>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Kenny over 17.5 killów 1.85 Dafabet
Co sądzicie Panowie ?
Dzisiaj 29 killów, i tak jak było wspominane ostatnie 10 spotkań i linia była pokryta.
jak najbardziej, sam się na to czaiłem ale nie było u mnie overa, jednak ruski to zawsze wszystko ma ????
Fnatic v Winstrike
Winstrike +4.5
@1.85
Ruscy nie najgorzej się pokazali za to fnatic to nie ma co komentować, jedynie krimz trzymał poziom, możliwe że fnatic zrobi to samo co Vitality, imo value.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Ja od siebie dodam Ence z unibeta po 1,5 kursie. Uważam , że są wstanie pokonać g2. przed chwilą weszlo vega i vitality , ale horror był i to nie mały
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Wróciłem po małej przerwie, nie śledziłem wszystkich spotkań.
Ale ode mnie ence z g2. Ence jak w fazie miniora dobrze przygotowani. Czy g2 stać na niespodzianke ? nie sądze. Męczyli się troche z vega ale też brakowało szczęscia.
Oraz NRG. Łatwo ( nie oglądałem meczu) pokonali winstrike, które w poprzedniej fazie na równi walczyło z vici. NRG myśli o 8 więc na ten mecz wyjdą skoncetrowani. Z dłuzszych obserwacji nrg jak wygrywa to robi to regularnie, nie ma nagłych wpadek
Ence 1.5 - totalbet
-4.5 NRG kurs 1.74 - totalbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Wróciłem po małej przerwie, nie śledziłem wszystkich spotkań.
Ale ode mnie ence z g2. Ence jak w fazie miniora dobrze przygotowani. Czy g2 stać na niespodzianke ? nie sądze. Męczyli się troche z vega ale też brakowało szczęscia.
Oraz NRG. Łatwo ( nie oglądałem meczu) pokonali winstrike, które w poprzedniej fazie na równi walczyło z vici. NRG myśli o 8 więc na ten mecz wyjdą skoncetrowani. Z dłuzszych obserwacji nrg jak wygrywa to robi to regularnie, nie ma nagłych wpadek
Ence 1.5 - totalbet
-4.5 NRG kurs 1.74 - totalbet
NRG solidne ale Vici w formie co też udowodnili dzisiaj, przy -4.5 i takim kursie raczej bym nie tykał.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Fnatic v Winstrike
Winstrike +4.5
@1.85
Ruscy nie najgorzej się pokazali za to fnatic to nie ma co komentować, jedynie krimz trzymał poziom, możliwe że fnatic zrobi to samo co Vitality, imo value.
✅✅2:12 mogłem grać -4.5 ????
@ W sumie miałem rację że zrobią to co Vitality 2:13 po ht zobaczymy czy też comeback zrobią ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Może fnatic bez formy ale Vici grało swoje i osobiście uważam że będą takim czarnym koniem i trochę namieszają a ten over jest śmieszny.
NRG - ViCi
over 25.5
@1.88
 
D 3

dudson

Użytkownik
Scoreboardu nie ma bo ponoc jakies &quot;security reasons&quot; ale ponoc cos dzialaja zeby mogl byc. Od siebie wierze w C9 moim zdaniem vitality slabo zagralo bo sie ZywOo spalil troche w pierwszym meczu dlatego byla szansa dla tyloo, mam tez ence do tego i zamyka kupe kasiory ale zobaczymy. Trzeba jakies kontry na live szykowac jak cos ;D Pozdrawiam i trzymam kciuki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
Szanujmy sie NRG na obojetnie jakiej mapie przejedzie sie po Vici... grac to mozna ale wszelakiej masci undery i handi w strone NRG
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Ja za to uważam że @2.30 na G2 to value, ładnie grali chociaż patola tez czasem była ale praktycznie każdy jeden zawodnik grał równo, więc co najmniej jest to 50-50 imo a @1.65 vs @2.30 to raczej prosty wybór ????
⛔⛔nawiązując do klasyka G2 wjechało na ten mecz z &quot;pustą głową&quot; ich gra po tt to jakiś kabaret 0 pomysłu po jakimś fragu od razu panika na bs albo odwrót no cyrk.. w tym momencie to przegrali by z tier 5 NA
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Nie no Panowie przejazd Ence po G2. Ence dosyć mocne, zaimponowali mi juz dawno temu widać gre zespołową jak I skillowo nie odstają. Mają bardzo szeroki map pool. Kibicuje iM
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Może fnatic bez formy ale Vici grało swoje i osobiście uważam że będą takim czarnym koniem i trochę namieszają a ten over jest śmieszny.
NRG - ViCi
over 25.5
@1.88
⛔⛔i do kolekcji
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Nie cytuj każdego swojego postu. Tutaj nie rozlicza się tak jak w temacie na żywo, przez takie rozliczenie temat traci przejrzystość. Poprostu edytuj swój post oznacz minus/plus i tyle.
Post jutro będzie edytowany z typami, chyba że zostanie usunięty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Pary na jutro
2-0 pool

NRG vs. Tyloo
ENCE vs Renegades
1-1 pool
G2 vs. Avangar
Vitality vs.Vega Squadron
Cloud9 vs. ViCi
NiP vs. Winstrike
0-2 pool
Fnatic vs. Grayhound
Spirit vs. Furia
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ktoś mnie może oświecić, bo za bardzo nie rozumiem tego:
G2- Avangar 2- 2.15
Drużyna druga wygra pod rząd 13 rund- NIE 2.10
13 rund pod rząd wygranych przez drużynę, która jest stawiana w roli underdoga ?
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Chodzi tylko i wyłącznie o fakt czy ta drużyna zdobędzie 13 rund po prostu. To tak jakby handi -3.5. Z taka różnicą,że tu się dogrywka nie liczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom