>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO SL i-League StarSeries Season 3 Finals

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial




Więcej informacji na www.hltv.org

Mamy jedną grupę; Mamy 5 rund (BO1) z której wyłonimy drużyny, które wygrają 3 mecze. Drużyny, które przegrają trzykrotnie odpadają. Top8 zagra w 1/4, tam gramy już BO3.
Trochę niski Prize Pool, obrońcą trofeum jest NiP. Zachęcam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP + SK + Astralis + NaVi @1.45 iforbet ✅
Generalnie po 6% podatku wychodzi jakoś 1.35, tj. w Unibet, ale gdy dorzucimy coś do kursu @2, to podatek znika na iforbet. Mi się dziś udało, więc pozostały same mecze z Esportów.

VP - MVP Projekt
SK - Tyloo
Astralis - CLG
NaVi - UYA
VP i Navi mają totalnych amatorów i tu nie może być niespodzianki. Tyloo miało momenty, ale na LAN nie wybrał się ich najlepszy zawodnik - nowy nabytek BnTeT. Zastąpi go ZhoKinG z Vici.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
NiP - MVP Projekt
NiP -7.5 rundy @1.90 uni ⛔ 15-8 i Korańczycy na tec9. Za dużo zabawy ze strony NiP.

UYA - CLG
CLG wygra @1.25 ✅
CLG -4.5 rundy @1.72 uni ✅

Znowu gram przeciwko amatorce.
NiP wczoraj słabo, ale grali z G2, to można zrozumieć. Dzisiaj mają obowiązek wygrać, z rywalem z którym VP wygrali 16:4, głównie dlatego że przegrali 1 pistol round. Niby spory handicap, ale max 8 rund dla Koreańczyków, więcej raczej nie dadzą rady, chyba że wygrają oba pistole, w co wątpię.
CLG zagra z UYA i to niezły kurs. Amerykański team nawet solidnie zaprezentował się z Astralis. Dzisiaj też mają obowiązek wygrać, bo Chińczycy są bardzo słabi. Wprawdzie na Inferno ugrali aż 9 rund z NaVi, ale Ukraińcy się zaczęli bawić w tym spotkaniu.

NiP + CLG + FaZe @1.86 uni ✅
Dodaje do tripla Faze, którzy zagrają z Immortals. Brazylijczycy wczoraj żenująco słabo z North. Przegrywali wygrane rundy, przegrywali chyba wszystkie cluche.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 3K

jatyper

Użytkownik
super teamem francuskim, który wczoraj grał naprawdę świetnie i wedlug Izaaka są głównym faworytem do wygrania turnieju po 1 dniu
 
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
super teamem francuskim, który wczoraj grał naprawdę świetnie i wedlug Izaaka są głównym faworytem do wygrania turnieju po 1 dniu
Słuchajcie się Izaaka dalej, a będziecie zimą w sandałach chodzić. G2 to drużyna która pokonała Szwedzki zespół ponieważ dokonali oni niedawno zmian w swoim zespole. Brak czasu na odpowiednie przygotowanie gracza Draken, który dopiero co przeszedł do NiPu z Epsilonu to jedna z przyczyn porażki. Drugą i najważniejszą przyczyną jest to, że NiP kompletnie nie czuje się na tej mapie. Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie mecze gdzie grali Inferno. Zespół nie gra wystarczająco często tej mapy, w tym roku zagrał ją zaledwie 4 raz (Wliczając porażkę z G2), a od 2016 roku tylko 9 razy, z czego tylko 2 spotkania zakończyły się zwycięstwem. G2 zdecydowanie lepiej gra tę mapę, a myślę że doświadczenie obu zespołów jest podobne. Uważam, że gdyby nie mapa to mecz zakończyłby się porażką dla graczy G2! Poza tym - jak Izaak wskazał faworyta w tak dużym turnieju po pierwszej kolejce, a raczej po meczu gdzie drużyna była zdecydowanie lepsza? Moimi faworytami są właśnie Szwedzi, Natus Vincere i Virtus.pro. Myślę, że te drużyny są w stanie dojść do przynajmniej ćwierćfinałów. Pozdrawiam, Carradine :cool:
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Moimi faworytami są właśnie Szwedzi, Natus Vincere i Virtus.pro.
Raz piszesz, że nie mieli zbytnio czasu na zgranie z Drakenem, a potem wystawiasz ich w roli faworytów do zwycięstwa w turnieju, gdzie trzeba ograć najlepszych.
G2 na pewno ma ekipę na trofea, tylko najwidoczniej większość się spodziewała ich od razu, a oni też dopiero się będą rozkręcać. Może za parę miesięcy będą na topie. Z resztą nie zdziwi mnie nawet ich zwycięstwo w tym turnieju, gdzie pula jest średnia i niezbyt mobilizująca obecnie najlepsze drużyny.

Myślę, że te drużyny są w stanie dojść do przynajmniej ćwierćfinałów.
No to Ameryki nie odkryłeś. 8 drużyn wchodzi do 1/4, więc eliminując takie drużyny jak UYA, MVP Projekt, CLG, TyLoo - które nie są dla nich przeciwnikami, to zostają jeszcze HR, Gambit, Immortals, którzy mogą zaskoczyć, ale też z pewnością nie są drużynami, które stać na zwycięstwo.
Izaka widziałem parę razy, ale wolę oglądać na angielskim streamie, więc nie mam z nim wiele do czynienia.
Zachęcam panowie do podawania własnych typów i analiz, skoro macie tak niemałą wiedzę na temat CS.
 
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Raz piszesz, że nie mieli zbytnio czasu na zgranie z Drakenem, a potem wystawiasz ich w roli faworytów do zwycięstwa w turnieju, gdzie trzeba ograć najlepszych.

G2 na pewno ma ekipę na trofea, tylko najwidoczniej większość się spodziewała ich od razu, a oni też dopiero się będą rozkręcać. Może za parę miesięcy będą na topie. Z resztą nie zdziwi mnie nawet ich zwycięstwo w tym turnieju, gdzie pula jest średnia i niezbyt mobilizująca obecnie najlepsze drużyny.




No to Ameryki nie odkryłeś. 8 drużyn wchodzi do 1/4, więc eliminując takie drużyny jak UYA, MVP Projekt, CLG, TyLoo - które nie są dla nich przeciwnikami, to zostają jeszcze HR, Gambit, Immortals, którzy mogą zaskoczyć, ale też z pewnością nie są drużynami, które stać na zwycięstwo.

Izaka widziałem parę razy, ale wolę oglądać na angielskim streamie, więc nie mam z nim wiele do czynienia.

Zachęcam panowie do podawania własnych typów i analiz, skoro macie tak niemałą wiedzę na temat CS.

Oj Vidal, Vidal. To, że przegrali oni jeden mecz nie znaczy w żadnym stopniu że ich skreślam. Są moimi faworytami od początku tego turnieju i zdania nie zmienię. Natomiast Ty skreślasz drużyny które szanse miały (Tak samo ludzie skreślali North, Immortals na IEMie!).
HR, Gambit i Immortals to również drużyny które mają potencjał lecz przy takim turnieju nie mają czego szukać przy zespołach o wiele lepszych od siebie.
Racji nie przyznam, ponieważ śledzę e-sport od kilku lat, a typy podaję nawet na forum od niedawna. Nie zaprzeczam też że piszesz coś źle i bezsensownie bo wiedzę również masz niemałą, lecz nie mogłem przejść obok tego obojętnie.
Nie mogę zgodzić się jeszcze z tym, że pula do zgarnięcia jest nieduża - 125k $ to wcale nie mała sumka. Drużyny wręcz przeciwnie - chętnie przytuliliby pulę.
Mógłbym napisać tutaj więcej, lecz nie chcę spamować i wolałbym popisać w prywatnych wiadomościach gdy osiągnę 10 postów. Chętnie poklikam z Tobą o scenie e-sportowej, a zwady nie szukam ;)
Pozdrawiam! :razz:
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
TyLoo - MVP Projekt
TyLoo wins @1.22
TyLoo -4.5 @1.80 uni
Immortals - UYA
Immortals -8.5 rundy @1.80 uni

Dzisiaj konsekwentnie stawiam przeciw amatorszczyźnie. MVP spisuje się cienko w tym turnieju, wprawdzie wczoraj 9 rund ugranych z NiP, ale Szwedzi się zaczęli bawić, oraz niespecjalnie są w wysokiej formie. Chińczycy pokażą Koreańczykom miejsce w szeregu i wygrają ten mecz. Grają solidnie zważywszy na brak jednego ze swoich czołowych graczy, to i tak narobili rywalom stracha. Ciekawe agresywne granie TyLoo może się podobać. Brakuje im niewiele, by zaskoczyć wyżej notowanych rywali.
Tak jak wspomniałem UYA nic nie pokazali z CLG, bo Amerykanie zagrali na serio. Dzisiaj Immortals jest pod ścianą i też powinni szybko starać się odprawić rywala. Zagrali dużo lepsze spotkanie niż North, lecz nadal według mnie dziś wygrają, ale następnego meczu raczej nie dadzą rady. Nie błyszczą na tym LANie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
NaVi-North
Nikt nie zastanawiał się nad tym meczem? Kursy w stronę gospodarzy idą w górę, mamy już praktycznie 50/50, gdzie na oba zespoły po około 1.9. Fakt, Duńczycy tutaj zprali niesamowicie Immortals, a później dali radę po dogrywce swoim rodakom z Astralis, jednak dzisiaj trafiają na NaVi, które gra u siebie. Wczoraj mogli zaimponować początkiem meczu z fnatic. Ostatecznie wynik nie był taki efektowny, ale z początku jechali z nimi równo. Wcześniej ten sam wynik z azjatyckimi amatorami. Nie jestem pewien, ciągle uczę się e-sportu, więc z miłą chęcią poznałbym wasze uwagi na temat tego meczu, jak i innych.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
NaVi-North

Nikt nie zastanawiał się nad tym meczem? Kursy w stronę gospodarzy idą w górę, mamy już praktycznie 50/50, gdzie na oba zespoły po około 1.9. Fakt, Duńczycy tutaj zprali niesamowicie Immortals, a później dali radę po dogrywce swoim rodakom z Astralis, jednak dzisiaj trafiają na NaVi, które gra u siebie. Wczoraj mogli zaimponować początkiem meczu z fnatic. Ostatecznie wynik nie był taki efektowny, ale z początku jechali z nimi równo. Wcześniej ten sam wynik z azjatyckimi amatorami. Nie jestem pewien, ciągle uczę się e-sportu, więc z miłą chęcią poznałbym wasze uwagi na temat tego meczu, jak i innych.
To wszystko są mecze Bo1 tutaj naprawdę trudno wytypować zwycięzcę. Bardzo często o wygranej decyzyduja niuanse takie jak wygrane clutche czy rundy force buy.
Uważam że Ukraińcy po odejściu ich trenera Starixa nie grają tego co kiedyś. Myślę, że młodzi Duńczycy mają lepsze pistoletówki i są bardzo mocno zmotywowani dzięki czemu wygrają to spotkanie. Ale w tym meczu dużo będzie zależeć od szczegółow, wiec zdecydowanie odradzam granie dużymi stawkami
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Tak naprawdę każde bo1 to jest losowanie, co to jest jedna mapa. Każda drużyna ma dobre/slabe mapy, dobre/slabe strony. Bo1 nic nie pokazuje, stad takie kursy.
 
K 44

kalo02

Użytkownik
Co myślicie o kursach wystawionych na fnatic z virtusami jutro wydają mi się mocno przesadzone nasi wyraźny dołek a fnatic ładnie powalczyło z Astralis forma może nie taka jak kilka lat temu ale widać przebłyski ja bym pogral ich grubo .
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Co myślicie o kursach wystawionych na fnatic z virtusami jutro wydają mi się mocno przesadzone nasi wyraźny dołek a fnatic ładnie powalczyło z Astralis forma może nie taka jak kilka lat temu ale widać przebłyski ja bym pogral ich grubo .
Mie tylkalbym. Na stresie i na LAn vpro moze powalić każdego przeciwnika. Prędzej dalbym dwie rundy pistols ns korzysc fnatic lub handi.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
G2 vs FaZe 1
North vs Hellraisers. 1
= 2.11
Marathon
Mecze wchodzą w decydującą fazę i zaczynamy zabawę w BO3.
Tutaj trzeba stawiać na faworytow.Myślę że niespodzianki nie będzie jak to czasami bywa w bo1. Obie drużyny powinny sobie tutaj poradzić patrzac na formę jaka aktualnie prezentują.
Bez analiz, statystyk itd... Typ moim zdaniem wart grania. Powodzenia
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
fnatic +1.5 | 1.4 sts / 1.46 marathonbet ✅
fnatic | 2.2 sts / 2.49 marathonbet ⛔
Sprawa prosta - NaVi wywala cache, fnatic nuka. Wychodzi więc na to że zobaczymy cobblestona. A NaVi na cobblu gra bardzo średnio (w przeciwieństwie do fnatic) dlatego wydaje mi się że kurs na jedną mapę dla fnatic wysoko prawdopodobny.
Do tego gram zwycięstwo fnatic, NaVi często obsrywa się w fazie pucharowej, teraz grają u siebie gdzie presja będzie jeszcze większa. A fnatic prezentuje się dość solidnie na tym turnieju więc w sumie to czemu nie.
Zdziwił mnie wybór Inferno zamiast Cobblestona ale jednak fnatic wiedziało co robi.
 
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
G2 vs FaZe 1
North vs Hellraisers. 1
= 2.11
Marathon

Mecze wchodzą w decydującą fazę i zaczynamy zabawę w BO3.
Tutaj trzeba stawiać na faworytow.Myślę że niespodzianki nie będzie jak to czasami bywa w bo1. Obie drużyny powinny sobie tutaj poradzić patrzac na formę jaka aktualnie prezentują.
Bez analiz, statystyk itd... Typ moim zdaniem wart grania. Powodzenia
Stawianie bez analiz i statystyk powinno być w meczach BO1 gdzie nie jesteśmy pewni przez mapę... Tryby BO3 już powinny być starannie przeanalizowane. Co prawda też stawiałbym na North pomimo tego, że HR potrafi grać, lecz mecz G2 vs FaZe był do przewidzenia ????
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
No to niezła pomyłka. Przegrywa North i G2.
Porażka G2 jeszcze do przyjęcia chociaż francuzi ostatnio w lepszej formie i tu małe zaskoczenie. Jeszcze większe zaskoczenie to przegrana North.
Nie oglądałem żadnego z tych meczów dlatego dalszy komentarz jest zbędny.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
NaVi - Astralis
over 2.5
| 1.45 | STS ⛔
Na dziś proponuję over 2.5 map w meczu NaVi z Astralis. Bany są oczywiste:
NaVi wywali cache, a Astralis cobblestona. Nie wiem jak potoczą się picki, NaVi może wziąć overpassa lub miraga, Astralis powinni wybrać nuka. Ukraińcy prezentują się solidnie, myślałem że obsrają się w meczu z fnatic a jednak im się udało. Dziś grają z najmocniejszą drużyną na świecie, ale jeżeli będą grać swoje to jedną mapę powinni wygrać. W super formie jest Guardian, dobrze gra Edward i reszta. Mecz powinien być w miarę wyrównany dlatego polecam over 2.5
Strzelam, że wybrane zostaną mirage jednak overpass, nuke ✅ i train ✅.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom