>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO FACEIT Major 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Wydawało mi się, że wybieram na dziś grając faworytów w miarę bezpiecznie. A tu co mapa to pick co najmniej zastanawiający. Ja nie wiem czy zespoły są nieprzygotowane do takiego, dość niestandardowego sposobu odrzucania (2 A, 3B, 1A) czy to jakaś arogancja czy buta, tak czy owak po mapach grałbym kilka spotkań inaczej. Przegrało kilku faworytów i jutro w dolnej drabince FaZe, fnatic, mouz/NiP, Astralis/NaVi. Jakby się poukładały pary między tą czwórką to dopiero by było ????
 
xdual 0

xdual

Użytkownik
Witam! Na forum trafiłem przypadkowo, ale zaciekawił mnie cały, aktywny dział poświęcony CS:GO więc postanowiłem się zarejestrować i podzielić typami.
Moje ulubione Tyloo dało rade z MiBR i ponownie dali mi zarobić, z tego co czytałem dużo ludzi wcześniej na nich stawiało co bardzo mnie cieszy ???? Grałem dubelka z handicapem na Complexity i fajnie weszło, oba underdogi nie zawiodły.
Na kolejne mecze porponuję NaVi +3,5 po kursie @1.85 oraz Vega Squadron na czysto za @2.00 (Nie jestem pewien co do kolejnego meczu czyli Nip z Mouse więc go odpuściłem)
Astralis do mnie krótko mówiąc nie przemawia... Niby od przerwy wakacyjnej nie grali dużo oficjali, ale oglądałem kilka ich spotkań no i nie powiedziałbym że są w super formie, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze że to top 1 świata i każdy mecz mogą zdominować. Wybieram NaVi chyba głównie z sentymentu, oni praktycznie nic nie grali po wakacjach oprócz dreamhacka (który nie wypadł mega w ich wykonaniu, zaledwie 5-8 miejsce), ale z racji bo1 i wielu underdogów na tym turnieju które dobrze się pokazują jednym słowem zaryzykuję.
Vega za to to już inna sprawa, ci panowie bardzo fajnie zagrali kwali i ograli chociażby North 2-0 i Big, żadnego meczu nie oddali bez walki, według mnie warto zagrać na nich czysto, a jak już wcześniej wspominałem NaVi na własną odpowiedzialność, pozdrawiam!
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
No i MIBR sobie również strzela w kolano wyborem map. Grają inferno więc TyLoo ma jakies szanse
No niekoniecznie, zauważ że mirage i cache to najlepsze mapy tyloo, ich top2, mibr miało 3 bany, nuke nie grają w ogóle. Więc bany wydają się dość oczywiste. Zbanowali ich 2 najlepsze mapy. Z czego na jednej sami nie są wcale zbyt dobrzy (cache). Także tym razem, to nie kwestia mapy, a braku JAKIEGOKOLWIEK pomysłu na tt. Ugrali po tej stronie 2 rundy, 1 bo Tyloo zagrało agresje i minimalnie przegrali wymiany. A 2 to była najprostszy wjazd na B na refragi i clutch coldzery 1v2.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
NaVi vs Astralis
Kto wiecej zabojstw w meczu ?
Magi1sk vs electronic ----&gt;electronic 1.9 totalbet
Mocno nie trafiona para moim zdaniem. Mag1sk jest najslabszym zawodnikiem jak do tej pory po stronie Astralis. 17, 16 22 (na NiP gdzie grali 54 rundy!) i 13 fragow, to nie sa liczby ktore powalaja. Zwlaszcza jezeli wezmiemy pod uwage ze electronic to druga &quot;strzelba&quot; ekipy NaVi, potrafi wykrecac bardzo duzo fragow i mysle ze poradzi sobie z Mag1skiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Navi - Astralis: ponad 26.5 @1.9
Znów inferno. Do tej pory zawsze na tej mapie over między tymi drużynami. Jakiś czas temu Navi było tu mega mocne, teraz trochę gorzej. Astralis wszędzie mocne, ale tu akurat jakoś bez mega szału. Over to najlepszy bet na ten mecz, miedzy tymi druzynami, na tej mapie.
E; miało iść do &quot;na żywo&quot; można usunąć, można zostawić, jak moderatorowi leży ????
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
No to Panowie mozemy się spodziewać jutro ,, Klasowych,, meczów druzyn mających 0-1 bilans. Kompletnie nie rozumiem Picki druzyn dzisiaj. Mibr Inferno . Fnatic Inferno. Faze Dust. Nie wiem co chcieli osiągnąć takimi Pickami biorac pod uwage że Tyloo awans praktycznie kazdy mecz na Inferno. Complexity tak samo I Big które się przejechalo na dust 2 Optic
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
No to Panowie mozemy się spodziewać jutro ,, Klasowych,, meczów druzyn mających 0-1 bilans. Kompletnie nie rozumiem Picki druzyn dzisiaj. Mibr Inferno . Fnatic Inferno. Faze Dust. Nie wiem co chcieli osiągnąć takimi Pickami biorac pod uwage że Tyloo awans praktycznie kazdy mecz na Inferno. Complexity tak samo I Big które się przejechalo na dust 2 Optic
Jak już mówiłem wcześniej, a co twoim zdaniem MIBR mieli wziąć? Bo aż jestem ciekawy
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie bardzo chyba mieli opcję. Bany cache i nuke były oczywiste bo jednej nie grają a drugiej nie umieją. Mirage musieli zbanować bo tam byłoby jeszcze gorzej. Zresztą wydawało mi się że inferno to jedna z lepszych ich map, to jak tam nie umieją wygrać to nie ma o czym gadać. Większe błędy przy odrzucaniu zrobiły IMHO HR i FaZe że skończyło się na dustach, ale nie analizowałem jak to tam mogło się ewentualnie potoczyć.
E. Jedyne co mogli zrobić inaczej to zamiast nuke wyrzucić inferno i skończyłoby się trainem wtedy pewnie. Ale czy to by coś zmieniło?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
I mamy za sobą pierwszy dzień, czas na losowanie. Ooooj dobrze że jednak nie odpuściłem tego dnia, 6/7.
Fajnie by było zobaczyć MIBR - Faze jutro
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Pary na jutro:
1:0
Big - Tyloo
Complexity - G2
Vega - Astralis
Liquid - NiP
0:1
NaVi - Faze
Mous - MIBR
C9 - HellRaisers
Winstrike - Fnatic
Mecze w drabince przegranych lepsze niż na górze ????
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Są gdzieś już jakieś kursy ? Z tego co widzę, myślę, że fajnie by było dać over na vega-astralis oraz wygraną Hellraisers.
Ten Winstrike ma jakieś szanse ?
 
T 0

tpstragowski

Użytkownik
wg pierwszych kursow na hltv NiP dogiem w meczu z Liquid, powyżej @2 warto się zastanowić, 4-0 na turnieju i piękna gra lekro;
po tym co pokazało dziś FaZe i NaVi skłaniałbym się w kierunku tych drugich, s1mple na pewno powiedział kolegom z drużyny co dziś było nie tak i wyciągną z tego wnioski, a FaZe nawet indywidualnie wyglądało bardzo blado, tylko NiKo coś strzelał, olof czy GuardiaN bardzo słaby mecz
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Wyszły kursy na rusku to pograłem po 2.72 complexity. G2 jakoś mnie nie przekonało, shox miał dzień konia a grali 4vs5. No ale ciekawe co shahzam pokaże na mapie innej niż Inferno bo nie sądzę,że dadzą im to zagrać :p
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Vega - Astralis Powyżej 25.5 @1,8 1xbet ⛔⛔
Krótko ode mnie, bo internet nie dopisuje. Chciałem na początku dać Vega +5,5 po 1,74 więc tutaj opcja delikatnie lepsza - tam potrzeba 1 rundy więcej a i kurs to @1,74
Przewrotny ten major, tydzień temu nie mogłem oglądać tej Vegi i życzyłem im bilansu 2-3, teraz liczę że powalczą z top1 świata minimum o over. Obie drużyny mocno overowe w tym turnieju o ile łatwo nie wygrywają ze swoim rywalem, a tutaj łatwego meczu się nie spodziewam. Vega do tej pory 30 rund ze spirit, do tego na 3 mapach dogrywki (czyli powyżej 30 rund), a z North w BO3 mieli 24 i 29 rund, łatwą wygraną mieli tylko dzisiaj z C9. Astralis również nie zawsze dominuje nad rywalami. Do tej pory 2 łatwe wygrane, ale też 3 mecze z 29, 30 i 54 rundami. Rosjanie już udowodnili, że wbrew wszystkim oczekiwaniom przed turniejowym chłopcami do bicia nie są, i potrafią się postawić teoretycznie dużo lepszym drużyną (jak mecz z Liquid), do tego mają strasznie niewygodny styl. Duńczycy natomiast w każdym ze spotkań potrafi mieć kilku rundowe przestoje, i tutaj upatruję szansy na pokrycie tego overa.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Co do jutrzejszych meczów to wpadły mi w oko dwa z nich. Pierwszy z nich to oczywiście NIP - Liquid, czyli dwie niepokonane tutaj jeszcze drużyny. Szkoda, że tylko BO1, bo meczyk się zapowiada ciekawy i zawsze lepiej takie pojedynki oglądać w conajmniej 3 mapach. Jak dla mnie mecz 50/50. NIP pokazał, że nie zapomnieli jak się gra w CS’a, do tego mają tak samo mocne mapy co Liquid, a że jest to BO1 to tym bardziej warto puścić coś w stronę doga. No i drugi mecz: FaZe - Navi. Tak samo w stronę doga, czyli... FaZe... Kompletnie nie rozumiem tego kursu i jakim cudem bukmacher mógł wystawic takie kursy. 1.72 - 2 dla Navi? :O Rozumiem, że w pierwszym meczu wyłożyli jaja i dostali oklep od BIG, a Navi postawiło się Astralis, ale to cały czas jest FaZe i ta porażka tylko jeszcze mocniej ich napompowała. Ten kurs tak samo trzeba spróbować zagrać, bo do jutra pewnie kursy się odwrócą, albo chociaż wyrównają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom