>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

CS: GO - LOOT.BET Cup 2

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witam serdecznie, spóźniłem się troszeczkę z tym tematem. Natomiast nic straconego, gdyż turniej jest teraz w play-offach. Niestety nie ma tutaj obecnie żadnej topowej drużyny ale ci, którzy obserwują LOOT.BET Cup 2 to wiedzą, że niektóre drużyny są bardzo mocne i nie brakuje w nich również jakichś indywidualnych talentów. Na koniec wspomnę jeszcze o tym, że w turnieju jest także polski akcent gdyż AGO Gaming gra jutro w ćwierćfinale.
Tak oto prezentuje się drabinka:

Dwa mecze ćwiercinałowe 26.12.2017(wtorek):
17:00
AGO Gaming vs Vega Squadron
20:00
mousesports vs Sprint

Pierwszy mecz półfinałowy jest 27.12.2017(środa):
17:00
Heroic vs Valiance
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
Potrafi ktoś określić czy Oskar zagra dzisiaj w Mouz ? Parę dni temu bez niego stracili mapę z Nemigą. Jeśli dalej ten ich trenejro będzie męczył na standinie to nie widzę innej opcji jak zagrać +1,5 na Spirit.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Potrafi ktoś określić czy Oskar zagra dzisiaj w Mouz ? Parę dni temu bez niego stracili mapę z Nemigą. Jeśli dalej ten ich trenejro będzie męczył na standinie to nie widzę innej opcji jak zagrać +1,5 na Spirit.
Na hltv nie ma Oskara w line upie.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie ważna informacja! Dennis wjeżdża za Oskara. Myszki to biorą 2:0 @2.10 sts
⛔no i niestety, nieudało się tym razem????
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Postanowiłem dodać tutaj, może ktoś skorzysta, bo nie ma zbiorowego tematu do mniejszych turniejów, a chyba nie ma sensu zakładać do każdego nowego tematu?
Dyscyplina: Counter Strike, CSesport.com XMAS Cup
Godzina: 15:00
Spotkanie: Mans not hot - Venatores
Typ: Mans not hot (-1.5 mapy)
Kurs: 2.10
Bukmacher: STS
Analiza: Mans not hot, to stosunkowo nowy zespół, który posiada jednak w swoim gronie kilku doświadczonych na scenie zawodników. W meczu przeciwko nim wystąpi zespół Venatores, dla mnie zdecydowanie osłabiony. Czemu? Jeden z lepszych strzelców tego zespołu Patitek, po nowym roku zostanie przesunięty na rezerwę, a jego miejsce zajmie inny zawodnik. Jest to spowodowane banem nałożonym na Patitka przez Valve, które chociażby spowodowało dyskwalifikacje zespołu z głównych kwalifikacji do WESG. Uważam to za znaczne osłabienie zespołu już teraz, ponieważ można się tylko domyślać jaką motywację ma zawodnik, który i tak wie, że zostanie odsunięty od swojego zespołu, a także jak aktualnie może wyglądać komunikacja w tym zespole skoro to ostatnie dni w takim składzie. Dodając do tego dosyć dobry line-up przeciwników polskiego zespołu, oraz ich obycie na scenie międzynarodowej uważam, że wygrają oni te spotkanie stosunkiem 2-0.
✅✅✅ Debiut w tym dziale uważam za udany 16-7, 16-11 Mans not hot
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike, Mother Russia 2
Godzina: 17:00
Spotkanie: AGO - pro100
Typ: AGO (-1.5 mapy)
Kurs: 2.10
Bukmacher: STS
Analiza: Dzisiaj postanowiłem się przyjrzeć bliżej spotkaniu polskiego zespołu AGO Gaming, które w finałowym meczu turnieju zmierzy się z ukraińską formacją pro100. Gdyby sugerować się ostatnim spotkaniem tych zespołów, które odbyło się przed świętami, raczej powinno się kierować swój typ w stronę Ukraińców, warto jednak przeanalizować te spotkanie jeszcze raz. 18 grudnia - bo wtedy miało miejsce ich pierwsze starcie, Polacy rozgrywali zdecydowanie ważniejsze, a na pewno bardziej prestiżowe spotkanie na polskim podwórku z zespołem Pride. Wydaje mi się, że zlekceważyli wtedy swojego przeciwnika, skupiając się na późniejszym meczu, a dzisiaj nie pozostaje im nic innego jak wygrać spotkanie finałowe, a zarazem udowodnić, że jest się obecnie lepszym zespołem niż zespól z Ukrainy.
Tak trochę dodatkowo po za typem. Jak ktoś lubi większą zabawę to można połączyć to z wygraną mousesports z Vegą dzisiaj, ponieważ w miejsce Oskara zagra Simple co powinno być zdecydowaną wartością dodatnią.
✅✅✅ AGO 16-14, 16-10. Mousesports również sobie poradziło, więc jak ktoś połączył w dubla to także na plus.
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike, X-BET.co Invitational
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kinguin - Havu
Typ: Kinguin (-1.5 mapy)
Kurs: 2.20
Bukmacher: STS
Analiza: Wczorajszego dnia pojawiła się oficjalna informacja o tym, że Sergej (zawodnik fińskiej drużyny Havu) postanawia zrobić sobie przerwę od profesjonalnego grania w cs;go. Przyczyną tego stanu rzeczy mają być problemy osobiste gracza, oraz brak motywacji do dalszej gry. Można się tylko domyślać, że mogło chodzić o szkołę (Sergej ma obecnie 15lat), a może problemy wewnętrzne w ekipie powodowały brak wizji na dalszy rozwój tego zawodnika? Pozostawmy jednak zabawę kryształową kulą, a zacznijmy mówić o tym co jest istotne w samym odejściu fina. Havu, które zmierzy się dzisiaj z polską formacją Kinguin - przystąpi do tego meczu osłabione - bo tak trzeba mówić o fakcie, że odchodzi od Ciebie najlepszy strzelec, a zarazem rozbite - bo ciężko będzie znaleźć im szybko godnego następce, który z miejsca zaadoptuje się do stylu zespołu i sprawi, że nie pojawią się żadne luki taktyczne w ich grze. W tym właśnie upatruję zdecydowaną przewagę polaków, którzy mając tak szeroki map pool pokonają finów nie tracąc przy tym żadnej mapy.
✅✅✅ 16-9, 16-10, no to mamy hat-trick!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom