>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
fnatic - g2
fnatic 2-0 @ 2.50 ⛔ przegrany 3v1 retake, udupił cały typ, ale to rozegrali słabo...
Pewnie kogoś zdziwi, że po tym co wyprawia fnatic gram ich na 2-0. Sprawa jest taka, że bądź co bądź to pojedynek dwóch najbardziej dysfunkcjonalnych drużyn na tym IEM, bez dwóch zdań. Potencjału w tych drużynach jest co nie miara, dosyć podobny moment spadku formy i praktycznie takie same bolączki. Ale g2 jest dużo bardziej upośledzone jak na moje oko. Francuzi zaczęli niby dobrze, ale cache z rekinami wygrali tylko dlatego, że ruscy oddawali im mida bez jakiejkolwiek walki, nie wiem co tu chcieli wtedy osiągnąć. Potem żałosny występ z ENCE (którzy wcale tacy perfekcyjni nie są i da się ich ograć) i chyba jeszcze gorszy z AVANGAR mimo lepszego wyniku, bo aż 10 rund zdobytych.
Ciągłe forcebuye, kennyS też z jakimiś randomowymi kevlarami a potem go nie stać na awp. Przez te forcebuye cały czas famasy, nawet po 3 w drużynie w jednym momencie, a nie oszukujmy się, jest to słabiutka broń na najwyższym poziomie. Do tego taktycznie leży niemal wszystko. Terro to jak najzwyklejszy miks sklejony na szybko. Nawet ten mecz z Vegą to tylko był mid mid i mid bez większego namysłu i późniejszej strategii. Po CT zaś jakieś cuda z chodzeniem parami, co może samo w sobie nie byłoby takie złe, ale nie dość, że słabo aimowo, to przeciwnicy szybko się do tego dostosowują. Pamiętny mecz z AVANGAR gdzie we dwójkę pushują długą, ale jakoś tak pokracznie, za szeroko, bez koordynacji i żadnych granatów. A Jame sobie stoi na placu zabaw i mu wchodzą pod celownik awp.
Dla mnie dla g2 nie będzie zbawienia, dopóki dopóty nie utemperują shoxa i jego ego. Nie ma zielonego pojęcia w sprawach iglowania jakwidać, jest znaną divą no i kompletnie nie wpasował nowych nabytków, a ci wyglądają jak parobki na usługach dawno poblakłych już gwiazd.
fnatic bardzo podobnie - to po prostu one man show, reszta bez jakiejkolwiek formy, xizt powinien przestać być iglem i grać tylko i wyłącznie jako support. To samo co shox u g2, wszystko koślawe, niemrawe, kompletnie nie potrafi zutylizować talentu jaki ma w składzie, przede wszystkim młodych, brollana i twista.
Ale jest światełko w tunelu, można ten turniej uratować jeszcze, bo krimz wyczynia cuda (1.30 rating, 5 najlepszy wynik wsród wszystkich zawodników, a jego drużyna gra taki piach). Wystarczy żeby JW się obudził, a Xizt przestał kombinować. Zagrają chociaż na 50% swojego potencjału, to po g2 nie będzie czego zbierać.
Jak dla mnie 2-0 po takim kursie to valju, szczególnie, że ograli naprawdę dobrych Greyhound do jaja, a dla mnie to i oni spokojnie by G2 klepnęli.
best of luck
 
N 0

nanana

Użytkownik
2:0 fnatic 2.66
2:0 furia 4.75 forbet szkoda bo 2 dni temu, zaraz po wstawieniu meczy kurs byl koło 7.
Ogladalem ostatnie mecze furii g2 fnatica i c9. Fnatic zaczal fatalnie, ale z grayhound ladnie strzelali juz. G2 za to gra piach caly czas, wygrany mecz z Vega uratowal tylko kenny. Powinno byc gladkie 2:0.
C9 tez gra piach, w sumie to najgorzej grajaca druzyna w tej fazie wg mnie. To co grasz rush, to tragedia. Nic nie moze wcelowac. Jedynie Kioshima cos prezentuje a Autimatic i Flusha, tez nie blyszcza. Jesli ich gra naprawde taka jest i nie throwuja to furia powinna to wziac, moze nawet 2:0.
Jedyne obawy sa takie, ze pierwsze mecze po prostu zlekcewazyli, no i dzisiaj pod presja ( przegrany odpada), wezma sie w garsc. Jak narazie c9 to zespol ktory najbardziej mnie zawiodl. Raptem 3 tygodnie temu swietnie sie zaprezentowali na cs go invitational, wygrywajac z BIG i Faze w pierwszych meczach, przegrywajac w finale 2:1. Patrzac po ich grze wtedy, nawet myslalem, ze sa mocnymi pretendentami do wygrania w Katowicach. Jednak tutaj ich gra jest o wiele slabsza i jak przegraja nie bede mial nic przeciwko.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Na jakiej podstawie? wiesz może?
Nip nie może grać z Winstrike
Fnatic nie moze grac z Winstrike
C9 nie moze grac z Vici, Tyloo
Winstrike nie może grac z Nip,fnatic
Vici nie moze grac z fnatic, C9
Tyloo nie moze grac z C9
Jak rozumiem do drużyn, które spadły do R5 z bilansu 2:1 (Winstrike, Tyloo, Vici) mają być dolosowane drużyny które wejdą do R5 z bilansu 1:2 (fnc/g2, C9, nip)
Winstike może grać tylko z C9
Vici tylko z Nip
Trzecia para to Tyloo - Fnatic/G2
edit: no chyba, że to czy miałeś bilans 2:1 czy 1:2 nie ma znaczenia, po prostu jest losowanie wśród 6 drużyn, wtedy kombinacji jest wiecej.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Na jakiej podstawie? wiesz może?
Na pewno to nie wiem. Ale nie miało być losowania - tak jak ostatnio była dobieranka w oparciu o bilans przeciwników (Buchholz) tak teraz jest dobieranka w oparciu o rating ELO.
Na HLTV przy podawaniu par czwartej rundy był taki fragment:
The match-ups were determined by resorting to an ELO rating system, introduced by ESL for this Major. After every round, the teams&#39; rating is adjusted, with the winners taking a portion of the losers&#39; points.
Więc przypuszczam, że tutaj teraz będzie podobnie.
https://www.hltv.org/news/25891/esl-announces-iem-katowice-major-format-and-seeding-method
The biggest seeding change from FACEIT Major is the introduction of live seeding after every Swiss round using the ELO rating system, which replaces the Buchholz system that was used for rounds 3-5 in London.
After the starting seeding is done, the teams will be assigned ELO ratings matching their seed. Each team&#39;s ELO will be adjusted after every encounter - the winners taking a portion of the losers&#39; points -, with the following round&#39;s match-ups being determined accordingly.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
No tak, ELO, zatem należy założyć, że drużyny walczące wśród bilansów 2:1 mają lepsze ELO niż te walczące wśród 1:2, czyli do drużyn spadających z 2:1 będą zapewne dolosowane te, które wyszły z 1:2
 
uzytkownik-24118 2,1K
pasek ja myślę że zdecydowała przede wszystkim dysproporcja wstępnych rozstawień:
1 fnatic
3 C9
4 NIP
7 g2
11 Tyloo
15 WinStrike
16 ViCi.
Jakieś drgnięcia mogły być, do tego ograniczenie w postaci faktu, że pary nie mogą się powtórzy. Natomiast niestety sam Wam tego nie policzę, bo nie do końca wiem jaka matematyka za tym stała.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Możliwe, szczerze to po co w ogóle się nad tym zastanawiać skoro te mecze są jutro i taka wiedza i tak się nikomu nie przyda ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik

Niewygodna ta kolejka, chyba zaatakuję coś podobnego do dzisiaj czyli +1,5 na niefaworytów
Nip - ViCi dzisiaj GetRight, forest i REZ strzelali nieźle, powiedziałbym że bardzo dobrze, ale co zrobią jutro, tego nie wie nikt. ViCi wybierze pewnie overpassa lub inferno, na obu tych mapach powinni być faworytem.
C9 - Winstrike tutaj obejrzymy pewnie mirage i traina, pociągi Rosjanie powinni wygrać spokojnie.
Tyloo - G2 tutaj kursy pewnie będą na korzysć G2, ale zapewne będą zaniżone. Tyloo nie gra nuke, nie lubi grać d2, więc jedną z tych map na pewno zobaczymy po stronie Francuzów, Azjaci powinni wybrać overpassa, bo pociągów Francuzi nie grają. Mimo przekonującego overpassa przeciwko C9 nie wiem czy czuję się przekonany, że Azjaci urwą mapę Francuzom. No chyba że zobaczymy G2 z wczoraj i przedwczoraj, ale shox w wywiadzie po meczu z fnatic mówił, że niby presja już za nimi.
Trzeba czekać na kursy ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Moim zdaniem warto na pewno szukać czegoś w Winstrike. Są naprawdę mocni po CT, terro mają średnie ale przegrywali tu tylko z ENCE po równej walce, gdzie to Finowie są moim zdaniem bardzo dobrze przygotowani na ten turniej no i z NRG, które rozwaliło wszystkich łatwiutko. Za to C9 lanie ze średnimi Azjatami, dzisiaj ledwo wygrana z miernymi Brazolami. Kursy będa na poziomie 1.50-2.50 na korzyść C9. Ja atakuję mapę dla Rosjan jak i cały mecz mniejszą stawką.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Tyloo - G2 tutaj kursy pewnie będą na korzysć G2, ale zapewne będą zaniżone. Tyloo nie gra nuke, nie lubi grać d2, więc jedną z tych map na pewno zobaczymy po stronie Francuzów, Azjaci powinni wybrać overpassa, bo pociągów Francuzi nie grają. Mimo przekonującego overpassa przeciwko C9 nie wiem czy czuję się przekonany, że Azjaci urwą mapę Francuzom. No chyba że zobaczymy G2 z wczoraj i przedwczoraj, ale shox w wywiadzie po meczu z fnatic mówił, że niby presja już za nimi.
Trzeba czekać na kursy ????
Trochę pomieszałeś.
Mappoll będzie wyglądał tak:
G2 ban train
Tyloo ban nuke
G2 pick dust 2
Tyloo pick mirage
Azjaci na pewno nie wybiorą Overpassa, bo G2 lubi tam grać. G2 dla mnie to jest ujemny fenomen, jak można obracać się przy tier 1 nie potrafiąc grać Mirage albo traina? Uwielbiam G2 w meczach BO3, bo zawsze grubo gram, że przegrają pick swojego rywala (najczęściej właśnie mirage) i tak na prawdę w meczach BO3 już zaczynają z 0-1. Ok, mają za to swój nieco egzotyczny pick (Dust 2), no ale to jest strasznie randomowa mapa, chociaż zazwyczaj tam wygrywają.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Trochę pomieszałeś.
Mappoll będzie wyglądał tak:
G2 ban train
Tyloo ban nuke
G2 pick dust 2
Tyloo pick mirage
Azjaci na pewno nie wybiorą Overpassa, bo G2 lubi tam grać. G2 dla mnie to jest ujemny fenomen, jak można obracać się przy tier 1 nie potrafiąc grać Mirage albo traina? Uwielbiam G2 w meczach BO3, bo zawsze grubo gram, że przegrają pick swojego rywala (najczęściej właśnie mirage) i tak na prawdę w meczach BO3 już zaczynają z 0-1. Ok, mają za to swój nieco egzotyczny pick (Dust 2), no ale to jest strasznie randomowa mapa, chociaż zazwyczaj tam wygrywają.
No właśnie nie pomieszałem. Ze wszystkim co napisałeś w veto się zgadzam poza tym, że Tyloo wybierze overpassa a nie mirage.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
No właśnie nie pomieszałem. Ze wszystkim co napisałeś w veto się zgadzam poza tym, że Tyloo wybierze overpassa a nie mirage.
G2 - Tyloo: ponad 2.5 mapy @1.85 ✅
Edit: wszystko zgodnie z planem, na swojej mapie tyloo (mirage) weszło i handi, i na live po zmianie połów gdzie zagrali średnie tt a kozackie ct, no i pewniaczek dust Francuzów. Konkretnie dał ten meczyk zarobić.

Tyloo przecież równie dobrze moze wziąć inferno gdzie czuja sie mocnie. Ct kozackie, a do tego widać ze g2 po tt jest niepewne. Jest to ich jedna z najlepszych map. Do tego oczywistym wyborem wydaje sie byc tez Mirage gdzie rownież są mocni bardzo, a Francuzi sie tam kompletnie nie odnajdują. Jak dla mnie over 2.5 jest tutaj niesamowicie oczywiste. Do tego handicap na Dust w strone g2. I w zależności; jak inferno to na live po zmianie połów w tyloo, jak Mirage to handicap ujemny. Trzecia mapa tbh 50-50 bo jak dla mnie overpass bedzie wlasnie deciderem. Dlatego w związku z tym przedmeczowo gram tylko over map. Niewiadomo czyja mapa bedzie 1 więc czekamy na live
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
No właśnie nie pomieszałem. Ze wszystkim co napisałeś w veto się zgadzam poza tym, że Tyloo wybierze overpassa a nie mirage.
No sorka ale nie masz zupełnie racji. Pickować na G2 overpassa to strzał w kolano, podczas gdy mirage i traina oni nie umieją grać. Zresztą kto przed chwilą oglądał to widział ???? , ktoś połapał fajny kurs na Tyloo? Ja miałem najwięcej 3.30.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Pary pierwszych meczów fazy nowych legend:
13:00 - ENCE vs. Renegades
13:00 - BIG vs.Vitality
14:10 - Natus Vincere vs G2
14:10 - Faze vs.HellRaisers
15:20 - NRG vs. NiP
15:20 - Liquid vs. Avangar
16:30 - MiBR vs. Cloud9
16:30 - Astralis vs. Complexity
Tak na szybko dubel NRG + MiBR @2,5 nie wygląda najgorzej. Dla mnie NiP i C9 pokazali się przeciętnie w pierwszej fazie i swojego zdania nie zmienię. NRG bardzo solidnie, pewne 3-0. MiBR w pełnym brazylijskim składzie z zews&#39;em jak trenerem mogą namieszać na tym turnieju i takich przeciętniaków jak chmury powinni spokojnie ogrywać, mimo BO1. W końcu to właśnie w takiej kompozycji osiągali swoje najlepsze wyniki.
BiG - Vitality @1,9. Drużyna najbardziej turniejowa chyba ze wszystkich przeciwko drużynie najbardziej uzależnionej od jednego zawodnika ze wszystkich. Były obawy jak wprowadzi się Xantares do drużyny mówiącej po angielsku - dostaliśmy odpowiedź na eliminacjach do Sydney - zagrał genialnie. Gob b jak mało kto potrafi przygotować swoje drużyny właśnie na te najważniejsze turnieje i tam zawsze wyglądają genialnie taktycznie, do tego teraz doszedł ten aim xantaresa. Jak zagrają na swoim poziomie to powinni wygrać.
To takie wstępne przemyślenia. Szkoda, że G2 trafiło na NaVi, bo chciałoby się pograć przeciwko jednym i drugim ;). A jakie jest wasze zdanie na temat meczów? Może coś długoterminowego?
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Avangar- Liquid -4.5 Liquid 1.85 Totalbet
Dla mnie avangar zbyt bardzo uzależnione jest od jame. Ide przeciwko nim. Liquid jak kursy pokazują jest jednym z faworytów. Na ostatnim majorze w tej fazie wygrali 3 spotkania by w ćwierfinale zatracić formę. Na początku roku wygrali turniej w finale z astralis. Mimo wszystko zmiana taco na stweeie wyszła na dobre. Dla mnie główny faworyt do awansu z bilansem 3;0.
Nip-Nrg 1.65 NRG Totalbet.
Nie ma co komentować. Drużyna amerykańska bardzo poukładna. Gładkie 3;0 w eliminacjach. Skład wyrównany, wszyscy mogą zaskoczyć.
Ence-Ranegedes 1.74 Ence Totalbet.
Kurs większy niż ostatnio. Drużyna z australi zaskoczyła wszystkich i pokonała ence 2;0. Mapy mogłybyć w drugą stronę ale zaważyły błędy. W tej części turnieju nie ma czasu na lekceważenie. Dlatego idę jeszcze raz w strone ENCE.
MICHAL Big grało z g2 w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Meczu NaVi - G2 bym nie ruszal.
Ostatni turniej GG BET nie należał do najlepszych dla Natus Vincere delikatnie mówiąc. Należy jednak mieć na uwadze, że mają w składzie simple oraz również bardzo dobrego electronica. Ich gra może załatać dziurę po bardzo kiepskim Zeusie.
A co do G2 mogę nie być za bardzo obiektywny bo jestem przeciwko nim od początku Majora i zdania nie zmienię. Szkoda komentować ich ostatni mecz z TyLoo. Chińczycy bowiem zagrali w swoim stylu - z bilansu 2:0 zrobili 2:3 i odpadli.
Natomiast okazja dla mnie jest mecz NRG z NIP. Dennis i get_right grają poniżej moich oczekiwań. A w NRG trudno wskazać jakis słaby punkt. Powinni spokojnie sobie poradzić ze Szwedami i ten kurs w okolicach @1.60 wydaje się być całkiem niezły.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Navi - G2: g2 wygra @3.07 1xbet
Na te chwile długoterminowo podoba mi sie jeden bet:
Awansuje do Champion Stage: Navi, NIE @3.35 totalbet

Brak odpowiedniej atmosfery w zespole, zawodnicy sami w siebie nie wierzą, kapitan który myśli już o końcu kariery. Brak przygotowania godnego tak dużego turnieju, zwłaszcza w porównaniu do innych drużyn. Niesamowicie wysoka konkurencja. Jest masa drużyn które mogą zakwalifikować sie do następnej fazy choć nie są faworytem i nie powinno robić to większego wrażenia - Renegades, HR, Avangar, nawet może te G2 które bedzie pierwszym przeciwnikiem NaVi. Do tego mappool jeszcze pare miesięcy temu, a zwłaszcza rok temu wydawał sie świetny, każda mapa na wysokim poziomie, jedynie instaban cache. A teraz? Dust i terro kompletnie podstawowe, nic specjalnego, jedynie aimowo pojedynki wygrywali, i na refragi grane. Nuke to samo, 0 doskonalenia, słaba komunikacja po ct, tt kompletnie bez pomysłu. Inferno na którym wymiatali, a teraz praktycznie nie graja a jak graja to wyglądają mocno przeciętnie. Tak naprawde, przekonująco, choć i tak nie bez problemów, wyglądają teraz na Mirage overpass i train. Gdzie na trainie czy ovp to kiedys inne zespoły drżały były przed navi tak teraz spokojnie do zrobienia. Nawet orzez g2, i w związku z tym w pierwszym dniu idę wlasnie w strone g2, grając tak naprawde przeciwko Navi, choć nie ukrywam że z każda kolejna mapa g2 wyglada powoli co raz lepiej. G2 banuje traina miraga i overpassa. Navi banuje cacha, a pozostałe mapy to nic pewnego. Niemniej czy to bedzie inferno czy nuke a juz na pewno na Dust, Francuzi powinni być w stanie pokonać navi, zwłaszcza ze ich pistolety pozostawiają sporo do życzenia.
Podpisuje sie też rękoma i nogami pod graniem jutro BIG, MIBR i NRG to było pierwszej co mi sie w oczy rzuciło
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Widzieliście kursy na zakłady pn. Jaka mapa będzie najczęściej rozgrywana?
Sts ma kursy:
Mirage 1,70
Inferno 2.50
Overpass 12.0
Totalbet ma kursy:
Mirage 3.25
Inferno 4.00
Overpass 6.50
Gadałem jeszcze dla pewności z Totalbetem ale potwierdzili te kursy. Rozbilem optymalnie stawkę 1k w totalbecie między Mirka i Inferno. Wyszło zysku ok 520 zł jeśli któraś z tych map będzie najczęściej rozgrywana. Zastanawiam się czy na STS nie dorzucić delikatnie Overpassa, no ale chyba cuda by musiały się stać żeby któraś z dwóch już postawionych map nie weszła? Co sądzicie?
Edit: kilka minut później już kursy spadły, Teraz jest 2.25 na Mirka i 3.00 na Inferno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom