mecz się zaczął.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Generalnie dość szczęśliwie się poukładało, jeżeli nic nie pomieszałem w liczeniu (nie jestem nieomylny) to najwyżej rozstawione Vega Squadron wpada na &quot;teoretycznie&quot; najsłabsze North lub Rogue. Uważam, że dla Duńczyków trudniejsza będzie przeprawa dziś. Jeżeli wrócą do rywalizacji z 0-2 to nie po to, żeby odpaść raczej. Zwłaszcza że w Bo3 przewidzenie map powinno być nieco prostsze.
TyLoo też nie jest bez szans, kwestia cz i jak im będzie pasować styl Spirit. i mówiąc szczerze jeśli te pary się sprawdzą to jako trzecie chyba Optic, chociaż jedni i drudzy mają problemy. Ale w Optic mam nadzieję poprawiła się sfera psychiczna, co miało być ich największą bolączką - w niesamowity sposób wrócili w meczu z TyLoo, dziś też intensywny mecz na BiG, chociaż mecz zbliżony do 50/50.
Dla mnie ten system jednak nie do końca sprawiedliwy (ale na pewno sprawiedliwszy niż totalny random) - Vega do końca fazy ma przewagę wynikającą z łatwego rozstawienia w pierwszych dowolonie losowanych rundach. Wpadli 2-0 i do ich rozstawienia dopisywane jest 3-0 za porażkę z Liquid i 3-1 za porażkę z Complexity. Z drugiej strony takie North ma fatalne rozstawienie bo ograli VP (dopisane 0-3) i ewentualną wygraną z Rogue (1-3) . Idealnym systemem byłby pewnie szwajcarski Bo3 z preseedingiem (1-16) w pierwszych dwóch rundach, żeby tam uniknąć niesprawiedliwych par w stylu Vega - Spirit, które potem rzutowały na całą drabinkę. Tylko jak tutaj wcisnąć Bo3 - musiałyby iść dwa mecze na raz. A na to pewnie Valve nie pójdzie
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Radzę zachować dzisiaj zimną krew. Przypominam, że cały czas są to mecze BO1.
Mało meczów, które są warte uwagi do zarobienia, a o to nam chyba wszystkim chodzi.
Polecam odpuścić coś, czego jesteśmy mało pewni. Przecież major się jeszcze nie kończy.
Rene - TyLoo
Nauczymy się na błędach bo już widzę, że próbujemy grać w stronę TyLoo. Kurs jest, przynajmniej jak dla mnie, kompletnie nie warty ryzyka bo tylko nam może popsuć AKO. TyLoo to ciągle TyLoo. Mają może ostatnio lepszy moment w swojej grze i nic więcej. Renegades faktycznie nie zachwyca ale to jest Major, nikt (no oprocz VP ale to jest wyjątek który nie warto nawet komentować) nie przyjechał tutaj odpaść w tej fazie. Renegades ma mocny skład na papierze i ten mecz to ciągle 50/50. Może nie powinno się mówić o h2h ale tutaj jest bogata historia bo ponad 30 mapek i wyrównane wyniki. Rene zbanuje inferno Chińczykom i już mają problem ????
Próbuje lekko niska stawka Renegades wygra @2.45 LVBet
⛔
HR - OpTic

Po słabym początku OpTic zaczyna się rozkręcać. Nie twierdzę, że dzisiaj wygrają ale łatwo nie powinni oddać tego meczu. Oby tylko Duńczycy zbanowali overpassa i te 11 rund zdobędą. Jest też mniejsza linia rund w LVBet.
Powyżej 24.5 rund @1.41✅
Powyżej 26.5 rund @1.85✅
Vega - complexity

Na pewno nie zagram dzisiaj na ruską ekipę. Nie grają nic nadzwyczajnego, a mimo to są faworytami. Wczoraj zaufałem complexity i dzisiaj też pogram w ich stronę. Mecz z Astralis wyrzucili z pamięci i teraz idą po swoje. Vega już pokazała jak gra na mirage, train i cache. Myślę, że Amerykanie przeanalizowali ich gdzie najsłabiej sobie radzą i dokonają mądrego wyboru map. Jeden mecz dzieli obie drużyny od awansu, będzie ciekawie ????
Complexity wygra @2.05 lvbet ✅
Wczoraj 2 na 3 podane typy weszły. Muszę powiedzieć że mimo wszystko jestem zadowolony ????
Dzisiaj ostatni dzień fazy pretendentów. Moje propozycje:
Spirit - TyLoo
Z uporem maniaka stawiam w tym turnieju przeciwko TyLoo. Moim zdaniem ta druzyna najlepiej sobie radzi na inferno i mirage. Choć na tej pierwszej mapie zdecydowanie lepiej sobie radzą w CT. Czytałem ostatnio wywiad z xccurate, że oni mają problemy z komunikacją. No i że w terro grają eksperymentalnie.
A Team Spirit mi się zaczął podobać od spotkania z North na nuke. Piękna gra ich IGL&#39;a z 28 fragami przyczyniła się z pewnością do zwycięstwa. Potem rozgromili Rogue na overpassie no i niestety porażka z Astralis. Liczę na pobudkę somedieyounga bo jak on się rozstrzela to bardzo pomoże swojej drużynie.
Reasumując wydaje mi się, że w tym pojedynku zobaczymy 3 mapy. Kto wygra decidera? Zależy od map bo teraz nic nie mogę powiedzieć. Gram w tym meczu bezpiecznie bo uważam, że ekipa z CIS powinna urwać mapkę azjatom. Tymbadziej, że TyLoo zbanuje nuke a wtedy drużyna S0ft1k&#39;a powinna wybrać overpassa.
Spirit handicap (+1,5) @1.45 uni
⛔

OpTic - BIG

Co sądzę o BIG to chyba wiecie bo mówiłem, że aimowo nie wyglądają za dobrze i że wyróżniającym się graczem jest gob b, który jest IgLem. Na tym poziomie i w walce o awans do Majora może im zabraknąć fragów od nexa czy tiziana. A w duńskiej ekipie wszyscy grają raczej równo. Są po dwóch dogrywkach, nie wiem jak się czują mentalnie, co może być też istotne. Jeżeli miałbym typować kogo widziałbym w dalszej fazie turnieju to właśnie OpTic.
Wiem, że mało merytorycznie ale typuje tu raczej na czuja. Nie ukrywam, że kurs też mnie skusił.
OpTic wygra @2.20 uni
⛔

Vega Squadron - North

Zastanawiałem się nad handi +1,5 ale zrezygnowałem. North może ten mecz zakończyć na dwóch mapach. Widać, że są bardzo ambitni. Aczkolwiek po tym wczorajszym fenomenalnym spotkaniu ich psychika została nadszarpnięta ???? ciekawy jestem tego meczu lecz ja tutaj pasuje i nic nie obstawiam.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
husarz22 dzisiaj w typach przyznam Ci całkowitą rację. Tak samo to widzę. Oglądając Tyloo patrzę na CaptainMo, kurcze kiedyś to był naprawdę dobry gracz, co strzelał zawsze z deagla to poezja. Teraz tak średnio mu idzie zazwyczaj zamyka z somebodym. Ale te force buye naprawdę mają na wysokim poziomie. Te handi to dobra sprawa bo jednak Tyloo jest faworytem. A chciałem zapytać wiadomo kto będzie pierwszy wybierał i banował mapy? Wiadomo,że Tyloo insta ban Nuke zrobi, więc Spirit pewnie Overka albo Traina? Mapa azjatów to pewnie Inferno/Mirage. Ja spróbuje dokładny wynik 2:1 dla żółtych
Co do Optic to taktycznie lepiej przygotowani BIG, aimowo lepsi Optic. Konfig jak zacznie strzelać to może być szybki zjazd do bazy BIG. Te kursy to prawdziwa perełka 2.20. Niemcy wygrali tutaj z jedną z najsłabszych drużyn tj Renegades i Gambit,które ciort wie czemu grało Nuke... Przegrali z Rosjanami i średnimi NA. Nie widzę ich dalej, sam Tabsen i smooya tego nie pociągną. Tutaj gram czysty win jak i 2:0 dla Optic za drobniaki.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Inferno w wykonaniu TyLoo na majorze dostarcza sporo emocji. Czwarty raz grają tą mapę i trzy razy były potrzebne dogrywki ????
Niestety Spirit nie zdołalo ugrać nawet overka i typ na ⛔:worry:
TyLoo z historycznym awansem.
Czekam teraz na OpTic :victory::beer:
Gdyby nie te opoznienia spowodowane problemami technicznymi to major robi na mnie bardzo dobre wrażenie. Które to już inferno widzimy? A za każdym razem ogląda się tą mape z ekscytacją. Aż nie mogę się już doczekać fazy nowych legend ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Mecze 1 rundy nowych legend:
Cloud9 vs Vega Squadron
MIBR vs TYLOO
FaZe vs Big
Natus Vincere vs Astralis
G2 vs HellRaisers
Fnatic vs CompLexity
Winstrike vs Liquid
Mousesports vs NiP
Najciekawiej zapowiada się zdecydowanie NaVi z Astralis i Mous z NiPem. Cieszy, że Winstrike dostało na początku bardzo solidnego rywala i powinni zacząć od porażki. Vega standardowo dosyć szczęśliwie, bo nie wiadomo czego można spodziewać się po C9.
 
uzytkownik-24118 2,1K
C9 - Vega - raczej skip, ewentualnie dwójka. Vega agresywna, niewygodna, ale kompletnie niewiadomo czego spodziewać się po C9. Tyle, że porażka na eUnited w eliminacjach do IEM Chicago raczej nie wróży nic dobrego.
MiBR - TyLoo - może być ciekawie ale jednak nie daję Chińczykom szans. Tym nie mniej - MiBR lubi grać na czerwony zegar a TyLoo w pierwszej fazie majora mocno dbało o ekonomię. Może więc powtórzę bet na over 0.5 rundy wygranej przez czas? Albo po prostu wygrana MiBR
FaZe - BiG - z taką grą BiG jak do tej pory to raczej FaZe i to raczej bez problemu
NaVi - Astralis - ciężki do typowania mecz, hit pierwszej rundy. Astralis przeciętnie w pierwszej fazie, ale wszystko co najważniejszej rozgrywać się będzie teraz. NaVi ostatnio pokazało że na Astralis grać potrafi. Co prawda DH średnio, ale występ North tutaj pokazał że występ tam nijak ma się do majora. Over rund do gry?
G2 - HR Dawno Francuzów nie widziałem, ale przegrali na Windigo w eliminacjach do EPICENTER Wild Card. Więc może hc na HR? Zależy od linii
fnatic - complexity - Amerykanie trochę szczęścia w tej pierwszej fazie mieli, poza Astralis które im pokazało miejsce w szeregu rywale raczej z gatunku co najwyżej przeciętnych. Porażka Szwedów byłaby zaskoczeniem. Może nawet z handi warto będzie dać?
Winstrike - Liquid - Porażka Liquid będzie gigantyczną sensacją. Pytanie czy i jak nastawią się do tej gry Amerykanie. Winstrike wydaje się być najsłabszą drużyną w zestawieniu biorąc pod uwagę wszystkie 24 formacje. Ale to CIS - Liquid miało się przecież w miarę komfortowo przejechać po Vedze a było równo. Tym nie mniej Rosjanie mają na jutro zaplanowany jakiś oficjalny mecz. Zobaczymy co pokażą, ale linia będzie wysoka więc nie wiem czy nie lepiej szukać tutaj skipu. Zależy od kursów/linii
Mouz - NiP - napiszę chyba że no bet, NiP ładnie w pierwszej fazie ale czy to stabilna forma. Jak się trafi mirage to może być over rund jako opcja. Powiedziałbym że under Snaxa może być do gry, ale przy długim meczu może pokryć linie.
To takie wstępne spojrzenie. Zastrzegam że w niektórych przypadkach po dokładniejszym sprawdzeniu map poola może się okazać że będę grał coś innego
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pojawiła się oferta kursowa, MiBR + Liquid + FaZe daje AKO lekko ponad 2 (2.06 Unibet, 2.14 1xbet) bez podatku, lub w okolicach, ale ciut poniżej 2,00 w bukach z podatkiem (1.96 netto w Totalbecie wychodzi po dzisiejszych kursach. Dość ciekawa opcja dla mnie. FaZe po bootcampie, nie bardzo widzę szanse dla BiG, podobnie MiBR wyglądało solidnie, a Liquid nie da się zaskoczyć chyba Rosjanom. Bazowa linia handi u Liquid w Totalbecie jest niestety wysoka (7.5) i IMHO nie warta pchania się w nią.
Poza tym jest ponad 2 na Vegę , a za Vega &amp; over 26.5 płacą nawet 4.00 - też ciekawa opcja wg mnie. Fnatic po ~1.50 do jakieś dubla by też uszło.
Pozostałe mecze pre raczej nie do ruszenia ( a przynajmniej ja nie mam nic ciekawego do zaproponowania, ale jak macie to śmiało), chociaż zastanawiam się jeszcze jak &quot;ugryźć&quot; G2 - HR, liczyłem że Francuzi będą podobnym faworytem jak C9, ale tutaj kursy równiej i chyba będzie skip.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Ja sie nie pcham przedmeczowo w AKO. W pierwszej fazie wywalilo mi tylko po jednym meczu na kazdym kuponie albo az, bo wiadomo ze kupon nie wchodzi. To jest BO1 i tutaj w sumie moze zdarzyc sie wszystko.
Bacznie bede obserwowal 2 mecze fnatic col i c9 vega. A to dlatego ze fnatic ostatnio gral tragicznie na DH Stockholm, oczywiscie to nie znaczy ze tak bedzie teraz, ale jesli maja taka sama forme jak przedtem to col powinien wygrac. To samo tyczy sie c9, przegrali kwalifikacje do IEM Chicago, ogladalem tez mecze, tragiczni nie sa, ale rewelacyjni tez nie. W 1 meczu prawie przegrali z jakimis noname, w decydujacej mapie przegrywali bodajze 15:13, zeby doprowadzic do remisu i wygrac. Ale Vega w formie ktorej jest moze ich rozjechac.
G2 to samo, przegrali ostatnio z Windigo i Luminosity co wg mnie nie powinno sie wydarzyc.
Chociaz to wszystko byly mecze onlinie. Na lanie moze byc inaczej.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Wczoraj musiałem chwilę odpocząć od CS:GO, po serii fatalnych kuponów, więc trafiłem na to dopiero przed chwilą:
1038853632626753538
Co ciekawe, kubik mówił że zawodnicy VP też narzekali na fpsy na kompach w training rooomie jak grali baraże o utrzymanie w ESEA MDL z Londynu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom