>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO IEM Katowice 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Trochę abstrahując od analiz - wiecie dlaczego zawodnicy Faze mają koszulki z herbem Legii Warszawa? :p
Ponieważ prezes Legii Warszawa - Dariusz Mioduski jest współwłaścicielem Faze. Taka ciekawostka
Informacja z Facebooka Maciej &#39;Sawik&#39; Sawicki
 
cheetos00710 191

cheetos00710

Użytkownik
Trochę abstrahując od analiz - wiecie dlaczego zawodnicy Faze mają koszulki z herbem Legii Warszawa? :p
Ponieważ prezes Legii Warszawa - Dariusz Mioduski jest współwłaścicielem Faze. Taka ciekawostka
Informacja z Facebooka Maciej &#39;Sawik&#39; Sawicki
No od jakiegos roku ;)
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Pierwsze przemyślenia co do finału? Ja myśle że zobaczymy 5 mapek. Poleci ban na cbble i nuke, overpass train zdecydowanie dla faze a inferno i Mirage dla fnatic, cache niby faze mapa i to topowa ale ostatnio w ogóle na niej nie przekonują. Także ja myśle ze widzimy jutro 5 mapek ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jedni i drudzy przegrali półfinały przez tą samą, złą taktykę banowania map - zamiast wybrać mapę uwzględniając preferencje rywala: co on lubi, czego nie to i Astralis i Liquid trochę bezmyślnie wybrały po prostu swoje najlepsze mapy zamiast poszukać czegoś na czym czułyby się bardziej komfortowo od rywala (zwłaszcza dotyczy Liquid) . W ten sposób mamy finał fnatic - FaZe. Publika pewnie będzie za tymi drugimi. Dla mnie FaZe 3:1.
Ja miałem trochę czerwonego w typach ostatnio, więc robię sobie kilka(naście) dni odpoczynku od proponowania typów do CS, może się po prostu na tym nie znam ;)
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Powiem szczerze, ze teraz już chyba nikt &quot;się nie zna&quot;. Zobacz nawet na typowanie zawodowców i komentatorów. Rzadko kiedy ktoś przewiduje mecze. Mam wrazenie, ze od tego Majora CS strasznie się zmienił. Każdy z każdym wygrywa, mapy pickowane przez ekipe nic wielkiego nie znaczą i wcale na tej mapie nie jest się wielkim faworytem. Do tego pistolety są przesadzone i często rundy są wygrywane dzieki mocnym CZtka.
1. Dla lekro i Goldena będzie to pierwszy finał na scenie w dużym turnieju. Do tego olof zna na wylot ekipe Fnatic.
2. Z drugiej strony Szwedzi mają mega mocne Inferno i mirage. Dobrego cache. Cobble i nuke nie będzie grany wiadomo.
3. Siła faze jest wyciąganie wniosków. Zobaczcie jak dzisiaj zagrali na cache. Wyglądało to nieźle. Do tego overpass. Tam na 99% wygra Faze. Fnatic tam nie potrafi grać kompletnie.
4. Faze ma problemy w finałach turniejów.
Nie wiem jak ten mecz ugryźć. Może pozostaje tylko usiąść i sobie obejrzeć bez stresu. Jedyne co zagram na pewno to overpassa na Faze jeśli będzie grany.
PS. Koszulki z legia mnie rozwaliły.
 
E 21

elo_77

Użytkownik
FaZe v Fnatic
DW: 2:3 - 5.25 - STS
Wielki finał, w którym zdążyć może się wszystko. Liczę na sporo map bo uważam, że obie drużyny mają swoje plusy i minusy.
Fnatic rozgrywa do tej pory dobry turniej, taktykami zaskakują przeciwnikow a i aimowo wygladaja ciekawie.
KRIMZ robi spora różnicę, a flusha i Lekr0 czują sie dobrze na tym turnieju.
FaZe aimowo i swoją agresywną grą miło sie ogląda, lecz męczą sie troche na tym turnieju i mają swoje przestoje. Nie jest to turniej olofa a karrigan aimowo wyglada słabo.
Fnatic powinni wygrać ten mecz, bo graja z polotem i wygrali gładko 2:0 na tym turnieju z FaZe, a to da im przewagę psychiczną.
FaZe ma NiKo i GuardiaNa których umiejętności mnie zachwycają, dzięki nim wygrają przynajmniej 2 mapy.
Licze, że będzie 2:2 a przy ostatniej mapie, zdążyć sie może wszystko. Kurs fajny do gry, żeby obejrzeć mecz w jeszcze większych emocjach.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ja miałem trochę czerwonego w typach ostatnio, więc robię sobie kilka(naście) dni odpoczynku od proponowania typów do CS, może się po prostu na tym nie znam ;)
Czasami tak bywa, że nie wchodzi. Mimo że wiedzę masz sporą to cs&#39;a na takim poziomie jest trudno przewidzieć :/
Tak jak ktoś już o tym mówił że map jest dosyć mało. Więc tacy pro gamerzy, którzy siedzą w tej grze po kilka godzin dziennie na pewno znajdą czas na zagranie, przećwiczenie taktyk, zagrywek na każdej z map. Przecież tutaj się gra o spore pieniądze więc motywacja jest spora. Często jesteśmy świadkami, że te wybory map są tylko dla formalności. Dzisiaj mieliśmy tego kolejny przykład, że liquid wybrali inferno czyli mapę na której Fnatic sobie radzi bardzo dobrze a takich przykładów jest mnóstwo.
Utwierdzam się powoli w przekonaniu, że na niższych tierach można lepiej zarobić
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
FaZe v Fnatic
DW: 2:3 - 5.25 - STS
Wielki finał, w którym zdążyć może się wszystko. Liczę na sporo map bo uważam, że obie drużyny mają swoje plusy i minusy.
Fnatic rozgrywa do tej pory dobry turniej, taktykami zaskakują przeciwnikow a i aimowo wygladaja ciekawie.
KRIMZ robi spora różnicę, a flusha i Lekr0 czują sie dobrze na tym turnieju.
FaZe aimowo i swoją agresywną grą miło sie ogląda, lecz męczą sie troche na tym turnieju i mają swoje przestoje. Nie jest to turniej olofa a karrigan aimowo wyglada słabo.
Fnatic powinni wygrać ten mecz, bo graja z polotem i wygrali gładko 2:0 na tym turnieju z FaZe, a to da im przewagę psychiczną.
FaZe ma NiKo i GuardiaNa których umiejętności mnie zachwycają, dzięki nim wygrają przynajmniej 2 mapy.
Licze, że będzie 2:2 a przy ostatniej mapie, zdążyć sie może wszystko. Kurs fajny do gry, żeby obejrzeć mecz w jeszcze większych emocjach.
Ogolnie zgadzam sie z cała wypowiedzią poza jednym elementem, karrigan na tym turnieju gra świetnie i przechodzi sam siebie, niedość ze nie odstaje to do tego juz ze 4 razy sam ugrał kluczowe rundy które zmieniły bieg meczu, także moze i ogólnie sredni aimowo ale w Katowicach gra bardzo bardzo dobrze.
A co do przewidywań. Mimo wszystko uważam że nie ma ich aż tak bardzo dużo i znając mapy oraz prezencje obu drużyn na danych mapach śmiało mozna to przewidzieć. Kluczowe bywają pistole to prawda, gdzie drużyna przegrywając dwie takie rundy utrudnia sobie zadanie niesamowicie
Jutro all in na Faze na overpassie ????
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Tak jak ktoś napisał wyżej - obecnie ciężko przewidzieć tutaj cokolwiek, ponieważ poziom jest bardzo wyrównany. W 2015 czy 2016 było to bardziej przewidywalne, drużyny nie były tak zbliżone do siebie jeśli chodzi o poziom. Przykład Fnatic - tydzień temu Starladder - przegrali BO3 bodajże z Tyloo i Renegades, a tydzień później wygrywają BO3 z Liquid czy Faze i to 2-0.
Jeśli chodzi o Fnatic, to na tym turnieju oglądałem ich tylko 2 mecze. 1 z Heroic - stawiałem na Heroic. Dlaczego? Fnatic bez formy po ostatnim lanie, ledwo co zdążyli na mecz, ponieważ były jakieś problemy z liniami lotniczymi (JW albo flusha pisali o tym na twitterze), BO1, no ale Fnatic jakoś zaskoczyło. Drugi mecz, który oglądałem, to ten wczorajszy. Szczerze, to zagrali bardzo chaotycznie, szczególnie pierwszą mapę i nie wiem jakim cudem Liquid tego nie wygrało. Szczególnie nawiązuję do rundy 2v5 na B, którą Fnatic jakimś cudem wygrało, po czym zaczęli zwyciężać pozostałe. W CT wygrali 2 forcebuy&#39;e po przegranej pistoletówce tracąc bodajże jedną osobę (na dwóch mapach).
Co do Faze. Jakimś cudem wygrali z C9 (restart rundy na inferno według zasad nie powinien mieć miejsca, ale jeśli chodzi o fairplay to jak najbardziej było to słuszne). C9 przegrało ten mecz w dogrywce przez swoje błędy, szczególnie przez push stewie&#39;go. Wczorajsza wygrana z Astralis - po prostu zagrali lepiej, nie będę tu niczego ukrywał. Wcześniej wspomniana przegrana z Fnatic i wygrana 2-0 z North (2 mocne mapy North), no ale nie ma co porównywać Faze do North (MSL, aizy, mertz).
Taka ciekawostka - zespół który pokonał G2 wygrywał cały turniej: C9 na majorze, Mouz na Starladder&#39;ze, no i teraz Fnatic (?).
Co do banów, to na pewno nie zobaczymy cobble i nuke. Fnatic zapewne wybierze mirage i inferno, faze cache i overpassa. W ciemno mogę powiedzieć, że fnatic ma przewagę na inferno, mirage i cache. Na overpassie i trainie raczej Faze.
Osobiście obstawiam Fnatic - trochę z sympatii (wczoraj na Liquid dali zarobić), wczoraj widziałem trochę tej starej &quot;magii&quot;, gdzie wygrywali rundy których nie powinni. O tyle, o ile mają przewagę w mapach, to i tak zapewne będą trochę odstawać od Faze, dlatego dla mnie ten mecz to No Bet, no ale coś na Fnatic postawię, aby oglądało się lepiej :v
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Bardzo ciężko wytypować w finale zwycięzcy, tak na prawdę mecze BO5 to gra głównie na skupienie, zobaczymy kto wytrzyma to ciśnienie tego &quot;skupienia&quot;. Aczkolwiek, gra Faze na tym turnieju w ogóle mi nie pasuję, czegoś brakuje, prawdopodobnie tego co ma Fnatic aby wygrać ten finał 3:1(oddadzą tylko overpassa)
 
M 629

mordoryb

Użytkownik
Już za kilka godzin wielki finał. Patrząc na ostatnie poczynania drużyny ze Szwecji, w tym zajęcie ostatniego miejsca w StarSeries i-League, raczej nikt nie zakładał, że Fnatic będzie miał tutaj jakieś realne szanse na zwycięstwo. Nie oszukujmy się, lata świetlności Fnaticu, gdzię wygrywali turniej za turniejem już minęły, a jeden z głównych budowniczych tego starego sukcesu, Olofmeister, stanie dziś po przeciwnej stronie - w drużynie Faze. Nie ukrywam, że fajnie patrzeć jak takie stare wygi z powodzeniem przeszły przez ten turniej, najpierw NiP w 1/4, teraz Fnatic w finale (może jest jeszcze jakaś szansa na mały sukces VP w przyszłości ???? ), uważam jednak, że dzisiaj ten piękny sen Szwedów się zakończy.
Faze jest według mnie obecnie kadrowo najlepszą drużyną na świecie, każdy jest tutaj praktycznie zdolny do pociągnięcia teamu do zwycięstwa. NiKo od początku turnieju radzi sobie bardzo dobrze i o jego formę się nie martwię. Guardian, może w 2015 roku miałby ciężko grając naprzeciw JW to aktualnie myślę, że mając agresywniejszy styl grania z AWP będzie w stanie dać swojej drużynie więcej niż jego rywal. Na początku brakowało na pewno tych zabójczych umiejętności Raina, jednak wczoraj przeciwko Astralis zagrał naprawdę świetnie i wydaję mi się, że utrzyma tą formę również na finał. Karrigan, choć nie jestem fanem jego osoby, to trzeba przyznać, że jest jednym z najlepszych IGLów na świecie, bardzo dobrze prowadzi grę, często ciężko go rozgryźć, jeśli dodamy do tego ostatnią kapitalną formę strzelecką, do czego nie zwykł nas przyzwyczajać, to jest to bardzo silny punkt w ekipie Faze. Został tylko Olofmeister, nikt nie ma wątpliwości w jego umiejętności, jednak na tym turnieju nie radzi sobie póki co za dobrze i często okupuje dolne rejony tabeli, liczę jednak, że grająć przeciwko swojej byłej drużynie zmotywuje się i pokaże z jak najlepszej strony.
Jeśli chodzi o Fnatic to nie ma co się za bardzo rozpisywać, najjaśniejszym punktem Szwedów jest zdecydowanie Krimz, który ciągnie dosłownie każdą grę swojej drużyny. Czasem zdaży się lepszy występ Flushy, JW nie jest już takim potworem z AWP jak kiedyś, a Lekr0 i Golden to dla mnie nie jest ten sam poziom co FaZe.
Co do map, to jeśli nie stanie się nic zaskakującego to nie zobaczymy Cobbla ani Nuka. Najśilniejszą stroną szwedów jest na pewno Mirage i myślę, że to jedyna mapa jaką są w stanie wyrwać w tym finale. Overpass, Train oraz Cache są dla mnie na korzyść FaZe, a największa potyczka o zwycięstwo stoczy się według mnie na Inferno i padnie łupem NiKo i spółki.
Należy oczywiście wziąć pod uwagę również wcześniejsze starcie tych dwóch ekip na tym turnieju. Fnatic wygrało wtedy 2:0. Jak już wspominałem, zdecydowanie zabrakło w tamtej grze Raina oraz Olofa, jestem jednak przekonany, że dzisiaj obejrzymy inne obliczę tych zawodników, a Karrigan wyciągnie wnioski z tamtej porażki i poustawia swoją drużynę tak jak należy. Nie wierzę, że sam Krimz będzie w stanie wygrać finał przeciwko takiej ekipie jak Faze.
Moje typy na dziś:
FaZe Clan @1.42 Unibet
FaZe Clan(-1.5) @1.95 Unibet
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Już za kilka godzin wielki finał. Patrząc na ostatnie poczynania drużyny ze Szwecji, w tym zajęcie ostatniego miejsca w StarSeries i-League, raczej nikt nie zakładał, że Fnatic będzie miał tutaj jakieś realne szanse na zwycięstwo. Nie oszukujmy się, lata świetlności Fnaticu, gdzię wygrywali turniej za turniejem już minęły, a jeden z głównych budowniczych tego starego sukcesu, Olofmeister, stanie dziś po przeciwnej stronie - w drużynie Faze. Nie ukrywam, że fajnie patrzeć jak takie stare wygi z powodzeniem przeszły przez ten turniej, najpierw NiP w 1/4, teraz Fnatic w finale (może jest jeszcze jakaś szansa na mały sukces VP w przyszłości ???? ), uważam jednak, że dzisiaj ten piękny sen Szwedów się zakończy.
Faze jest według mnie obecnie kadrowo najlepszą drużyną na świecie, każdy jest tutaj praktycznie zdolny do pociągnięcia teamu do zwycięstwa. NiKo od początku turnieju radzi sobie bardzo dobrze i o jego formę się nie martwię. Guardian, może w 2015 roku miałby ciężko grając naprzeciw JW to aktualnie myślę, że mając agresywniejszy styl grania z AWP będzie w stanie dać swojej drużynie więcej niż jego rywal. Na początku brakowało na pewno tych zabójczych umiejętności Raina, jednak wczoraj przeciwko Astralis zagrał naprawdę świetnie i wydaję mi się, że utrzyma tą formę również na finał. Karrigan, choć nie jestem fanem jego osoby, to trzeba przyznać, że jest jednym z najlepszych IGLów na świecie, bardzo dobrze prowadzi grę, często ciężko go rozgryźć, jeśli dodamy do tego ostatnią kapitalną formę strzelecką, do czego nie zwykł nas przyzwyczajać, to jest to bardzo silny punkt w ekipie Faze. Został tylko Olofmeister, nikt nie ma wątpliwości w jego umiejętności, jednak na tym turnieju nie radzi sobie póki co za dobrze i często okupuje dolne rejony tabeli, liczę jednak, że grająć przeciwko swojej byłej drużynie zmotywuje się i pokaże z jak najlepszej strony.
Jeśli chodzi o Fnatic to nie ma co się za bardzo rozpisywać, najjaśniejszym punktem Szwedów jest zdecydowanie Krimz, który ciągnie dosłownie każdą grę swojej drużyny. Czasem zdaży się lepszy występ Flushy, JW nie jest już takim potworem z AWP jak kiedyś, a Lekr0 i Golden to dla mnie nie jest ten sam poziom co FaZe.
Co do map, to jeśli nie stanie się nic zaskakującego to nie zobaczymy Cobbla ani Nuka. Najśilniejszą stroną szwedów jest na pewno Mirage i myślę, że to jedyna mapa jaką są w stanie wyrwać w tym finale. Overpass, Train oraz Cache są dla mnie na korzyść FaZe, a największa potyczka o zwycięstwo stoczy się według mnie na Inferno i padnie łupem NiKo i spółki.
Należy oczywiście wziąć pod uwagę również wcześniejsze starcie tych dwóch ekip na tym turnieju. Fnatic wygrało wtedy 2:0. Jak już wspominałem, zdecydowanie zabrakło w tamtej grze Raina oraz Olofa, jestem jednak przekonany, że dzisiaj obejrzymy inne obliczę tych zawodników, a Karrigan wyciągnie wnioski z tamtej porażki i poustawia swoją drużynę tak jak należy. Nie wierzę, że sam Krimz będzie w stanie wygrać finał przeciwko takiej ekipie jak Faze.
Moje typy na dziś:
FaZe Clan @1.42 Unibet
FaZe Clan(-1.5) @1.95 Unibet
Niko w finałach zawsze gra słabiej niż w poprzednich fazach. Rain może i zagrał wczoraj dobrze na jednej mapie z Astralis, jednak to nic nie znaczy. Od początku turnieju jest chory. Karrigan na całym lanie gra dobrze, to fakt, o ile pamiętam to na połowie map na tym lanie otwierał. Obstawianie Faze po kursie 1,42 jest dla mnie nieopłacalne. Fnatic ma duże szansę na inferno, mirage, cache.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
3 mapa - Faze @1,6 ⛔⛔ Fajnie zagrali, bardzo fajnie

Bez większej analizy, bo nie ma czasu. Jak już znamy mapy, to dla mnie najlepszym wyborem jest granie Overpassa dla Faze. Według mnie to Astralis przegrało wczorajszy mecz przez złe banowanie map i wybór oveprassa jako swoją mapę. Zostali za to ukarani, bo Faze też prezentuje się tutaj wyśmienicie. Fnatic na 8 ostatnich map tylko 1 wygrana, nie sądzę aby tutaj coś się zmieniło. Dla mnie najlepszy bet na ten mecz.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Powiem szczerze, ze odpuszczam granie czegokolwiek na dłuższy czas. Jak Faze przegrywa overpassa z Fnatic w taki sposób... Poziom na scenie wyrównał się niesamowicie. Niko znowu gra jak bot w najważniejszych chwilach. Szkoda nerwów.
Mam nadzieje, ze Fnatic to wygra i utrze nosa gwiazdom. Ten trener Faze wgl czasami jakby urwał się z choinki. Stoi, uśmiecha się, poklepie kogoś po ramieniu.
Nie mam ochoty wylewać tutaj jakiś żali, bo nic wielkiego nie przegrałem, ale jednak gra faze czasami frystruje. Strasznie lubię olofa i raina, ale momentami aż ręce opadają.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No ale to jest dziwne zjawisko, że te gwiazdy już któryś raz dochodzą do finału i w ostatnim meczu zapominają jak się gra. Ja akurat odpuściłem sobie obstawianie w tym meczu i tylko go oglądam. Ale prawda jest taka, że jeśli faze dojdzie do finału to rzadko go wygrywa, mimo że w każdym turnieju są teraz faworami :/
Mimo wszystko liczę i bardzo chciałbym zobaczyć pięć map w tym pojedynku
 
verner 220

verner

Użytkownik
krimz juz chyba wypalony, po tylu meczach na turnieju gdzie topfragowal w finale jakos nie blyszczy
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
I wez tu czlowieku badz teraz mONDRy i obstaw 5 mape gdzie tutaj wszystko moze sie juz wydarzyc
Po tym jak obstawilem 4 mape dla faze oraz -2.5 handi na faze w 4 rundzie odpuszczam finalowa mape i ogladam w spokoju bo jak dla mnie to jest 50/50
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dla mnie to jest mega dziwne, że praktycznie w każdym evencie w finale, dochodzimy do maksymalnej liczby granych map.
Ok, ktoś powie że wyrównany poziom, ze każda drużyna wybiera mapy pod siebie/przeciwko rywalowi... no dobra, ale serio, praktycznie każde bo5 na większym evencie kończy się pięcioma mapami, a bo3 to prawie pewne, że będą trzy mapy. Ja rozumiem że tak teoretycznie być powinno, ale za każdym razem?
A z innej beczki, ten overpass to masakra. Dobrze ze pograłem under rund, bo jakbym pograł handicap ujemny jak chcialem pierwotnie, to bym sie niezle wkurzył
@edit
lol, no i jakżeby inaczej, OT na samym końcu finału, w ostatniej mapie ???? nie wiem, może jestem przewrażliwiony, ale ta akcja na bombsite wyglądała bardzo dziwnie jak dla mnie.
chyba przestaję wierzyć w całkowitą czystość takich eventów w CSie...
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Dla mnie to jest mega dziwne, że praktycznie w każdym evencie w finale, dochodzimy do maksymalnej liczby granych map.
Ok, ktoś powie że wyrównany poziom, ze każda drużyna wybiera mapy pod siebie/przeciwko rywalowi... no dobra, ale serio, praktycznie każde bo5 na większym evencie kończy się pięcioma mapami, a bo3 to prawie pewne, że będą trzy mapy. Ja rozumiem że tak teoretycznie być powinno, ale za każdym razem?
A z innej beczki, ten overpass to masakra. Dobrze ze pograłem under rund, bo jakbym pograł handicap ujemny jak chcialem pierwotnie, to bym sie niezle wkurzył
@edit
lol, no i jakżeby inaczej, OT na samym końcu finału, w ostatniej mapie ???? nie wiem, może jestem przewrażliwiony, ale ta akcja na bombsite wyglądała bardzo dziwnie jak dla mnie.
chyba przestaję wierzyć w całkowitą czystość takich eventów w CSie...
Zaraz cię zjedzą za to ostatnie zdanie, ale dla mnie też to jest dziwne, naprawdę. Oglądam i obstawiam CS&#39;a od 4 lat, gram tyle samo, to co się dzieje teraz w niektórych momentach to naprawdę coś dziwnego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom