>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Przy czym ja bym wielkiej wagi do DH Masters nie przywiązywał, sam mam pograne AKO z faworytów (FaZE + MIBR + fnatic właśnie)
Dlaczego jeśli można wiedzieć nie przywiązywał byś wielkiej wagi do DH?
Akurat po niektórych drużynach można było się spodziewać, że mogą zlekceważyć ten turniej ale nie chce mi się wierzyć, że Fnatic i to jeszcze na własnej ziemi nie wyjdzie z grupy po dwóch fatalnych spotkaniach. Draken tylko robił co mógł a reszty jakby w ogóle nie poznawałem. Flusha grał nawet na poziomie Xizt&#39;a.
Po tym co zaprezentowali niecałe dwa tygodnie temu najzwyczajniej bałbym się na nich stawiać, tymbardziej w BO1. Oglądałem wszystkie mecze Complexity na majorze i mi się oni podobali skillowo, myślę że jeśli dalej będą w formie to zobaczymy tu niespodziankę.
Jesteśmy też tutaj aby sobie pomagać i doradzać. Faze + MiBR jest OK ale zamiast Szwedów dałbym under 26.5 rund w meczu Liquid, którzy moim zdaniem zmiażdżą Winstrike. Ale już masz za pewne obstawione więc życzę tylko powodzenia
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wyszedł im ten Sztokholm na pewno, ale od tego czasu minęły (jutro miną dokładnie) 2 tygodnie. Sporo czasu, żeby jakieś poprawki wdrożyć. Może będę żałował, ale długo się zastanawiałem czy wolę fnatic, under u Liquid czy może coś innego. I wolę jednak &quot;ryzyko&quot; związane z typem na fnatic niż na under rund w meczu Liquid. Ekipy z CIS sprawiały już tutaj faworytom problemy, wątpie żeby się przygotowali specjalnie pod to WinStrike bo i na jakiej podstawie jak Ci Rosjanie co najwyżej PCW grali ostatnio. Pewnie znowu będzie bardzo niewygodnym rywalem w ataku. OK, umiejętnościami przewagę ma Liquid ale nie przepadam za underami w takich meczach. Kursy na to niezbyt wysokie mimo wszystko, rywal nieprzewidywalny. Pewnie wejdzie, ale wolę jednak fnatic ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie analizowałem za bardzo ale wg mnie jeśli to jest na cały turniej to ten cache jest średnio opłacalny - będzie dużo więcej Bo3 (były tylko 3 bo3 i to jeszcze wszystkie rozstrzygnięte na 2 mapach, teraz dochodzi 7 kolejnych bo3) to nie wiem czy nie lepiej wybrać d2 jako najrzadziej graną mapę. Sporo pewnie zależy od par i drabinki decydującej fazy.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
I jeszcze powiedzieć że mało kto stawiał na Tyloo, gdzie praktycznie oni dali zarobić najfajniejsze pieniądze dla niejednego z nas w poprzedniej fazie...
Inferno najczęściej rozgrywaną mapą @1.85 e; chodzi oczywiście o najczęściej wybierana mapę
G2 - HR: ponad 26.5 @1.95 , SmithZz wiecej fragow niz Ex6tenz @1.85 ✅ ⛔
Fnatic - Complexity: Col win @2.95, Shazam wiecej fragow z Awp niz draken @1.95 ✅ ✅
Mouse - NIP: NIP win @1.95 ✅
C9 - Vega win @2.45, Vega win -4.5 @3.75 ✅ ✅
Totalbet, 1xbet i Lvbet

Na pierwszy dzień bez szaleństw ze stawka, chciałem całkowicie odpuścić ale czuje że zalowalbym jak bym tego nie pograł.
Całkiem sporo już zostało powiedziane.
G2 to wielka niewiadoma, jednak w aktualnym składzie nie spodziewałbym sie zbyt dużych sukcesów, dla mnie SmithZz i przede wszystkim Ex6tenz to juz przeszłość. Aimowo odstaje od reszty, a i igl z niego sredni. Ale HR to tez nie jest potęga, wszystkie swoje wygrane mecze w poprzedniej fazie wyszarpane ostatnim tchem, wszystkie wygrali różnica 2 rund, czyli byli o krok od dogrywki(lub kolejnej dogrykwi). Bondik, deadfox i angel to na ogół tło dla woxica i issy, choć godplay deadfoxa ostatnio uratował im zwycięstwo z optic. Nie spodziewam sie gładkiego zwycięstwa którejkolwiek drużyny, dlatego idę w over. Do tego uważam że Ex6tenz zagra gorszy mecz niz SmithZz, bardziej cenie sobie tego drugiego zawodnika, często tez asystuje kennemu z Awp, dlatego uważam ze to fajna opcja.
Są spore szanse ze mecz bedzie na inferno bo obie drużyny czuja sie tam bardzo dobrze. W fnatic stagnacja, complexity z kolei często bardzo agresywne i zaskakuje przeciwnika, szczególnie shazam, do tego yay od czasu do czasu jakieś chore playsy zrobi, trochę bardziej przeciwko Fnatic, oraz dlatego że w lvbet kurs duzo wyższy niz u innych. Krimz nie udźwignie jak dla mnie. Do tego wlasnie gram Shazama bo podobały mi sie jego zagrania ze snajperka, bardzo często szukał sukcesywnie entry fraga. A do tego draken jest jednym z najbardziej niestabilnych snajperów, sinusoida oraz znany jest z tego że trafia to czego nigdy w życiu nie powinien trafić a pudłuje banalne strzały.
NIP naprawde bardzo mi sie podoba, solidny jak zawsze Forest, do tego dotrzymujacy mu kroku Rez a co najlepsze i trochę zaskoczenie w koncu odpalił Lekro i strzela jak dziki. Do tego get right który trochę w cieniu ale jak trzeba to zimna krew zachowana. Jest to jeden z zespołów które ostatnio podoba mi sie najbardziej, czuje ze mogą zajść daleko i jak bedą grac jak graja to są w stanie pokonać każdego. A juz w szczególności myszy które miały genialny okres, a potem przyszedł snaxa i cały czas to nie jest to, jest szukanie tej formy i wyników ale cały czas cos tam nie gra, myśle ze myszy żeby wygrac ten meczyk to wszyscy 4 zawodnicy oprócz snaxa bo na niego nie liczę musieliby grac naprawde na wysokim poziomie a nie sadze żeby to miało miejsce.
No i na koniec Vega. Drużyna która jest niesamowicie nieprzewidywalna, i m.in. Dlatego idę w ich strone, naprzeciwko ich stają C9, zeszli mistrzowie, ale nie pozostało z tej drużyny zbyt wiele, spodziewam sie szczerze mówiąc 0-3/1-3 z ich strony. Stawianie ich w roli faworyta z drużyna z CIS w obecnym składzie to trochę przesada, kursy powinny byc bardziej 50-50, a lvbet to juz w ogóle poleciał, z pocałowaniem rączki to pobieram. Spodziewam sie spokojnego zwycięstwa VS bez wiekszych problemów No chyba ze znow tonyblack i chrush złapią przestój ale wtedy chopper po raz kolejny wygra pewnie jakies 1v3 ???? o ile sie nie mylę wygrał takie rundy aż 3 razy w poprzedniej fazie. Gram tez ujemny wysoki handi na VS na 1xbecie ale nie pamietam kursu a teraz nie moge sie połączyć, oscylował w granicach 4.5
Tu pytanie do was, orientujecie sie czy mapa musi zostać rozegrana żeby sie liczyła czy tylko wybrana - chodzi tu o decidera - czy jeśli zostanie wybrane inferno jako decider a mecz zakończy sie 2:0 to liczy sie to jako wybrana mapa?
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Winstrike vs Liquid
Kto wiecej headshotow?
NAF (11 HS) vs Twistzz (19 HS) ---&gt; Twistzz 1,75 totalbet ✅✅✅ Twist w dobrej formie 24 K 19 HS ????
Dwoch najlepszych fragerow Liquid w pojedynku na headshoty. Stawiam na Twistzza, ktorego headshot percentage to az 63% jezeli chodzi o kariere, natomiast ostatnie miesiace to 0,74 fraga na runde i 68% zabojstw poprzez headshoty. u NAFa nie wyglada to tak super 50% headshotow kariery 49% w ostatnich 3 miesiacach i 0.76 killa na runde. Przy takich dysproporcjach a sredniej killa na runde praktycznie identycznej uwazam ten kurs za spora promocje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
No to mamy naprawdę niezły początek Majora. Ależ mecz. Issa vs Shox. Szkoda Jordańczyka, 43 fragi przy 42 rundach, shox o 1 mniej. Ale bond1k, tożto brak słów, trudno będzie pobić jego rekord. 12 fragów w 42 rundy!
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
No to mamy naprawdę niezły początek Majora. Ależ mecz. Issa vs Shox. Szkoda Jordańczyka, 43 fragi przy 42 rundach, shox o 1 mniej. Ale bond1k, tożto brak słów, trudno będzie pobić jego rekord. 12 fragów w 42 rundy!
Szkoda, ze nie gra Space Soldiers bo mysle, ze Hardstyle mialby szanse ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Z czego 4 w jednej rundzie, czyli 8 fragów w 41 rund ???? . Dziwi trochę wybór mapy przez HR, bo gdybym miał coś odrzucać przeciwko francuzom (już nawet nie mówię konkretnie o G2 i o tym meczu) mając tak mało informacji to pewnie byłby to d2 i inferno, czyli mapy które wszystkie francuskie drużyny zawsze grały. Aczkolwiek ja z taką grą nie liczę na w awans G2, mimo wygranej nie kupili mnie swoją grą.
E:
Nie wypowiadałbym się odnośnie niczyich typów na twoim miejscu, gdyż lecisz w tym temacie i nie tylko na samej czerwieni ???? a na dodatek założę się, że z CSem masz doświadczenie tylko i wyłącznie z mmów i twitcha, więc proszę nie wyskakiwać z pyskiem do ludzi pajacu
skatemilo87 jak już krytykujesz mój post to zrób to publicznie i obroń swój, a wyzywaniem na PRIV niczego nie wygrasz ???? Pewnie zostaniesz kolejną &quot;gwiazdą jednego posta&quot; bo osoby które tu się regularnie udzielają policzę na palach jednej ręki ;). No i sorry, ty to pewnie trenujesz jakieś FIFARAFA Gaming albo jesteś analitykiem w innym pro teamie ????
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Generalnie jak kolejna drużyna pozwoli grać Complexity na Inferno to padne... Jeżeli tak się stanie to gram przeciwko Fnatic
 
N 0

nanana

Użytkownik
Big wygralo, nie obstawialem tego meczu, ale kurcze czulem ze Faze wtopi, chociaz nie sadzilem ze az takim wynikiem, zodbyli 5 rund tylko.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Konkurs na najdziwniejsze bany trwa w najlepsze. Zaczęło HR, które mając bardzo ograniczone informacje o G2 wybiera typowo francuską mapę, później Faze (którzy i tak byli beznadziejni indywidualnie) chce grać D2 czyli cały czas mapę zagadkę u większości drużyn i jedną z lepiej granych przez BIG, teraz Fnatic daje grać Complexity Inferno, którzy jak tak dalej póździe to dostaną się do playoffów grając jedną mapę ???? . Ciekawe co będzie dalej ???? .
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Konkurs na najdziwniejsze bany trwa w najlepsze. Zaczęło HR, które mając bardzo ograniczone informacje o G2 wybiera typowo francuską mapę, później Faze (którzy i tak byli beznadziejni indywidualnie) chce grać D2 czyli cały czas mapę zagadkę u większości drużyn i jedną z lepiej granych przez BIG, teraz Fnatic daje grać Complexity Inferno, którzy jak tak dalej póździe to dostaną się do playoffów grając jedną mapę ???? . Ciekawe co będzie dalej ???? .
Myślę że w meczu MIBR to się zakończy ???? wątpię że MIBR pójdzie w strone mirage lub inferno, ja uważam że mecz będzie grany na Cachu lub Trainie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom