• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

CS: GO Minor - IEM Katowice 2019

Temat na forum 'E-Sport' rozpoczęty przez husarz22, Styczeń 14, 2019 o godzinie 17:21.

Więcej tematów od husarz22
    1. husarz22 Moderator

husarz22
      Polubienia:
      666
      Reputacje:
      3460
      Minory - IEM Katowice 2019
      W środę 16 stycznia rozpoczynają się pierwsze lanowe turnieje w tym roku. Walka toczyć się będzie o miejsce na Majorze, który odbędzie się w Katowicach w połowie lutego (kwalifikacje).
      Zasady: odbędą się cztery Minory w każdym z regionów (Europa, Ameryka, CIS i Azja). Do turnieju głównego przejdzie 10 drużyn (dwie z każdego regionu, co daje nam 8 ekip z głównych Minorów ale na końcu zostaną rozegrane specjalne play-offy, które wyłonią jeszcze dwie drużyny)

Szczegółowy harmonogram, grupy itp. pod tym linkiem:
      http://cybersport.pl/178703/poznalismy-grupy-harmonogram-katowickich-minorow/

Przed nami sporo meczów, zatem okazji do obstawiania nie zabraknie :)
      Serdecznie zapraszam do podawania swoich typów z analizami, mile widziane również propozycje długoterminowe. Życzę wszystkim powodzenia!! ;)

Ostatnia edycja: Styczeń 14, 2019 o godzinie 20:40
      Gy_Gy_Craveel lubi to.
    2. mikael_14 Znawca - E-sport

mikael_14
      Polubienia:
      393
      Reputacje:
      1662
      https://www.hltv.org/matches?event=4207 - Azja
      https://www.hltv.org/matches?event=4209 - Ameryki

CIS + EU Viewers guide https://www.hltv.org/news/25822/cis-europe-minors-viewers-guide
      Powyżej linki do harmonogramów. Jak na HLTV wlecą viewers guide to podmienię linki.

Generalnie co do faworytów - w Europie będzie ciężko przewidzieć zwycięzcę. Myślę, że w tym regionie to najważniejsze będzie znaleźć się wśród 3 najlepszych - nie bardzo widzi mi się sytuacja w której trzeci zespół EU minor, niezależnie kto nim zostanie nie wywalczy awansu z dodatkowych eliminacji.

Sprawy na pewno nie ułatwia fakt, że pierwsze mecze gramy Bo1. Do tego IMHO grupy mocno nierówne - z grupy B powinny bez większych problemów wyjść ENCE i North, natomiast grupa A wygląda na taką mini grupę śmierci. Faworytem oczywiście myszy, ale potem? Valiance zbudowało fajną pakę, Vitality - zobaczymy jak po zmianach ale Zywoo czasem dostaje wg mnie za mało wsparcia. No i Optic - nie przekonują mnie swoją grą, ale na takim turnieju mogą zaskoczyć, zwłaszcza, że z całego tego towarzystwa to największa presja będzie na mouz.

W CIS wydaje się że awansować powinny AVANGAR i Gambit a o trzecie miejsce powinny walczyć Spirit, Nemiga i pro100. Natomiast w tym regionie i Bo1 na start to daleki jestem od typowania wyników pierwszej rundy.

W Azji wobec nieobecności (awansowali z majora) TyLoo to faworytem numer 1 są Renegades. Z tego zestawu awansować po prostu muszą, a o drugie miejsce walczyć powinno MVP PK i Grayhound.

W Ameryce znowu faworytem będą gracze NRG - ciekawe czy tym razem zagrają na miarę oczekiwań czy znowu będzie gigantyczne rozczarowanie. Ja jestem bardzo ciekaw co i na ile dał radę wypracować z EnVy karrigan. NRG, eUnited, Bravado (o ile problemy finansowe nie odbiją się na ich dyspozycji) i EnVy. Tak bym widział półfinalistów. NRG wydaje się naturalnym faworytem, o 2-3 miejsce bić się powinno Bravado i eU ale może gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

W przypadku minorów ruszających w tym tygodniu niewiadomą będzie tylko/aż forma drużyn po przerwie. Dla Azji i Ameryki dojdzie do tego zmiana strefy czasowej. Pamiętając jak dziwacznie układały się dotąd pierwsze turnieje po takich przerwach to odpuszczę chyba pierwsze mecze. I to nawet w sytuacji gdy margines błędu w tak ważnym turnieju jest żaden. Zespoły pewnie przygotowane, mogły (pewnie grały) grać na siebie PCW - zobaczymy jak się ułoży. Mam nadzieję że poziom będzie adekwatny do stawki tego turnieju. Dla tych 32 drużyn biorących udział nie ma ważniejszego turnieju w pierwszym kwartale.

W temacie swoim w VIP proponowałem typy na zwycięzców minorów w Azji i Ameryce, ale kursy wyraźnie poleciały i chyba nie ma bardzo sensu tego grać już

Ostatnia edycja: Styczeń 14, 2019 o godzinie 23:12
      husarz22 i Gy_Gy_Craveel lubią to.
    3. m!chal Dobrze znany użytkownik

m!chal
      Polubienia:
      386
      Reputacje:
      993
      eX Space Soldiers - ENCE (-4,5) @1,9
      Z jutrzejszych spotkań zagram tylko to. Czemu tak? Bo Turcy przed eliminacjami stracili swojego najlepszego zawodnika, który zazwyczaj sam ciągnął im grę. Po stracie Xantaresa, który odszedł do BIG nie widzę ex-SS w tych eliminacjach i logika wskazuje, że odpadną w grupie. Z całym szacunkiem do Yam'a, który go zastąpił - tych 2 zawodników nie idzie porównać do siebie. Ostatnio pogrywał sobie w Australii, ale umówmy się - tamtejsze ligi to nie ten poziom. Majer w wywiadzie mówił, że trenowali tydzień, co przed najważniejszym turniejem w roku to nic. Dodatkowo brak organizacji na pewno w tym nie pomagał w przygotowaniach.
      Co do ENCE - powinni z North walczyć o pierwsze miejsce w grupie, a później chociaż o 3 miejsce, które zapewni dodatkowe eliminacje. W tamtym sezonie zaliczyli kilka fajnych turniejów (chociażby StarSeries czy Dreamhack Winter) i ten na pewno będą chcieli zacząć z dużym impetem dostajac się na Majora. Pokonanie ex SS powinno być dla nich pierwszym krokiem i mam nadzieję, że zrobią to przekonująco.

mikael_14 lubi to.

Poleć forum