>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO IEM Katowice 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Dzisiaj mam lekki kłopot z typami. Dla mnie Faze i Cloud 9 nie są w optymalnej dyspozycji. W drugim meczu z kolei obie ekipy w formie, ale jak dla mnie mecz bez faworyta. Chociaż NIP wygląda bardzo imponująco i ma wedlug mnie większy map pool. W obu wypadkach będę śledzić banowanie map i zagram coś na żywo. Skłaniam się do grania w kierunku Faze i NIP.
Jeśli chodzi o zwycięzcę całego turnieju to widzę tutaj Astralis. Forma wróciła, Magisk gra solidnie i na pewno nie jest gorszy niż jego poprzednik. Do tego warto zauważyć, ze finał będzie w systemie BO5, a Duńczycy mają niesamowicie silny map pool. Sa Piekielnie mocni na Nuku, Trainie i overpassie. Mega solidni na Miragu, inferno. Do tego trzeba dodac, ze w półfinale będą grali z cloud 9 lub faze. Obie te ekipy są pod forma. Do tego jeśli zagrają z faze - będzie grany Nuke (faze ban na cobble), gdzie murowanym faworytem jest Astralis. Czyli robi się już 1:0 według mnie. Cluod 9 ma zbyt dużo &quot;zwiech&quot; żeby wygrać cały turniej. Nie widzę tego.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Akurat to, że mają C9/Faze w 1/2 wcale im nie sprzyja. Właśnie przez wzgląd na niezły map pool mieliby z nimi łatwiej w BO5. Nie jednokrotnie zespoły po świetnych fazach grupowych odpadały w pierwszym meczu. Poza tym nie wydaje mi się żeby kurs na wygraną Astralis (@3.25 STS) był jakoś specjalnie atrakcyjny. Zakładając mecz z FaZe wcale nie muszą być faworytem bukmacherów. A w finale vs Liquid/NiP/fnatic to może być na nich koło 1.40. (przy Liquid jako rywalu może nawet 1.60). To oczywiście nie oznacza że ich nie widzę jako zwycięzcę całego turnieju.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Live!
Mapy na mecz faze vs c9 to
Overpass, cache i decider - inferno.
Moim zdaniem idealny wybór do grania faze 2:0 ????
Dziwna decyzja chmurek
Edit: no jednak jestem trochę zaskoczony jak Faze zagrało na cache
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja nie gram całościowo na win turnieju. Poczekam na dzisiejsze rozstrzygnięcia i rozbije najwyżej sobie na dwa mecze. Różnicy nie powinno być dużej. Do tego chce zobaczyć jak dzisiaj zagra faze i C9. Może, któraś z drużyn zachwyci i zrezygnuję.
To były tylko przemyślenia. A co do przegrywania po dobrej grze w grupie - Stary, nie od dzisiaj oglądam sport i e sport. ???? pozdro ????
//
Druga mapa Faze win 1.60 -
1. Faze odpalila się magia, grają pewnie i z agresją.
2. Niesamowity procent win na Cachu, myślę, ze wczoraj to był wypadek przy pracy.
3. Dla mnie C9 nic nie gra wielkiego na Cachu. Szczegolnie w terro. I ogólnie nie są w formie.
4. Faze chce się zemścić i pokazać kto jest top 1 gładko wygrywając w meczu 2:0.
5. Faze nie chce dopuścić do Inferno, bo tam C9 jest najmocniejsze i może być 50/50.
Dla mnie Faze to weźmie.
Zabijcie mnie ????⛔
 
P 0

piter104

Użytkownik
Godzina: 16:50
Spotkanie: NIP vs Liquid
Typ: wygrana NIP
Kurs: 2.02
Bukmacher: STS
Analiza: Moim zdaniem, NiP powoli wraca do swojej formy i może poradzić sobie z Liquid. Draken dobra dyspozycja szczególnie z awp, Dennis pewny punkt drużyny. Uważam że jeśli do tego Get Right odpali na dobre, to z pewnością wygrana jest na wyciągniecie ręki.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Proszę o nie kasowanie postu. Nie podaje typu, ale mam pytanie i spostrzeżenie.
Astralis - Faze ---&gt; Może ktoś kto oglądał mecze obu drużyn w ostatnim czasie powiedzieć mi kogo widzi w roku faworyta, biorąc pod uwagę map pool obu drużyn. Mam wrażenie, ze Faze jest strasznie niestabilne. Potrafią seryjnie oddawac rundy. Nie potrafią wygrać swojego picka. Według mnie wygrali cudem Inferno. C9 miało w dogrywce 3:0 i w dwóch rundach odpowiednio 5 vs 4 i 5 vs 3. Najglupszy był ten skrót chyba steewie2k z b... C9 na 100% by wygrało. W czwórkę byli pod A. Szkoda gadać. Moje pytanie. Czy tylko Ja widzę w roli delikatnego faworyta Duńczyków? Forma, Map pool, glaive &gt; karrigan. Jedyne co mnie odrzuca od tego typu to A) publike, która będzie za Faze B) Wygrana nad C9 przez Faze po dogrywce. Na pewno im doda skrzydeł.
Proszę o opinię, bo nie zdecydowałem co zagram.
 
uzytkownik-24118 2,1K
No i to fair play - wcale nie musieli powtarzać tej rundy gdzie Guardian miał problemy, wygrali przecież na 15-12 (powtórzone i zrobiło się 14-13). Obie ekipy nie grają cobblestone. I zastanawiam się czy któraś ekipa to wykorzysta? Teoretycznie FaZe powinno wyrzucić jak najszybciej traina. No i to co piszesz - mają problem ze swoim pickiem, nawet jeśli założyć, że Astralis wyrzuci Cobble i da im grać cache to po tym co grali tam dziś i wczoraj to wcale nie jest takie pewne że wygrają. Z drugiej strony pójście w inferno/mirage to zejście na neutralny grunt - prędzej mi się widzi jedna z tych map jako decider. Astralis ma dodatkowo ten komfort że mogą jako swojego picka wybrać np. nuke (drugą opcją overpass). Dla mnie delikatna przewaga Astralis przy mapach bo na nuke czują się chyba bardziej komfortowo niż FaZe.
Dla mnie najlepiej próbować delikatnie w stronę Astralis albo over 2.5 mapy. Ale mi ostatnio typy zaczęły się pojawiać na czerwono więc może lepiej mnie nie słuchać?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Proszę o nie kasowanie postu. Nie podaje typu, ale mam pytanie i spostrzeżenie.
Astralis - Faze ---&gt; Może ktoś kto oglądał mecze obu drużyn w ostatnim czasie powiedzieć mi kogo widzi w roku faworyta, biorąc pod uwagę map pool obu drużyn. Mam wrażenie, ze Faze jest strasznie niestabilne. Potrafią seryjnie oddawac rundy. Nie potrafią wygrać swojego picka. Według mnie wygrali cudem Inferno. C9 miało w dogrywce 3:0 i w dwóch rundach odpowiednio 5 vs 4 i 5 vs 3. Najglupszy był ten skrót chyba steewie2k z b... C9 na 100% by wygrało. W czwórkę byli pod A. Szkoda gadać. Moje pytanie. Czy tylko Ja widzę w roli delikatnego faworyta Duńczyków? Forma, Map pool, glaive &gt; karrigan. Jedyne co mnie odrzuca od tego typu to A) publike, która będzie za Faze B) Wygrana nad C9 przez Faze po dogrywce. Na pewno im doda skrzydeł.
Proszę o opinię, bo nie zdecydowałem co zagram.
Bedzie tutaj bardzo ciekawy mappool i od niego bedzie sporo zależeć. Spodziewać sie należy bana na cbble, bo obie drużyny w ogóle tego nie graja i teraz pytanie która sie o to pokusi, wydaje mi sie ze mimo wszystko Astralis, i pytanie co zbanuje Faze, jeśli nuke to wydaje mi sie ze zobaczymy pick train jeśli train to nuke, a sami wezmą zapewne cache, decider to raczej inferno. Ogólnie rzecz biorąc maja bardzo podobne dobre mapy i z pewnością mozna szukać overów. Astralis w koncu wyglada jak te dawne Astralis, magisk bardzo dobrze i szybko wszedł w zespół jest to świetny zawodnik i duzo świeżości jest, do tego device sie bardzo rozstrzelał, wciąż zdarza mu sie pudlowac clean shoty ale mimo wszystko wyglada to duzo lepiej. Ja sie skłaniam duzo bardziej do grania Astralis bo faze wyglada bardzo niepewnie i chwiejnie, męczy sie niemiłosiernie w tych grach, zwłaszcza ct ubogie bo często któryś z zawodników ma przestoje w grze i bywa bezużyteczny (na tym turnieju to głownie olof i rain). Także Astralis @2.2 do grania a jeśli bedzie w puli nuke to grubo na Duńczyków bo naprawde świetnie tam wyglądają
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
No właśnie jak dla mnie Astralis nie może banowac Cobbla. Przecież Faze da na 99% bana na tę mapę i wtedy trzeba atakować Nuka, a samemu banowac np. Cacha.
Nawet jak się zdarzy cud i faze wybierze cobbla to przecież szanse będę wyrównane, bo nikt tej mapy nie gra i co by Faze mogło mieć przygotowane... Zero. Ogólnie map pool dosyć podobny. Mam wrażenie, ze forma obu ekip po prostu na innych biegunach.
Ale kto wie. Trzeba czekać chyba na banowanie map. Wtedy będziemy dużo mądrzejsi.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Prześledziłem i ostatni raz kiedy grali ze sobą Bo3 to Astralis zbanowali cbble. Kwestia jest taka i jedni i drudzy zawsze go banuja. A uwierz mi ze zawodnicy za równo jednej jak i drugiej drużyny wolą grać na mapie która graja dobrze i oni i przeciwnicy niż na mapie na której graja słabo oni sami mimo ze przeciwnicy też. Poza tym zawodnicy Astralis sie w roznych wywiadach wypowiadali że nienawidzą tej mapy, ze jest totalnie zepsuta i jednostronna i nie cierpią tam grac bo nie da sie wygrac ct ???? także co by sie nie działo to mimo wszystko Astralis zbanuje cbble prędzej niż Faze i tego jestem jednak przekonany. A jeśli to Faze bedzie miało pierwszego bana i oni zbanują cbble to tym lepiej dla Astralis
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Masz racje. Tak czy siak pewnie Nuke i Cobble poleca kto by nie zaczynał banowania. Jestem ciekawy czy Faze znowu weźmie Cache. Mają straszne problemy w CT na tej mapie. Zobaczcie jak SK pokaralo C9 po stronie CT, a to był przecież pick C9.
Co do drugiego meczu - dla mnie No bet. Na odstrzal poleci pewnie nuke i Cache. Reszta map dla jednych i drugich w miarę dobra. Chociaż nie ukrywam, ze może lekko wejdę w fnatic. Na Mirage, inferno, cobble są mogą mocni. Będzie się działo.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Myślę że traina wyrzucą a nuke zostanie. Nie zmienia to faktu że w obu meczach najlepszymi betami wg mnie są overy. Typowanie winnera to trochę loteria i jeśli ktoś musi to raczej w dogów (zwłaszcza w meczu Astralis) bym szedł. Astralis ostatniego cobla grało vs FaZe w maju ubiegłego roku więc na 99.9 mają go nieprzygotowanego. FaZe grało go trochę jesienią (6 map) więc jeśli ktoś się będzie bardziej obawiał. Problemy FaZe zaczną się jak jednak Astralis (marne na to szanse) zbanuje cache, bo o ile Astralis ma komfort wyboru train/nuke to bo zbanowaniu cache &quot;pewne&quot; opcje FaZe mocno się kurczą. Na nuke dodatkowo myślę można na live pograć poniżej 26.5 (o ile będzie).
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Pełna zgoda z Wami jeżeli chodzi o mecz Astralis - Faze, że zwycięzca jest trudny do wytypowania. Natomiast jak ktoś słusznie zauważył - Duńczycy wracają na właściwe tory. Zwycięstwo nad Liquid i mimo wszystko nad SK - imponuje. Chłopacy nabrali pewności siebie i zdają sobie sprawę, że oni są w stanie to zrobić. Jednak Faze jeżeli będą mieli dobry dzień to aimowo będą przewyższac rywala. No ale czy to wystarczy? Wiemy, że na takich mapach jak train, inferno, cobblestone liczy się przede wszystkim dobre zgranie, ustawienie. Często trzeba mieć trochę szczęścia w przewidzeniu, który bombsite wybiorą terroryści i żeby go potroić na przykład.
Chyba nikt nie napisał, że Faze może wybrać mirage a tak mi się wydaje. Na początek pewnie poleci cobblestonie i nuke. Astralis wybierze traina. Potem bany na cache i overpass a ostania mapą będzie inferno.
Strasznie mnie zatem kusi pograć na Astralis ????
W drugim meczu bez analizy liczę poprostu na liquid ???? tak jak pisałem ostatnio, dla nie wygrywają turniej hehe
 
R 35

rybson77

Użytkownik
[Proszę dodać analizę do mojego postu, w temacie konkursu]
/Analiza dodana. Husarz22

Hmm, jak widzę pisaliście tutaj bardziej o Faze - Astralis, a ja skupie się na meczu Fnatic - Liquid.
Fnatic - Liquid
Według mnie są to dwie różne ekipy, na różnych biegunach. Fnatic, które na Starladderze nie pokazało kompletnie nic, tutaj zaskakuje. Z drugiej strony mamy &quot;Amerykański&quot; team, który po zmianie zawodników, przeszedł znakomitą przemiane w potwora na miare wygrywania dużych pieniędzy. Po fazie grupowej, którą wszyscy chyba byli zaskoczeni Flusha w wywiadzie powiedział że po nieudanym turnieju w Ukrainie, skupili się tylko i wyłącznie na grach aimowych, a co za tym idzie w ogóle nie grali drużynowo przez ten czas, natomiast jeżeli chodzi o Liquid to po znakomitym turnieju we wspomianej Ukrainie, chcą nadal kontynuować swoją passe turniejową i zajść bardzo daleko.
Bardzo ciężko wskazać tutaj faworyta, ponieważ tak naprawdę Liquid nie miało bardzo trudnej drabinki do awansowania, Gambit, które jest totalnie bez formy, Cloud9, które według mnie było drużyną jednego turnieju, oraz Astralis, które zaczyna grać coraz lepiej udowadniając to po clutchach, taktykach jakie wdrążyli ze swoim nowym zawodnikiem. Z drugiej strony Fnatic, które zaskoczyło nie tylko kibiców, ale na pewno samych siebie. W Ukranie potrafili przegrać ze słabym Tyloo, żeby w Katowicach wygrać z G2 oraz faworyzowanym przez wielu Faze.
Pick map(według mnie)
Fnatic ban nuke
Liquid ban cache

Dwie znienawidzone mapy przez obie drużyny - Liquid banowało zawsze cache, natomiast Fnatic przeplatało bany na nuke/cache
Fnatic pick mirage
Liquid pick inferno

I teraz zaczynają się schody, bo tak naprawdę Liquid może zagrać taktycznie jedną mape pod Fnatic, a może spróbować picknąć inferno, które Fnatic potrafi bardzo dobrze grać.
Fnatic ban overpass
Liquid ban train/cbble

Decydująca mapa według mnie to train albo cbble, nie wiem na której mapie czują się lepiej, ale jeżeli będzie taki mappick jak podałem powyżej, to nie zawacham się zagrać mocne -1,5 Fnatic @3.60 - STS

Oprócz tego polecam również:
under 2,5 mapy @ 1.81 - Fortuna
Fnatic @ 2.03 - Fortuna
1 mapa Fnatic @ 2.06 - Fortuna
2 mapa Fnatic @ 1.86 - Fortuna

Plus, bez większej analizy &quot;Mecz charytatywny&quot;

over 2,5 mapy @ 1.80 - STS
 
uzytkownik-24118 2,1K
rybson77 w Fortunie na DW 2:0 Fnatic masz 3.75 a w LVBecie nawet 4.15 więc ten kurs z STS to taki mało atrakcyjny ???? W Liquid słaby turniej rozgrywają nitro i steel i jeśli się nie poprawią to może być różnie. Z drugiej strony fnatic wydaje mi się w tym roku drużyną mocno zależną do KRiMZa - jest w świetnej formie na początku roku ale jak mu nie wyjdzie mapa to i fnatic gra gorzej. Dla mnie w meczu fnatic do grania może być też over 26.5 na pierwszych dwóch mapach.
 
R 35

rybson77

Użytkownik
mikael_14 Prawda.. nie wiem czemu nie widziałem DW na fortunie, skoro zawsze tam obstawiam, mój błąd. Ale głównie chodzi mi o sam zakład DW na Fnatic.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Według mnie Liquid nie weźmie Inferno jako pierwszy pick, ale oczywiście mogę się mylić. Dlaczego? Wiedzą, ze Szwedzi grają na tej mapie bardzo dobrze. Po drugie - Fnatic ma bardzo słabego overpassa, grając wręcz dramatycznie na tej mapie. Z kolei Liquid wygląda tam nieźle. W końcu ograli NIP na tej mapie, a to już coś znaczy. Według mnie będzie Mirage, overpass i Inferno/cobble.
Nie wiem jak będzie w obu meczach i nikt tego nie wie na sto procent. Bardzo ciekawią mnie wybrane mapy przez wszystkie ekipy. Czuję w kościach finał Australis - Liquid i Duńczycy win, ale na takim poziomie każdy może wygrać. Na dobra sprawę może okazać się, ze faze dzisiaj wygra 2:0 i jutro 3:0. I wcale wielka niespodzianka by nie była.
Po prostu jestem fanem niesamowicie inteligentnej gry Astralis i prowadzenia Glaiva. W Liquid uwielbiam Zewsa. Swój chłop.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Już prędzej (i to uważam za całkiem prawdopodobne) że Liquid weźmie traina jako swój wybór. Grają tam chyba pewniej niż na overpassie a fnatic też nie gra tam rewelacji. Inferno vs fnatic to trochę proszenie się o kłopoty - fajna mapa jako decider a nie swój wybór. I jakoś nie wydaje mi się, żeby fnatic wzięło to tak łatwo. Znaczy wydaje mi się, że mogą to wygrać ale po trzech mapach. Tu też, podobnie jak w pierwszym półfinale, całkiem ok wygląda kurs na 3 mapy.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Fnatic - Liquid
1 mapa - over 26,5 @1,8 16-13 ✅✅
2 mapa - over 26,5 @1,8 16-7 ⛔⛔
Tutaj niestety totalna dominacja szwedów

Półfinał jakiego chyba nikt się nie spodziewał. O ile można było tutaj jeszcze spodziewać się Liquid, to Fnatic zaskoczyło każdego, no ale po kolei.
Fnatic, które przyjechało z turnieju w Kijowie kompletnie rozbite. Odpadli tam jako pierwsza drużyna przegrywając z takimi &quot;potęgami&quot; jak Tyloo 0-2, Renegades 0-2 i Gambit, które jest kompletnie bez formy 1-2. Czy ktoś po takim turnieju spodziewał się, że są w stanie osiągnąć tutaj dobry rezultat? Raczej nie. O ile w pierwszym meczu tutaj dostali mało wymagającego przeciwnika, jakim było Heroic, to wygranie 2-1 z G2, a w szczególności 2-0 z Faze może zrobić wrażenie.
Liquid od czasu zmiany w składzie prezentuje cały czas stabilną i co ważne dobrą formę. Już w Kijowie pokazali bardzo dobrą formę zajmując 3 miejsce (przegrana w półfinale z Mous 2-1, ale jak dla mnie tam popełnili błędy przy banowaniu map) i tutaj kontynuują dobrą passę. W prawdzie z Astralis z którymi przegrali powalczyli tylko na swojej mapie, ale wygrane z C9 2-0, czy z NIP&#39;em 2-1 (jak dla mnie powinno być 2-0, gdyby pickneli Inferno jako swoja mapę o czym pisałem w typach na żywo) były bardzo solidne.
Przypatrzmy się teraz bliżej mapą.
Na 4 ostatnie BO3 Fnatic po 2 razy jako pierwsze banowało Cache i Nuke, natomiast Liquid zawsze zaczyna od banowania Cache. Mimo wszystko jestem praktycznie przekonany, że te 2 mapy nie będą grane o czym świadczą też statystyki. Fnatic nie grało Nuke w oficjalnym meczu od 8 miesięcy, Liquid w tym samym czasie zagrał go ~5 razy wygrywając tylko raz w Kijowie z Faze (kto oglądał ten mecz widział, że Faze zagrało tam kompletnie bez zaangażowania). Nikt nie zaryzykuje grania tej mapy.
Dużo ciekawiej w kontekście tego meczu wygląda pickowanie map.
Otóż na 4 ostatnie BO3 Fnatic 2 razy wybierało Inferno (przegrana z Tyloo 16-19 na SLTV i wygrana z Faze 16-11 na IEM) oraz 2 razy wybierali Mirage (przegrana z Renegades 16-14 na SLTV oraz wygrana z g2 16-10)
Gdyby popatrzeć na Liquid to wybierają sobie oni dokładnie te same mapy - 3 razy (przegrana z Faze 26-28, wygrana z c9 16-11, wygrana z Astralis 16-12) oraz raz Mirage (przegrana z nip 16-13).
Co należy zauważyć? Że na 8 rozgrywanych map 7 razy był spełniony over 26,5 rundy).
Jest tylko 1 problem tak jak już pisały osoby wyżej - czy na pewno te mapy będą jako pierwsze rozgrywane. Bo o ile po Fnatic spodziewał się jednak wyboru Mirage, to Liquid może tutaj zaskoczyć i wybrać inną mapę (wyżej wspomniany train?)
Nawet gdyby tak się stało, to i tak spodziewam się wyrównanego spotkania i nie spodziewałbym się dominacji jednej z drużyn. Fakt, Fnatic gra rzadko tę mapę, ale jak już to robili to potrafili grać bardzo dobrze szczególnie po stronie ct.
Nie mam pojęcia kto wygra ten mecz, chociaż wolałbym Liquid dlatego dla mnie lepiej jest grać overy na poszczególnych mapach, a jak to będzie to zobaczymy.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Mapy: Cache, Overpass, Inferno.
Moim zdaniem szanse Faze zwiększyły się. Zadecyduje forma dnia. Szczególnie forma aimowa raina i olofa. Jak się włączy magia będzie ciężko. Zapinam pasy i oglądam! Zdziwię się jeśli nie będzie trzech map.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom