>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[CS: GO] IEM Katowice 2018 - zamknięte kwalifikacje EU

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
IEM Katowice 2018 - Europe Closed Qualifier
Data: 3-4 lutego 2018
Miejsce: Europa (online)
Nagrody: 4 sloty na finały Intel Extreme Masters w Katowicach
Liczba drużyn: 12

Już dziś dwanaście europejskich drużyn powalczy o udział w finałach IEM w Katowicach. Wśród nich znajduje się jedna polska drużyna, mianowicie Ago Gaming. Czy drużynie Furlana uda się wygrać? Na pewno na to liczymy aczkolwiek będą mieli trudną drogę do pokonania. Na pierwszy ogień zagrają z Hell Raisers. Początek pierwszych meczy o godzinie 13:00
Wszystkie drużyny biorące udział w tych kwalifikacjach:

Awans mogą zapewnić sobie 4 najlepsze zespoły
W głównym turnieju w katowickim Spodku, który odbędzie się już 27 lutego, zagrają takie drużyny jak: Astralis, Cloud9, Liquid, Tyloo, Faze, G2, NIP, ORDER, SK, Renegades i Virtus Pro. Ciekawe czy w tym roku zobaczymy dwie polskie drużyny?
Przekonamy się wkrótce, czy AGO Gaming stanie na wysokości zadania i awansuje... ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ciężko mi sobie wyobrazić awans AGO mówiąc szczerze - turniej mocno obsadzony a miejsca zaledwie cztery. Moim zdaniem brakuje im trochę ogrania przeciwko naprawdę mocnym zespołom - tak naprawdę grali z zespołami tier 2/3 dopiero a tu wczoraj Szumielewicz pisze że chcą być tier 1 do końca 2018 roku.
Czy forma im wróciła? Nie wiem.
NaVi 2:0 @1,55 LVBet ✅
Ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, że Ukraińcy przegrywają mapę na Epsilon. Trochę grania nas w ten weekend czeka więc granie jak najmniejszej liczby map tam gdzie się da może się okazać się kluczowe

AGO Esports +1,5 @1,57 LVBet ✅
Powyżej 2,5 @1,90 LVBet ✅
HR 2:1 @3.60 LVBet

Rewanż za potyczkę sprzed kilku dni w eliminacjach do Starladdera. Teoretycznie żeby AGO mogło myśleć o awansie do kolejnej fazy to powinni Hell Raisers ograć. Czy w to wierzę? Niespecjalnie. AGO dopiero wraca z formą a HR niedawno bardzo solidny występ w turnieju do Starladdera. Tym razem myślę że AGO może wygrać swoją mapę, HR swoją powinno wziąć spokojnie. Kluczowy będzie więc decider, jednak doświadczenie i moim zdaniem lepsza forma będą promować HR.
BiG +1,5 @1,59 LVBet ⛔
Over 2,5 @1,90 LVBet ⛔

Starcie BiG z Heroic zapowiada się ciekawie. Duńczykom udało się awansować do StarLaddera po wygranych z GODSENT i EnVyUs. Niemcy w tych samych kwalifikacjach ulegi Vedze 0:2 (do 12 i 15). Jednak to rywal z wyższej półki niż Ci których mieli Duńczycy. H2H 4-3 dla BiG, myślę, że mapę są w stanie spokojnie ugrać. BiG wyrzuci nuke, Heroic cache. BiG bierze cobble, Heroic inferno
W ostatnim meczu powinno wygrać Envy ale po takim kursie nie dotykam
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Widzę, że dosyć optymistycznie typujesz dzisiaj występ BIG.
Ja obserwując te drużyny w ostatnim czasie widzę sporą różnicę poziomów. Nie dziwię się, że te na wygranie Heroic jest kurs 1.35 a BIG 3.0. Duńczycy prezentują naprawdę ciekawą grę i mają slillowych zawodników. Na grę w tych kwalifikacjach musieli sobie sami zapracować natomiast BIG dostało już wcześniej zaproszenie. Niemiecki zespół nie prezentuje się w tym roku dobrze. Słaby występ na majorze w Bostonie zweryfikował, że są po prostu słabi.
Uważam, że nie wygrają nawy mapy na Heroic. Którzy wygrywali ostatnio mecze lecz zatrzymali się dopiero na Hellraisers. Niestety nie można tego samego powiedzieć BIG. Widać, że nie mają formy.
Poza tym niemiecka scena counter-strike&#39;a jest bardzo słaba. Ten mecz powinien to tylko udowodnić. Heroic nie odda dwóch map i zapewne wygrają ten mecz ale ja zaryzykuję że Duńczycy wygrają to 2:0 ponieważ jest na to spora szansa
2.3 LVBet
✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
crazer 39

crazer

Użytkownik
Co myślicie na kursie na Singularity? Nie jest to aż tak słaba drużyna by wystawiać takie kursy. EnVy ostatnio też jakoś mocne nie jest. Nie wiem jak to jest z RpK(out czy po prostu nie może grać), ale w składzie jest Maka. Moim zdaniem mapę powinni ugrać tutaj.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Co myślicie na kursie na Singularity? Nie jest to aż tak słaba drużyna by wystawiać takie kursy. EnVy ostatnio też jakoś mocne nie jest. Nie wiem jak to jest z RpK(out czy po prostu nie może grać), ale w składzie jest Maka. Moim zdaniem mapę powinni ugrać tutaj.
RpK cały czas chory. Przed chwilą na hltv wjechało potwierdzenie, że k1oshima wraca do EnVy i teraz w sumie nie wiem czy będzie mógł zagrać w tym dzisiejszym meczu? Bo jeżeli tak to pewnie -Maka +k1o
 
uzytkownik-24118 2,1K
RpK cały czas chory. Przed chwilą na hltv wjechało potwierdzenie, że k1oshima wraca do EnVy i teraz w sumie nie wiem czy będzie mógł zagrać w tym dzisiejszym meczu? Bo jeżeli tak to pewnie -Maka +k1o
Na stronie envy
Fiey will immediately begin his work with the team as a member of the starting lineup while Alexandre “xms” Forte will be moved to a substitute role. On Feb 3rd, we play our first match with this new roster for the 2018 IEM Katowice EU closed qualifiers.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No i proszę ???? Singularity miło zaskakuje i jednak wygrywa z Envyus 2:0
Teraz przed nami derbowe mecze Danii i Szwecji.
Napisze najpierw o North vs Heroic:
otóż jestem zdania, że Heroic ma lekką przewagę psychiczną. Są na pewno w dobrych nastrojach i mecz, który przed chwilą wygrali z BIG dodał im sporo pewności siebie. Tym razem zagrają z North, czyli drużyną, która również zaliczyła słaby występ na Majorze. Zaskutowało to tym, ze zrobili zmianę w skladzie czyli odszedł k0nfig a w zamian za niego doszedł niemiej skillowy zawodnik z Astralis - Markus &quot;Kjaerbye&quot; Kjærbye. Myślę, że jest to zbyt krótko aby się mógł zapoznać z teamem, więc stawiam drobną stawkę na zwycięstwo Heroic @1.90 Sts
o szewdzkich derbach fnatic-Singularity nie zdąże napisać bo te wszyskie mecze już o 16:00!!
Jeszcze czekają nas dwa spotkania o 16 - Gambit vs Natus Vincere oraz mousesports vs zwycięzca AGO/HR
✅heroic wygrywa 2:1
 
uzytkownik-24118 2,1K
W meczu NaVi - Gambit: Gambit wygra 2. mapę @1.90 LVBet
Grają nuke jako drugą mapę. Na majorze było dość jednostronne widowisko, NaVi dziś mimo 2-0 nie przekonywało. Gambit z seizdem zamiast fitcha ale powinni ogarnąć. NaVI nie grywa nuke zbyt często, kurs taki że można delikatnie zaryzykować
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj dowiemy się które drużyny awansują na finały IEM Katowice 2018.
Przed nami dwa spotkania z drabinki wygranych o 13:00
-Gambit vs Heroic
-fnatic vs HellRaisers

Oraz dwa z drabinki przegranych o 16:00:
-mousesports vs Epsilon
-Natus Vincere vs North

Do analizy wybrałem tylko jedno spotkanie, mianowicie Heroic vs Gambit. Jestem pod wrażeniem gry Duńczyków. Widać, że chłopaki zrobili mega progres. Stawiam na nich od początku kwalifikacji i wychodzę na tym bardzo dobrze. Co tu dużo mówić, heroic po prostu jest w formie a bukmacherzy mimo wszystko faworyzują Gambit. Przecież z drużyny która pół roku temu wygrała Majora w Krakowie nie zostało zbyt wiele. Ich forma nie jest stabilna. O czym świadczą ich ostatnie mecze. Niesamowita męczarnia z Navi. Na decydującej mapie zrobili szczęśliwy comeback na trainie po stronie terroryści przegrywając już 12:6. No i ta zaskakująca porażka w lidze ESEA z brytyjskim Stifmeister. Za pewne obie drużyny wygrają po swojej mapie a na deciderze górą będzie Heroic.
Dokładny wynik 2:1 dla Heroic @4.0 LVBet
⛔2:0 Heroic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom